• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Εμβόλιο κατά του καρκίνου του τραχήλου

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Αγόρια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κάτι μου λέει ότι ο Νίκος ετοιμάζεται νά πει εξυπνάδα σε 3,2,1...
Γιατί να πω βλακεία ? Ιστορικό είναι αυτό ,πλέον έχουμε πολλά φύλα (προτιμήσεις) που θα πρέπει να κατηγοριοποιούνται για στατιστικούς λόγους και λόγους επιτήρησης

Στην έρευνα που κάνω τώρα έχω βάλει ....άρρεν , θηλυκό ,άλλο (με συμπλήρωση) ως επιλογές στα δημογραφικά

Οι φίλοι σου θα πρέπει να είναι σε μια από αυτές τις κατηγορίες λογικά που το έκαναν ........αν έχει κάποια άλλη πληροφορία πλιςςς στείλτο πμ 🙏

Ήμουν της απόψεις ότι αν προσέχεις τις σχέσεις σου μπορεί να μην συμβεί τίποτα ..... αλλά μάλλον απ' ότι είδα κολλάνε όλοι ,αλλά ποιοι θα είναι προστατευμένοι
IMG_20220211_112351.jpg


 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γιατί να πω βλακεία ? Ιστορικό είναι αυτό ,πλέον έχουμε πολλά φύλα (προτιμήσεις) που θα πρέπει να κατηγοριοποιούνται για στατιστικούς λόγους και λόγους επιτήρησης

Στην έρευνα που κάνω τώρα έχω βάλει ....άρρεν , θηλυκό ,άλλο (με συμπλήρωση) ως επιλογές στα δημογραφικά

Οι φίλοι σου θα πρέπει να είναι σε μια από αυτές τις κατηγορίες λογικά που το έκαναν ........αν έχει κάποια άλλη πληροφορία πλιςςς στείλτο πμ 🙏

Ήμουν της απόψεις ότι αν προσέχεις τις σχέσεις σου μπορεί να μην συμβεί τίποτα ..... αλλά μάλλον απ' ότι είδα κολλάνε όλοι ,αλλά ποιοι θα είναι προστατευμένοι
View attachment 96470

Ok τώρα βλέπω ότι προτείνεται στους MSM (men sex men) άρα στους άντρες που κάνουν σεξ με άντρες άρα ισχύει αυτό που έλεγε καί ο Γιάννης. Ωστόσο, σε φίλους μου έχουν προτείνει να το κάνουν, και μάλιστα έχουν προτείνει το αντίθετο σε φίλους μου που είναι bisexuals ή straight καί όχι gay. Από τη στιγμή όμως που παρέχεται δωρεάν δε βρίσκω το λόγο να μην το κάνει κάποιος. Ο HPV γενικά κολλάει πανευκολα και με τα προκαταρκτικά που συνήθως γίνονται χωρίς προφυλακτικό και ρε παιδιά είναι κρίμα και άδικο ακόμα καί κονδυλώματα να αποκτήσει ένα αγόρι ή ένα κορίτσι. Γιατί να μπαίνεις στη διαδικασία καυτηριασμου πχ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top