Εθνικό κόμμα ΕΛΛΗΝΕΣ (πρώην "Έλληνες για την πατρίδα")

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
ποια ειναι η αποψη σας για το νεο πολιτικο κομμα του Ηλια Κασιδιαρη; θεωρειτε πως μπορει να μπει στη Βουλη η ακομα και αναλαβει την εξουσια καποια στιγμη και να αποκτησει η Ελλαδα μια ανοδικη πορεια; οι περισσοτεροι ειναι αισιοδοξοι και θεωρουν πως θα βγει συντομα απ'την φυλακη καθως δεν φταιει σε τιποτα και απλα μπηκε διοτι υπηρχε ανοδος του κομματος του και πηγαινε κοντρα στο "συστημα".
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποια ειναι η αποψη σας για το νεο πολιτικο κομμα του Ηλια Κασιδιαρη; θεωρειτε πως μπορει να μπει στη Βουλη η ακομα και αναλαβει την εξουσια καποια στιγμη και να αποκτησει η Ελλαδα μια ανοδικη πορεια; οι περισσοτεροι ειναι αισιοδοξοι και θεωρουν πως θα βγει συντομα απ'την φυλακη καθως δεν φταιει σε τιποτα και απλα μπηκε διοτι υπηρχε ανοδος του κομματος του και πηγαινε κοντρα στο "συστημα".
όταν πιστεύεις πως θα βγεί γρήγορα ο Κασ απο την φυλακή και μάλιστα θα ηγείται και κόμματος ΔΕΝ είσαι αισιόδος.
Είσαι φασίστας :)
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάτσε διάβασε για το σχολείο, μορφώσου και μείνε μακριά από τέτοιες απόψεις.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,655 μηνύματα.
Έλληνες Για Την Πατρίδα λεει ο Κασιδιαρης; Ελληνες Για Τον Πο*τσο λέμε εμεις.
Τα παμε αυτα. Τα ξέρουμε.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
όταν πιστεύεις πως θα βγεί γρήγορα ο Κασ απο την φυλακή και μάλιστα θα ηγείται και κόμματος ΔΕΝ είσαι αισιόδος.
Είσαι φασίστας :)
για ποιο λογο να ειναι φασιστας; επειδη λεει την αληθεια και ακομα και στην φυλακη προσπαθει να συνεχισει τον αγωνα του; ειναι κατι περιπου αντιστοιχο του Τραμπ.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,655 μηνύματα.
λεει την αληθεια
Ποια αλήθεια λεει; Το οτι ειναι για τον Πο*τσο; Ναι ειναι αλήθεια αυτο.
Κάτι άλλο που να είναι οντως αισιόδοξο για την χωρα, λεει; Που να υποστηρίζει την δημοκρατία ισως; Που να μην ειναι νεοναζιστικό;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για ποιο λογο να ειναι φασιστας; επειδη λεει την αληθεια και ακομα και στην φυλακη προσπαθει να συνεχισει τον αγωνα του; ειναι κατι περιπου αντιστοιχο του Τραμπ.
Δημήτρη, ζήτα καθοδήγηση απο τους καθηγητές σου στο να μορφωθείς και να διαβάσεις βιβλία που θα σου ανοίξουν το μυαλό.
Είσαι μικρός και έχεις κάθε ευκαιρία στα χέρια σου.
Να θυμάσαι πως είναι πολύ σημαντικό να μελετήσεις την ιστορία και να συζητήσεις με μορφωμένους ανθρώπους απο το σχολικό περιβάλλον σου για τις απόψεις αυτές.
Μην ξεχνάς πως κάθε σου άποψη θα πρέπει να είναι εμπεριστατωμένη , να είσαι ανοιχτός στο να μάθεις και να αλλάζεις και να κρίνεις ο,τι σου λένε.
Αυτά στα λέω με δεδομένο την ηλικία που έχεις δηλώσει.
Αν έχεις συνομηλικους σου που πιστεύουν το ίδιο θα σε παροτρύνω να τους συμβουλεύσεις να κάνουν το ίδιο.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.
Στιγμιότυπο οθόνης 2021-05-08 143853.png
 

Zukov

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,903 μηνύματα.
10% στις επομενες εκλογες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Που να μην ειναι νεοναζιστικό;
Ο Κασιδιαρης ειναι ναζι αλλα η μορφη του κομματος ειναι καθαρα εθνικιστικη
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
10% στις επομενες εκλογες
Καλά, εγώ το έχω πει, αν καταφέρει να κατέβει στις εκλογές κατά πάσα πιθανότητα θα μπει και στη βουλή.
Για Έλληνες Γ.Τ.Π μιλάμε, δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο.

+ Ότι οφείλουμε να παραδεχτούμε τον Κασιδιάρη για το ότι βρήκε το πιο ταιριαστό όνομα κόμματος για τον Έλληνα.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,655 μηνύματα.
10% στις επομενες εκλογες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ο Κασιδιαρης ειναι ναζι αλλα η μορφη του κομματος ειναι καθαρα εθνικιστικη
Ναι, έτσι τα πρώτα βήματα ενος κομματος, σου πλασάρουν τα ψεύδη στοιχεία πρωτα για να σου πάρουν ψήφους και μετά φαίνονται οι πραγματικές προθέσεις.
 

Zukov

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,903 μηνύματα.
Καλά, εγώ το έχω πει, αν καταφέρει να κατέβει στις εκλογές κατά πάσα πιθανότητα θα μπει και στη βουλή.
Για Έλληνες Γ.Τ.Π μιλάμε, δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο.
Μεταναστευτικο + οικονομικη κριση λογω κοβιντ λογικο είναι να παρει ψηφους
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
για ποιο λογο να ειναι φασιστας; επειδη λεει την αληθεια και ακομα και στην φυλακη προσπαθει να συνεχισει τον αγωνα του; ειναι κατι περιπου αντιστοιχο του Τραμπ.
ποια αληθεια λεει καλε μου?Το παρελθον του το ξεχασαμε?Αληθεια για ποιο λογο καταδικαστηκε?
Και αυτο μας διαφευγει ναι.
Εσυ προσωπικα αμα ασπαζεσαι τις αποψεις του ειναι δικη σου επιλογη και μην προσπαθεις να κανεις προπαγανδα.
Ευχαριστω.
 

Zukov

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,903 μηνύματα.
Ναι, έτσι τα πρώτα βήματα ενος κομματος, σου πλασάρουν τα ψεύδη στοιχεία πρωτα για να σου πάρουν ψήφους και μετά φαίνονται οι πραγματικές προθέσεις.
Καλα δε θα φτασει και να κυβερνησει κατα πασα πιθανοτητα οποτε θα δειχνει προφιλ συγχρονου εθνικιστη
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλά, εγώ το έχω πει, αν καταφέρει να κατέβει στις εκλογές κατά πάσα πιθανότητα θα μπει και στη βουλή.
Για Έλληνες Γ.Τ.Π μιλάμε, δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο.

+ Ότι οφείλουμε να παραδεχτούμε τον Κασιδιάρη για το ότι βρήκε το πιο ταιριαστό όνομα κόμματος για τον Έλληνα.
μα θα προσπαθησει να μπει με ολα αυτα τα μυθευματα οπως προσπαθησε και ο Αρτεμης Σωρρας.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,785 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι θα μπορέσει να κατεβεί καν στις εκλογές. Ο Κασιδιάρης, όπως και όλα τα στελέχη της ΧΑ τελείωσαν πολιτικά.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,655 μηνύματα.
Καλα δε θα φτασει και να κυβερνησει κατα πασα πιθανοτητα οποτε θα δειχνει προφιλ συγχρονου εθνικιστη
Σαφώς και δεν θα φτάσει στη θεση της κυβέρνησης (κι αν το κάνει, τοτε είναι βέβαιο πως δεν υπάρχει ελπιδα για αυτη τη χωρα).
Αλλά πραγματικά πιστεύω πως δνε υπάρχει θεση για τέτοιους ανθρώπους. Και δεν το λέω μόνο για την ακροδεξιά. Μπορει και η ακροαριστερα πχ να εχει διαφορετικές απόψεις, αλλα κάπου σε ενα σημειο τέμνονται. Όχι, λοιπόν, τα άκρα στην Βουλή. Για καποιο λογο λέγονται "ακρα".
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Δημήτρη, ζήτα καθοδήγηση απο τους καθηγητές σου στο να μορφωθείς και να διαβάσεις βιβλία που θα σου ανοίξουν το μυαλό.
Είσαι μικρός και έχεις κάθε ευκαιρία στα χέρια σου.
Να θυμάσαι πως είναι πολύ σημαντικό να μελετήσεις την ιστορία και να συζητήσεις με μορφωμένους ανθρώπους απο το σχολικό περιβάλλον σου για τις απόψεις αυτές.
Μην ξεχνάς πως κάθε σου άποψη θα πρέπει να είναι εμπεριστατωμένη , να είσαι ανοιχτός στο να μάθεις και να αλλάζεις και να κρίνεις ο,τι σου λένε.
Αυτά στα λέω με δεδομένο την ηλικία που έχεις δηλώσει.
Αν έχεις συνομηλικους σου που πιστεύουν το ίδιο θα σε παροτρύνω να τους συμβουλεύσεις να κάνουν το ίδιο.
προφανως και ακουω ολες τις αποψεις και εχω κριτικη σκεψη, τωρα αυτο που ειπες για το σχολειο δε ξερω τι σχεση εχει, εγω ουτε που μιλαω με τους καθηγητες μου στο σχολειο και ουτε θελω, πιο πολυ με συγγενεις τα συζηταω αυτα και καποιους φιλους μου λιγο μεγαλυτερους σε ηλικια, οσο για την ιστορια της Ελλαδας δε χρειαζεται να ξερω και πολλα για να καταλαβω οτι ειναι μια χωρα που αντιπροσωπευει την κακομοιρια, τη μιζερια και την υποαναπτυξη.
Ποια αλήθεια λεει; Το οτι ειναι για τον Πο*τσο; Ναι ειναι αλήθεια αυτο.
Κάτι άλλο που να είναι οντως αισιόδοξο για την χωρα, λεει; Που να υποστηρίζει την δημοκρατία ισως; Που να μην ειναι νεοναζιστικό;
δες τα βιντεο του και θα καταλαβεις, εχει προτινει λυσεις για ολα τα σοβαρα θεματα που εχει η χωρα βασισμενες σε τακτικες αλλων Ευρωπαικων χωρων, συν οτι αγωνιζεται μεσα απ'την φυλακη οπου τον βαλανε αδικα, και στην τελικη απλα κανε συγκριση το εργο και το πολεμο εναντιον του Κασιδιαρη με το εργο ολων των υπολοιπων βουλευτων που ειναι στην εξουσια, ειναι ολοφανερη η διαφορα.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν νομίζω ότι θα μπορέσει να κατεβεί καν στις εκλογές. Ο Κασιδιάρης, όπως και όλα τα στελέχη της ΧΑ τελείωσαν πολιτικά.
Δεν θεωρείς οτι είναι μια αρκετά επικίνδυνη για την ψυχολογια του κόσμου περίοδος ώστε να ξανα προσπαθήσουν;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

προφανως και ακουω ολες τις αποψεις και εχω κριτικη σκεψη, τωρα αυτο που ειπες για το σχολειο δε ξερω τι σχεση εχει, εγω ουτε που μιλαω με τους καθηγητες μου στο σχολειο και ουτε θελω, πιο πολυ με συγγενεις τα συζηταω αυτα και καποιους φιλους μου λιγο μεγαλυτερους σε ηλικια, οσο για την ιστορια της Ελλαδας δε χρειαζεται να ξερω και πολλα για να καταλαβω οτι ειναι μια χωρα που αντιπροσωπευει την κακομοιρια, τη μιζερια και την υποαναπτυξη.

δες τα βιντεο του και θα καταλαβεις, εχει προτινει λυσεις για ολα τα σοβαρα θεματα που εχει η χωρα βασισμενες σε τακτικες αλλων Ευρωπαικων χωρων, συν οτι αγωνιζεται μεσα απ'την φυλακη οπου τον βαλανε αδικα, και στην τελικη απλα κανε συγκριση το εργο και το πολεμο εναντιον του Κασιδιαρη με το εργο ολων των υπολοιπων βουλευτων που ειναι στην εξουσια, ειναι ολοφανερη η διαφορα.

Αν οι συγγενείς σου έχουν αυτή την άποψη, σταμάτα να τα συζητάς μαζί τους.Και επιμένω στο να ζητήσεις βοήθεια απο το σχολείο και να μορφωθείς.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top