Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Ο έρωτας χωρίς του μυαλού τα φρένα


μαλιστα... σωστο σας βρισκω τοτε φιλε νωευς αν και το μυαλο κανει παιχνιδια καποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
μαλιστα... αν και το μυαλο κανει παιχνιδια καποτε...

Το μυαλό είναι πάντα γεμάτο ιδιοτέλεια, ενώ ο έρωτας, πάντα θυσιαστικός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πλακα κανετε μερικοι μου φαινεται...
Ο,τι και να αισθανεσαι για τον αλλο, οσο τελειο κορμι και να εχει, καποια πραγματα μπορουν να σε φτιαξουν ακομα περισσοτερο και καποια αλλα να σε ξενερωσουν...
Εαν κατι που κανει ο αλλος ή κατι που βλεπουμε στον αλλο, δε μας αρεσει, εαν δε χαλασει το ολο σκηνικο, θα γινουν τουλαχιστον χλιαρα τα πραγματα...
Δεν παει να ειμαι μεσα στην τρελλα, εαν π.χ ο αλλος μου εμφανιστει με στρινγκ, το κατιτις θα το παθω.
Και στην τελικη, εχεις αναπτυξει καποια αισθηματα για τον αλλο γι' αυτο που σου εχει δειξει οτι ειναι...ειτε αυτο λεγεται ποθος, ειτε ερωτας, ειτε αγαπη...ειτε οτιδηποτε αλλο στη τελικη.
Αλλωστε, γιατι λεμε οτι ολα στο κρεββατι ειναι θεμα χημειας? Ολα παιζουν ρολο, απο τη βρακα της γιαγιας μεχρι τις απαισιες μυρωδιες που μπορει να αναδυονται απο οποιοδηποτε μερος του σωματος και παει λεγοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Πλακα κανετε μερικοι μου φαινεται...
Ο,τι και να αισθανεσαι για τον αλλο, οσο τελειο κορμι και να εχει, καποια πραγματα μπορουν να σε φτιαξουν ακομα περισσοτερο και καποια αλλα να σε ξενερωσουν...
Εαν κατι που κανει ο αλλος ή κατι που βλεπουμε στον αλλο, δε μας αρεσει, εαν δε χαλασει το ολο σκηνικο, θα γινουν τουλαχιστον χλιαρα τα πραγματα...
Δεν παει να ειμαι μεσα στην τρελλα, εαν π.χ ο αλλος μου εμφανιστει με στρινγκ, το κατιτις θα το παθω.
Και στην τελικη, εχεις αναπτυξει καποια αισθηματα για τον αλλο γι' αυτο που σου εχει δειξει οτι ειναι...ειτε αυτο λεγεται ποθος, ειτε ερωτας, ειτε αγαπη...ειτε οτιδηποτε αλλο στη τελικη.
Αλλωστε, γιατι λεμε οτι ολα στο κρεββατι ειναι θεμα χημειας? Ολα παιζουν ρολο, απο τη βρακα της γιαγιας μεχρι τις απαισιες μυρωδιες που μπορει να αναδυονται απο οποιοδηποτε μερος του σωματος και παει λεγοντας...

...Πράγματι, είμαι μεγάλη ...Χημικός, Νεράιδα μου! Ακόμη μία φορά υποκλίνομαι, μέχρι ορθής γωνίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glykoula_t

Νεοφερμένος

Ο glykoula_t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Λογιστής/ρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Φυσικα η καθαριοτητα ειναι το α κ το ω. Αλλα εμενα θα με ξενερωναι επισης κ οι τριχες στην πλατη,να φοραει καλτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
να συνεχισει να φοραει τις καλτσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
το παχος...
το θηλυπρεπες κορμι...
το μικρο εργαλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!------το βασικοτερο!!!!!
ε και η βρωμα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Δεν μπορώ τον ήχο του κρεβατιού που τρίζει :worry:
Με αποσυντονίζει τελείως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
Υπάρχει κάτι που να σας την χαλάσει τόσο όσο να μην θέλεται να κάνετε τίποτα?

Δεν υπάρχει τίποτα που να με κάνει να μη θέλω να κάνω σεξ.:redface:

Όλα μπορώ να τα αντιμετωπίσω με τον τρόπο μου. Αλλά να φτάσω στην πηγή και να μην πιω νερό, δεν παίζει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.



Οι μυρωδιές του σώματος.

Στόμα,
μασχάλες,
πόδια,
*.

Γενικά η μη φροντίδα, καθαριότητα του σώματος.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.



Οι μυρωδιές του σώματος.

Στόμα,
μασχάλες,
πόδια,
*.

Γενικά η μη φροντίδα, καθαριότητα του σώματος.




Αυτό ας πούμε είναι μια αφορμή για να κάνετε μαζί ένα ωραίο αισθησιακό μπανάκι και ό,τι ήθελε προκύψει. :whistle:

Δεν υπάρχει τίποτα μα τίποτα που να μην μπορώ να αντιμετωπίσω. Νομίζω κάθε γυναίκα μπορεί να αντιμετωπίσει τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Νομίζω κάθε γυναίκα μπορεί να αντιμετωπίσει τα πάντα.

Και το ροχαλητο? Δεν την παλευω με το ροχαλητο.
Ναι, το αντιμετωπιζεις, μονο αν τον στειλεις σε κανα καναπε ή βαλεις ωτοασπιδες.:P




(α για το σεξ μιλαμε? Νομιζα γενικα για το κρεβατι.:sleep::happy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Οι μυρωδιές του σώματος.

Στόμα,
μασχάλες,
πόδια,
*.

Γενικά η μη φροντίδα, καθαριότητα του σώματος.

Πολύ καλά τα λες....Αυτό πραγματικά είναι εξοργιστικό και δύσκολα θα συνεχιζα...:whistle:

Και το ροχαλητο? Δεν την παλευω με το ροχαλητο.
Ναι, το αντιμετωπιζεις, μονο αν τον στειλεις σε κανα καναπε ή βαλεις ωτοασπιδες.:P




(α για το σεξ μιλαμε? Νομιζα γενικα για το κρεβατι.:sleep::happy:)

Θεααα Θεααα....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
πάντα υπάρχει τρόπος να φτάσεις στην πηγή και χωρίς συμβιβασμους στην ποιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Πώς είναι το θηλυπρεπές κορμί ;
μικρες πλατες πεσμενες...βυζακια....χοντρα μπουτια...πεσμενος ποπος....και εννοω ολα μαζι=θηλυπρεπες κορμι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,193 μηνύματα.
πάντα υπάρχει τρόπος να φτάσεις στην πηγή και χωρίς συμβιβασμους στην ποιότητα

Μα αυτό λέω. Οτι μια γυναίκα πρέπει να είναι έτοιμη να αντιμετωπίσει τα πάντα και να τα γυρίσει προς όφελός της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
μικρες πλατες πεσμενες...βυζακια....χοντρα μπουτια...πεσμενος ποπος....και εννοω ολα μαζι=θηλυπρεπες κορμι

Αυτά νομίζω τα βλέπεις πριν φτάσεις στο κρεβάτι μαζί του!
Ο παρορμητισμός φταίει. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νομίζω ότι έχουμε θέμα για το "Next top model". Πού είναι ένας moderator να τα συγχωνεύσει;;

....

Α, συγγνώμη, τώρα είδα ότι μιλάμε για το σεξ. Τόση ώρα κατάλαβα ότι μιλάγαμε για πασαρέλα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χοντρα μπουτια...

εμενα παντως δε με χαλανε ιδιαιτερα τα λιγο χοντρα μπουτακια αν ειναι σφιχτα. μαρεσει να πιανω.:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top