Ερωτικές Ταινίες

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Πόσο συχνά αγοράζετε/ενοικιάζετε ή ακόμα και κατεβάζετε ερωτικές ταινίες? Μήπως ντρέπεστε να τις ζητήσετε? Ποια η γνώμη σας για την ηθική πλευρά του θέματος? Ποια η αγαπημένη σας κατηγορία? Απαντήστε ελεύθερα, δεν είναι ανάγκη να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό(ή τη παλάμη) μας.

(Αν θέλετε, ας μεταφερθεί στο φόρουμ για τον κινηματογράφο..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρωσοπικα κατευαζω απο το internet οποτε μου ερθει ορεξει, αλλα δεν κατευαζω ολοκλιρες, κατευαζω τα γνωστα clipακια. Αλλα μαλλον ειμαι αλλη περιπτωση εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για την ηθική πλευρά του θέματος?
Για εμένα δεν είναι κάκο ηθικά να βλέπει κάποιος ερωτικές ταινίες. Και πιστεύω ότι ΟΛΟΙ έχουμε δει έστω μια φορά άσχετα αν δεν το παραδεχόμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Βασικά όπως την βρισκει ο καθένας! Δεν είναι κακό να βλέπεις μια "Ερωτική" ταινεια΄σιγα τώρα μην το παίξουμε και πουριτανοι και να πούμε ότι όχι δεν είναι ηθικό κτλ. Αν όμως σου αρέσουν "άλλες" κατηγορίες τότε αλλάζουν τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ είχα δει πολύ μικρή (ήμουνα κ**όπαιδο και τις ειχα ξετρυπώσει σε ενα συρτάρι :lol: ) και πλέον τις έχω βαρεθεί και βλέπω πολύ σπάνια. Αλλωστε το real thing είναι καλύτερο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ βλέπω συχνά-πυκνά αλλά τόσα χρόνια βαρέθηκα ο άνθρωπος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Εγώ βλέπω συχνά-πυκνά αλλά τόσα χρόνια βαρέθηκα ο άνθρωπος!!
Ε λογικό να βαρεθείς. Αφού όλο τα ίδια δείχνουν. Λες και παίρνουν το ίδιο σενάριο και αλλάζουν απλά σκηνικά και ηθοποιούς. Άσε τα παράλογα που δείχνουν (πχ. γυναικά βλέπει άντρα, γυναικα κάνει σεξ με άντρα στο επόμενο δευτερόλεπτο κλπ) και ο ανίδεος μπορεί να νομίσει ότι όντως έτσι συμβαίνει και μετά να φάει τα μούτρα του.
Πλάκα πλάκα έχετε δει κάτι εντελώς γελοίες ελληνικές του 80? Δεν λέω για Γκουσγκούνη, είχα ξετρυπώσει μια φορά μία "Ο Ντ@β@τζής της Ομόνοιας". Μιλάμε για πολύ γέλιο! :rofl: Μόνο ερωτική ταινία δεν τη λές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Εγώ βλέπω συχνά-πυκνά αλλά τόσα χρόνια βαρέθηκα ο άνθρωπος!!
Πόσα χρόνια δηλ.; Από τα 6; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Πόσα χρόνια δηλ.; Από τα 6; :D
Να υποθέσω ότι το πολλά χρόνια πρέπει να αναφέρεται σε δεκαετία και πάνω? Υποκειμενικό είναι, και λογικό κάποιος που είναι 27 να έχει άλλα κριτήρια απο κάποιον που είναι 16 για να χαρακτηρίσει κάποια χρόνια ως "πολλά". Δες το λίγο σαν ποσοστό. Εγώ πιστεύω ότι αν αφορά το 25% και πάνω της ζωής σου μπορείς να το χαρακτηρίσεις πολλά χρόνια. Άλλωστε δεν είναι και τόοοσο απίθανο να έβλεπε απο τα 6. Εγώ έβλεπα απο τα 8...(Τα παράπονα στους γονείς μου που δεν τις είχαν κρύψει καλά :devil: :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μια φορά είχαμε νοικιάσει για πλάκα μια ταινία με τον Γκουσγκούνη
Αυτό δεν ήταν τσόντα πορνοκωμοδία ήταν,πιο πολύ γελάσαμε με αυτή παρά με καλές κομωδίες.
έχω δει στην τηλεόραση αλλά είναι πολύ βαρετές,όπως είπε η Μισέλ σαν να αλλάζουν ηθοποιούς είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης μιας και μιλάμε για ερωτικές ταινίες...
Έχετε παρατηρήσει οτι οι περισσότερες γυναίκες ισχυρίζονται οτι δεν βλέπουν ή οτι τις θεωρούν αηδία? (δεν αναφέρομαι σε σένα bunny γενικά μιλάω, δεν σε αμφισβητώ :))
Κι όμως σύμφωνα με μια στατιστική έρευνα είχαν βάλει γυναίκες και άντρες να δουν ερωτικές ταινίες και ταυτόχρονα μετρούσαν τις εγκεφαλικές δραστηριότητες. Απο την έρευνα προέκυψε ότι όχι απλά δεν ένιωθαν αηδία οι γυναίκες αλλά ότι οι περισσότερες "άναβαν" (sic) το ίδιο ή και περισσότερο με τους άντρες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Να υποθέσω ότι το πολλά χρόνια πρέπει να αναφέρεται σε δεκαετία και πάνω? Υποκειμενικό είναι, και λογικό κάποιος που είναι 27 να έχει άλλα κριτήρια απο κάποιον που είναι 16 για να χαρακτηρίσει κάποια χρόνια ως "πολλά". Δες το λίγο σαν ποσοστό. Εγώ πιστεύω ότι αν αφορά το 25% και πάνω της ζωής σου μπορείς να το χαρακτηρίσεις πολλά χρόνια. Άλλωστε δεν είναι και τόοοσο απίθανο να έβλεπε απο τα 6. Εγώ έβλεπα απο τα 8...(Τα παράπονα στους γονείς μου που δεν τις είχαν κρύψει καλά :devil: :hehe: )
Μην αρπάζεσαι αμέσως ρε...:D Αμάν με αυτά τα χρόνια...
Εσύ θα άφηνες το παιδί σου να βλέπει τσόντες από τα 8; Δε σου φαίνεται καθόλου περίεργο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ...σαν αγοροκόριτσο χιχιχιχιχι...μαζευόμασταν εγώ, ο κολλητός μου και ο ξαδερφός μου και βλέπαμε τσόντες...Άντρες τι να πεις; :P

Τώρα δεν πολυβλέπω αν και υπάρχουν στιγμές που από την βαρεμάρα μας με τις κολλητές βλέπουμε από καμία....Δεν αγοράζουμε...μόνο κατεβάζουμε.... 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν αρπάχτηκα :)
Όχι δεν θα το άφηνα. Ούτε οι δικοί μου οι γονείς με άφηναν. Σοκ έπαθαν όταν κατάλαβαν ότι τις είχα ανακαλύψει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΚΑλέ γιατί να παρεξηγηθώ αφού εγώ δεν είπα πως είναι αηδία
εγώ είπα απλά η συγκεκριμένη που είχα δει ήταν γελοία.
Καλά στις γυναίκες και στοματικό να τους πεις πως έχουν κάνει θα σου πουν αππαπαπα εγώ δεν κάνω κάτι τέτοιο αηδία κτλ και εγώ πιστεύω πως δεν υπάρχει γυναίκα που να μην έχει κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ΚΑλέ γιατί να παρεξηγηθώ αφού εγώ δεν είπα πως είναι αηδία
εγώ είπα απλά η συγκεκριμένη που είχα δει ήταν γελοία.
Καλά στις γυναίκες και στοματικό να τους πεις πως έχουν κάνει θα σου πουν αππαπαπα εγώ δεν κάνω κάτι τέτοιο αηδία κτλ και εγώ πιστεύω πως δεν υπάρχει γυναίκα που να μην έχει κάνει.
Καλα δεν νομίζω να είναι και τόσο δραματική η κατάσταση, εγώ οι μόνες που έχω ακούσει να λένε ότι είναι αηδία είναι κοπέλες που δεν έχουν ολοκληρωμένες επαφές ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
και οι άλλες δεν το παραδέχονται,δεν έχουν την ίδια αντίδραση αλλά δεν το παραδέχονται. Εγώ και όταν δεν είχα ολοκληρώσει έλεγα πως θα κάνω λες και δεν είναι κάτι φυσιολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
και οι άλλες δεν το παραδέχονται,δεν έχουν την ίδια αντίδραση αλλά δεν το παραδέχονται. Εγώ και όταν δεν είχα ολοκληρώσει έλεγα πως θα κάνω λες και δεν είναι κάτι φυσιολογικό.
Εννοείται αυτό! Κι εγώ έτσι έλεγα! Βασικά πρώτη φορά το ακούω αυτό που λες! Εντάξει το ήξερα οτι οι περισσότερες είναι υποκρίτριες σε τέτοια θέματα αλλα δεν περίμενα να είναι τόσο εκτεταμένο το θέμα! Λες και είναι τίποτα κακό! :rolleyes:

ΥΓ: Μήπως πρέπει να γίνει σπλιτ? Έχουμε ξεφύγει απο τις ερωτικές ταινίες αλλά δεν μπορω να σκεφτώ τίτλο για το νέο θέμα... Καμια ιδέα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
[size=-1]Γυναικεία σεμνοτυφία..
[/size]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
ΟΛΕ :clapup: Ακόμα θυμάμαι το περιοδικό Χότ Βίντεο με τις 2 τρίωρες ταινίες! Σφεντόνα είχα γίνει! :clapup:

Τουλάχιστον πήγα στην πρώτη μου πρώην, μαθημένος καλά! :clapup:

Και ναι ακόμα αμα λάχει κατεβάζω! Εστιάζω κυρίως σε ταινίες με τον Rocco Siffredi! Ο άθρωπας είναι απίστευτος! Τη σκηνή με το καζανάκι να δείτε που της κάνει κάτι μακροβούτια, θα ξεραθείτε στα γέλια! :clapup:

Αγαπημένο είδος: Anal

ΥΓ: Τη 10λεπτη με τη Jenna και τη Janinne ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΧΑΝΕΙ! Έχει αντίγραφα η μισή ΑΣΟΕΕ απο δαύτη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top