Η αλλαγή του Τσίπρα

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
μηπως χρυσαυγητικη πηγη???
Τα ποσοστά που αναφέρει είναι όντως από το υπουργείο δημόσιας τάξεως.
Αν διαφωνείς με αυτά δεν έχεις παρά να το ελένξεις επίσης αν διαφωνείς με τα σχόλια δεν έχεις παρά να τσεκάρεις τους πίνακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δώσε link τότε που να πηγαίνει στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Εσωτερικών. Διαφορετικά σου λέω ευθέως ότι δίνεις ψεύτικα στοιχεία, παραχαραγμένα από συμμορίτες του φασισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
οι πατριωτες ειναι τα ατομα που αγαπουν την πατριδα τους. δεν ειναι αυτοι που κοιτουν σε καθε περιπτωση να πατησουν επι πτωματων και να στηριζουν ετσι τα δικα τους συμφεροντα.
πατριωτης ειναι αυτος που εκτιμαει την πολιτιστικη του παραδωση, που σεβεται τον πολιτισμο του. οχι αυτος που θεωρει την πατριδα του ως ανωτερη και το μοναδικο που προσπαθει να κανει ειναι να προασπισει τα συμφεροντα της.
Και ειδικα σημερα μιλαμε για εναν μοντερνο πατριωτισμο.
Ο μοντερνος πατριωτης αγαπαει το ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ της χωρας του, αγαπαει τη ΓΛΩΣΣΑ και αγαπαει τους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ που ζουν σαυτη.
Ο November Rain και ο gaspar, δυστυχως τους εχω δει να κανουν αρκετα ορθογραφικα, αρα μαλλον δεν αγαπανε τη γλωσσα.
Οταν δε σεβεσαι τα δικαιωματα των μεταναστων δε σεβεσαι και τους ανθρωπους που ζουν στην Ελλαδα. Και δε σεβεστε και τους αριστερους-τους θεωρειτε γραικυλους- οποτε μαλλον ουτε τους ανθρωπους αγαπατε.
Ελπιζω μονο να μη ρυπαινετε και τις παραλιες...
Αρα, πατριωτης σημερα δεν ειναι ουτε ο Αδωνις, ούτε καθε παραφρονας,υστερικος που ουρλιαζει ψευδη και συκοφαντιες για τους μεταναστες,και ουτε αυτος που θα θυσιαζε και τη ζωη του για να πολεμησει υπερ της πατριδος,γιατι απλουστατα δεν υπαρχουν οι αναγκες που υπηρχαν παλιοτερα,και δεν χρειαζεται να δημιουργησουμε τεχνητες αναγκες,ο πολεμος μονο δυστυχια φερνει-χωρις να λεω οτι δεν εχουμε "εκκρεμοτητες" με τους γειτονες μας-.
Και να ρωτησω κατι; Για ποια καθαροτητα μιλανε μερικοι; Οι σημερινοι Ελληνες, οπως και οι περισσοτερεοι λαοι, μονο απευθειας απογονοι των αρχαιων δεν ειναι. Και οι κυριος Καρατζαφερης που με περισσιο παθος φωναζει Η ΕΛΛΑΣ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ εχει καθισει να βρει τη ριζα του ονοματος του;
Καρα-Τζαφερ... Ειλικρινα δε μου φαινεται και πολυ ελληνικο...
-----------------------------------------
και περα απτην προπαγανδα ακουστε επιτελους και τον ιδιο το Τσιπρα στη ΝΕΤ με τον Κοττακη στο πλαισιο συνεντευξεων της κρατικης τηλεορασης απο τους πολιτικους αρχηγους.
https://www.syriza.eu/index.php?pathID=1_997_1499_1533&aid=3142
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Και ειδικα σημερα μιλαμε για εναν μοντερνο πατριωτισμο.
Ο μοντερνος πατριωτης αγαπαει το ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ της χωρας του, αγαπαει τη ΓΛΩΣΣΑ και αγαπαει τους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ που ζουν σαυτη.

τα ίδια λένε και οι θολοκουλτουριάριδες του τσίπρα. Επειδή τους ξινίζει ο αυθεντικός ορισμός του πατριώτη, δηλαδή αυτός που αγαπάει την πατρίδα του, προσπαθούν να αλλάξουν την ένοια του πατριωτισμού προκειμένου να αποδείξουν οτι είναι και αυτοί πατριώτες.

δηλαδή ο τσίπρας τί έκανε για το περιβάλλον. αυτός αυτοκίνητο δέν έχει, δέν καταναλώνει προιόντα του καπιταλισμού όπως όλοι μας?
οικολόγους του καναπέ έχουμε δει πολλούς. Είναι πολύ τις μόδας βλέπεις.
-----------------------------------------
Και δε σεβεστε και τους αριστερους-τους θεωρειτε γραικυλους- οποτε μαλλον ουτε τους ανθρωπους αγαπατε.

ενώ οι αριστεροί σέβονται και αγαπάνε πολύ τις άλλες μη-αριστερές ιδεολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
τα ίδια λένε και οι θολοκουλτουριάριδες του τσίπρα. Επειδή τους ξινίζει ο αυθεντικός ορισμός του πατριώτη, δηλαδή αυτός που αγαπάει την πατρίδα του, προσπαθούν να αλλάξουν την ένοια του πατριωτισμού προκειμένου να αποδείξουν οτι είναι και αυτοί πατριώτες.

δηλαδή ο τσίπρας τί έκανε για το περιβάλλον. αυτός αυτοκίνητο δέν έχει, δέν καταναλώνει προιόντα του καπιταλισμού όπως όλοι μας?
οικολόγους του καναπέ έχουμε δει πολλούς. Είναι πολύ τις μόδας βλέπεις.
-----------------------------------------


ενώ οι αριστεροί σέβονται και αγαπάνε πολύ τις άλλες μη-αριστερές ιδεολογίες.

Ποιος είναι αυτός; Ποια είναι η αυθεντία που τον ορίζει όπως τον ορίζει, αυθεντικά, έτσι ώστε να μην επιδέχεται καμία αλλαγή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
επείσης να πώ οτι η αγάπη των αριστερών προωδευτικών προς την γλώσσα, φάνηκε ολοκάθαρα και με την κατάργηση του πολυτονικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
επείσης να πώ οτι η αγάπη των αριστερών προωδευτικών προς την γλώσσα, φάνηκε ολοκάθαρα και με την κατάργηση του πολυτονικού.

Το είχε καταργήσει ο κόσμος εξ'αρχής. Η κατάργηση που πέρασε το ΠΑΣΟΚ ήταν επίσημη και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ποιος είναι αυτός; Ποια είναι η αυθεντία που τον ορίζει όπως τον ορίζει, αυθεντικά, έτσι ώστε να μην επιδέχεται καμία αλλαγή;
πατριωτισμός=αγάπη προς την πατρίδα.

πηγή:https://el.thefreedictionary.com/%CF%80%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%B9%CF%89%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82

όλα τα λεξικά το λένε.

τα περι ''περιβάλλοντος'' και ''ανθρωπισμού'' ώς πατριωτισμού πρώτη φορά τα ακούω.
-----------------------------------------
Το είχε καταργήσει ο κόσμος εξ'αρχής. Η κατάργηση που πέρασε το ΠΑΣΟΚ ήταν επίσημη και μόνο.
άλλο δημοτική και καθαρεύουσα, και άλλο πολυτονικό σύστημα.
το πολυτονικό έχει σχέση μόνο με τα σημεία στίξης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και η πατρίδα τι ακριβώς είναι; Ένα μπουρδέλο με αγάλματα απ'τον καιρό του Νώε; Δεν είναι πατριώτης αυτός που καίει την Πάρνηθα για να χτίσει αυθαίρετο, είτε λέγεται Τσίπρας, είτε λέγεται Γεωργιάδης. Αυτά είναι δεδομένα, δεν χρειαζόταν καν να τα λέει ο Τσίπρας για να ισχύουν. Την πατρίδα, αν είσαι πατριώτης, την αγαπάς σαν ολότητα. Όχι μόνο εκεί που γουστάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Και η πατρίδα τι ακριβώς είναι; Ένα μπουρδέλο με αγάλματα απ'τον καιρό του Νώε; Δεν είναι πατριώτης αυτός που καίει την Πάρνηθα για να χτίσει αυθαίρετο, είτε λέγεται Τσίπρας, είτε λέγεται Γεωργιάδης. Αυτά είναι δεδομένα, δεν χρειαζόταν καν να τα λέει ο Τσίπρας για να ισχύουν. Την πατρίδα, αν είσαι πατριώτης, την αγαπάς σαν ολότητα. Όχι μόνο εκεί που γουστάρεις.

μπουρδέλο όπως την αποκαλείς δέν θα την έλεγα ποτέ.
ο σωστός πατριώτης δέν αποκαλεί την χώρα που τον γαλούχησε μπουρδέλο όπως πολύ εύκολα έκανες, αλλα προσπαθεί να διορθώσει τα ελλατώματα της και να την κάνει καλήτερη.

και τα αγάλματα του νώε είναι μέρος της ιστορία της. χωρίς αυτά δέν θα υπήρχε τίποτα που να μας συνδέει με το παρελθόν.

δέν είπα οτι ο πατριώτης δέν προστατεύει το περιβάλλον της χώρας του,
είπα οτι ο ''περιββαλοντολογιμός'' του τσίπρα και των άλλων δέν αποτελεί πρωταρχικό στοιχείο του πατριωτισμού όπως προσπαθούν να μας πείσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν θα μου πεις εσύ ποιος είναι ο σωστός πατριώτης. Αν είμαι σωστός ή λάθος το δείχνω στην πράξη. Επίσης με προβληματίζουν τα προβλήματα, όχι οι λέξεις.

*περιβάλλον. Έτσι για να επιστρέφουμε στα της γλώσσας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Επίσης με προβληματίζουν τα προβλήματα, όχι οι λέξεις.
*περιβάλλον. Έτσι για να επιστρέφουμε στα της γλώσσας.

απο την μία λές οτι δέν σε ενδιαφέρουν οι λέξεις και απο την άλλη διορθώνεις τα ορθογραφικα μου λάθη.

τεσπα. δέν έχω διάθεση να διαφωνώ μαζί σου. εξάλου το post για τις μπαρούφες περι οικολογικού πατριωτισμού έχω κάθε δηκαίωμα να το σχολιάσω.

υγ. (σε καμοία περίπτωση δέν υπενίχτηκα οτι δέν είσαι πατριώτης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εντάξει, και να το υπαινισσόσουν, προφανώς δεν γίνεται να γνωρίζεις τι είμαι.
Η ουσία είναι, φίλε μου, ότι ισχύουν αυτά που λέει ο Τσίπρας, είτε τον στηρίζεις είτε όχι πρέπει να το δεχτείς. Είναι ντροπή κάθε "πατριώτη" να έρχεται εδώ πέρα ο ξένος, να του δείχνεις αυτά που έκανε ο Περικλής (κλέβοντας το ταμείο της Συμμαχίας) κι από κει και πέρα το χάος, η Πάρνηθα, ο Ασωπός, η Ηλεία. Κι αυτά είναι "έργα" της νέας Ελλάδας, δεν είναι κληρονομιά κανενός και στην τελική κυρίως από αυτά κρίνεται μια σύγχρονη χώρα κι ο λαός της, από αυτά θα σε κρίνει ο άλλος στη χώρα του. Και είναι καθαρά ανθελληνική στάση να λες ότι δε σ'ενδιαφέρει τι λένε οι άλλοι. Οι διεθνείς σχέσεις είναι στοιχείο του ελληνικού πολιτισμού ανέκαθεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
απο την μία λές οτι δέν σε ενδιαφέρουν οι λέξεις και απο την άλλη διορθώνεις τα ορθογραφικα μου λάθη.

τεσπα. δέν έχω διάθεση να διαφωνώ μαζί σου. εξάλου το post για τις μπαρούφες περι οικολογικού πατριωτισμού έχω κάθε δηκαίωμα να το σχολιάσω.

υγ. (σε καμοία περίπτωση δέν υπενίχτηκα οτι δέν είσαι πατριώτης)
Αυτα που ειπα δεν ειναι ουτε του Τσιπρα ουτε μπαρουφες.
Ειναι απο ενα κειμενο ενος Ελληνα λογίου,του Αντωνη Καρκαγιαννη. Απλως η ελλειψης παιδειας οπως φαινεται και το παθος σου να στραφεις εναντιον του Τσιπρα ειναι τετοιο που δε σαφηνει να σκεφτεις.
Δηλαδη για πες μου εσυ ποιον θεωρεις πατριωτη; Αυτον που δε σεβεται τα δικαιωματα των μεταναστων,δηλαδη των συνανθρωπων μας;
Σου ευχομαι μονο να μη χρειαστει να μεταναστευσεις για βιοποριστικους λογους σε καμια Γερμανια και να βγαινει ο καθε νεοναζι και να σου καιει το μαγαζι επειδη δηθεν αλλοιωνεις τον γερμανικο πληθυσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
μπουρδέλο όπως την αποκαλείς δέν θα την έλεγα ποτέ.
ο σωστός πατριώτης δέν αποκαλεί την χώρα που τον γαλούχησε μπουρδέλο όπως πολύ εύκολα έκανες, αλλα προσπαθεί να διορθώσει τα ελλατώματα της και να την κάνει καλήτερη.

και τα αγάλματα του νώε είναι μέρος της ιστορία της. χωρίς αυτά δέν θα υπήρχε τίποτα που να μας συνδέει με το παρελθόν.

δέν είπα οτι ο πατριώτης δέν προστατεύει το περιβάλλον της χώρας του,
είπα οτι ο ''περιββαλοντολογιμός'' του τσίπρα και των άλλων δέν αποτελεί πρωταρχικό στοιχείο του πατριωτισμού όπως προσπαθούν να μας πείσουν.
και τα αγάλματα του νώε είναι μέρος της ιστορία της. χωρίς αυτά δέν θα υπήρχε τίποτα που να μας συνδέει με το παρελθόν.


τα αγαλματα αυτα ανηκουν σε ολο το κοσμο. οχι μονο στους νυν κατοικους του ελληνικου χωρου. ειναι κομματι της ιστοριας μας και πρεπει να τη σεβομαστε. απο την αλλη ειναι πηγη παιδειας και μορφωσης για οποιονδηποτε, ειτε ειναι ελληνας, ειτε τουρκος, είτε αμερικανος.

πρωταρχικο στοιχειο ειναι ο σεβασμος στην γλωσσα, στον πολιτισμο. επισης ειναι και η αποδοχη της διαφορετικοτητας καθως και το δικαιωμα της ελευθεριας σε οσους κατοικουν στη χωρα αυτη. πατριωτισμος δεν ειναι παντως η λογικη του "οι αλλοδαποι μας παιρνουν τις δουλειες", "εξω απο την ελλαδα οι ξενοι" κ.ο.κ.. για οποιονδηποτε λογο και να βρισκεται ενας ανθρωπος εδω, συμφωνα με το συνταγμα, εισαι υποχρεωμενος να σεβαστεις τα στοιχειωδη δικαιωματα του.

το φυσικό περιβάλλον ειναι κομμάτι της πατρίδας σου. Ο περιβαλλοντισμός, που στο παρελθόν δεν είχε σημασία ως όρος, πρέπει να μπει βαθιά στη συνείδηση μας, αν οντως αγαπάμε τον τόπο μας. δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου με τον δήθεν ανθελληνισμο του τσίπρα, επειδη υποστήριξε τα δικαίωματα των μεταναστών αλλά και την οικολογια γενικότερα.

Υ.Γ. εισαι τουλαχιστον απληροφορητος αν αναφερεις οτι οι αριστεροι δεν "δρουν για το περιβαλλον". αυτό παλι ειναι δικό σου πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
https://www.orosimo.edu.gr/oefe/08/clyk/neo-glossa-gen-08.pdf
Και εδω το κειμενο του Καρκαγιαννη
Διαβαστε το ολοι (και ειδικα ο φιλος μας ο ..."πατριωτης"),αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ο November Rain και ο gaspar, δυστυχως τους εχω δει να κανουν αρκετα ορθογραφικα, αρα μαλλον δεν αγαπανε τη γλωσσα
To πιο αστείο επιχείρημα ειλικρινά.Τα ορθογραφικά γίνονται κυρίως από την ταχύτητα που γράφουμε.
Και που ακριβώς έχω κάνει εγώ ορθογραφικά λάθη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Η γνώμη μου για τον Τσίπρα; Δε μου αρέσει καθόλου ο τρόπος που μιλάει. Μου φαίνεται ψεύτικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.





-----------------------------------------

-----------------------------------------
Τσεκάρετε επίσης αν τα σχόλια της ακροδεξιάς ιστοσελίδας είναι λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
To πιο αστείο επιχείρημα ειλικρινά.Τα ορθογραφικά γίνονται κυρίως από την ταχύτητα που γράφουμε.
Και που ακριβώς έχω κάνει εγώ ορθογραφικά λάθη;
εχω βρει μερικα,οχι πολλα. Το αστειο ειναι οτι απαντας μονο σαυτο και οχι περι οικολογικου πατριωτισμου-μαλλον δεν εχεις τι να πεις-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top