Ερωτικές εμπειρίες με ξένους/ξένες

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι θα ηθελα να συγκεντρωθουν εδω οι αποψεις του καθενα και της καθεμιας,απο τα προσωπικα βιωματα παντα,που εχουν αποκομισθει με οποιες ερωτικες επαφες ή φλερτ εστω ειχατε με ξενους ή ξενες τουριστες που εχουν επισκεφθει κατα τα ελληνικα καλοκαιρια την χωρα μας.

Επισης το ιδιο ισχυει για οσους ειχαν εμπειριες σε ξενες χωρες,περα των καλοκαιρινων περιπετειων,που ισως να κατεληξε σε κατι περισσοτερο απο τις βραχυπροθεσμες καυτες καλοκαιρινες νυχτες.

Αναφερεται τις διαφορες στην κουλτουρα και στην παιδεια που εχουν λαβει στις ξενες χωρες,τι αντικτυπο εχει σε εμας με την ελληνικη νοοτροπια μας και τι διαφορες καλες ή οχι αντιλαμβανεστε σε συγκριση παντα με τα ελληνικα δεδομενα.

Προσωπικα,απο την μικρη χρονικα πειρα που εχω εκτος Ελλαδος (Αγγλια) μπορω να πω οτι διαφερουν ριζικα οι γυναικες ως προς την αντιμετωπιση στο αρσενικο φυλο,του δινουν μεγαλυτερη αξια και το αντιμετωπισουν ισαξια σε οποια ερωτικη προκληση δεχτουν,ασχετως αν αυτη κυμαινεται σε αποδεκτα πλαισια εμφανισης ή οχι.Σου δινουν τον χωρο και χρονο να τις προσεγγισεις και να τις μιλησεις,ασχετως αν δεν καταληξει με επιτυχια αυτη η προσεγγιση.

Εν ολιγις ειναι πιο καταδεκτικες,δεν υπολογιζεται η δυσκολια προσεγγισης τους αναλογα με την ομορφια της καθεμιας οπως συμβαινει στην Ελλαδα (περισσοτερο ομορφη=γεωμετρικα αυξανομενη δυσκολια προσεγγισης).

Επισης εκεινο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ειναι η ευθυτητα και η αμεσοτητα τους,στο να ζητησουν κατι,αποφευγοντας τις υπεκφυγες και τους πλαγιους τροπους,αλλα το πιο σημαντικο ειναι οτι νιωθουν αμοιβαια εκτιμηση οτι τις τιμας με την παρουσια σου που εισαι μαζι τους και αυτο ειναι μια αξια που εχει εκλειψει απο την ομορφη Ελλαδα μας..κανοντας εμας τους αντρες να εχουμε χασει κατα πολυ την αυτοπεποιθηση μας , απομακρυνοντας τους ευατους μου απο τον ρολο του αρσενικου-προστατη εχοντας μετατραπει περισσοτερο σε "θυληπρεπη" εσωστεφη αρρεν.


Ο καθενας/καθεμια μπορει να μοιραστει μαζι μας την εμπειρια τους/της συνοδευομενη απο καποια προσωπικα συμπερασματα με βαση τα προαναφερθεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τι με ενοχλει στους Γερμανους:
1. Σε φλερταρει κανοντας σε να νιωθεις υπεροχα(το ιδιο και τις φιλες σου).
2. Σου ομολογει οτι εισαι ο ερωτας της ζωης του(καμια απο τις 160 πρωην του δεν πιανει μια μπροστα σου).
3. Μετα απο μια βδομαδα εχεις γνωρισει ολο το σοι του(απο την μαμα του μεχρι κατι μακρινα ξαδερφια).
4. Σε απαταει οχι με την καλυτερη σου φιλη(που ειναι κουκλα) αλλα με ενα τερας(γιατι ολοι αξιζουν λιγη αγαπη).
5. Σου κουβαλιεται καθε καλοκαιρι για διακοπες και πρεπει να τον ταιζεις κι απο πανω.
Υ.Γ Κατα τ αλλα ειναι υπεροχοι ανθρωποι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Eιλικρινα δεν περιμενα με τιποτα να ειναι ετσι οι γερμανοι!Εισαι σιγουρη για τον τοσο μεγαλο αριθμο ερωτικων δεσμων ενος γερμανου ή το αναφερεις χαρη υπερβολης;

Καλα αυτο με τις ασχημες δεν μπορω να το καταλαβω με τιποτα...ειλικρινα αδυνατω!

Επισης μην ξεχνας οτι ειναι πολυ φυσιολογικο για μενα να πει σε μια ελληνιδα οτι ειναι ο ερωτας της ζωης της (ιδιως αν ειναι η κλασσικη μεσογειακη ελληνιδα).

Οσο και να εχει δεν μπορεις να συγκρινεις την ποιοτητα μια ελληνιδας (μελαχρινη,μεσογειακο σωμα και ταπεραμεντο) με μια γερμανιδα (που το 90% ειναι καταξανθες,μπλε ματι και τερμα σεξυ) που περισσοτερο σε προκαλει για σεξ παρα για κατι "παραπανω" απο οτι μια μελαχρινη καλλονη.


Αυτο που λενε για τους αντρες οτι θελουμε τις ξανθιες αλλα παντρευομαστε μελαχρινες ειναι τεραστια αληθεια.Μεχρι και επιστημονες απεδειξαν το γιατι,κατι ηξερε ο σοφος λαος μας νωριτερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμμμμμ άντε να τα πω... :P
Κενυάτης, Βέλγος και... Βραζιλιάνος :inlove:

Για τον Κενυάτη.... πέραν του ότι έτυχα στην περίπτωση να είναι φούμαρα οι φήμες για το μέγεθος (γμτ τη γκαντεμιά μου μέσα :P ) κατά τα άλλα...
ήταν πολύ τρυφερός, πολύ γλυκός και με αντιμετώπιζε πολύ διαφορετικά απ ότι οι μέχρι τότε Έλληνες σύντροφοι που είχα... καλύτερα θα έλεγα...
Δεν είχε απαιτήσεις από μένα εκτός απ το να τον παντρευτώ μετά από μια βδομάδα :D
Τέλος πάντων, έχουν τελείως διαφορετικά ήθη και έθιμα από εμάς ... κάτι που καθιστά σχεδόν αδύνατη τη συμβίωση μαζί τους....

Ο Βέλγος δεν απείχε πολύ απ την δική μας κατάσταση...
Είχε βέβαια μακράν την Ευρωπαϊκή νοοτροπία και κουλτούρα όπου δεν περίμενε από τη σύντροφο του να είναι δούλα και κυρά...
Ήταν μια αρκετά όμορφη και πάνω απ όλα ισότιμη σχέση... χάλασε διότι δεν ήθελα με τίποτα να πάω να ζήσω Βέλγιο και ενώ αυτός ήθελε να έρθει Ελλάδα.... δεν ήθελα να είμαι εγώ η αιτία να αφήσει πίσω του όλα όσα αγαπούσε... κοινώς... ΚΟΛΩΣΑ :redface:


Βραζιλιάνος.... ΘΕΟΣ!!! μόνο αυτό.... !!!!!
Απλά δεν έχουν ούτε κατά διάνεια στην νοοτροπία τους σχέση με μέλλον οικογένεια κλπ... η ουσία της ζωής τους είναι να κάνουν σεξ και να περνάνε καλά! Και η αλήθεια είναι πέρασα ΠΟΛΥ καλα :redface:


:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Καλα,οτι και να πουμε τωρα το latin spirit ειναι οτι καλυτερο υπαρχει...και εγω με λατινα :inlove:

Eυχαριστω πολυ για τις υπεροχες και κατατοπιστικοτατες πληροφοριες που μας εδωσες με σοβαροτητα,ακριβεια και εγκυροτητα :)

Toυλαχιστον εχεις ωραιες στιγμες να θυμασαι και ειναι το πιο σημαντικο για μενα!

Σημειωση:Λατινοι θεωρουνται ισπανοι,πορτογαλλοι,βραζιλιανοι και αργεντινοι (αυτους ξερω για καθαροαιμους λαους καθως οι 2 τελευταιες χωρες ειναι αποικιες των 2 πρωτων).
Αν κανω καποιο λαθος παρακαλω καποιος να με διορθωσει

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Eιλικρινα δεν περιμενα με τιποτα να ειναι ετσι οι γερμανοι!Εισαι σιγουρη για τον τοσο μεγαλο αριθμο ερωτικων δεσμων ενος γερμανου ή το αναφερεις χαρη υπερβολης;

Καλα αυτο με τις ασχημες δεν μπορω να το καταλαβω με τιποτα...ειλικρινα αδυνατω!

Επισης μην ξεχνας οτι ειναι πολυ φυσιολογικο για μενα να πει σε μια ελληνιδα οτι ειναι ο ερωτας της ζωης της (ιδιως αν ειναι η κλασσικη μεσογειακη ελληνιδα).

Οσο και να εχει δεν μπορεις να συγκρινεις την ποιοτητα μια ελληνιδας (μελαχρινη,μεσογειακο σωμα και ταπεραμεντο) με μια γερμανιδα (που το 90% ειναι καταξανθες,μπλε ματι και τερμα σεξυ) που περισσοτερο σε προκαλει για σεξ παρα για κατι "παραπανω" απο οτι μια μελαχρινη καλλονη.


Αυτο που λενε για τους αντρες οτι θελουμε τις ξανθιες αλλα παντρευομαστε μελαχρινες ειναι τεραστια αληθεια.Μεχρι και επιστημονες απεδειξαν το γιατι,κατι ηξερε ο σοφος λαος μας νωριτερα ;)
Λοιπον η ερωτικη ζωη των Γερμανων ξεκιναει στα 13 με 14 αρα μεχρι τα 25 ο αριθμος των πρωην τεινει να γινει αστρονομικος!:D
Οσον αφορα τις ψηλες, ξανθες,σεξυ Γερμανιδες ειναι μυθος! Δυστυχως το ιδιο και οι ψηλοι, ξανθοι, γαλανοματιδες Γερμανοι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Λοιπον η ερωτικη ζωη των Γερμανων ξεκιναει στα 13 με 14 αρα μεχρι τα 25 ο αριθμος των πρωην τεινει να γινει αστρονομικος!:D
Οσον αφορα τις ψηλες, ξανθες,σεξυ Γερμανιδες ειναι μυθος! Δυστυχως το ιδιο και οι ψηλοι, ξανθοι, γαλανοματιδες Γερμανοι!;)
Σου αναφερω προσωπικα απο οσες εχω δει (και εννοειτε οτι αναφερομαι μονο στις ομορφες και οχι στην μαζα)
Παντα εγκειται στα προσωπικα γουστα του καθενος :)
Eγω προτιμω ποιοτητα και οχι ποσοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Παντως οι Γαλλοι ειναι πολυ πιο τρυφεροι, πιο ρομαντικοι και πιο συναισθηματικοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αχ....τωρα με σκοτωσες και δεν θελω να αποκαλυφθω!!
Ολα οσα ειπες αντικατροπτιζουν την αληθεια και στον γυναικειο πληθυσμο,στο εγγυομαι κ εγω προσωπικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχω καπια τετια εμπειρια αλλα ειμαι παιδι απο τετια κατασταση, που προχωρισε περισσοτερο ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χμ... Θυμάμαι κάποτε έναν Σέρβο πολίστα που είχε πέσει στα δίχτυα μου (!!!!), αλλά η σχέση ήταν τόσο "επιδερμική" που δεν μπήκα στον κόπο να ασχοληθώ με την κουλτούρα του. Το μόνο που θυμάμαι ήταν ότι μίλαγε άθλια αγγλικά, αλλά μάλλον είχα πέσει στην περίπτωση.
Αχ Alexander, να'σαι καλά εκεί που είσαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Απο οτι βλεπω τις περισσοτερες εμπειριες με ξενους τις εχουν οι γυναικες του φορουμ!Μπραβο κοριτσια!

Δεν νομιζω ρε Ελενη να ενδιαφερθηκες για αυτον για τα αγγλικα του...το οτι ηταν πολιστας τα λεει ολα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Απο οτι βλεπω τις περισσοτερες εμπειριες με ξενους τις εχουν οι γυναικες του φορουμ!Μπραβο κοριτσια!

Δεν νομιζω ρε Ελενη να ενδιαφερθηκες για αυτον για τα αγγλικα του...το οτι ηταν πολιστας τα λεει ολα ;)

Όπως γνωρίζεις, η γλώσσα του σώματος είναι κοινή για όλους ;) άρα ποιός νοιάζεται για τη σωστή χρήση των αγγλικών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Όπως γνωρίζεις, η γλώσσα του σώματος είναι κοινή για όλους ;) άρα ποιός νοιάζεται για τη σωστή χρήση των αγγλικών!
Εγω παντως νοιαζομαι και πολυ,καθως περα απο την γλωσσα του σωματος που μπορει να μου μιλησει η οποιαδηποτε,υπαρχουν καποιες ξενες κοπελες που σου μιλανε στην καρδια και δεν ενδιαφερονται μονο για σεξουαλικη εμπειρια...
ελπιζω να με καταλαβαινεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Εγω παντως νοιαζομαι και πολυ,καθως περα απο την γλωσσα του σωματος που μπορει να μου μιλησει η οποιαδηποτε,υπαρχουν καποιες ξενες κοπελες που σου μιλανε στην καρδια και δεν ενδιαφερονται μονο για σεξουαλικη εμπειρια...
ελπιζω να με καταλαβαινεις ;)
Δυστυχώς κάποιες φορές τα φαινόμενα απατούν και εκεί που νομίζεις ότι μιλάς την ίδια γλώσσα με την καρδιά του άλλου, κάτι γίνεται και διαπιστώνεις ότι δεν μπορείς να βρεις κανένα κοινό κώδικα συνεννόησης. Οπότε τότε, ούτε η γλώσσα του σώματος, αλλά ούτε η γλώσσα η τηγανιτή δεν σώζει την κατάσταση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Δυστυχώς κάποιες φορές τα φαινόμενα απατούν και εκεί που νομίζεις ότι μιλάς την ίδια γλώσσα με την καρδιά του άλλου, κάτι γίνεται και διαπιστώνεις ότι δεν μπορείς να βρεις κανένα κοινό κώδικα συνεννόησης. Οπότε τότε, ούτε η γλώσσα του σώματος, αλλά ούτε η γλώσσα η τηγανιτή δεν σώζει την κατάσταση. :)
Εγκειται καθαρα στον χαρακτηρα του καθενος ,την ψυχοσυνθεση και το τι αναζητα απο μια κοπελα ή ανδρα,εστω και αν δεν μιλαει την μητρικη σου γλωσσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Ο Βέλγος δεν απείχε πολύ απ την δική μας κατάσταση...
Είχε βέβαια μακράν την Ευρωπαϊκή νοοτροπία και κουλτούρα όπου δεν περίμενε από τη σύντροφο του να είναι δούλα και κυρά...
Ήταν μια αρκετά όμορφη και πάνω απ όλα ισότιμη σχέση... χάλασε διότι δεν ήθελα με τίποτα να πάω να ζήσω Βέλγιο και ενώ αυτός ήθελε να έρθει Ελλάδα.... δεν ήθελα να είμαι εγώ η αιτία να αφήσει πίσω του όλα όσα αγαπούσε... κοινώς... ΚΟΛΩΣΑ :redface:

αχ κακη εππιροή... βελγος ηταν ο πρώτος μου εράστης... Μια σχέση που θα μείνει να τη θυμάμαι για πάντα...:redface:

Γάλλοι. Θέρμοι και sexy. λένε πρόστυχα λογάαακια στο κρεβάτι! χιχι! κάλοι εραστές.

καποια δόση παραλίγο να κάνω φάση με ένα βρετανο. Με φλιρταρε συνέχεια και ήταν ωραιο παιδι. αλλά παραλίγο να έρθει στα χέρια με τον "τοτε" μου! λολ! γαμώτη! δεν τσακωθηκαν τελικά για μένα! φτου! ο "δικος" μου με πήρε και φύγαμε! λολ!

θέλω να δοκιμάσω οπωσδήποτε Αμερικάνο πάντως!:P έχει καμια γνώση του θέματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από High_Voltage:
θέλω να δοκιμάσω οπωσδήποτε Αμερικάνο πάντως!:P

ομιτζί~! είσαι βιτσιόζικο κοριτσάκι εσύ :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Εγκειται καθαρα στον χαρακτηρα του καθενος ,την ψυχοσυνθεση και το τι αναζητα απο μια κοπελα ή ανδρα,εστω και αν δεν μιλαει την μητρικη σου γλωσσα.
:hmm: :hmm: :hmm: Πού κολλάει τώρα αυτό? :hmm: :hmm: :hmm:

Μάλλον είμαι κουρασμένη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Δυστυχώς κάποιες φορές τα φαινόμενα απατούν και εκεί που νομίζεις ότι μιλάς την ίδια γλώσσα με την καρδιά του άλλου, κάτι γίνεται και διαπιστώνεις ότι δεν μπορείς να βρεις κανένα κοινό κώδικα συνεννόησης. Οπότε τότε, ούτε η γλώσσα του σώματος, αλλά ούτε η γλώσσα η τηγανιτή δεν σώζει την κατάσταση. :)

Δεν θα μπορουσα να συμφωνσω περισσοτερο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top