Είχατε ποτέ σχέση με τσιγκούνη ή "ανοιχτοχέρη";

Snow

Νεοφερμένος

Η Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχχαχα!!!!!!!!!!!!!!:stupid:Ε όχι...Δεν το πιστεύω οτι υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι!Όντως πολύ ακραιό.Έλπιζω η φίλη σου να μην είναι ακόμη μαζί του.........Βέβαια όπως την βρίσκει κανείς....:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Οχι δεν είναι μαζί μου. Και μάλιστα πριν χωρίσει, είχαμε οργανώσει μια πολύ χοντρή πλάκα και του κάναμε. Δηλαδή τον παίδεψε πριν τον στείλει. Όμως του άξιζε βρε παιδιά. Κατά τη γνώμη μου όποιος είναι μίζερος στα χρήματα, είναι και στα αισθήματα. Φυσικά δεν μιλάω για κάποιον που δεν έχει χρήματα, ή για κάποιν που δεν θέλει να κερνάει συνέχεια (αυτό είναι φυσιολογικό), αλλά ο συγκεκριμένος το χε παρατραβήξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ε πως να το γράψω λίγο? Είναι ολόκληρη ιστορία.. :(
Anyway, η κοπέλα του λεγε συνέχεια όταν ερχόταν η ώρα της πληρωμής ότι δεν ειχε λεφτά ή ότι είχε ξεχάσει το πορτοφόλι της κτλ, έτσι για να τον λούσει κρύος ιδρώτας. Αυτός τότε μάτι δεν έκλεινε.
Ε στο τέλος, του έστειλε με κούριερ, το βιβλίο Savoir Vivre, στο οποίο είχε μαρκάρει όλα τα σημεία που έλεγαν για το ότι ο κυριος πάντα πληρώνει, και μέσα είχε και ένα φάκελλο απ όλα τα λεφτά που δεν πληρωσε στα τελευταία ραντεβού (όταν του λεγε ότι δεν είχε) και ένα σημείωμα που έγραφε "Συγγνώμη για όλες τις φορές που επειδή δεν μπορούσα να τραβήξω το καζανάκι, κατούρησα το χαλάκι σου". :P

Α! Τον κούριερ τον έστειλε με δική του χρέωση. :D:D

Όμως δεν γράφω ούτε τα μισά, γιατί θα μαι εκτός θέματος. ΠΧ ο δικαιολογίες που του λεγε, για το ότι δεν είχε χρήματα μαζί της ήταν το πιο αστείο. Τη μία ότι είχε πατήσει σκατ.. στο δρόμο και είχε χρησιμοποιήσει πενηντάρικο να καθαρίσει το παπούτσι, την άλλη ότι έδωσε χρήματα στον έρανο υπέρ της καρέτα καρέτα κτλ. Κι εκείνος άλλαζε χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξανθη Κυπραιου

Νεοφερμένος

Η Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Λοιπόν θα τα γράφω σιγά σιγά να γελάμε.


Μου έφτιαξες το μεσημέρι:laugh:

Βέβαια σκέφτομαι ότι εγώ μπορεί να γέλασα πολύ αλλά για την κοπέλα σίγουρα δεν ήταν εύκολο......

Χαίρομαι για τα καψόνια που του έκανε στο τέλος:boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μου έφτιαξες το μεσημέρι:laugh:

Βέβαια σκέφτομαι ότι εγώ μπορεί να γέλασα πολύ αλλά για την κοπέλα σίγουρα δεν ήταν εύκολο......

Χαίρομαι για τα καψόνια που του έκανε στο τέλος:boxing:

Να σαι καλά Ξανθή. Δική μου ιδέα ήταν όλα. Μου πήρε καιρό να την πείσω, αλλά το χαρήκαμε.
Σε ένα άλλο θέμα, αν μου πείτε ποιο καλά θα ταν, θα σας πω για μια πλάκα που χα οργανώσει σε μια καθηγήτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Snow

Νεοφερμένος

Η Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Anyway, η κοπέλα του λεγε συνέχεια όταν ερχόταν η ώρα της πληρωμής ότι δεν ειχε λεφτά ή ότι είχε ξεχάσει το πορτοφόλι της κτλ, έτσι για να τον λούσει κρύος ιδρώτας. Αυτός τότε μάτι δεν έκλεινε.
Ε στο τέλος, του έστειλε με κούριερ, το βιβλίο Savoir Vivre, στο οποίο είχε μαρκάρει όλα τα σημεία που έλεγαν για το ότι ο κυριος πάντα πληρώνει, και μέσα είχε και ένα φάκελλο απ όλα τα λεφτά που δεν πληρωσε στα τελευταία ραντεβού (όταν του λεγε ότι δεν είχε) και ένα σημείωμα που έγραφε "Συγγνώμη για όλες τις φορές που επειδή δεν μπορούσα να τραβήξω το καζανάκι, κατούρησα το χαλάκι σου". :P

Α! Τον κούριερ τον έστειλε με δική του χρέωση. :D:D
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:Ε μα του άξιζε......

Τη μία ότι είχε πατήσει σκατ.. στο δρόμο και είχε χρησιμοποιήσει πενηντάρικο να καθαρίσει το παπούτσι, την άλλη ότι έδωσε χρήματα στον έρανο υπέρ της καρέτα καρέτα κτλ. Κι εκείνος άλλαζε χρώματα.
:laugh::laugh::laugh:Έφριξε...Νομίζω του την φέρατε με τον καλύτερο τρόπο.Ο φάκελος με τα χρήματα θα τον ανακούφισαν...Αλλά μάλλον θα σκεφτόταν τον κούριερ....:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ξανθη Κυπραιου

Νεοφερμένος

Η Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Το χειρότερο που μπορεί να συμβεί σε μια σχέση:

Με το έτερον ήμισυ: Καρμίρης, μονίμως αγχωμένος με τα οικονομικά, να σου ζητάει λογαριασμό για το τελευταίο ευρώ, να σου κάνει τη ζωή δύσκολη και να το θεωρεί φυσιολογικό......

Με τους φίλους, συγγενείς κλπ: Ανοιχτό πορτοφόλι, πάνω απ΄όλα η "εικόνα", αξίζει να ξοδέψεις για να περάσεις καλά, όταν είναι σε μια παρέα πρέπει να δείχνεις "άρχοντας"..........

Να αγοράζεις δώρο για το ανιψάκι του και να καμαρώνει σαν γύφτικο σκεπάρνι και εσύ να μη βλέπεις δώρο ούτε ένα(1!!!!!!!!!!!!!!!!) τραντάφυλλο........

Τι τα θέλουμε τα λουλούδια, για να χαλάμε τα λεφτά μας..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Λοιπόν θα τα γράφω σιγά σιγά να γελάμε.
Ο ίδιος άνθρωπος, την φιλοξενούσε στο σπίτι. Κάθε μέρα σημείωνε πόσες ώρες η κοπελιά έβλεπε τηλεόραση, και στο τέλος της βδομαδας της έλεγε πχ "Αυτή τη βδομάδα χάλασες 11 ώρες ρεύμα!" και κάτι τέτοια. Όταν ερχόταν ο λογαριασμός της ΔΕΗ έκανε τους υπολογισμούς του και της ζητούσε το μεριδιό της.

Α! Της είχε πει, όταν πηγαινε τουαλέτα το βράδυ, να μην τραβούσε καζανάκι όταν έκανε πιπί, παρά μόνο όταν έκανε κακάκια, για να μην χαλάνε τσάμπα νερό.

Και ένα άλλο φοβερό που θυμάμαι. Είχαμε πάει σε μία ταβέρνα, ήμουν κι εγώ εκεί, και όταν ήρθε ο λογαριασμός, το διαιρέσαμε δια 4. Ε εκείνος πετάχτηκε και ειπε "Εγώ δεν έφαγα σαλάτα!".

Το περίεργο ξέρεις ποιο είναι? Ότι αυτό το παιδί είχε λεφτά. Ακόμα θα χει δηλαδή. Δεν είχε οικονομικό πρόβλημα δηλαδή.

Σημείωση:
Τα μηνύματα από 60 έως 66 μεταφέρθηκαν από το θέμα "Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;"
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ!!!! ΕΛΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ειχα καποτε με εναν που ηθελε απλα να μου παρει λεφτα. ακομα και καρτες στο κινητο ηθελε να του βαζω. δλδ μου ζητουσε απο το τηλεφωνο να του παρω καρτα κ οτι θα μου τα δωσει αργοτερα. και γενικα ζηταγε δανεικα. εκνευριστηκα γτ δεν ειμαι κ ανεξρατητη οικονομικα, οποτε το τελειωσα , γα αλλους λογους βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αλλά αυτή η νοοτροπία δεν αντεχέται γιατί οδηγεί στο "γιατί πήρες αυτό το φόρεμα; Τόσα έχεις!" που κατά συνέπεια οδηγεί εμένα στο έμφραγμα!
Μια χαρα αντεχεται.Απλα εσυ εισαι ανασφαλης και η διαθεση,αυτοπεπηθεση σου κτλ εξαρταται απο τα φορεματα σου,τα καινουργια ρουχα κτλ και θες να αγοραζεις συνεχεια.Δικο σου ειναι το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top