Ερωτικά όνειρα

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Όντως, κι εγω το έχω δει αυτό, αηδία.
ΥΓ: Τώρα μου λεει ο Exposed απο δίπλα "όλες κατα βάθος έχετε λεσβιακα ενστικτα!" :rofl: :lol: :hehe:


Exposed θα στο θέσω καλύτερα όλοι κατα βάθοςσ θέλετε να έχουμε λεσβιακά ένστικτα :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Πράγματι..2 γυναίκες να κάνουν έρωτα..αηδία..αίσχος.. :whistle: :whistle: :whistle:

Σκέψου οτι ειναι σαν να βλέπεις εσυ οτι κάνεις έρωτα με έναν αντρα! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Exposed θα στο θέσω καλύτερα όλοι κατα βάθοςσ θέλετε να έχουμε λεσβιακά ένστικτα :bleh:

Χαχααχαχααχαχα, εγραψες μεγάλη!!! Εγραψες!! Έχουμε λιώσει!! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Πέρυσι είχα δει πως το έκανα με γυναίκα :redface:
Η super αηδία, :(

Γιατί καλέ; Ωραίο δεν είναι? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Σκέψου οτι ειναι σαν να βλέπεις εσυ οτι κάνεις έρωτα με έναν αντρα! :tongue:

Και? Που είναι το πρόβλημα? Σίγουρα κάπου θέλεις να καταλήξεις αλλά δεν καταλαβαίνω που το πας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
ΥΓ: Τώρα μου λεει ο Exposed απο δίπλα "όλες κατα βάθος έχετε λεσβιακα ενστικτα!" :rofl: :lol: :hehe:

:thumbsup: :jumpy: :thumbsup: :clapping: :rofl: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Και? Που είναι το πρόβλημα? Σίγουρα κάπου θέλεις να καταλήξεις αλλά δεν καταλαβαίνω που το πας..

E, θα σου άρεσε το θέαμα?

ΥΓ: Δεν έχω τίποτα με τους ομοφυλόφιλους, ισα ισα που θεωρώ καφρο όποιος λεει οτιδήποτε αρνητικό εναντίον τους, αλλα επίσης όπως σε εναν ομοφυλόφιλο θα φαινεται νομίζω αηδία να κάνει έρωτα με εναν ετεροφυλο του, έτσι και στους ετεροφυλόφιλους πιστευω οτι φαινεται αηδία να κάνουν έρωτα με κάποιον ομόφυλο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Δεν θα με αιδίαζε.. εγώ πιστεύω πως ακόμα και ένας ετερόφιλος μπορεί να απολαύσει άνετα λίγο ομοφυλοφιλικό πορνό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΑΑ εμένα μου έχει τύχει στο ξύπνιο μου να μου τα ρίξει λεσβία σε cafe-bar που δούλευα,εκεί να με βλέπατε θα γελούσατε.
Δεν ήξερα πως να αντιδράσω είχα μείνει μα.....κας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Δεν θα με αιδίαζε.. εγώ πιστεύω πως ακόμα και ένας ετερόφιλος μπορεί να απολαύσει άνετα λίγο ομοφυλοφιλικό πορνό..

Χμμμμ συμφωνω αλλα όχι και να συμμετέχει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
2 άντρες να το κάνουν είναι αηδία 2 γυναίκες να το κάνουν είναι καλή φάση, δεν περιμένω να το καταλάβουν οι κοπέλες του site. Μια συμβουλή περιγράψτε το συγκεκριμένο όνειρο στον καλό σας με όσο το δυνατό περισσότερες λεπτομέρειες και μετά θα δείτε αντιδράσεις . :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
πριν κανω πρωτη φορα ερωτα εβλεπα και γω διαφορα ονειρα ισως επειδη μεσα μου φοβομουν οτι δεν εχω βρει την σεξουαλικη μου ταυτοτητα ακομη... αφου εκανα ερωτα και ιδιετερα απο το 2001 και μετα που δεν εμεινα ποτε χωρις σχεση δεν εβλεπα πια ονειρα φανταζομαι επειδη ειχα ψυχολογικα ηρεμισει σ'αυτον τον τομεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ιδα παλι... Αλλα δεν θυμαμε με πια...
Μηπος εφτασε η ωρα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
πριν κάνω σεξ, δεν έβλεπα ερωτικά όνειρα. Βασικά μια φορά έχω δει, όταν δεν ήμουν ευχαριστημένη από την σεξουαλική μου ζωή. Από τότε niente!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αν το σκέφτεσαι θα σου έρθει στο όνειρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
2 άντρες να το κάνουν είναι αηδία 2 γυναίκες να το κάνουν είναι καλή φάση, δεν περιμένω να το καταλάβουν οι κοπέλες του site.
Για πολλές από εμάς ισχύει το ακριβώς αντίστροφο ;)

Ρε παιδιά, κάποτε είχα δει ότι έγινα άντρας! :blink: Η κουλαμάρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Άντε πάλι με τα σεξουαλικά.....πτου γμτ ( και καλάααα:P )!!!
Επειδή μάλλον βαριέμαι να τα διαβάσω όλα , αν κατάλαβα καλά ομιλούμε για τα όνειρα που εμπεριέχουν...σεχ???

Κάποια πράγματα είναι απολύτως φυσιολογικά, όλοι κάποια στιγμή ( ή πολλές...) βλέπουμε!!!
Τώρα, τί ακριβώς , εξαρτάται. Αν γουστάρουμε ( άντεεε ποθούμε) κάποιον πολύ.....δεν θα δούμε τον παππού του:P ...αυτόν θα δούμε !!!!

Σοβαρά τώρα, τα σεξόνειρα( το σκότωσα:redface: ) τα οποία βλέπουμε και δεν "πρωταγωνιστεί" σ'αυτά ο "καλός" μας ( τον οποίο εννοείται, ποθούμε τρελλά ...), αλλά κάποιοι άλλοι( είτε άγνωστοι, είτε γνωστοί φαντάζομαι ό,τι σχετίζονται με κάποια "σεξ.απωθημένα", με φαντασιώσεις που βρίσκονται στο υποσυνήδειτο. Πολύ γενικά , το αναφέρω αυτό . Σίγουρα υπάρχουν πολλές εξηγήσεις και λόγοι Δεν νομίζω βέβαια ό,τι πάντα σημαίνουν κάτι..., μπορεί απλά να κοιμηθήκαμε χωρίς να πραγματοποιήσαμε τις "ορέξεις" μας και να είδαμε ένα όνειρο σχετικό. Τωρα....αν δώ στον ύπνο μου ότι πήγα με τον Κέβιν Κόσνερ....εεεεε μάλλον δεν σημαίνει κάτι!!! Αν δω ότι πήγα με τον μπαμπά μου....μάλλον κάτι σημαίνει ( δεν θέλω να το σκέφτομαι όμως..).....αν δώ ότι πήγα με γυναίκα ( σίγουρα κάτι σημαίνει:P )....αν δώ ότι πήγα μ'έναν Χ άντρα και μία Ψ γυναίκα ( εεεεε να μην σημαίνει τίποτα???)
Ολόκληρη επιστήμη - Υποσυνήδειτο λέμε!!!
Να επισημάνω απλά πώς τίποτα δεν είναι κανόνας, απ'όλα αυτά!!!

ΥΓ. :P :D Η κυρία που ανέφερε ότι είδε πως πήγε με γυναίκα και φρικάρησε , ας το κοιτάξει λίγο το ζήτημα:P .
Δίχως παρεξήγηση , φιλικά μιλάμε:) .Ως αφορμή πρός συζήτηση και μόνο!!!:)
Όλοι εχουμε ομοφυλοφιλικές τάσεις κι είναι φυσιολογικό. Μην πάρετε αυτό πού λέω "στραβά". "Τάσεις" οι περισσότεροι έχουμε, αυτό δεν σημαίνει πώς έχουμε και σεξ.πρόβλημα.

Η θέα 2 αντρών να κάνουν σεξ....μάλλον με απωθεί!
Το αντίθετο, 2 ( όχι απαραίτητα...:P ) γυναικών ή ένας συνδυασμός τέλος πάντων....μάλλον με εξιτάρει!!!

Και θεωρώ ό,τι δεν έχω πρόβλημα, είναι κάτι φυσιολογικό , δεν μιλάμε για ακραίες καταστάσεις!!! Να μην το διευκρυνίζουμε συνεχώς αυτό!!! :worry: Βέβαια , τι θεωρεί ο καθένας φυσιολογικό και τί "ακραία κατάσταση " στο σεξ, είναι προσωπικό του θέμα και δεν
αφορά τους υπόλοιπους! :P :D :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για πολλές από εμάς ισχύει το ακριβώς αντίστροφο ;)
Εισαι σιγουρη ; Εγω απο τι εχω δει, και αντρες και γυναικες , δεν αρεσκονται (πλειοψηφια) στη θεα ή φαντασιωση 2 αντρων να κανουν σεξ.

Το οποιο ειναι και ενδιαφερον , καθως και τα 2 φυλλα δεχονται και τους αρεσει πιο ευκολα το 2 γυναικες, ενω παλι και τα 2 φυλλα το αντιθετο για 2 αντρες.

Κατι θελει να μας πει ο δημιουργος μου φαινεται.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.

Όλοι εχουμε ομοφυλοφιλικές τάσεις κι είναι φυσιολογικό. Μην πάρετε αυτό πού λέω "στραβά". "Τάσεις" οι περισσότεροι έχουμε, αυτό δεν σημαίνει πώς έχουμε και σεξ.πρόβλημα.

Η θέα 2 αντρών να κάνουν σεξ....μάλλον με απωθεί!
Το αντίθετο, 2 ( όχι απαραίτητα...:P ) γυναικών ή ένας συνδυασμός τέλος πάντων....μάλλον με εξιτάρει!!!

θα συμφωνήσω απολύτως!
τουλάχιστον όσον αφορά τις γυναίκες, νομίζω ότι η πλειοψηφία έχει φαντασιώσεις με άλλες γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το αποψινό μου ερωτικό όνειρο θα είναι η Χριστίνα Ιακωβίδου ή η καουμπόισα του γιατρού μου. Α ρε γιατρέ - Σαλαμπάση - Κοντολάζο - Παβαρότι, με έφτιαξες πάλι σήμερα με την καουμπόισα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top