Ελληναράδες Youtubers...ως πότε;

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Ο Λιναράς έβαζε πολλούς κλάψες του ελληνικού YouTube στη θέση τους. Τότε δεν τον εκτιμούσα αλλά τώρα πια που μεγάλωσα τον θαυμάζω για το θάρρος του. Ειδικά όταν ήρθε ενάντια στο αρχισκουπιδι του ελληνικού YouTube τον Tsach και τον ξευτελισε και αυτόν και τους drama queen wannabe νεόπλουτους φίλους του ( hacky, panez... ).
Ο Λιναράς υποστήριζε τον Μιλά όταν έκραζε τον Tsach, ενώ ο δεύτερος είχε δίκαιο. Μετά από λίγο καιρό έκραζε και τον Μιλά. Τσακωμοί clickbait.

Οι άλλοι κάνανε φοβερό project αλλά δυστυχώς δεν ξέρανε βασικούς κανόνες επικοινωνίας. Ενώ κάνανε καλογυρισμένα βιντεάκια, διακόπτανε ο ένας τον άλλον και βρίζανε.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Νομίζω ότι έχει παραγίνει το κακό τελευταία με κανάλια όπως του Men of Style ή με τυπάκια σαν το Χατζηιερεμία το Δασκαλάκη κ.λπ.
Ποια είναι η άποψή σας;

πρώτη φορά που θα συμφωνήσω μαζί σου, το ελληνικό youtube κατά πλειοψηφία είναι εμετός
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.
Γτ το λες αυτό ?
Γιατί ο άνθρωπος είναι ο,τι χειρότερο απλά. Τον έβλεπα παλιά γιατί μαρεζαν τα Motovlogs του μιας που και εγώ τρελαμενος με τις μηχανές είμαι αλλά όταν άρχισε να αλλάζει και να γίνεται πιο sjw και καλά ευαισθητοποιημένος άρχισα να ξερνάω. Ο τυπάς απλά αντιγράφει την μόδα της εποχής για να γίνεται θαυμαστός σε όλους τους ομοίους του. Πριν έβγαινε φώτο αγκαλιά με την Ουρανία Μιχαλολιάκου ( κόρη του Αρχηγού της Χρυσής Αυγής ) και μετά άρχισε τα " ζούμε σε μια χώρα που η Χρυσή Αυγή είναι τρίτο κόμμα ρε ". Άιντε με τον υποκριτή τον καραγκιόζη. Από τη βίλα όλοι ευαίσθητοι είναι.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γιατί ο άνθρωπος είναι ο,τι χειρότερο απλά. Τον έβλεπα παλιά γιατί μαρεζαν τα Motovlogs του μιας που και εγώ τρελαμενος με τις μηχανές είμαι αλλά όταν άρχισε να αλλάζει και να γίνεται πιο sjw και καλά ευαισθητοποιημένος άρχισα να ξερνάω. Ο τυπάς απλά αντιγράφει την μόδα της εποχής για να γίνεται θαυμαστός σε όλους τους ομοίους του. Πριν έβγαινε φώτο αγκαλιά με την Ουρανία Μιχαλολιάκου ( κόρη του Αρχηγού της Χρυσής Αυγής ) και μετά άρχισε τα " ζούμε σε μια χώρα που η Χρυσή Αυγή είναι τρίτο κόμμα ρε ". Άιντε με τον υποκριτή τον καραγκιόζη. Από τη βίλα όλοι ευαίσθητοι είναι.
Αυτό με την ουράνια δεν το ήξερα .. εχω δει μόνο βίντεο που διαφωνεί μαζί της....
Δεν νομίζω ότι άλλαξε λόγω της πολιτικής ορθότητας... Γενικά δεν νομίζω ότι άλλαξε.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που βλέπει gloomy gentlemen
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ τους βλέπω χρόνια, σοβαροί και πρωτοπόροι στο περιεχόμενο τους, αξίζουν για όποιον του αρέσει το παράξενο και τρομακτικό περιεχόμενο, προσωπικά το αγαπημένο μου κανάλι με διάφορα
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Βγάλανε το GPF φίλτρο στο αυτοκίνητο που είναι κάτι παράνομο και το προβάλουν.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Γενικά, γιατί ειδωλοποιείτε όλα αυτά τα ανεπάγγελτα αποβράσματα; 🤔
Εγώ μόνο την Dat lilly έβλεπα (για τα τρομακτικά) και τον Γιαννακόπουλο.
 

camil

Πολύ δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ταύτιση! Πάντως ακούω και διάφορους καμένους για ψυχαγωγικούς λόγους.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν οι τελκιτ σιριους πάντως, έχουν ωραίο υλικό
Γέρματο χορηγούμενα βίντεο από κινεζομάγαζα είναι το κανάλι τους που παραπλανούν. Τώρα το τερμάτισαν με τη αφαίρεση του GPF φίλτρου στο αμάξι.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Γέρματο χορηγούμενα βίντεο από κινεζομάγαζα είναι το κανάλι τους που παραπλανούν. Τώρα το τερμάτισαν με τη αφαίρεση του GPF φίλτρου στο αμάξι.
Μια χαρά ευχάριστα βιντεάκια έχουν, με χιούμορ, gaming και vlogs από αγώνες ποδοσφαίρου, εγώ δε βρίσκω κάτι κακό σ'αυτα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά, γιατί ειδωλοποιείτε όλα αυτά τα ανεπάγγελτα αποβράσματα; 🤔
Εγώ μόνο την Dat lilly έβλεπα (για τα τρομακτικά) και τον Γιαννακόπουλο.
Για τρομακτικά gloomy gentlemen
 

camil

Πολύ δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Έχουν πέσει τελευταία θα έλεγα. Σα να μην πιστεύουν αυτό που κάνουν. Βασίζονται συχνά σε εμφανώς μεταφρασμένα κείμενα. Weirdo καλύτερα.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Έχουν πέσει τελευταία θα έλεγα. Σα να μην πιστεύουν αυτό που κάνουν. Βασίζονται συχνά σε εμφανώς μεταφρασμένα κείμενα. Weirdo καλύτερα.
Και weirdo πολύ καλός, αλλά και οι gloomy δεν έχουν καθόλου άσχημα βίντεο, πολλά από αυτά είναι πράγματα τα οποία θα έπρεπε να μας απασχολούν , πχ στοιχειωμένα σπίτια δαιμονισμένοι και άλλα πολλά
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 789 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,671 μηνύματα.
Έβλεπε κανένας άλλος seniorα elis στην εφηβεία του και μετά από χρόνια έπεσε σε καινούργιο βιντεάκι της και νόμιζε ότι έβλεπε άλλη youtuber;

Κανένας; Μόνο εγώ; :P
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Έβλεπε κανένας άλλος seniorα elis στην εφηβεία του και μετά από χρόνια έπεσε σε καινούργιο βιντεάκι της και νόμιζε ότι έβλεπε άλλη youtuber;

Κανένας; Μόνο εγώ; :P
Εννοείς που μετά έγινε φασαία; :P
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 789 μηνύματα.
Γιατί υπάρχουν και πρέπει να δούμε από που προέρχονται, να το εξετάσουμε πιο βαθιά το θέμα
Δεν υπάρχουν, όπως ξέρω ότι δεν υπάρχουν και οι μονόκεροι...:P

Συγγνώμη, αλλά προσωπικά αδυνατώ να πιστέψω ότι υπάρχουν υπερφυσικά φαινόμενα από τη στιγμή που έχουμε περισσότερες από 4 δισεκατομμύρια κάμερες/κινητά υψηλής τεχνολογίας στον κόσμο και μεχρι στιγμής (εκτός από τις θολούρες που κυκλοφορούν) δεν έχει καταγραφεί τίποτα αξιόπιστο.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.
Το Youtube είναι πολύτιμο αλλά έχει κόψει όλα τα σχόλια, υποτίθεται τα επιτρέπει αλλά όταν τα γράψεις δεν εμφανίζονται ποτέ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top