• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Εξαγωγή φρονιμίτη

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Του έβγαλα τους φρονιμητες κλάψ. Φοβάμαι ότι όταν φύγει η νάρκωση θα κλαίω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Του έβγαλα τους φρονιμητες κλάψ. Φοβάμαι ότι αν φύγει η νάρκωση θα κλαίω.
600mg Algofren, Amoxil 500mg (Αντιβίωση) και Medrol 16mg είναι κορτιζόνη και αυτό που εξαλείφει τον πόνο.
Αν τους έβγαλες απόγευμα, τα ξημερώματα θα σε πιάσει ο πόνος και δεν είναι καθόλου ευχάριστο. Πάρε όσο προλαβαίνεις pills.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,467 μηνύματα.
Του έβγαλα τους φρονιμητες κλάψ. Φοβάμαι ότι όταν φύγει η νάρκωση θα κλαίω.
Πες του φόκου να σε πλακώσει στο Mesulid ή στα διπλά ντεπόν ή ότι αποφασίσει, γιατί θα βογγάς σαν παρθένα στην πρώτη της φορά, όταν φύγει η νάρκωση. Και γ..., και δε θα σ' αρέσει.

Ενα 4ωράκι μαξ έχεις. Μετα θα ρίξεις δάκρυ κορόμηλο.

Έχω βγάλει και τους τέσσερις και ξέρω, το παιζα πολύ άντρας "το χω δε με νοιάζει" και μετά βόγγαγα σαν φοράδα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Αν τους έβγαλες απόγευμα, τα ξημερώματα θα σε πιάσει ο πόνος και δεν είναι καθόλου ευχάριστο. Πάρε όσο προλαβαίνεις pills.
Ok man αντέχω μην με φοβασαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πες του φόκου να σε πλακώσει στο Mesulid ή στα διπλά ντεπόν ή ότι αποφασίσει, γιατί θα βογγάς σαν παρθένα στην πρώτη της φορά, όταν φύγει η νάρκωση. Και γ..., και δε θα σ' αρέσει.

Ενα 4ωράκι μαξ έχεις. Μετα θα ρίξεις δάκρυ κορόμηλο.

Έχω βγάλει και τους τέσσερις και ξέρω, το παιζα πολύ άντρας "το χω δε με νοιάζει" και μετά βόγγαγα σαν φοράδα.
😰
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

39D3DA4F-AE00-4B63-8C91-BEEEB963E387.jpeg

😥
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω βγάλει και τους τέσσερις και ξέρω, το παιζα πολύ άντρας "το χω δε με νοιάζει" και μετά βόγγαγα σαν φοράδα.
Έχω ήδη βγάλει 2 και τωρα έβγαλα τους άλλους 2. Δεν ένιωσα ιδιαιτερο πόνο τη πρώτη φορα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,467 μηνύματα.
Ok man αντέχω μην με φοβασαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


😰
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 89417
😥
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω ήδη βγάλει 2 και τωρα έβγαλα τους άλλους 2. Δεν ένιωσα ιδιαιτερο πόνο τη πρώτη φορα
Εντάξει καλά είσαι, έχεις το μπρουφένι και το ντεπόνι. Μπράβο.

Ναι είναι να μη φύγει και γνάθος μαζί. :devil:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,467 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Τίποτα ακόμα. Ξεμούδιασα από την αναισθησία κάπως αλλά σχεδόν καθόλου πόνος.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
😂 πόνος 1/10 και πολύ βάζω
 

Nefeli_

Νεοφερμένος

Η Nefeli_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος τι είναι η οστική δογκίτιδα μετά από εξαγωγη φρονιμιτη;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος τι είναι η οστική δογκίτιδα μετά από εξαγωγη φρονιμιτη;
στο ειπε ο γιατρος αυτο και το ρωτας?
αυτο βρηκα αν μπορεις να παρεις τις πληροφοριες που θες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli_

Νεοφερμένος

Η Nefeli_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
στο ειπε ο γιατρος αυτο και το ρωτας?
αυτο βρηκα αν μπορεις να παρεις τις πληροφοριες που θες
Ναι αισθανομουν μια ενόχληση πάνω στο κόκαλο εκεί που ήταν ο φρονιμιτης ο οποίος έφυγε και πήγα και μου είπε ότι έχω οστική δοντιτιδα, δηλαδή καθώς έβγαινε το δόντι από την πίεση άφησε μέσα κάποια οστά και μου είπε ότι αν δεν περάσει θα κάνω ένα απλό χειρουργειο και θα αφαιρέσω αυτό το οστο
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι αισθανομουν μια ενόχληση πάνω στο κόκαλο εκεί που ήταν ο φρονιμιτης ο οποίος έφυγε και πήγα και μου είπε ότι έχω οστική δοντιτιδα, δηλαδή καθώς έβγαινε το δόντι από την πίεση άφησε μέσα κάποια οστά και μου είπε ότι αν δεν περάσει θα κάνω ένα απλό χειρουργειο και θα αφαιρέσω αυτό το οστο
καταλαβα,περαστικα τοτε ευχομαι να ξεμπερδεψεις και να εισαι καλα <3
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top