Επίθεση μελών της Χρυσής Αυγής κατά νεαρής κοπέλας

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καταρχην δεν ημουν εκει και οτι λεω το λεω υποθετικα!!!

Ειμαι σχεδον βεβαιος οτι η γυναικα προκαλεσε!! Δεν θα ειπε τιποτα φοβερο αλλα συμφωνα μ'αυτα που διαβασα φτιαχνω την εικονα μεσα μου με τους 15αρια "εθνικοφρωνες" εκει γυρω που μοιραζαν τα φυλαδια με τσαμπουκαλεμενο υφος, η κοπελια ισως πεταξε το φυλλαδιο με επιτηδευμενο υφος, οι χρυσαυγητες της ζητησαν τον λογο, αυτη μπορει να ειπε κατι που να προκαλεσε την ιδεολογια τους, μπλα-μπλα-μπλα..

Συνηθως μ'αυτες τις ειδησεις επειδη δινουν βαρος στην ουσια του προβληματος εκμηδενιζουν εντελως ή και εξαφανιζουν τον λογο που μπορει να τους προκαλεσε..

Αλλα οχι, δεν πεταξε απλα το φυλλαδιο.. Μην κοροιδευομαστε.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Η γυναικα προκαλεσε τους ανεγκεφαλους και την πλακωσαν! Μονο ενας χαζος(ή ενας χρυσαυγητης:P) δεν το δεχεται αυτο και δεν υπαρχει κανενα ελαφρυντικο για την πραξη που ακολουθησε.


Οταν σοβαρευτεις θελω να ακουσω που ακριβως προπαγανδιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Οταν σοβαρευτεις θελω να ακουσω που ακριβως προπαγανδιζω..


ειμαι σοβαρη.
σου εδειξα τα επιμαχα χωρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ok, τοτε.

Δεν εχω να σου απαντησω κατι αλλο. Νομιζω το θεμα το καλυψα οσο γινοταν απ'την μερια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Που προπαγανδισα ακριβως;;


Απιθανο σεναριο γι'αυτο αν διαβασες την σχετικη ανακοινωση που εβγαλαν μετα τις κατηγοριες θα δεις οτι προσπαθουν να ριξουν λασπη και να μεταφερουν το βαρος της πραξης τους λεγοντας και καλα οτι η κοπελα ειναι κουμπαρα της γυναικας ενος δημοσιογραφου του ΣΚΑΙ του αγγλοεβραικου καναλιου και αλλες χιλιες δυο τετοιες λασπες.. Διαβασε καταρχην αυτο γιατι μαλλον δεν εδωσες και πολυ σημασια στην ειδηση και σου ξεφυγαν σημαντικα στοιχεια για τα οποια μιλαμε εδω περα.



Θελω να μου πεις μετα απο ολα αυτα σε πιο σημειο προπαγανδιζω ακριβως;; :worry:

αυτα τα αλλαξες αφου ειχα ηδη απαντηση και τωρα τα προσεξα.


ναι διαβασα το αρθρο.
δε θυμαμαι να στηριξες πριν την υποθεση σου σε αυτο το περιστατικο. μαλλον μετα το βρηκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Παρεμπιπτόνως, ιδού η επίσημη θέση της Χρυσής Αυγής, η οποία αρνείται οποιαδήποτε εμπλοκή των μελών της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν ξερω τι με εξοργίζει και με στενοχωρεί περισσότερο, το γεγονός ότι οι φασίστες πάλι κάνουν καφρίλες και θα τη βγάλουν λάδι ή το ότι διαβάζω ατάκες περι...ευθύνης της κοπέλας που πεταξε το φυλάδιο και του... επιτηδευμένου ύφους της που ήταν προκλητικό :worry: (να προσέχετε το ύφος σας όταν πετάτε φυλάδια στα σκουπίδια).

Δεν με ενδιαφέρει καθόλου αν η κοπέλα τους έβρισε, τους στραβοκοίταξε, ή έκανε κομματακια το φυλάδιο και το κατούρησε. Δεν με απασχολεί. Ο,ΤΙ κι αν έκανε (οτιδήποτε εκτός να τους επιτεθεί σωματικά εκείνη) δεν δικαιολογεί ούτε στο ελάχιστο αυτό που συνέβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφέρει καθόλου αν η κοπέλα τους έβρισε, τους στραβοκοίταξε, ή έκανε κομματακια το φυλάδιο και το κατούρησε. Δεν με απασχολεί. Ο,ΤΙ κι αν έκανε (οτιδήποτε εκτός να τους επιτεθεί σωματικά εκείνη) δεν δικαιολογεί ούτε στο ελάχιστο αυτό που συνέβει.

συμφωνω απολυτως...


φασίστες πάλι κάνουν καφρίλες και θα τη βγάλουν λάδι

οπως οι αναρχοαριστεροι κανουν κατεπαγγελμα εδω και 30 χρονια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Η κοπέλα που χτυπήθηκε είναι η Σοφία Παπάζογλου.

Αυτή: κλικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
αυτα τα αλλαξες αφου ειχα ηδη απαντηση και τωρα τα προσεξα.


ναι διαβασα το αρθρο.
δε θυμαμαι να στηριξες πριν την υποθεση σου σε αυτο το περιστατικο. μαλλον μετα το βρηκες.
Ξεκινησα την κουβεντα οχι λεγοντας την αποψη μου για ολο το θεμα αλλα για την αντιθεση μου στο γεγονος οτι η κοπελα πεταξε απλα το φυλλαδιο στον καδο.

Το αρθρο το βρηκα και το διαβασα απ'την αρχη. Μαλλον εσυ το ανακαλυψες μετα..

Οι ανοητες επιθεσεις απ'την μερια σου οτι δηθεν "προπαγανδιζω" ηταν και αυτες που με αναγκασαν να παρω θεση(χωρις να εχω διαθεση να χαιδεωψω τα αυτια κανενος) για το ολο συμβαν.

Πιστευω οτι η κοπελα δεν εφαγε ξυλο επειδη πεταξε απλα ενα φυλλαδιο. Τρελο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πιστευω οτι η κοπελα δεν εφαγε ξυλο επειδη πεταξε απλα ενα φυλλαδιο. Τρελο;;

Aν μιλάγαμε για άλλους δε θα ήταν τρελό,
αλλά επειδή μιλάμε για τους απογόνους των μυρμιδόνων και του Μ. Αλεξάνδρου δεν είναι και πολύ τρελό.


Αυτοί σε δέρνουν επειδή είσαι μαύρος.
Δε θα δείρουν που τους πετάς τις φυλλάδες τους;:eek:


πς: ηρεμήστε ευλογητά μου παιδιά, κάνουμε συζήτηση όχι πόλεμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εγώ που έχω σκίσει το φυλλάδιό τους μπροστά στα μάτια τους, γιατί δεν μου έκαναν τίποτα;
Να ανησυχήσω ότι με σεβάστηκαν λόγω ηλικίας; :(

Λίγο δύσκολο να έκαναν κάτι τέτοιο σε έντονη προεκλογική περίοδο.
Δεν λέω ότι δεν κάνουν τέτοια οι Χ.Α.
Λέω ότι υπάρχει κι η πιθανότητα να τους έβρισε ή να τους είπε ότι δεν έχουν δικαίωμα να μοιράζουν φυλλάδια (π.χ.).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ που έχω σκίσει το φυλλάδιό τους μπροστά στα μάτια τους, γιατί δεν μου έκαναν τίποτα;
Να ανησυχήσω ότι με σεβάστηκαν λόγω ηλικίας; :(

Λίγο δύσκολο να έκαναν κάτι τέτοιο σε έντονη προεκλογική περίοδο.
Δεν λέω ότι δεν κάνουν τέτοια οι Χ.Α.
Λέω ότι υπάρχει κι η πιθανότητα να τους έβρισε ή να τους είπε ότι δεν έχουν δικαίωμα να μοιράζουν φυλλάδια (π.χ.).
αααααααααααααααααα
τώρα εξηγείται γιατί της επιτέθηκαν
ντάξει τότε , προς στιγμήν καταλαβαίνετε , αλλά οκ τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα γρι...
Να το πω όπως ο Jeffrey: Please, elaborate.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top