Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
@akikos αυτο δεν συνιστά καταπάτηση ιδιωτικότητας;

Nah,κάποτε η NSA είχε προσπαθήσει να πείσει τους manufacturers να βάλουν ειδικό της τσιπ που θα επέτρεπε backdoor στο τηλέφωνο των καταναλωτών. Οπότε όσο βαριά κρυπτογράφηση και να είχε κάποιος,η πρόσβαση στα δεδομένα του θα ήταν πανεύκολη . Φυσικά δημόσια είναι γνωστό οτι αρνήθηκαν,but φυσικά και θα έχουν κάτι ανάλογο . Και η Apple είχε πει οτι ήθελε να σφραγίσει τα δεδομένα ώστε ούτε η ίδια να μην μπορεί να τα ανακτήσει.Και φυσικά είχαν φάει κράξιμο απο την αστυνομία γιατί με το iphone θα μπορούσες να κάνεις ότι έγκλημα ήθελες και δεν θα μπορούσαν να σε εντοπίσουν .

Δεν νομίζω οτι στην πράξη οι πολιτικές για προστασία των προσωπικών δεδομένων εφαρμόζονται,surprise,surprise. Απλά δεν ασχολούνται με τα αδιάφορα δεδομένα και εστιάζουν στις απειλές για την εθνική ασφάλεια και όχι τα κουτσομπολιά για το ποιος κερατώνει ποιόν ή τα nudes των απλών πολιτών :hehe: .

Από πότε το GPS ή το Google maps αφήνει στίγματα, όταν η συσκευή είναι κλειστή; :hmm:

Αυτό μού θυμίζει τον διευθυντή στο γυμνάσιο πού μας έλεγε ότι έχει βάλει συσκευή που αχρηστεύει τα κινητά στην εξώπορτα του σχολείου :laugh:

Γίνεται . Υπάρχουν υπομονάδες που μπορούν να επιτελέσουν αυτή την λειτουργία,όπως και πολλές άλλες,παρόλο που το κινητό είναι απενεργοποιημένο στο σύνολο του για χρήση. Απλά δεν είναι γνωστές στο ευρύ κοινό αυτές οι λεπτομέρειες γιατί αποτελούν modes που κανείς νοιάζεται .

Προσωπικά είμαι κατά στο να μην έχει κανείς πρόσβαση σε όλα τα δεδομένα για ακριβώς τέτοιες περιπτώσεις που μπορείς να τσιμπήσεις εξυπνάκηδες που νομίζουν οτι μπορούν να παρανομήσουν και δεν θα τους βρουν .

Αυτό ακούγεται για jammer,και είναι παράνομο για χρήση(Αλλά πωλείται κανονικά :hehe: ) :P
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γίνεται . Υπάρχουν υπομονάδες που μπορούν να επιτελέσουν αυτή την λειτουργία,όπως και πολλές άλλες,παρόλο που το κινητό είναι απενεργοποιημένο στο σύνολο του για χρήση. Απλά δεν είναι γνωστές στο ευρύ κοινό αυτές οι λεπτομέρειες γιατί αποτελούν modes που κανείς νοιάζεται .

Προσωπικά είμαι κατά στο να μην έχει κανείς πρόσβαση σε όλα τα δεδομένα για ακριβώς τέτοιες περιπτώσεις που μπορείς να τσιμπήσεις εξυπνάκηδες που νομίζουν οτι μπορούν να παρανομήσουν και δεν θα τους βρουν .

Αυτό ακούγεται για jammer,και είναι παράνομο για χρήση(Αλλά πωλείται κανονικά :hehe: ) :P
Προφανώς όλα γίνονται και φαντάζομαι υπάρχουν τρόποι και backdoors.

Όμως, έγραψα το μήνυμά μου σκεπτόμενος ότι μπορεί το άρθρο (ή η αστυνομία) να πουλάει παπά, ώστε να θορυβήσει την δράστιδα ή τον ηθικό αυτουργό. Για αυτό θυμήθηκα το περιστατικό με τον διευθυντή, γιατί ήξερα ότι ναι μεν υπάρχει τέτοιου είδους συσκευή, αλλά ποτέ δεν τη χρησιμοποίησε. Κοινώς, ήθελε να μας ψαρωσει! :P

Δεν νομίζω ότι η ελληνική αστυνομία έχει την τεχνογνωσία να παρακάμπτει πρωτόκολλα ασφαλείας ή να χρησιμοποιεί backdoors (εκτός κι αν δίνει έτοιμα τα δεδομένα η εταιρεία). Ιδιαίτερα κρίνοντας από το τμήμα του ηλεκτρονικού εγκλήματος και τις δηλώσεις του επικεφαλής για τα video-games, νομίζω ότι οι περισσότεροι δεν ξέρουν την τύφλα τους.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Προφανώς όλα γίνονται και φαντάζομαι υπάρχουν τρόποι και backdoors.

Όμως, έγραψα το μήνυμά μου σκεπτόμενος ότι μπορεί το άρθρο (ή η αστυνομία) να πουλάει παπά, ώστε να θορυβήσει την δράστιδα ή τον ηθικό αυτουργό. Για αυτό θυμήθηκα το περιστατικό με τον διευθυντή, γιατί ήξερα ότι ναι μεν υπάρχει τέτοιου είδους συσκευή, αλλά ποτέ δεν τη χρησιμοποίησε. Κοινώς, ήθελε να μας ψαρωσει! :P

Καλά σίγουρα,αλλά θα έχουν και κάποια στοιχεία λογικά,εκτός εαν έφτασαν πάλι σε αδιέξοδο :P .
Εε ναι ρε, εαν ήξερε ή είχε τέτοια συσκευή θα έπρεπε να τον ρωτήσετε τι κάνει τα βράδια :hehe:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
@akikos αυτο δεν συνιστά καταπάτηση ιδιωτικότητας;
Γουάτ; Αν δοθεί εντολή για άρση απορρήτου από εισαγγελέα με την υποψία τέλεσης εγκληματικής ενέργειας, από πού κι ως πού είναι καταπάτηση ιδιωτικότητας; Αν θες ιδιωτικότητα μην κάνεις έγκλημα. Απλό.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Τέτοια μαλακισμένη ήταν κι αυτή που κράτησε την τηλεκάρτα και την περούκα...

Κάπου διάβασα οτι την αστυνομία βόλεψε τα άσχετα που γράφονταν τόσες μέρες αφού οδηγούσαν την ύποπτη να θεωρεί οτι ήταν μακριά από τα ίχνη της. Αυτό που έχω πει τόσες φορές δηλαδή, οτι η αστυνομία προσανατολίζει τα μέσα με τον τρόπο που θέλει. Με τη φρενίτιδα που υπήρχε αυτές τις μέρες λες και θα υπήρχε ένας αστυνομικός που μόλις βρισκόταν κάτι να έτρεχε να το πει στα μέσα. "Μισό λεπτό παιδιά, μην πιάσετε κανέναν ακόμα, να πάω να ενημερώσω τους δημοσιογράφους".

Οπότε η γκόμενα ήταν παλαβή (εντάξει, το ξεραμε αυτό) και πίστευε οτι κάτι τρέχει με τον φίλο της και την Ιωάννα. Χωρίς καν αποδείξεις δηλαδή (όχι οτι οι αποδείξεις θα δικαιολογούσαν τίποτα) πήγε και κατέστρεψε τόσες ζωές. Θα φάει κι αυτή το βιτριόλι της από κάπου και μερικά @#$^ στη φυλακή και θα στρώσει. Ελπίζω να μη βγει σε 2-3 χρόνια και να αλλάξει αυτός ο νόμος.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τέτοια μαλακισμένη ήταν κι αυτή που κράτησε την τηλεκάρτα και την περούκα...
Τελικά η τύπισσα αποδείχθηκε χαζή, γιατί τόσο καιρό έλεγαν ότι οργάνωσε τέλεια τις κινήσεις της, οπότε επαναπαυτηκε λέγοντας πόσο γαμάτη είναι...

Ποιος κρατάει στο σπίτι την περούκα και την τηλεκαρτα; Δεν βλέπουν law and order;; :bleh:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ομολόγησε διάβασα, τώρα κάνουν αναπαράσταση. Είχε σχέση με έναν δικηγόρο με τον οποίο έκανε παράλληλη σχέση η Ιωάννα, λένε. Θα δούμε.

Edit: Τη σβήνω για να μην υπάρξει πρόβλημα. Λίγο να ψάξετε στο youtube στα σχόλια, θα τη βρείτε.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Πού πήγες και την ξετρύπωσες δεν ξέρω. Βέβαια, από αυτά τα δύο τρία πράγματα που έχει ανεβάσει στο facebook, μιας το έχει κλειστό το προφίλ, μπορείς να εξαγάγεις συμπεράσματα για το τι είναι.


Βέβαια, δεν επιτρέπεται να δείχνουμε και καλά πρόσωπο :P
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ο άντρας που τον πολιορκούν ήθελα να ξέρα πώς είναι. Γιατί και οι δύο οι κοπελές είναι όμορφες.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Τέτοια μαλακισμένη ήταν κι αυτή που κράτησε την τηλεκάρτα και την περούκα...

Κάπου διάβασα οτι την αστυνομία βόλεψε τα άσχετα που γράφονταν τόσες μέρες αφού οδηγούσαν την ύποπτη να θεωρεί οτι ήταν μακριά από τα ίχνη της. Αυτό που έχω πει τόσες φορές δηλαδή, οτι η αστυνομία προσανατολίζει τα μέσα με τον τρόπο που θέλει. Με τη φρενίτιδα που υπήρχε αυτές τις μέρες λες και θα υπήρχε ένας αστυνομικός που μόλις βρισκόταν κάτι να έτρεχε να το πει στα μέσα. "Μισό λεπτό παιδιά, μην πιάσετε κανέναν ακόμα, να πάω να ενημερώσω τους δημοσιογράφους".

Οπότε η γκόμενα ήταν παλαβή (εντάξει, το ξεραμε αυτό) και πίστευε οτι κάτι τρέχει με τον φίλο της και την Ιωάννα. Χωρίς καν αποδείξεις δηλαδή (όχι οτι οι αποδείξεις θα δικαιολογούσαν τίποτα) πήγε και κατέστρεψε τόσες ζωές. Θα φάει κι αυτή το βιτριόλι της από κάπου και μερικά @#$^ στη φυλακή και θα στρώσει. Ελπίζω να μη βγει σε 2-3 χρόνια και να αλλάξει αυτός ο νόμος.

Συνήθως τα άτομα που διαπράττουν τέτοια εγκλήματα,καθαρού μίσους δηλαδή,σπανίως έχουν μυαλό ξυράφι . Πιο πολύ κουτοπονηριά έχουν, και κάνουν πολύ απρόσεκτες κινήσεις,παρά τον λεπτομερή σχεδιασμό τους .
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Ρε που ζούμε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ετσι, σας χαλάει που βλέπετε τώρα την πραγματική εικόνα της κοινωνίας στην οποία ζείτε. Σοκάρεστε, δεν το πιστεύετε.

Πάρτε τα, αυτή ειναι η κοινωνία που θέλατε. Η "όμορφη" κοινωνία, όπου όμορφη βάλε επαρχιωτάκι με μεικαπ και αρκετά γλάστρα για να γλιτώσει τον ΟΑΕΔ (μιλάω γενικά όχι ειδικά), που το πιο σημαντικό είναι να καταστρέψεις τη ζωή ενός άλλου νέου ανθρώπου, προσωπικά, ερωτικά, εργασιακά, καθημερινά με χίλιους διαφορετικούς τρόπους -μη βλέποντας τη ζημία που προκαλείς και στον εαυτό σου- μπας και διατηρήσεις τα κεκτημένα.

Αν ο άνθρωπος δεν είναι αυτοδημιούργητος και ετεροπροσδιορίζεται από την ικανότητά του να διατηρεί το ταίρι του, δεν έχει καμία αυτοεκτίμηση και αυτοπειθαρχία και καταφεύγει σε ψυχωτικές συμπεριφορές.

Ντρέπομαι για το ανδρικό φύλο που πάει και τις εξυψώνει κάτι τέτοιες.



Ρε χίλιες φορές την ησυχούλα της διπλανής πόρτας με τα γυαλάκια... Έχεις ησυχο το κεφάλι σου...
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Ετσι, σας χαλάει που βλέπετε τώρα την πραγματική εικόνα της κοινωνίας στην οποία ζείτε. Σοκάρεστε, δεν το πιστεύετε.

Πάρτε τα, αυτή ειναι η κοινωνία που θέλατε. Η "όμορφη" κοινωνία, όπου όμορφη βάλε επαρχιωτάκι με μεικαπ και αρκετά γλάστρα για να γλιτώσει τον ΟΑΕΔ (μιλάω γενικά όχι ειδικά), που το πιο σημαντικό είναι να καταστρέψεις τη ζωή ενός άλλου νέου ανθρώπου, προσωπικά, ερωτικά, εργασιακά, καθημερινά με χίλιους διαφορετικούς τρόπους -μη βλέποντας τη ζημία που προκαλείς και στον εαυτό σου- μπας και διατηρήσεις τα κεκτημένα.

Αν ο άνθρωπος δεν είναι αυτοδημιούργητος και ετεροπροσδιορίζεται από την ικανότητά του να διατηρεί το ταίρι του, δεν έχει καμία αυτοεκτίμηση και αυτοπειθαρχία και καταφεύγει σε ψυχωτικές συμπεριφορές.

Ντρέπομαι για το ανδρικό φύλο που πάει και τις εξυψώνει κάτι τέτοιες.



Ρε χίλιες φορές την ησυχούλα της διπλανής πόρτας με τα γυαλάκια... Έχεις ησυχο το κεφάλι σου...

Απλά η συγκεκριμένη είχε θέματα,το οτι ήταν όμορφη δεν έχει να λέει .
Που το όμορφη είναι σχετικό, δεν είναι και καμία μοντελάρα,φυσιολογική είναι.
Το οποίο δεδομένου των πόσων απελπισμένων υπάρχουν είναι more than good enough .

Πάντως δεν μου κάνει εντύπωση το οτι γνωρίζονταν,οτι είχαν τέλος πάντων αλληλεπίδραση,
η αξία του like τόσα σημαίνει για την συμπάθεια του άλλου όπως φαίνεται :P . Κλείνω με το γνωστό:

"Θεέ μου προφύλαξέ με από τους φίλους μου, τους εχθρούς μου τους αναλαμβάνω εγώ."

Στις μέρες μας, είναι πολύ πιο δύσκολο να διακρίνεις εχθρούς απο φίλους, ειδικά όταν μπορεί πανεύκολα
ο πρώτος να μεταμφιεστεί σε δεύτερο,έστω και partially .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Απλά η συγκεκριμένη είχε θέματα,το οτι ήταν όμορφη δεν έχει να λέει .
Που το όμορφη είναι σχετικό, δεν είναι και καμία μοντελάρα,φυσιολογική είναι.
Το οποίο δεδομένου των πόσων απελπισμένων υπάρχουν είναι more than good enough .

Πάντως δεν μου κάνει εντύπωση το οτι γνωρίζονταν,οτι είχαν τέλος πάντων αλληλεπίδραση,
η αξία του like τόσα σημαίνει για την συμπάθεια του άλλου όπως φαίνεται :P . Κλείνω με το γνωστό:

"Θεέ μου προφύλαξέ με από τους φίλους μου, τους εχθρούς μου τους αναλαμβάνω εγώ."

Στις μέρες μας, είναι πολύ πιο δύσκολο να διακρίνεις εχθρούς απο φίλους, ειδικά όταν μπορεί πανεύκολα
ο πρώτος να μεταμφιεστεί σε δεύτερο,έστω και partially .

Χωριατάκια είναι με μεικαπ οι πιο πολλές που παριστάνουν τις όμορφες, δεν είναι όμορφες. Εχει να λέει η εμφάνιση υπό την έννοια ότι αν ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ οτι είσαι κούκλα, βραβείο ή οτιδήποτε, έχεις μια πληθωρισμένη εικόνα της αξίας σου που δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, και οταν έρθει κάποιος άλλος άνθρωπος και εκούσια ή ακούσια σου θρυμματίσει αυτή την εικόνα, βλέπουμε τις ψυχωτικές αντιδράσεις που βλέπουμε.

Όσο για τους εχθρούς που μεταμφιέζονται σαν φίλους, μη με βάζεις να ξεκινήσω να μιλάω για το θέμα... Πονεμένη ιστορία αδερφέ μου.

Όλοι καλοί, ευγενικοί, γλυκείς, με θαυμάσια ψυχή καθαρή, κι από μέσα η τρέλα και το απωθημένο και η ζήλεια και ο ανταγωνισμός να κακοφορμίζει.

Αισθάνομαι μια αηδία...
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
To ένταλμα σύλληψης έχει γίνει για άλλο λόγο. Δεν ξερουμε αν αυτή έκανε την πράξη αλλά ακόμα και να είναι αυτή είχε πολύ χρόνο να προετοιμαστεί να επικοινωνήσει με δικηγόρο ώστε να τη σκαπουλάρει.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι ευθύνεται αυτή. Σιγά μην είχε την περούκα και την τηλεκάρτα σπίτι της διαφορετικά.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Χωριατάκια είναι με μεικαπ οι πιο πολλές που παριστάνουν τις όμορφες, δεν είναι όμορφες. Εχει να λέει η εμφάνιση υπό την έννοια ότι αν ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ οτι είσαι κούκλα, βραβείο ή οτιδήποτε, έχεις μια πληθωρισμένη εικόνα της αξίας σου που δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, και οταν έρθει κάποιος άλλος άνθρωπος και εκούσια ή ακούσια σου θρυμματίσει αυτή την εικόνα, βλέπουμε τις ψυχωτικές αντιδράσεις που βλέπουμε.

Όσο για τους εχθρούς που μεταμφιέζονται σαν φίλους, μη με βάζεις να ξεκινήσω να μιλάω για το θέμα... Πονεμένη ιστορία αδερφέ μου.

Όλοι καλοί, ευγενικοί, γλυκείς, με θαυμάσια ψυχή καθαρή, κι από μέσα η τρέλα και το απωθημένο και η ζήλεια και ο ανταγωνισμός να κακοφορμίζει.

Αισθάνομαι μια αηδία...

Είναι τρομακτικό και έχεις δίκιο,αυτοί οι άνθρωποι υπάρχουν,και δεν είναι καθόλου σπάνιοι .
Απο εκεί που μπορεί ο άλλος να έχει μια τυχαία αλληλεπίδραση για τον οποιοδήποτε λόγο(π.χ. επαγγελματική σχέση ή/και φιλική),εαν ο άλλος έχει εμμονές,δεν πάει στα καλά του, μπορείς να βρεθείς να την πληρώνεις,χωρίς να έχεις δώσει δικαιώματα, όπως σε αυτή την περίπτωση .

Νομίζω η ζήλια στην πιο αρρωστημένη της μορφή είναι η χειρότερη απο όλες τις αδυναμίες , γιατί καταστρέφει και εσένα αλλά και τον άλλο,και συνήθως με απαίσιο τρόπο . Μακριά απο τέτοια άτομα είναι τα πιο επικίνδυνα & κακοπροαίρετα,έχουν παρατήσει τον εαυτό τους καιρό,και εστιάζουν στο πως να καταστρέψουν τον άλλο .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

To ένταλμα σύλληψης έχει γίνει για άλλο λόγο. Δεν ξερουμε αν αυτή έκανε την πράξη αλλά ακόμα και να είναι αυτή είχε πολύ χρόνο να προετοιμαστεί να επικοινωνήσει με δικηγόρο ώστε να τη σκαπουλάρει.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι ευθύνεται αυτή. Σιγά μην είχε την περούκα και την τηλεκάρτα σπίτι της διαφορετικά.

Προφανώς τα δυο αυτά εαν και κάνουν οφθαλμοφανή την ενοχή της δεν αρκούν και θα στηριχτούν και σε άλλα στοιχεία . Που συνδέουν τα αντικείμενα με αυτά που χρησιμοποιήθηκαν στην επίθεση .
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Από όσο φαίνεται η φωτογραφία της έχει δημοσιευθεί στο Πρώτο Θέμα οπότε μπορώ να τη βάλω:

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top