Η ΜΙΤ πίσω από την κλοπή

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Ρε ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα το γυρίζανε πάνω στους Τουρκους που δεν είχα καμια αμφιβολία. Πιστευω μάλιστα ότι αυτος ήταν και ο λόγος που κλάπηκε η σωρος, για να δημιουργηθει προβοκάτσια και να πέσουν στους Τουρκους οι υποψίες τώρα που η κυβερνηση μας θέλει λύση. Ειμαι σιγουρη ότι πολλοι Κυπριοι θα εφταναν μεχρι και σε τετοιες ενεργειες λόγο του φανατισμου τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεν ειναι τοσο παραλογο εαν λαβεις υποψη καποιες πεποιθησεις εδω μεσα.
Το MIT ειναι αμερικανικο , οι εβραιοι ελεγχουν τους αμερικανους , οι εβραιοι ειναι ανθελληνες διοτι ζηλευουν το μεγαλειο του ελληνικου πολιτισμου , οποτε να βρεθηκε η ακρη

Και ο γάιδαρος πετάει. Αχ.. Ο παντογνώστης loser... Διάβασε τους φωστήρες και βρήκε την αλήθεια για τον κόσμο...

Ρε ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα το γυρίζανε πάνω στους Τουρκους που δεν είχα καμια αμφιβολία. Πιστευω μάλιστα ότι αυτος ήταν και ο λόγος που κλάπηκε η σωρος, για να δημιουργηθει προβοκάτσια και να πέσουν στους Τουρκους οι υποψίες τώρα που η κυβερνηση μας θέλει λύση. Ειμαι σιγουρη ότι πολλοι Κυπριοι θα εφταναν μεχρι και σε τετοιες ενεργειες λόγο του φανατισμου τους.

Νομίζω ότι δυστυχώς έχεις δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top