Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Chill

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Γκομενέτο χωρίς φαντάσια και ευελιξία στην ερωτική ζωή τρώει Χ :P

Κατώ οι κρυόκολες,συντηριτικούρες,ευκολοσοκάριστες,θεούσες :D ...κριτική για τις ''κλασσικές'' Ελληνίδες αυτό (ξέρω στερεοτυπικός κομματάκι )

:D

Τι σχέση έχει και πάλι ρε Πανούλη η φαντασία και η ευελεξία στις γυναίκες με το strap on στα αντρίκα οπίσθια;

Να σου πω εγώ;

ΚΑΜΙΑ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κατώ οι κρυόκολες,κομπλάρες,συντηριτικούρες,ευκολοσοκάριστες,θεούσες :D ...κριτική για τις ''κλασσικές'' Ελληνίδες αυτό (ξέρω στερεοτυπικός κομματάκι )
:D
Βρε καλό μου πες έτσι(!)
Το'χεις γενικό συνήθειο το τσουβάλιασμα και τις γενικεύσεις(!)
Και σ'ειχα παρεξηγήσει... :)

Στο θέμα μας (το παρόν έτσι όπως έχει διαμορφωθεί), δεν μου'χει τύχει ποτέ άντρας να ζητήσει κάτι τέτοιο (άρα μάλλον έχω πέσει στους (sic) κρυόκωλους, κομπλάρες, συντηριτικούρες, ευκολοσοκάριστους, θεούσους :D...κριτική για τους "κλασσικούς" άντρες (3 ευρωπαϊκών χωρών τουλάχιστον δεν έχει τύχει να επεκταθώ στην...υφήλιο :P) ) και δεν ξέρω πώς θα μου φαινόταν, αλλά φαντάζομαι ότι και εδώ ισχύει ότι ο καθένας κάνει ό,τι θέλει στο κρεββάτι του και τη βρίσκει όπως γουστάρει και εφόσον μιλάμε για παιχνίδια μεταξύ συνενούντων ενηλίκων... ουδεμία κριτική χωράει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
από πότε κάποια που δεν το παίρνει από πίσω είναι ξενέρωτη;
όλοι μας έχουμε και κάποια όρια στο σεξουαλικό κομμάτι.


Εμ τι ειστε,ξενερωτες ειστε.Στο σεξ αναζηταμε την ηδονη:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παροτι σιγουρα προκειται για την αχρηστη πληροφορια της ημερας αυτο που θα πω, μη πω και του αιωνα, προσωπικα εχω πετυχει τρεις αντρες που μου εχουν ζητησει ..περιεργα κολπα :P
Και παροτι δεν θεωρω στενομυαλο καποιον που δεν θα το ηθελε, ειτε μιλαμε για αντρα ειτε για γυναικα, θεωρω στενομυαλο οποιον ανθρωπο φρικαρει εστω να το συζητησει και δεν αποδεχεται πως η σεξουαλικη κατευθυνση ενος αντρα δεν μπορει να κριθει απο το αν θελει κατι αναλογο ή οχι- πραγματικα δεν θεωρω πως εχει καμια σχεση το να δινεσαι με οποιον τροπο σε μια γυναικα, με το να πηγαινεις actually με αντρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Εμ τι ειστε,ξενερωτες ειστε.Στο σεξ αναζηταμε την ηδονη:confused:

Πρόσεξε τι λες γιατί θα βρεθεί καμιά τσεκουράτη, θα βάλει το ζωστήρα και θα σου γυρίσει από πίσω την ηδονή που αναζητάς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πρόσεξε τι λες γιατί θα βρεθεί καμιά τσεκουράτη, θα βάλει το ζωστήρα και θα σου γυρίσει από πίσω την ηδονή που αναζητάς! :P


Καλυτερες απο κατι μυξοπαρνεθες :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παροτι σιγουρα προκειται για την αχρηστη πληροφορια της ημερας αυτο που θα πω, μη πω και του αιωνα, προσωπικα εχω πετυχει τρεις αντρες που μου εχουν ζητησει ..περιεργα κολπα :P
!

Προσωπικά μόνο έναν πέτυχα που τουλάχιστον δεχόταν "χάδια" εκεί και μέχρι τα χάδια έφτανε..
Όλοι οι άλλοι don't touch, συρματόπλεγμα κλπ.

Και από το σύνολο των ανδρών που γνωρίζω, μόνο ο κολλητός μου το έχει δοκιμάσει και γενικά είναι open-minded.
Πληροφορίες που μου έχουν μεταφέρει από "σπίτια" πολλοί το γουστάρουν και το ζητάνε επί πληρωμή αλλά από τη γκόμενα/σύζυγο κλπ. δεν διαννοούνται να το ζητήσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καλυτερες απο κατι μυξοπαρνεθες :P:P:P

Μάθε πως η ηδονή που πηγάζει από το σεξ, όταν δεν είσαι μόνος σου αλλά με παρέα, πρέπει να παρέχεται και στους δύο. Για να δοκιμάσουν κάτι πρέπει να φτιάχνει και τους δύο.
λολ δηλαδή είμαι μυξοπαρθένα επειδή δεν με ερεθίζει να την παίρνει ο σύντροφος μου από τον κώλο? Δεν με φτιάχνει. Είναι αντι-σεξυ.
Όποια από εσάς κορίτσια δεν τη φτιάχνει να χώνει διάφορα στον πισινό του αγοριού της ειναι ξενέρωτη και μυξοπαρθένα!
Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εντάξει, τα χουφτώματα στον πισινό από μέρους της κοπέλας είναι αυτονόητα. Δε νομίζω να είναι κανείς τόσο κολλημένος, ώστε να νομίζει ότι μειώνεται ο ανδρισμός του έτσι. Ok. Στο 2012 ζούμε.

Όμως, το να κάτσω -sorry κι όλας- να με πηδήξει η κοπέλα μου, είναι λίγο ως πολύ τραβηγμένο. Δηλαδή, τι θα «φωνάζει» το αγόρι στην κοπέλα; «Σκίσε με μωρή», «πιο βαθιά», «γ....έ με», κλπ; Νομίζω ότι αντιστρέφονται οι ρόλοι, και ότι και οι 2 πλευρές έχουν ομοφυλοφιλικές τάσεις. Δηλαδή, η γυναίκα να θέλει να πηδήξει, και ο άντρας να πηδηχτεί. Και ομοφυλοφιλικές τάσεις, με την έννοια ότι ο άντρας θέλει πουλί στον κώλο του, και η γυναίκα θέλει να πηδήξει με ένα ψεύτικο πουλί.

Άσε που θεωρώ ότι αν το ζευγάρι είναι In love, τότε είναι εντελώς απίθανο να πέσουν τέτοιες προτάσεις στο τραπέζι.

Προσοχή, δεν είναι θέμα ανδρισμού κλπ. Αυτά είναι βλακείες. Απλώς, είναι θέμα προτιμήσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μάθε πως η ηδονή που πηγάζει από το σεξ, όταν δεν είσαι μόνος σου αλλά με παρέα, πρέπει να παρέχεται και στους δύο. Για να δοκιμάσουν κάτι πρέπει να φτιάχνει και τους δύο.
λολ δηλαδή είμαι μυξοπαρθένα επειδή δεν με ερεθίζει να την παίρνει ο σύντροφος μου από τον κώλο? Δεν με φτιάχνει. Είναι αντι-σεξυ.
Όποια από εσάς κορίτσια δεν τη φτιάχνει να χώνει διάφορα στον πισινό του αγοριού της ειναι ξενέρωτη και μυξοπαρθένα!
Έλεος.

Προσωπικη μου αποψη,δεν εστι οτι η αποψη μου ειναι η ''σωστη''!Οπως και εσυ πιστευεις το αντιθετο απο μενα,δεν σημαινει οτι ειναι ''σωστο''.
Σαφως και θα παω με μια κοπελα που θα την φτιαχνει κατι τετοιο,δεν ζητησα εγω το αντιθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μάθε πως η ηδονή που πηγάζει από το σεξ, όταν δεν είσαι μόνος σου αλλά με παρέα, πρέπει να παρέχεται και στους δύο. Για να δοκιμάσουν κάτι πρέπει να φτιάχνει και τους δύο.
λολ δηλαδή είμαι μυξοπαρθένα επειδή δεν με ερεθίζει να την παίρνει ο σύντροφος μου από τον κώλο? Δεν με φτιάχνει. Είναι αντι-σεξυ.
Όποια από εσάς κορίτσια δεν τη φτιάχνει να χώνει διάφορα στον πισινό του αγοριού της ειναι ξενέρωτη και μυξοπαρθένα!
Έλεος.

σύμφωνα με τις τελευταίες έρευνες είσαι (sic) κρυόκωλη ,κομπλάρα,συντηριτικούρα,ευκολοσοκάριστη και θεούσα.

Για να ξες, επειδή ρώτησες, όχι τπτ άλλο...


Άσε που θεωρώ ότι αν το ζευγάρι είναι In love, τότε είναι εντελώς απίθανο να πέσουν τέτοιες προτάσεις στο τραπέζι.
Αυτο δεν μπορείς να το ξέρεις. Για σένα πχ. το να είσαι in love μπορεί να σημαίνει αστεράκια/λουλουδάκια και βόλτες στο ρομαντικό ηλιοβασίλεμα, σφίγγουν τα χέρια και η κάμερα απομακρύνεται [:P]
Για κάποιον άλλο το in love μπορεί να σημαίνει ότι με τον άνθρωπο που έχει απεναντί του νιώθει την άνεση να δοκιμάσει Ο,ΤΙ κι αν βάλει στο μυαλό του, χωρίς να φοβάται ότι θα τον κακοχαράκτηρίσει το έτερον ήμισυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
σύμφωνα με τις τελευταίες έρευνες είσαι (sic) κρυόκωλη ,κομπλάρα,συντηριτικούρα,ευκολοσοκάριστη και θεούσα.

Eίσαι αχάριστος, ελεεινός, υποκριτής, σαδιστής, μαζοχιστής... και μαζοχιστής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
σύμφωνα με τις τελευταίες έρευνες είσαι (sic) κρυόκωλη ,κομπλάρα,συντηριτικούρα,ευκολοσοκάριστη και θεούσα.

Για να ξες, επειδή ρώτησες, όχι τπτ άλλο...

Οταν καποια δεν δοκιμαζει κατι,που φυσικα ειναι δεδομενο οτι δεν θα βλαψει σε καμια περιπτωση την ιδια,και αιρετικα το κατακρινει,στις περισσοτερες των περιπτωσεων απο προκαταληψη η διαφορους σεμνοφυτους ''ηθικους κωδικες'',οι παραπανω χαρακτηρισμοι θα μπορουσαν ανετα να την περιγραψουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ειναι δεδομενο οτι δεν θα βλαψει σε καμια περιπτωση την ιδια



...
Dr, ποια ειναι η σχεση σου με την πισω πορτα;
Σου θυμιζω πως τοσοι γκέη άντρες θεωρουν δεδομένο πως δεν θα βλάψει σε καμμια περιπτωση εσενα τον ιδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
...
Dr, ποια ειναι η σχεση σου με την πισω πορτα;
Σου θυμιζω πως τοσοι γκέη άντρες θεωρουν δεδομένο πως δεν θα βλάψει σε καμμια περιπτωση εσενα τον ιδιο :P

Το εθεσα προληπτικα,για να προλαβω επιχειρηματα τυπου ''και το δηλητηριο δεν το εχουμε δοκιμασει,αλλα εξακολουθουμε να μην το θελουμε'':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν το εχω συζητηση το θεμα και δεν ξερω τι κυκλοφορει στην πιατσα,αλλα μονο εμενα μαρεσει το χουφτωμα στον δικο μου κωλο απο την γκομενα? Μονο για χουφτωμα μιλαω,οχι δαχτυλακια και βλακειες,μην παρεξηγηθουμε κιολας :P

Και οχι χαδακια.Κανονικο δυνατο χουφτωμα.Πορωση.Με κανουν τουρμπο κατι τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
1ον ) Το θεωρω ανουσιο να πονεσω την κοπελα μου για να βαλω το πεος μου απο μια αλλη τρυπα για να ικανοποιηθει η περιεργεια μου και μονο. Δηλαδη αυτη η τρυπα τι το διαφορετικο εχει και το ανωτερο που κανει το σεξ απολαυστικοτερο; Σκατα;

2ον) Οσο για κατι πραγματακια που ακουω για γυναικες που βαζουν δακτυλο στους αντρες. Οχι ευχαριστω δε θα παρω. Αμα ηθελα κατι τετοιο θα επαιρνα εναν δονητη και γενικοτερα θα αρχιζα να τον επαιρνα και απο αντρες. Πρακτικα δεν εχει διαφορα. Μην ακουω παπαριες απο δηθεν προοδευτικους οτι αυτο δεν ισχυει, και ειμαι κομπλεξικος, σεμνοτυφος, γεματος ταμπου γιατι μου αναβουν τα λαμπακια

Αυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Λόγω τεραστίου μεγέθους, η είσοδος από πίσω καθίσταται απαγορευτική προς αποφυγή τραυματισμού.














Υ.Γ. Αναφέρομαι στο τεράστιο μέγεθος του σεβασμού προς την κοπέλα και στον ενδεχόμενο ψυχικό τραυματισμό της.... πονηρά μυαλά.... Αν πάλι επιμένει, screw this.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Αναφέρομαι στο τεράστιο μέγεθος του σεβασμού προς την κοπέλα και στον ενδεχόμενο ψυχικό τραυματισμό της....

Το σεξ δεν είναι βρώμικο, οι άνθρωποι το κάνουν βρώμικο και πρόστυχο επειδή βάζουν στο μυαλό τους οτι είναι βρώμικο και πρόστυχο. Αν κάτι αρέσει και στους δύο (τρεις κλπ) ενήλικες, δε βλέπω το λόγο ποιοι είμαστε μεις για να το απαγορεύσουμε.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Στον πόλεμο και στον έρωτα όλα επιτρέπονται ! :huglove:

Καλή φάση το πρωκτικό... Ελπίζω στο μέλλον να το διαπιστώσω από κοντά... :devil:

Προς το παρόν συνεχίζομαι φυσιολογικά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top