Εφαρμογές ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ποια εφαρμογή προτείνετε αντί του Gmail;
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,659 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.
Κι εγώ Outlook θα πρότεινα για τους ίδιους λόγους.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,071 μηνύματα.
Υπάρχει ακόμα κόσμος που χρησιμοποιεί email για να μιλάει; Ρετρό και έτσι; Γουστάρω δικέ μου.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,074 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,071 μηνύματα.
Ιωάννη, υπάρχει κόσμος που εργάζεται, επιχειρήσεις κλπ, και όσο να 'ναι χρειάζεται ένα email.
Το γνωρίζω αυτό και στο πανεπιστήμιο έχουμε ειδικό email για τέτοιες δουλειές αλλά εγώ μιλάω για επικοινωνία. Back to the goold old days προ των social media που ζήταγες email για επικοινωνία και όχι τα ξενέρωτα facebook, instagram etc.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,074 μηνύματα.
Το γνωρίζω αυτό και στο πανεπιστήμιο έχουμε ειδικό email για τέτοιες δουλειές αλλά εγώ μιλάω για επικοινωνία. Back to the goold old days προ των social media που ζήταγες email για επικοινωνία και όχι τα ξενέρωτα facebook, instagram etc.

ναι οκ, σε αυτό έχεις δίκιο. εγώ ας πούμε, με φίλους χρησιμοποιώ αποκλειστικά viber. με έχει βολέψ'.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


thunderbird με pop3 και να μην αφήνει αντίγραφο στον mail server. :dance3:
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Στον υπολογιστη παντα outlook. Στο κινητο με εχει βολεψει το gmail. Το outlook στο κινητο ειναι επισης καλο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,140 μηνύματα.
Και εγώ προσωπικά Outlook θα πρότεινα... είναι το πιο κομψά κατά τη γνώμη μου σχεδιασμένο software για επαγγελματικά email
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top