Εσείς τι ..."ρατσιστές" είστε;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνώ για τους παπάδες, κι εγώ το έχω αυτό. Βασικά με εκνευρίζουν απίστευτα και μόνο που υπάρχουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν γουστάρω να ξέρω ρε φίλε.

δημοκρατία...
Βαριά κουβέντα αλλά δεν είναι στο θέμα του thread αν συμφωνούμε ή όχι.Και απάντησα μόνο γιατί έγραψες.Αν θες σε άλλο thread.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
:offtopic: θα το συζητήσουμε από κοντά, γιατί δεν κατάλαβα...
θα μας βρίσουν:P :sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μην ξεχνάτε ρε σεις, ότι κάποια θρησκεύματα επιβάλλουν τα σύμβολα και κάποιες ενδυμασίες. Ποιοι είμαστε εμείς, δηλαδή, να πούμε ότι κακώς τα φοράνε; Για κάντε μία βόλτα από κάποιο αραβικό κράτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κατα βαση...

αλβανοι... μου τη σπανε.:(

επισης, φοβερα ασχημα νιωθω με αυτους που ονομαζουν τους εαυτους τους μακεδονες, ενω προερχονται απο τα σκοπια. μιλαμε, θελω να τους σπασω το κεφαλι, οπως το πες μισελ! :mad:
βεβαια, επειδη λογω συνθηκων τους γνωριζω μετα απο καιρο, ισως για το συγκεκριμενο ατομο που γνωριζω (και οχι για ολους) να αλλαξω γνωμη η απλα επειδη το παω σαν ατομο να μη ξαναμιλησουμε ποτε για το θεμα που καιει.

παιδεραστες στανταρ επισης, οπως και καπνιστες, αλλα εδω μη βιαστειτε να με λιντσαρετε...:redface:
το αν θα καπνιζει καποιος η οχι, ειναι δικο του θεμα, δε με απασχολει. αλλα μου ρχεται να του σπασω το κεφαλι οταν ολοι στην παρεα ειναι αντικαπνιστες αλλα (παραδειγμα φερνω) επιμενει να παμε σε τραπεζι καπνιστων στο εστιατοριο που βγηκαμε... του το σπας το κεφαλι? ενα τσιγαρακι, σου λεει μετα... γκρρρρρρ!
..(αλλο παραδειγμα) οι περισσοτεροι φιλοι μου ειναι καπνιστες, αλλα με σεβονται, και αν μπορουν να κανουν ενα κ@λο πιο κει, τον κανουν, ωστε να μην καρκινιαζω και εγω που ΔΕΝ ειναι επιλογη μου.

και με κατι τρεντιδες/βπ/ψωνια, ειδικα οταν ειναι 16χρονα που επενδυουν τα λεφτα των γονιων σε λουσα και σεξ (για το οποιο μας εκθετουν και εμπειριες μετα,ετσι?:P)
τους λυπαμαι κιολας:/:

αλλα γενικα, νομιζω οτι ειμαι συγκαταβατικη.. αν δλδ καποιος αλβανος, σκοπιανος, τιγκα καπνιστης και τελειως βπ γκομενακι μου δειξει οτι διαφερει, αυτοματως του αλλαζω κι εγω κατηγορια στο κεφαλι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Δεν συμπαθώ τα άτομα, και θεωρώ πως πρέπει να μου αποδείξουν την αξία τους για να μην τους αντιπαθώ (δηλαδή μου βγαίνει μια δυσπιστία από την αρχή), που

-Ακούνε σκυλάδικα
-Είναι μεταλλάδες
-Είναι δεξιοί
-Είναι άνδρες
-Δεν είναι ιδιαίτερα έξυπνοι
-Είναι εθνικιστές
-Είναι ρατσιστές
-Είναι κάτω των 15
-Τους αρέσουν τα sports και υποστηρίζουν ομάδες
-Είναι κρεοφάγοι
-Τους αρέσουν τα αυτοκίνητα/μηχανάκια/αεροπλάνα/δενξέρωτιάλλο
-Δεν τους αρέσουν τα ξωτικά και οι νεράιδες και τα παραμύθια
-Είναι καπνιστές
-Είναι κατά των ναρκωτικών
-Είναι στρατόκαυλοι
-Είναι βίαιοι
-Είναι υπερβολικά κατά της βιας με υποκριτικό τρόπο
-Είναι αισιόδοξοι
-Δεν πιστεύουν στον έρωτα
-Εκφράζουν την σεξουαλικότητα τους (έντονα, ή ακόμα και γενικά)
-Δεν έχουν σεξουαλικότητα-ορμές
-Ομοφοβικούς
-Αυστηρά Gay
-Αυστηρά Straight
-Γενικά Bi
-Είναι άθεοι
-Είναι θρήσκοι
-Ακόμα χειρότερα, είναι εκπρόσωποι θρησκείας


Δεν νομίζω πως γίνεται να μην είμαι προκατειλημμένος προς κάποιον τελικά. Και με τον εαυτό μου θα φρίκαρα σε πολλά επίπεδα..:redface:..

Ωραίο topic για να γράφεις κατά τα ξημερώματα, btw..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
-Είναι άνδρες
-Δεν είναι ιδιαίτερα έξυπνοι
-Είναι κάτω των 15
-Είναι κρεοφάγοι
-Δεν τους αρέσουν τα ξωτικά και οι νεράιδες και τα παραμύθια
-Είναι καπνιστές
-Είναι βίαιοι
-Είναι αισιόδοξοι
-Δεν πιστεύουν στον έρωτα
-Εκφράζουν την σεξουαλικότητα τους (έντονα, ή ακόμα και γενικά)
-Αυστηρά Straight
-Ακόμα χειρότερα, είναι εκπρόσωποι θρησκείας

πληρώ όλα τα παραπάνω :P έχω ελπίδες να σου μιλήσω από κοντά? :P:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν συμπαθώ τα άτομα, και θεωρώ πως πρέπει να μου αποδείξουν την αξία τους για να μην τους αντιπαθώ (δηλαδή μου βγαίνει μια δυσπιστία από την αρχή), που

-Ακούνε σκυλάδικα
-Είναι μεταλλάδες
-Είναι δεξιοί
-Είναι άνδρες
-Δεν είναι ιδιαίτερα έξυπνοι
-Είναι εθνικιστές
-Είναι ρατσιστές
-Είναι κάτω των 15
-Τους αρέσουν τα sports και υποστηρίζουν ομάδες
-Είναι κρεοφάγοι
-Τους αρέσουν τα αυτοκίνητα/μηχανάκια/αεροπλάνα/δενξέρωτιάλλο
-Δεν τους αρέσουν τα ξωτικά και οι νεράιδες και τα παραμύθια
-Είναι καπνιστές
-Είναι κατά των ναρκωτικών
-Είναι στρατόκαυλοι
-Είναι βίαιοι
-Είναι υπερβολικά κατά της βιας με υποκριτικό τρόπο
-Είναι αισιόδοξοι
-Δεν πιστεύουν στον έρωτα
-Εκφράζουν την σεξουαλικότητα τους (έντονα, ή ακόμα και γενικά)
-Δεν έχουν σεξουαλικότητα-ορμές
-Ομοφοβικούς
-Αυστηρά Gay
-Αυστηρά Straight
-Γενικά Bi
-Είναι άθεοι
-Είναι θρήσκοι
-Ακόμα χειρότερα, είναι εκπρόσωποι θρησκείας


Δεν νομίζω πως γίνεται να μην είμαι προκατειλημμένος προς κάποιον τελικά. Και με τον εαυτό μου θα φρίκαρα σε πολλά επίπεδα..:redface:..

Ωραίο topic για να γράφεις κατά τα ξημερώματα, btw..:D
Δεν θέλω να κρίνω την στάση σου αλλά προσπαθόντας να την καταλάβω να σε ρωτήσω πως σχετίζεται η αξία με τα κριτήρια που λες ιδίως όταν είναι αντίθετα μεταξύ τους καλύπτοντας έτσι όλο το φάσμα? Μήπως εννοείς αυτούς που επιδυκνύουν σαν να διαφημίζουν έντονα τα χαρακτηριστικά τους που πιστεύουν ότι τους διαφοροποιούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Μην ξεχνάτε ρε σεις, ότι κάποια θρησκεύματα επιβάλλουν τα σύμβολα και κάποιες ενδυμασίες. Ποιοι είμαστε εμείς, δηλαδή, να πούμε ότι κακώς τα φοράνε; Για κάντε μία βόλτα από κάποιο αραβικό κράτος...

+1:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε παιδιά, συγγνώμη κιόλας, αλλά την μαντήλα δεν την επιβάλλει κάποιος νόμος συνήθως, αν εξαιρέσουμε σκληροπυρηνικά μουσουλμανικά κράτη όπως Σαουδική Αραβία και Ιράν. Στην Τουρκία δεν θα δείτε πολλές μαντήλες, κυρίως σε νέες κοπέλες.

Έχω γνωρίσει αρκετές μουσουλμάνες και αυτές που φοράνε την μαντήλα είναι συνήθως άτομα πολύ θρήσκα και συντηρητικά. Και αυτό που μου την σπάει είναι να βλέπω ένα δέος των άλλων απέναντί τους, να προσέχουν τι να πουν για διάφορα θέματα μήπως και προσβληθούν οι κυρές! Εγώ πάντα (στα μαθήματα κυρίως) τους τα χώνω όταν αρχίσουν τα δικά τους επειδή ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΠΟΛΥ.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δεν συμπαθώ τα άτομα, ... που

-Είναι άνδρες

πληρώ όλα τα παραπάνω :P έχω ελπίδες να σου μιλήσω από κοντά? :P:redface::D

που πας ρε καραμήτροοοοοοοο???:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
:P δε το βάζω κάτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Βρε παιδιά, συγγνώμη κιόλας, αλλά την μαντήλα δεν την επιβάλλει κάποιος νόμος συνήθως, αν εξαιρέσουμε σκληροπυρηνικά μουσουλμανικά κράτη όπως Σαουδική Αραβία και Ιράν. Στην Τουρκία δεν θα δείτε πολλές μαντήλες, κυρίως σε νέες κοπέλες.

Έχω γνωρίσει αρκετές μουσουλμάνες και αυτές που φοράνε την μαντήλα είναι συνήθως άτομα πολύ θρήσκα και συντηρητικά. Και αυτό που μου την σπάει είναι να βλέπω ένα δέος των άλλων απέναντί τους, να προσέχουν τι να πουν για διάφορα θέματα μήπως και προσβληθούν οι κυρές! Εγώ πάντα (στα μαθήματα κυρίως) τους τα χώνω όταν αρχίσουν τα δικά τους επειδή ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΠΟΛΥ.:mad:


κατα τη διαρκεια της παραμονης μου στην τουρκια, φετος το καλοκαιρι, ειδα και πολλες νεαρες κοπελες με μαντιλα.. τραγικο ε?
και το τραγικοτερο ξερεις ποιο ειναι?
οτι λιιιιιγο πιο μεσα, οχι Κων/πολη, οχι μεγαλη πολη στα παραλια, υποχρεωνουν και νηπια να τις φορανε. :)
υπαρχουν γενικα τα δυο αντιθετα ακρα ειδικα στην τουρκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
οπως και καπνιστες, αλλα εδω μη βιαστειτε να με λιντσαρετε...:redface: :/:
Ωπ, κάτι θες να πεις εσύ :bleh: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
ψήσου για ΓΙΟ-ΤΟΑST ifrit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
κατα τη διαρκεια της παραμονης μου στην τουρκια, φετος το καλοκαιρι, ειδα και πολλες νεαρες κοπελες με μαντιλα.. τραγικο ε?
και το τραγικοτερο ξερεις ποιο ειναι?
οτι λιιιιιγο πιο μεσα, οχι Κων/πολη, οχι μεγαλη πολη στα παραλια, υποχρεωνουν και νηπια να τις φορανε. :)
υπαρχουν γενικα τα δυο αντιθετα ακρα ειδικα στην τουρκια.

Έχεις δίκιο. Αν και ξέρω κοπέλες από την Άγκυρα που θεωρείται πιο συντηρητική από την "ευρωπαϊκή Τουρκία" που ούτε μαντήλα φοράνε, ούτε ο τρόπος ζωής τους διαφέρει από τον δικό μας. Η γυναίκα δεν μπορεί να επιλέξει πάντα, αλλά μου φαίνεται τρελό να μπορεί και η επιλογή της να είναι ταμπούρωμα.

Εντάξει, υπάρχουν ακρότητες σε πολλά κράτη, αλλά με τρελαίνει να βλέπω νέες γυναίκες στο UK ταμπουρωμένες και με συντηρητικές απόψεις για διάφορα φλέγοντα ζητήματα, όπως η σεξουαλική διαπαιδαγώγιση. Ή όταν πηγαίνει να κάτσει άντρας συμφοιτητής δίπλα να τραβιούνται λες και θα μείνουν έγκυες με ελαφριά επαφή της άκρης των μπράτσων!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αυτο που λες για UK δε το ξερω..
οποτε δε μπορω να εκφερω γνωμη.. αλλα σε πιστευω.
παντως τουρκια, ειναι στα δυο εντελως αντιθετα ακρα οι κοπελες! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Χωρις να θελω να κριτικαρω αυτες καθαυτες τις "προκαταληψεις" καποιων μελω, θα αναφερω ενδεικτικα καποιες απο αυτες (τις πιο προσφατες που με παραξενεψαν), αλλα γιατι κυριως θελω να καταλαβω τον τροπο σκεψης τους:


Συμφωνώ για τους παπάδες, κι εγώ το έχω αυτό. Βασικά με εκνευρίζουν απίστευτα και μόνο που υπάρχουν. :P

κατα βαση...

αλβανοι... μου τη σπανε.:(

επισης, φοβερα ασχημα νιωθω με αυτους που ονομαζουν τους εαυτους τους μακεδονες, ενω προερχονται απο τα σκοπια. μιλαμε, θελω να τους σπασω το κεφαλι, οπως το πες μισελ! :mad:

Δεν συμπαθώ τα άτομα, και θεωρώ πως πρέπει να μου αποδείξουν την αξία τους για να μην τους αντιπαθώ (δηλαδή μου βγαίνει μια δυσπιστία από την αρχή), που


-Είναι άνδρες

-Είναι κάτω των 15
-Δεν τους αρέσουν τα ξωτικά και οι νεράιδες και τα παραμύθια

-Τους αρέσουν τα sports και υποστηρίζουν ομάδες
-Είναι κρεοφάγο
ι
-Τους αρέσουν τα αυτοκίνητα/μηχανάκια/αεροπλάνα/δενξέρωτιάλλο

-Είναι καπνιστές
-Είναι κατά των ναρκωτικών

-Είναι αισιόδοξοι

{
-Εκφράζουν την σεξουαλικότητα τους (έντονα, ή ακόμα και γενικά)
-Δεν έχουν σεξουαλικότητα-ορμές
}

{
-Αυστηρά Gay
-Αυστηρά Straight
-Γενικά Bi
}

{
-Είναι άθεοι
-Είναι θρήσκοι
}


Δεν νομίζω πως γίνεται να μην είμαι προκατειλημμένος προς κάποιον τελικά. Και με τον εαυτό μου θα φρίκαρα σε πολλά επίπεδα..:redface:..

Ωραίο topic για να γράφεις κατά τα ξημερώματα, btw..:D

Έχω γνωρίσει αρκετές μουσουλμάνες και αυτές που φοράνε την μαντήλα είναι συνήθως άτομα πολύ θρήσκα και συντηρητικά. Και αυτό που μου την σπάει είναι να βλέπω ένα δέος των άλλων απέναντί τους, να προσέχουν τι να πουν για διάφορα θέματα μήπως και προσβληθούν οι κυρές! Εγώ πάντα (στα μαθήματα κυρίως) τους τα χώνω όταν αρχίσουν τα δικά τους επειδή ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΠΟΛΥ.:mad:

1. Βασικα αναφερομαι στους υπολοιπους εκτος του Poniro Ksotikouli, και θελω να ρωτησω αν - και επειδη προφανως παραδεχεστε οι ιδιοι οτι ειναι προκαταληψεις - προσπαθειτε και να μειωσετε/ εξαλειψετε την προκαταληψη αυτη, ή απλα την αποδεχεστε και σκεφτεστε οτι αν αξιζει ο αλλος θα πρεπει μου αποδειξει οτι δεν ισχυει αυτο που αισθανομαι για αυτον.

2. Το να σε εξοργιζει ο αλλος ή να σε ωθει να τον προσβαλλεις (οπως και να εννοει τηβ προσβολη η κουλτουρα του) θεωρω οτι ξεφευγει απο την προκαταληψη και πλησιαζει τον ρατσισμο.

3. Poniro Ksotikouli, εκτος απο την περιπτωση του να κανεις πλακα, δεν ειναι λιγο παραξενο να εισαι προκατειλημμενος απεναντι σε οποιονδηποτε (το οποιο φαινεται αν δεις την ομαδοποιηση καποιων απο αυτα που λες); Πως το εννοεις αυτο που λες; :worry: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κατα βαση...

αλβανοι... μου τη σπανε.:(

επισης, φοβερα ασχημα νιωθω με αυτους που ονομαζουν τους εαυτους τους μακεδονες, ενω προερχονται απο τα σκοπια. μιλαμε, θελω να τους σπασω το κεφαλι, οπως το πες μισελ! :mad:
βεβαια, επειδη λογω συνθηκων τους γνωριζω μετα απο καιρο, ισως για το συγκεκριμενο ατομο που γνωριζω (και οχι για ολους) να αλλαξω γνωμη η απλα επειδη το παω σαν ατομο να μη ξαναμιλησουμε ποτε για το θεμα που καιει.


σε καλυπτει αυτο η να σου το εξηγησω?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
3. Poniro Ksotikouli, εκτος απο την περιπτωση του να κανεις πλακα, δεν ειναι λιγο παραξενο να εισαι προκατειλημμενη απεναντι σε οποιονδηποτε (το οποιο φαινεται αν δεις την ομαδοποιηση καποιων απο αυτα που λες); Πως το εννοεις αυτο που λες; :worry: :/:

1) το ξοτικούλι είναι αγοράκι :)
2) όπως λέει και το ίδιο στο τέλος δεν μπορεί να μην είναι προκατειλημμένος με κανένα τελικά. Οπότε μάλλον για αυτό είναι κάπως απόλυτες οι απαντήσεις του.

αλλά καλύτερα να μιλήσει ο ίδιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top