Ευρωμπάσκετ 2022

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Ακικο πες μου 40 αριθμούς για το τζόκερ να δω κάτι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ να πω την αμαρτία μου δεν είδα την εθνική χτες γιατί έβλεπα πιο σημαντικά θεάματα ☘️. Τα πράγματα μπορούν να πάνε ή παρά πολύ καλά ή να φύγουμε ακλαφτοι όπως οι Σέρβοι. Είναι μεγάλη ευκαιρία πάντως να πάρει το μέγιστο η εθνική φέτος.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ακικο πες μου 40 αριθμούς για το τζόκερ να δω κάτι
Δεν έχει πλάκα το τζόκερ. Παίξε στοίχημα.

8 ομάδες μείνανε και οι 8 μπορούν να κατακτήσουν το τίτλο αν και πιστεύω στην Ιταλία. Με τη Γερμανία έχουμε το μειονέκτημα ότι έχουμε μια μέρα λιγότερη ξεκούρασης και ότι θα παίζουν εντός έδρας.

Πρακτικά αν νικήσουμε πάμε final four μετά από πολλά χρόνια. Αν χάσουμε δεν πειράζει.
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Ο ποτζεκο αποβληθηκε για πάντα η μόνο για το συγκεκριμένο αγώνα; Γτ ειχε πολλη πλάκα τον συμπαθούσα είχε πάθος και ψυχή..
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Από όταν η Γερμανία κέρδισε την Γαλλία στον πρώτο αγώνα φοβήθηκα ότι αυτή η ομάδα θα μας πετάξει έξω από το τουρνουά. Νομίζω ότι όντως θα μας πετάξει έξω, έχει πολλούς και εξωτερικούς σουτέρ, ελπίζω να βγω ψεύτης...
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Χάλια ξεκινήσαμε ...τι ευστοχία είναι αυτή στα τρίποντα που έχουν
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Παιδιά έχω κακό προαίσθημα για σήμερα...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,843 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Είναι πολύ εύστοχοι σήμερα αλλά εμείς έχουμε ψυχή και το Γιαννης
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Παιδιά πάμε όλοι θετική ενέργεια παιδιά!! Γιάνναρος ήδη 20 πόντοι , μπορεί να φτάσει και τους 40 ξανά.🥳🥳
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,843 μηνύματα.
Κάναμε μεγάλη κοιλιά. Πολύ δύσκολα ανατρέπεται αυτό. Σε τέτοια παιχνίδια δεν επαναπαυεσαι στις δάφνες σου... :(
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Τελείωσε παιδιά αυτό ήταν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τουλάχιστον πηγα ταμειο
AB2F3994-DFF3-4FC4-841D-3BF83B48903A.jpeg
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δυστυχώς το προαίσθημα μου βγαίνει..που είναι η ψυχή? Κρίμα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Μόνο ο Γιάννης παίζει ξανά, 29 πόντους. Μπράβο και στον Λαρετζακη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top