Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 2022-23

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Εδώ λοιπόν όλα τα νέα για το ελληνικό πρωτάθλημα, κάθε αγωνιστική θα είμαστε εδώ να σχολιάζουμε τα αποτελέσματα των ομάδων και όχι μόνο, καλή αρχή στο νέο θρεντ, ελπίζω να μαζέψουμε κόσμο
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,081 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή πιο φορμαρισμένος από τους μεγάλους φαίνεται ο Άρης
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή πιο φορμαρισμένος από τους μεγάλους φαίνεται ο Άρης
Και εμείς παίξαμε καλά με τον Παναιτωλικό, πιστεύω αν δεν ήταν ο Ανέστης και ήταν κάποιος πιο άπειρος τερματοφύλακας θα είχε χάσει με παραπάνω γκολ. Αλλά ο Άρης και η ΑΕΚ ξεκίνησαν με 3αρες και οι δύο
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 988 μηνύματα.
Πιστευω οτι το φετινο πρωταθλημα εχει να δωσει θεαμα. Υπαρχει μεγαλυτερο κινητρο για τις ομαδες γιατι και η 2η θεση φετος δινει κατι σημαντικο. Αντε να δουμε😊
(εγω θελω να παω στο αρης-παοκ την 3η αγωνιστικη, αν ολα βολεψουν και μπορεσω να παω καλως)
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
O Παναθηναϊκός σε κάθε αγώνα θα είναι βελτιωμένος. Θα το δείτε
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Πιστευω οτι το φετινο πρωταθλημα εχει να δωσει θεαμα. Υπαρχει μεγαλυτερο κινητρο για τις ομαδες γιατι και η 2η θεση φετος δινει κατι σημαντικο. Αντε να δουμε😊
(εγω θελω να παω στο αρης-παοκ την 3η αγωνιστικη, αν ολα βολεψουν και μπορεσω να παω καλως)
Εντωμεταξυ έβλεπα Τσουκαλά και λέει ότι οι ολυμπιακοί είναι 6,5 εκατομμύρια σε όλη την Ελλάδα, δεν είμαι αντί-Ολυμπιακός αλλά σοβαρά το θεωρώ πολύ υπερβολικό
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 988 μηνύματα.
Εντωμεταξυ έβλεπα Τσουκαλά και λέει ότι οι ολυμπιακοί είναι 6,5 εκατομμύρια σε όλη την Ελλάδα, δεν είμαι αντί-Ολυμπιακός αλλά σοβαρά το θεωρώ πολύ υπερβολικό
Χαχα οχι 6,5 δεν νμζω 😂3-4 μπορει. Η ελλαδα δλδ που εχει 10 εκατομμυρια εχει 6,5 ολυμπιακους? Και ο παναθηναικος η αεκ ο παοκ ο αρης τι εχουν? Απο 500 χιλιαδες? 🤣
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,081 μηνύματα.
Κίνητρο όντως το ότι θα βγάζουμε 5 ομάδες Ευρώπη, προκριματικά από φέτος πάλι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και νομίζω θα έχει εισιτήριο και για Γιουρόπα φέτος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

O Παναθηναϊκός σε κάθε αγώνα θα είναι βελτιωμένος. Θα το δείτε
Σπόραρ πολύ καλός
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 988 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Χαχα οχι 6,5 δεν νμζω 😂3-4 μπορει. Η ελλαδα δλδ που εχει 10 εκατομμυρια εχει 6,5 ολυμπιακους? Και ο παναθηναικος η αεκ ο παοκ ο αρης τι εχουν? Απο 500 χιλιαδες? 🤣
Εγώ νομίζω πως ο Ολυμπιακός έχει γύρω στα 3 εκατομμύρια και οι υπόλοιποι γύρω στα 1,5 με 2,5
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 988 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως ο Ολυμπιακός έχει γύρω στα 3 εκατομμύρια και οι υπόλοιποι γύρω στα 1,5 με 2,5
Ετσι το βλεπω κ γω, ειχα προχθες ιδια κουβεντα με τον αδερφο μου και σε παρομοιο συμπερασμα καταληξαμε.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Χαχα οχι 6,5 δεν νμζω 😂3-4 μπορει. Η ελλαδα δλδ που εχει 10 εκατομμυρια εχει 6,5 ολυμπιακους? Και ο παναθηναικος η αεκ ο παοκ ο αρης τι εχουν? Απο 500 χιλιαδες? 🤣
Αρχικά πρέπει να βρούμε πόσοι δεν είναι τίποτα γιατί δεν ασχολούνται
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 988 μηνύματα.
Αρχικά πρέπει να βρούμε πόσοι δεν είναι τίποτα γιατί δεν ασχολούνται
Κοιτα και απο αυτους που δεν ασχολούνται αν τους ρωτησεις οι περισσοτεροι θα πουν σε φαση ολυμπιακος ή κτ τετοιο ακομη και αν δεν ξερουν ουτε παικτη 😂🤣
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Ετσι το βλεπω κ γω, ειχα προχθες ιδια κουβεντα με τον αδερφο μου και σε παρομοιο συμπερασμα καταληξαμε.
Τι συμπέρασμα? Εμένα το συμπέρασμα μου είναι ότι η διαφορά του Ολυμπιακού με τους άλλες ομάδες δεν είναι μεγάλη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αρχικά πρέπει να βρούμε πόσοι δεν είναι τίποτα γιατί δεν ασχολούνται
Οι 2 στους 10 δεν ασχολούνται στην Ελλάδα
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Τι συμπέρασμα? Εμένα το συμπέρασμα μου είναι ότι η διαφορά του Ολυμπιακού με τους άλλες ομάδες δεν είναι μεγάλη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Οι 2 στους 10 δεν ασχολούνται στην Ελλάδα
10-2: 8 εκατομμύρια
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 988 μηνύματα.
Τι συμπέρασμα? Εμένα το συμπέρασμα μου είναι ότι η διαφορά του Ολυμπιακού με τους άλλες ομάδες δεν είναι μεγάλη
Αναλογα τις ομαδες, οι αθηναικες ομαδες οπως παναθηναικος π.χ θα εχει περισσοτερους απο οτι ο αρης. Αρα αρης με ολυμπιακο εχει μεγαλη διαφορα.
Ολυμπιακος 3 μαξ 4 εκατομμυρια θεωρω οι υπολοιποι πηγαινουν με καποιες διαφορες πιο κατω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλα τωρα εικασίες κάνουμε, ακριβή στοιχεία δεν έχουμε άλλα πάνω κάτω κατι βρισκουμε. Παντως το 6,5 του τσουκαλα για Ελλάδα είναι οχι μονο υπερβολικό αλλα απίθανο😆
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Αναλογα τις ομαδες, οι αθηναικες ομαδες οπως παναθηναικος π.χ θα εχει περισσοτερους απο οτι ο αρης. Αρα αρης με ολυμπιακο εχει μεγαλη διαφορα.
Ολυμπιακος 3 μαξ 4 εκατομμυρια θεωρω οι υπολοιποι πηγαινουν με καποιες διαφορες πιο κατω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλα τωρα εικασίες κάνουμε, ακριβή στοιχεία δεν έχουμε άλλα πάνω κάτω κατι βρισκουμε. Παντως το 6,5 του τσουκαλα για Ελλάδα είναι οχι μονο υπερβολικό αλλα απίθανο😆
Εγώ πιστεύω ο ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ είναι πολύ κοντά πάντως
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 988 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ο ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ είναι πολύ κοντά πάντως
Δεν ξερω, παντως περσι πουλησατε γενικοτερα χαμηλα εισιτηρια κατι που μου εκανε εντυπωση(τα χαμηλοτερα απο τους big5). Δεν νμζω παοκ αεκ να ειναι κοντα σε νουμερα. Περισσοτερο θα ελεγα παοκ με αρη οτι βρισκονται πιο κοντα και οχι με τις νοτιες ομαδες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,732 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως ο Ολυμπιακός έχει γύρω στα 3 εκατομμύρια και οι υπόλοιποι γύρω στα 1,5 με 2,5
Ρε συ και η μανα μου θεωρειται παναθηναικος αλλα δεν ξερει ουτε ενα παιχτη και δεν ασχολειται καθολου προφανως.Ενεργη οπαδικη βαση παναθηναικος ολυμπιακος εχουν περιπου ιδια ισως λιγο .Μετα ακολουθει ο παοκ με αεκ(ισως αεκ λιγο παραπανω) και μετα ο αρης.Και btw 3-4 απο τους 10 δεν ασχολουνται καν αλλο που λενε οτι ειναι αεκ κτλ.Ενεργος εισαι οταν βλεπεις αρκετα ματς της ομαδας σου και πας 1 2 φορες τουλαχιστον το χρονο γηπεδο.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Ρε συ και η μανα μου θεωρειται παναθηναικος αλλα δεν ξερει ουτε ενα παιχτη και δεν ασχολειται καθολου προφανως.Ενεργη οπαδικη βαση παναθηναικος αεκ ολκυμπαικος εχουν περιπου ιδια,με ολυμπιακο και παναθηναικο ισως λιγο παραπανω.Μετα ακολουθει ο παοκ και μετα ο αρης.
Συμφωνώ, η ΑΕΚ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν ξερω, παντως περσι πουλησατε γενικοτερα χαμηλα εισιτηρια κατι που μου εκανε εντυπωση(τα χαμηλοτερα απο τους big5). Δεν νμζω παοκ αεκ να ειναι κοντα σε νουμερα. Περισσοτερο θα ελεγα παοκ με αρη οτι βρισκονται πιο κοντα και οχι με τις νοτιες ομαδες
Ε η ΑΕΚ άντε να έχει μερικές χιλιάδες παραπάνω, πέρσι είχε πολλούς απλώς δεν είχε όταν το πρωτάθλημα το είχε πάρει ήδη ο Ολυμπιακός, και εμείς ξέραμε ότι θα βγούμε 2οι
 
Top