Επίθεση με γκαζάκια στο σπίτι του Πορτοσάλτε

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Οι δημοκράτες της αριστεράς ανέλαβαν δράση ξανά. 🥳🥳

απο που το συμπέρανες οτι ειναι αριστεροι αυτοι που εκαναν την επιθεση.. νομιζω με αυτα που λεει στην τηλεοραση καθε ελληνας πολιτης βιοπαλαιστης μετα χαρας θα του εβαζε τα γκαζακια
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.
απο που το συμπέρανες οτι ειναι αριστεροι αυτοι που εκαναν την επιθεση.. νομιζω με αυτα που λεει στην τηλεοραση καθε ελληνας πολιτης βιοπαλαιστης μετα χαρας θα του εβαζε τα γκαζακια
Να φανταστώ ότι στο σχολείο, η οικογένεια σου και γενικά τα περιβάλλον που μεγάλωσες σου έμαθαν ότι αν κάποιος λέει πράγματα που δεν συμφωνούμε πάμε και του βάζουμε γκαζάκια, του φυτεύουμε μια σφαίρα στο κεφάλι και γενικά γινόμαστε άνθρωποι των σπηλαίων σωστά;;

Δεν ξέρω δεν έχω πάρει αυτή την ανατροφή και δεν είμαι υπέρ τέτοιων περιστατικών. Τώρα αν εσένα σου φαίνονται φυσιολογικά τότε δεν θα έχεις πρόβλημα αν κάποιος που σε συμφωνεί μαζί σου να έρθει αύριο να σου κάψει το σπίτι σωστά;;😉😉
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Οι δημοκράτες της αριστεράς ανέλαβαν δράση ξανά. 🥳🥳

Καλά του κάνανε !
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Να φανταστώ ότι στο σχολείο, η οικογένεια σου και γενικά τα περιβάλλον που μεγάλωσες σου έμαθαν ότι αν κάποιος λέει πράγματα που δεν συμφωνούμε πάμε και του βάζουμε γκαζάκια, του φυτεύουμε μια σφαίρα στο κεφάλι και γενικά γινόμαστε άνθρωποι των σπηλαίων σωστά;;

Δεν ξέρω δεν έχω πάρει αυτή την ανατροφή και δεν είμαι υπέρ τέτοιων περιστατικών. Τώρα αν εσένα σου φαίνονται φυσιολογικά τότε δεν θα έχεις πρόβλημα αν κάποιος που σε συμφωνεί μαζί σου να έρθει αύριο να σου κάψει το σπίτι σωστά;;😉😉
δεν μου απαντησες απο που συμπερανες οτι ειναι αριστεροι.. οχι φυσικα δεν το θεωρω φυσιολογικο αλλα καποιος που δεν μπορει να ανταπεξελθει ουτε σε βασικες αναγκες λογω της ακριβειας , να ακουει τις δηλωσεις του συγκεκριμενου κυριου μπορει να τον ωθησει στα ακρα.. Αρα οποιοσδηποτε μπορει να εκανε την συγκεκριμενη πραξη.. σιγουρα ειναι πιθανοτερο να ειναι καποια οργανωση
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Να φανταστώ ότι στο σχολείο, η οικογένεια σου και γενικά τα περιβάλλον που μεγάλωσες σου έμαθαν ότι αν κάποιος λέει πράγματα που δεν συμφωνούμε πάμε και του βάζουμε γκαζάκια, του φυτεύουμε μια σφαίρα στο κεφάλι και γενικά γινόμαστε άνθρωποι των σπηλαίων σωστά;;

Δεν ξέρω δεν έχω πάρει αυτή την ανατροφή και δεν είμαι υπέρ τέτοιων περιστατικών. Τώρα αν εσένα σου φαίνονται φυσιολογικά τότε δεν θα έχεις πρόβλημα αν κάποιος που σε συμφωνεί μαζί σου να έρθει αύριο να σου κάψει το σπίτι σωστά;;😉😉
Έχει διαφορά ποιος τα λέει αυτά.

Αν βγει ο Τσίπρας και δηλώσει ότι όλοι οι δεξιοί , μόλις γίνουμε κυβέρνηση, οφείλουν να ετοιμάζονται για εξορία, πώς θα σου φαινόταν ; Και αυτό άποψη είναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εντάξει Αρα και σε εσένα οποίος δε συμφωνεί μαζί σου καλά θα σου κάνει και θα σου κάψει το σπίτι σου.😉😉
Ελπίζω να καταλαβαίνεις τη διαφορά της άποψης σε ένα κανάλι πανελλαδικής εμβέλειας με ένα καφενείο.
Αν όχι, μάλλον τζάμπα πηγαίνεις πανεπιστήμιο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.
δεν μου απαντησες απο που συμπερανες οτι ειναι αριστεροι.. οχι φυσικα δεν το θεωρω φυσιολογικο αλλα καποιος που δεν μπορει να ανταπεξελθει ουτε σε βασικες αναγκες λογω της ακριβειας , να ακουει τις δηλωσεις του συγκεκριμενου κυριου μπορει να τον ωθησει στα ακρα.. Αρα οποιοσδηποτε μπορει να εκανε την συγκεκριμενη πραξη.. σιγουρα ειναι πιθανοτερο να ειναι καποια οργανωση
Δυο ομάδες πετάνε γκαζάκια φιλαράκο οι αριστεροί και οι κάρα δεξιοί, είναι γνωστό αυτό χρόνια τώρα. Διάλεξε και πάρε ποιος από τους 2 ήταν.😉😉
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,702 μηνύματα.
Καλά τώρα τέτοια σκηνικά παίζει να είναι και στημένα. Όπως οι σφαίρες στο σπίτι του Φουρθιώτη.

Έλεος με αυτή τη μούμια της δημοσιογραφίας.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Καλά τώρα τέτοια σκηνικά παίζει να είναι και στημένα. Όπως οι σφαίρες στο σπίτι του Φουρθιώτη.

Έλεος με αυτή τη μούμια της δημοσιογραφίας.
πολυ πιθανο.. μου φαινεται δυσκολο να πιστεψω οτι δεν εχει φυλαξη ο συγκεκριμενος
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.
Έχει διαφορά ποιος τα λέει αυτά.

Αν βγει ο Τσίπρας και δηλώσει ότι όλοι οι δεξιοί , μόλις γίνουμε κυβέρνηση, οφείλουν να ετοιμάζονται για εξορία, πώς θα σου φαινόταν ; Και αυτό άποψη είναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ελπίζω να καταλαβαίνεις τη διαφορά της άποψης σε ένα κανάλι πανελλαδικής εμβέλειας με ένα καφενείο.
Αν όχι, μάλλον τζάμπα πηγαίνεις πανεπιστήμιο.
Α αρα επειδή κάποιος είναι σε κανάλι αυτό σημαίνει ότι μπορεί να τρώει γκαζάκια στο κεφάλι σωστά;;

Εντομεταξυ γράψατε και οι 2 στα @@ ότι στην πολυκατοικία ζουν και άλλες οικογένειες που μπορούσαν να είχαν τραυματιστεί σοβαρά αλλά ούτε αυτά σας ενδιαφέρει 🙃🙃
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά τώρα τέτοια σκηνικά παίζει να είναι και στημένα. Όπως οι σφαίρες στο σπίτι του Φουρθιώτη.

Έλεος με αυτή τη μούμια της δημοσιογραφίας.
Ναι μάνα μου είπε σήμερα θα βάλω ένα γκαζάκι σε μια πολυκατοικία 6 ορόφων ώστε να τραβήξω την προσοχή.

Καλη μας Ψεκα και σήμερα 🥳🥳
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,702 μηνύματα.
Πορτοσάλταρε
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Α αρα επειδή κάποιος είναι σε κανάλι αυτό σημαίνει ότι μπορεί να τρώει γκαζάκια στο κεφάλι σωστά;;

Εντομεταξυ γράψατε και οι 2 στα @@ ότι στην πολυκατοικία ζουν και άλλες οικογένειες που μπορούσαν να είχαν τραυματιστεί σοβαρά αλλά ούτε αυτά σας ενδιαφέρει 🙃🙃
Το χαζό κάνεις τώρα ή αλήθεια δεν καταλαβαίνεις ;

Η βαρύτητα μιας άποψης εξαρτάται και που τι λες. Ο συγκεκριμένος κύριος έχει δημόσιο λόγο.

Είναι άποψη το παρακάτω :

«Βενζίνη όμως δεν πάει να την βάλει ο άνθρωπος των 500 ευρώ. Η βενζίνη, την οποία διαμαρτυρόμαστε στα 2 ευρώ την βάζουν οι παραγωγικές μονάδες της κοινωνίας…»



Αν έβγαινε ο Βαξεβάνης και δήλωνε ότι όλοι οι δεξιοί είναι κλέφτες και λαμόγια, σήμερα Φώτη θα έσκουζες εδώ μέσα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.
Το χαζό κάνεις τώρα ή αλήθεια δεν καταλαβαίνεις ;

Η βαρύτητα μιας άποψης εξαρτάται και που τι λες. Ο συγκεκριμένος κύριος έχει δημόσιο λόγο.

«Βενζίνη όμως δεν πάει να την βάλει ο άνθρωπος των 500 ευρώ. Η βενζίνη, την οποία διαμαρτυρόμαστε στα 2 ευρώ την βάζουν οι παραγωγικές μονάδες της κοινωνίας…»



Αν έβγαινε ο Βαξεβάνης και δήλωνε ότι όλοι οι δεξιοί είναι κλέφτες και λαμόγια, σήμερα Φώτη θα έσκουζες εδώ μέσα.
Εντομεταξυ τον πορτοσαλτε τον έχω κράξει πολλές φορές στο thread της πολιτικής αλλά αυτό το αφήνουμε στην άκρη επειδή δεν μας συμφέρει. Προφανώς δεν σου καίγεται καρφί για τις υπόλοιπες οικογένειες της πολυκατοικίας που δεν φταίνε σε τίποτα και βρέθηκαν ακόμα μια φορά σε κίνδυνο.

Δεν ξέρω ρε παιδιά εσείς μπορεί να πείσατε αυτή την ανατροφή, δηλαδή με όποιον δε συμφωνούμε πάμε και τους βάζουμε γκαζάκια και τον πλακώνουμε στο ξύλο λες και είμαστε στο 1.800. Εγώ πολύ απλά με όποιον δεν συμφωνώ απλά εκφράζω την αρνητική μου άποψη που έχω για το πρόσωπο του και απλά αλλάζω κανάλι, ποτέ δεν βλέπω ΣΚΑΙ με καλεσμένο τον Πορτοσαλτε καθώς είναι πολύ φανατισμένος και προσβλητικός. Αυτό όμως δεν με κάνει να πω μπράβο για το σημερινό σκηνικό.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

«Οι φτωχοί δεν είναι παραγωγική μονάδα στην κοινωνία και δεν βάζουν βενζίνη»​

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όταν στον Κοτζιά είχε σταλεί επιστολή με 3 σφαίρες, ο φιλεύσπλαχνος Άρης έγραψε :

 

Συνημμένα

  • 84659010_2507958732780926_1625687280934977536_n.jpg
    84659010_2507958732780926_1625687280934977536_n.jpg
    15.8 KB · Εμφανίσεις: 68

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.

«Οι φτωχοί δεν είναι παραγωγική μονάδα στην κοινωνία και δεν βάζουν βενζίνη»​

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όταν στον Κοτζιά είχε σταλεί επιστολή με 3 σφαίρες, ο φιλεύσπλαχνος Άρης έγραψε :

Εντάξει σε καταλάβαμε οποίος είναι ενάντια στη ιδεολογία σου αξίζει γκαζάκια, σφαίρες και ξύλο. Εντομεταξυ συνεχίζει να είναι εντελος αδιάφορο για εσένα η ασφάλεια των υπολοίπων οικογενειών που κατοικούν στην πολυκατοικία, αλλά ίσως το άξιζαν επειδή επέλεξαν να ζήσουν στο ίδιο συγκρότημα με τον Πορτοσαλτε. 😉😉
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Εντάξει σε καταλάβαμε οποίος είναι ενάντια στη ιδεολογία σου αξίζει γκαζάκια, σφαίρες και ξύλο. Εντομεταξυ συνεχίζει να είναι εντελος αδιάφορο για εσένα η ασφάλεια των υπολοίπων οικογενειών που κατοικούν στην πολυκατοικία, αλλά ίσως το άξιζαν επειδή επέλεξαν να ζήσουν στο ίδιο συγκρότημα με τον Πορτοσαλτε. 😉😉

Αναφέρω την υποκρίσια του Πορτοσάλτε. Μιλάει για τρομοκρατία, ενώ πριν κάποια χρόνια χασκογελούσε στο Twitter για την επιστολή στο Κοτζιά. Στο ίδιο μήκος κύματος και οι υποστηρικτές του, που όλως τυχαίως ανήκκουν σε ένα κόμμα.

Δεν γίνεται λοιπόν Άρη να επικαλείσαι όποτε σε συμφέρει τη τρομοκρατία.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής δεν γνωρίζουμε ποιοι το έκαναν αλλά τα θέλει ο κώλος του. Ο συγκεκριμένος κάθε άλλο παρά δημοσιογράφος είναι, ένα επικίνδυνο άτομο το οποίο εκφράζει αντικοινωνικές απόψεις οι οποίες θεωρούνται ''σχολιασμοί''.

Πρόκειται για έναν κοινωνιοπαθή με παντελής έλλειψη ενσυναίσθησης.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Να φανταστώ ότι στο σχολείο, η οικογένεια σου και γενικά τα περιβάλλον που μεγάλωσες σου έμαθαν ότι αν κάποιος λέει πράγματα που δεν συμφωνούμε πάμε και του βάζουμε γκαζάκια, του φυτεύουμε μια σφαίρα στο κεφάλι και γενικά γινόμαστε άνθρωποι των σπηλαίων σωστά;;

Δεν ξέρω δεν έχω πάρει αυτή την ανατροφή και δεν είμαι υπέρ τέτοιων περιστατικών. Τώρα αν εσένα σου φαίνονται φυσιολογικά τότε δεν θα έχεις πρόβλημα αν κάποιος που σε συμφωνεί μαζί σου να έρθει αύριο να σου κάψει το σπίτι σωστά;;😉😉

O Πορτοσάλτης δεν είναι ένας οποιοσδήποτε που έχει μια διαφορετική άποψη. Εκφράζει γραμμή απόψεων, μη σου πω και σωλήνα απόψεων-λυμμάτων και ειδικά όπως έχει γίνει δίκτυο με την κυβέρνηση λόγω συμπεθεριάς της νύφης των ειδήσεων. :lol: Όσο επαγγελματισμός να υπάρχει, όταν υπάρχει και γκομενικο-συζυγική σχέση στο κανάλι με τα επαγγελματικά, εκεί το παιχνίδι γίνεται χοντρό. Δεν σου κάνει εντύπωση που γενικά οι δημοσιογράφοι του ΣΚΑΙ δεν φιλοξενούνται σε εκπομπές ρύπων από άλλα κανάλια; Ή ακόμη να δουλέψουν σε άλλα κανάλια...κάτι λέει αυτό. :hmm:
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Θυμάστε τι έλεγαν κάποιοι κάποιοι τότε που μαζεύτηκε ο όχλος έξω από το σπίτι της πισπιριγκου?

Το συμπέρασμα
Συγκέντρωση Κυρ Παντελήδων νοικοκυραίων δεξιών έξω από σπίτι=μεσαίωνας

Γκαζάκια έξω από σπίτι=πρόοδος
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top