Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Συμφωνώ αλλά πρέπει να κοιτάμε τα πλεονεκτήματα !
Τα καλά που θα προσφέρει στη πατρίδα μας !
Τα οποία είναι;
το κομμα της Αποχής!:jumpy::jumpy::jumpy::no1::no1::no1:
Aν δε μένεις μακριά από το μέρος που ψηφίζεις και δεν αντιμετωπίζεις κινητικό πρόβλημα δεν υπάρχει λόγος να μην ασκήσεις το δικαίωμα για το οποίο οι πρόγονοί μας που τόσες φορές βλέπω να το επικαλούνται αυτό θυσιάστηκαν.Ας μην πάει ο κόπος τους χαμένος για χάρη του Λαζόπουλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Χαχαχα ... μην πεθάνω απο τα γέλια !
Εδώ σε ευρωπαικό επίπεδο ο "καραμανλάκης" μας κάνει ρεζίλι ως έθνος (καθε φορά στις Βρυξέλλες) με τα άθλια βλάχικα αγγλικά του !
Και σε πείραξε ο Παπανδρέου , που ο πατέρα του ,το 1941, μετά τη σύλληψή του από το καθεστώς Μεταξά, αναχώρησε για τις Η.Π.Α. , όπου γεννήθηκε και μεγάλωσε ο γιός του Γεώργιος Παπανδρέου !
Αυτό και μόνο πιστεύω αρκεί !
Πήγαινε εσυ Χρόνη στη Γαλλία και μάθε άπταιστα Γαλλικά (ενω ζείς τόσα χρόνια στην Ελλάδα)!
Δεν υπάρχει αυτό που λες ! Πίστεψέ με ο Παπανδρέου αξίζει περισσότερο την εκπροσώπηση της Ελλάδας απο τον Καραμανλή !
Μην συγκρίνουμε τα ασύγκριτα !
Ο Παπανδρέου είναι πολύ πιο μορφωμένος απο τον Καραμανλή !
Και φυσικά ειναι καταληλότερος για προθυπουργός !
Μας έχει "πιει το αίμα" ο Καραμανλής 5 χρόνια τωρα στη κυβέρνηση !
Ε μα , πόσο να αντέξει !
Μόλις πρίν 1 χρόνο ξαναεκλέχθηκε και τώρα πάει για πρόωρες !
Ξέρετε γιατι βέβαια ??
Γιατι με όλα αυτα που έγιναν , πρέπει κάποιος να "ξαναφτιάξει" την εικόνα !
Και για να μην χάσουν άλλο έδαφος , ρίχνουν το μπαλάκι στο ΠΑΣΟΚ τώρα!
Αλλά ο Παπανδρέου πιστεύω θα μας βγάλει ασπροπρόσωπους !
ΠΑΣΟΚ και ξερό ψωμί , σίγουρα αξίζει μια ευκαιρία και ο Παπανδρέου!
Ένα έχω να πω ..... ραντεβού στις 4/10 :D


***Γεννήθηκε το 1952 στο Σαιντ Πωλ (St Paul) της Μιννεσότα (Minnesota), Η.Π.Α., όπου ο πατέρας του, ο μετέπειτα πρωθυπουργός Ανδρέας Παπανδρέου, κατείχε πανεπιστημιακή έδρα. Μητέρα του είναι η Μάργκαρετ Τσαντ από το Έλμχαρστ του Ιλινόις. Είναι επίσης εγγονός του πρώην πρωθυπουργού Γεωργίου Παπανδρέου. Γενέτειρα της οικογενείας Παπανδρέου είναι το Καλέντζι της Αχαΐας. Όταν ήταν μικρός, τον φώναζαν Τζέφρι[1]
Σπούδασε κοινωνιολογία στο Amherst College στη Μασσαχουσέττη (Massachusetts), ΗΠΑ, την περίοδο 1970-1975, πήρε μεταπτυχιακό δίπλωμα στην κοινωνιολογία της ανάπτυξης στο London School of Economics, Ηνωμένο Βασίλειο (1975-1977). Έχει πραγματοποιήσει μεταπτυχιακές σπουδές στη Στοκχόλμη και παρακολούθησε μεταπτυχιακά μαθήματα στο Κέντρο Διεθνών Σχέσεων στο αμερικανικό πανεπιστήμιο Χάρβαρντ. Έχει ζήσει και εργαστεί σε διάφορες χώρες (Η.Π.Α., Σουηδία, Καναδάς). Μιλάει αγγλικά και σουηδικά.

Πρώτον!
Αυτός που νιώθει Έλληνας μαθαίνει σωστά Ελληνικά.
Έλληνας είναι αυτός που μιλάει σωστά ελληνικά γιατί θέλει να μάθει Ελληνικά είτε είναι από την Ταϊλάνδη, είτε από το Μαρόκο, είτε πιγκουίνος της Ανταρκτικής.
Όλα αυτά τα λέω γιατί το μεγαλύτερο επίτευγμα της Ελλάδας και όλου του κόσμου είναι η Ελληνική γλώσσα.

Ο Παπανδρέου δεν έκανε τίποτα μπροστά σε αυτά που έκανε ο Παπούλιας όταν ήταν ΥΠ.ΕΞ. (αν ξέρεις).
Γι' αυτό θεωρώ παρεμπιπτόντως τον Παπούλια και τον Γεννηματά (έκανε το ΕΣΥ) ως μερικούς από τους καλύτερους υπουργούς που πέρασαν στην Ελλάδα.


Στα δικά μας.
Ο Γιωρίκας καλός είναι.
Καλόψυχος, όπως και ο Καραμαλούκος.
Το θέμα είναι ότι κανένας τους δεν έχει το τσαγανό και την αποφασιστικότητα για να είναι άξιος αρχηγός!
Συμφωνώ ότι ο Παπανδρέου είναι πιο μορφωμένος από τον Καραμανλή (παρ' όλο το μεταπτυχιακό του στο Tufts), αλλά δεν είναι άξιος για πρωθυπουργός γιατί κολώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
οχι για μενα...


για τον γειτονα?:lol:
-----------------------------------------
Συγγνωμη αλλα μεταξ'υ μας αυτά είναι κουραφεξαλα. Οταν βγάζεις πάντα ή ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ ποτε δεν αλλαζει το πολιτικό τοπίο


συμφωνω...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Είμαι κι εγώ εδώ.Με το να απαντάς δεν κερδίζεις κάτι.Να φανταστώ πως συμφωνείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
για τον γειτονα?:lol:
-----------------------------------------



συμφωνω...:no1:

με το να απεχεις απλα τους στηριζεις.
με το να μην συμμετεχεις στα κοινα, δεν εισαι πολιτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η αποχή δέν είναι ένδειξη/ψήφος διαμαρτυρίας αλλά η συμμετοχή στα κοινά που καλώς η κακώς επηρεάζει σε σημαντικό βαθμό τη καθημερινή ζωη του κοινωνικού συνόλου που συνεπάγεται στη ζωή του καθενός ενεργού , ευαισθητοποιημένου , συνειδητοποιημένου και πολιτικοποιημένου (οχι κομματοποιημένου) πολίτη δηλαδή ενός απο εμάς που δε θεωρούμαστε (ας μου επιτραπεί η έκφραση) άβουλα και αναίσθητα ώντα στις εξελίξεις που διαδραματίζονται και στις οποίες αντιδρούμε με το δικό μας τρόπο , με το δικαίωμα ψήφου που είναι και το ανώτατο μέτρο έκφρασης του καθενός μας !

-Να σου πώ κάτι ? Πιστεύω τώρα που βλέπω με άλλη οπτική γωνία το γραπτό σου κείμενο παρατηρώ οτι σε κάθε προτασή σου χρησιμοποιείς την λέξη Ελλάδα πράγμα που υποδηλώνει μια τάση εθνικοφροσύνης και υποφόσκουν στοιχεία χρυσαυγιτικά αν οντωσ συμβαίνει αυτό σε λυπάμαι γιατί τετοιές αντιλήψεις εχουνε αφησει την ελευ8ερια του μυαλου μας πολυ πισω...
-Δεύτερον , είδαμε οτι με τη δική σου λογική έχουνε γένει ηγέτες της χώρας άτομα με πολυ καλό μπλα μπλα....αλλα δεν έκαναν τίποτα οπότε με τη δική μου λογικη αμφισβητώ αυτους που μιλάνε καλά και προτιμώ ανθρώπους με παιδεία και με δημοκρατικά στοιχεία να τους χαρακτηρίζουν!
-Τρίτον , επειδή μαλλον δεν εχεις ενημερωθεί αυτος ο οποιος βγήκε πρόεδρος στην διεθνούς σοσιαλιστικου συνεδρίου που συντάσσεται κάθε εξάμηνο ήταν αυτος που τον ειχε συλλάβει ο φακος να κατεβαίνει σε πορειες με αναρχικές ιδεες οπως επισης και να ειναι ενας απο τους βαθύτατα συνειδητοποιημένους και βαθύτατα (και αυτα με αποδεικτικα στοιχεία) ευαισθητοποιημένους πρωτεργάτες της πράσινης ανάπτυξης τησ χωρας...που ειναι η μόρφωση του μπουλη??οεο??που ειναι η παιδεια του???οεο??στα σουβλάκια μονο...χαχα αυτοί είμαστε οι Έλληνες που με τόσο πάθος υποστηρίζεις , όταν δούμε κάποιον ανώτερο μας σε κάποιο τομέα ή τρελό τον βγάζουμε ή τον χλευάζουμε.....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Το ακούσα μόλις πριν ένα 5λεπτο!! Πολύ χάρηκα, που θα δωθεί επιτέλους μία ευκαίρια στον ελληνικό λαό, για να αλλάξει το πολιτικό τοπίο της χώρας του!!

Χαζομάρες. Η Ελλάδα αυτή τη στιγμή έχει ήδη αρχίσει να βυθίζεται στην ύφεση και η αλλαγή του πολιτικού σκηνικού αυτή την κρίσιμη στιγμή θα κοστίσει πάρα πολύ στην Οικονομία αλλά και γενικότερα στην κρατική συγκρότηση και λειτουργία καθώς πάλι θα φύγουν οι μεν και θα' ρθουν οι δε, αφήνοντας χάος πίσω τους από τις μίζες και τον κατασπαραγμό του κρατικού προϋπολογισμού από τα κόμματα για την προεκλογική περίοδο.

Συγγνωμη αλλα μεταξ'υ μας αυτά είναι κουραφεξαλα. Οταν βγάζεις πάντα ή ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ ποτε δεν αλλαζει το πολιτικό τοπίο

Ισχύει, επίσης, και αυτό. ^


Και κάτι τελευταίο. Ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ είναι 100% φιλοαμερικάνος στην πολιτική του. Τι σημαίνει αυτό; Αν του πουν να κάνει μόκο για τα Σκόπια, για την Κύπρο, για τις Τουρκικές εισβολές στο Αιγαίο, για, για ,για....ξεχάστε τα εθνικά όνειρα και την ταυτότητά μας ως Έλληνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
με το να απεχεις απλα τους στηριζεις.
με το να μην συμμετεχεις στα κοινα, δεν εισαι πολιτης

εγω με μαλακες επαψα να ασχολουμε.... αυτοι δν νοιαζονται για μενα εγω γτ να τρεξω σαν τν μ... και να τους ψηφιζω? θα αλλαξει τπτ? 300 ευρο παιρνω τωρα..κ 300 ευρο θα συνεχισω να παιρνω οταν θα βγει και το πασοκ ...καμια απολυτως διαφορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
με το δικαίωμα ψήφου που είναι και το ανώτατο μέτρο έκφρασης του καθενός μας !
΄εχω ενστασεις, δεν ειναι ο ανωτατος τροπος εκφρασης μας, αφου δεν εχει (η ψηφος για την εκλογη ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ) καν σχεση με την δημοκρατια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
εγω με μαλακες επαψα να ασχολουμε.... αυτοι δν νοιαζονται για μενα εγω γτ να τρεξω σαν τν μ... και να τους ψηφιζω? θα αλλαξει τπτ? 300 ευρο παιρνω τωρα..κ 300 ευρο θα συνεχισω να παιρνω οταν θα βγει και το πασοκ ...καμια απολυτως διαφορα...
Έχω γράψει ένα αόρατο μήνυμα.Γιατί δεν φτιάχνεις δικο σου κόμμα;Γιατί δεν ψάχνεις τα εξωκοινοβουλευτικά;Και όλα όσα ανέφερα στο προηγούμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω με μαλακες επαψα να ασχολουμε.... αυτοι δν νοιαζονται για μενα εγω γτ να τρεξω σαν τν μ... και να τους ψηφιζω? θα αλλαξει τπτ? 300 ευρο παιρνω τωρα..κ 300 ευρο θα συνεχισω να παιρνω οταν θα βγει και το πασοκ ...καμια απολυτως διαφορα...

δηλαδη μου λες ΠΑΣΟΚ-ΝΔ; δεν εκφραζει πολιτικη αποψη αυτο. ουτε η αποχη επειδη και καλα "ολοι ειναι μαλακες". ετσι οπως το βλεπω εγω, απο τη στιγμη που αναγνωριζεις το προβλημα, αλλα δεν προσπαθεις να βοηθησεις στη λυση του, τοτε δεν σε κανει διαφορετικο απο αυτους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δηλαδη μου λες ΠΑΣΟΚ-ΝΔ; δεν εκφραζει πολιτικη αποψη αυτο. ουτε η αποχη επειδη και καλα "ολοι ειναι μαλακες". ετσι οπως το βλεπω εγω, απο τη στιγμη που αναγνωριζεις το προβλημα, αλλα δεν προσπαθεις να βοηθησεις στη λυση του, τοτε δεν σε κανει διαφορετικο απο αυτους


η λυση ειναι μια να παρουν δρομο και οι 300...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ισχύει, επίσης, και αυτό. ^


Και κάτι τελευταίο. Ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ είναι 100% φιλοαμερικάνος στην πολιτική του. Τι σημαίνει αυτό; Αν του πουν να κάνει μόκο για τα Σκόπια, για την Κύπρο, για τις Τουρκικές εισβολές στο Αιγαίο, για, για ,για....ξεχάστε τα εθνικά όνειρα και την ταυτότητά μας ως Έλληνες.
https://www.pasok.gr/portal/resource/contentObject/id/9bf211e7-34cc-47da-a9e4-9579416132b2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
δηλαδη μου λες ΠΑΣΟΚ-ΝΔ; δεν εκφραζει πολιτικη αποψη αυτο. ουτε η αποχη επειδη και καλα "ολοι ειναι μαλακες". ετσι οπως το βλεπω εγω, απο τη στιγμη που αναγνωριζεις το προβλημα, αλλα δεν προσπαθεις να βοηθησεις στη λυση του, τοτε δεν σε κανει διαφορετικο απο αυτους

Kαι δεν μου λες βρε Φάνη, όταν κανείς δεν αξίζει την ψήφο σου, τότε τι κάνεις; Τι ψηφίζεις τότε ως ευσυνείδητος πολίτης; Διότι όταν πας στο εκλογικό κέντρο οφείλεις να ψηφίσεις κάτι, διαφορετικά είναι μ**κία να πας για να βάλεις άκυρο/λευκό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Kαι δεν μου λες βρε Φάνη, όταν κανείς δεν αξίζει την ψήφο σου, τότε τι κάνεις; Τι ψηφίζεις τότε ως ευσυνείδητος πολίτης; Διότι όταν πας στο εκλογικό κέντρο οφείλεις να ψηφίσεις κάτι, διαφορετικά είναι μ**κία να πας για να βάλεις άκυρο/λευκό.

το ιδιο μαλακια με το να μην πας καν.
και για μενα δεν δικαιολογειται ουτε το να μην πας καν, ουτε το να πας για να ψηφισεις ενα κομμα στο ετσι. αν και δεν υποστηριζω τις εκλογες, προτιμω οι πολιτες να ενδιαφερθουν λιγο για την πολιτικη/κοινωνικη κατασταση της χωρας, να συμμετασχουν σε πολιτικες/κοινωνικες συζητησεις και να καταλαβουν οτι δεν ειναι μονο μια χουφτα οντοτητες/κομματα, αλλα δυο ντουζινες και πλεον. αν παλι, θεωρεις οτι κανενας δεν ανταποκρινεται στις αναγκες σου, βρισκεις αλλα τοσα ατομα και κατεβαζεις ως αντιδραση δικο σου κομμα, και ριχνεις εκει την ψηφο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Μόνο εφορευτική επιτροπή μη με καλέσουν πάλι, έιναι -μη σου τύχει- από τις 5 το πρωί που μαζεύεστε μέχρι το βράδυ στη μία για την καταμέτρηση κι όλο αυτό απλήρωτο.Θυμάμαι όταν είδα το χαρτί στην πόρτα του σπιτιού σκέφτηκα ''χαβαλέ θα 'χει'', και το βράδυ της ρημαδομέρας είχα αναθεωρήσει για τα καλά!Σε περίοδο εξεταστικής ήταν..χαμένες ώρες..που θα μπορούσαν να είχαν γίνει clubbing... ή μάζεμα παρέας σε σπίτι, κάτι που μου χε λείψει εκείνες τις μέρες με το διάβασμα...δεύτερη φορά δεν έχει... αν με καλέσουν θα γελάσουμε πολύ! :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τι θα γίνει με τις προσλήψεις στο δημόσιο τώρα που έχουμε εκλογές;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αφου είναι σαφή νίκη του ΠΑ.ΣΟ.Κ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top