Εκλογίκευση της ντροπής

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για τον ίδιο λόγο που μου αρέσουν και τα μακαρόνια βρε Λία... :P
άλλοι πάλι γουστάρουν να τους παίρνουν κάποιοι "μάτι"
άλλοι γουστάρουν και να κατουράνε μέσα στο στόμα του συντρόφου τους (Δε φαντάζομαι να έχουν προβλημα να τους δει ο σύντροφος τους να κατουράνε :P)

γιατί όταν είμαι μόνη μου είμαι πιο χαλαρή... γιατί δεν θέλω να με βλέπουν, γιατι μου αρέσει η "μοναξιά" μου
δεν νομίζω ότι υπάρχουν πάντα απαντήσεις σε όλα τα γιατί....
γιατί έτσι... απλά... χωρίς να κρύβεται και κάτι πίσω απ όλο αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
...Πάντως τα ζώα δεν κρύβονται για να ζευγαρώσουν... :hmm:

δεν κρυβονται, αλλά ενοχλούνται από άλλα ζώα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα ζώα δεν κρύβονται απο εμάς για να ζευγαρώσουν όπως κι εμείς δεν κρυβόμαστε απο τα άλλα ζώα (πχ δεν έχω κανένα πρόβλημα να με βλέπει ο Vector, απλά αν κάνει καμία χαζομάρα μπορεί να βάλω τα γέλια και να μας κοπεί η διάθεση :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ξέρω παρα πολλές περιπτώσεις σκύλων που δεν... αν τους κοιτάει άνθρωπος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
...Πάντως τα ζώα δεν κρύβονται για να ζευγαρώσουν... :hmm:

Ναι, αλλα οι γατες πχ, δεν κανουν την αναγκη τους αν τις κοιτας, οπως και πολλοι ανθρωποι (για να μην πω χειροτερα) Αρα...; :hmm:

EDIT:

Ξέρω παρα πολλές περιπτώσεις σκύλων που δεν... αν τους κοιτάει άνθρωπος... :P

Sorry δεν το χα δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Η εξέλιξη του ανθρώπου έχει φέρει κάποια ταμπού. Πριν ήταν ελεύθεροι να κάνουν σεξ μέλη της ίδιας οικογένειας. Το σεξ δεν είχε να κάνει με απαγορεύσεις. (μάνα με γιο, πατέρα με κόρη, αδερφή με αδερφό). Η τήρηση της απαγόρευσης θεωρείται ένα στάδιο ανώτερο στην εξέλιξη. Γιʼ αυτό δεν αισθανόμαστε άνετα να μας βλέπουν οι γονείς, ούτε καν να μας ακούνε ή να ξέρουν πότε ακριβός κάνουμε σεξ. Το ίδιο και τις ανάγκες στη τουαλέτα. Όταν μπορούμε να αφήσουμε να μας βλέπουν άλλοι, σημαίνει απλά ότι το «ζώο» από μέσα μας έχει νικήσει για λίγο την εξέλιξη. Οι απαγορεύσεις της εξέλιξης δημιούργησαν κάποια αποθιμενα. Που και που καταφέρουμε να «ελευθερωθούμε».

Η εξέλιξη εκανε τον άνθρωπο να λειτουργεί σαν μια χύτρα. Μαζεύει μαζεύει μαζεύει, κάποια στιγμή η βαλβίδα ασφαλείας(ελευθέρωση απο τις απαγορεύσεις) δουλεύει για να μην εκραγεί.

(ελπίζω να έγινα κατανοητή):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top