Η επικαιρότητα εν συντομία

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πλάκα κάνεις τώρα....
ΦΥΣΙΚΑ και ΔΕΝ έχει καμία απολύτως ευθύνη!!!!!
Δεν πα να κυκλοφορεί και ξεβράκωτη? Τι σημαίνει αυτό? ότι όποιος θέλει την π@δ@ει ενώ αυτή έχει πει ΟΧΙ!!!! ?

ΤΟ ΟΧΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΧΙ .-
Και το ΟΧΙ συνεπάγεται εξ' ορισμού βιασμό. :|


Το "τα 'θελε κι αυτή" είναι μια μορφή διακαιολογίας... Απλά επειδή έτσι ήταν ντυμένη, αυτή του καρφώθηκε στο μυαλό του τάδε άρρωστου. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ε οχι ρε παιδια και το οτι επειδη καποια μπορει να κυκλοφορησει προκλητικα ντυμενη σημαινει οτι εχει μερος της ευθυνης στον βιασμο!!!!:confused:
Τι λεμε τωρα;;;
Για εμενα ειναι εντελως ατοπο κατι τετοιο!Και τι παει να πει προκλητικα ντυμενη?
Για εμενα που ειμαι αρρωστος βιαστης βλεπω την Κ.Ε. με κολλητο τζην και για εμενα ΑΥΤΟ ειναι προκλητικο.Αρα?
Της παταω μερικες μπουνιες, την βιαζω και λεω "Ηταν προκλητικα ντυμενη γιατι φορουσε κολλητο τζην και κοντο μπλουζακι?"
Το μονο που μπορει να αντιμετωπισει στο φιναλε καποια τττοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ προκλητικα ντυμενη ειναι κατηγορια για "προσβολη της δημοσιοας αιδους",(αν γραφετεαι ετσι)
Το προκλητικο ντυσιμο απο μονο του δεν λεει τιποτα και απο την στιγμη που η εκαστοτε κοπελα/αγορι προβαλει αντισταση και παρ'αυτα υπαρξει ερωτικη επαφη ειναι βιασμος.
(δεν μιλαμε ια ζευγαρακια και παιχνιδακια αναμεσα τους ετσι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Συμφωνώ με όσα γενικά ειπώθηκαν.
Είναι Α Ρ Ρ Ω Σ Τ Ο Ι αυτοί οι άνθρωποι. Τρελοί, μουρλοί, πως να το πω... λάσκαρε βίδα, χρήζουν διαφορετικής μεταχείρησης και σίγουρα, αν ήταν στο δικό μου χέρι, θα το πλήρωναν ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ.
Δεν μπορώ να μιλήσω καν για βιασμούς παιδιών...
Ούτε καν για σεξουαλικές πράξεις μεταξύ παιδιών και ενηλίκων (Άλλο τραγικό και αυτό...:mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
πλάκα κάνεις τώρα....
ΦΥΣΙΚΑ και ΔΕΝ έχει καμία απολύτως ευθύνη!!!!!
Δεν πα να κυκλοφορεί και ξεβράκωτη? Τι σημαίνει αυτό? ότι όποιος θέλει την π@δ@ει ενώ αυτή έχει πει ΟΧΙ!!!! ?

ΤΟ ΟΧΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΧΙ .-

Χμμ..οk then. Πολλές φορές, ή μάλλον πάντα, δείχνει κάποιος μέσω του ντυσίματος του πολλά για το ποιος είναι και τι ζητάει.

Είναι χοντρό ο βιασμός, το παίρνω πίσω, αν και δε νομίζω να γίνει δεκτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ολη μας η κοινωνια στηριζεται στο δουναι και λαβειν.

Επιτελους, μια πολιτικος στο Βελγιο το εφαρμοζει και στην πραξη, αφηνοντας κατα μερος τα προεκλογικα πυροτεχνηματα.
Πιστευω οτι μια τετοια προσπαθεια αξιζει ιδιαιτερης μνειας και οτι πρεπει κι εμεις σαν Ελληνες να την αγκαλιασουμε.

https://www.nee-antwerpen.be/index-eng.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λυπάμαι την άνω και κάτω γνάθο της... :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Μα γιατι?
Ειναι μια πρωτογνωρη για τα χρονικα προεκλογικη καμπανια και πιστευω οτι και στην Ελλαδα πρεπει να ακολουθηθει το παραδειγμα αυτο. Γενικα, βλεποντας την ξυλινη "γλωσσα" :P που επικρατει στις προεκλογικες εκδηλωσεις, δε νομιζετε οτι εχουμε αναγκη απο κατι διαφορετικο? Κατι καινουριο?
Δεν σας ενοχλει που οι πολιτικοι μας ρουφαν και μας φτυνουν??????? :D
Μας πειραξε η διαφορετικοτητα στις προεκλογικες εξτρατειες? Μας πειραξε που μια κυρια με τα ολα της, αποφασισε να δωσει αυτο που πραγματικα χρειαζονται πολλοι απο εμας , αντι να μας γεμιζει με αδεια και κουφια λογια?

(παραδεχτειτε το. Ειμαι φοβερος ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
....άσε δε το λέω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
:P
ΧΑ (δις) , το'πιασα το υποννουμενο.

( για να μην μας περναν και για βλακες καποιοι εδω μεσα... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Στην Ελλαδα οι πολιτικοι υποσχονται θεσεις εργασιας ή μεταταξεις στο στρατο, αλλα η Ευρωπη ειναι ηδη πολυ μπροστα...Η επικεφαλης του κομματος NEE στο Βελγιο υποσχεται...5 λεπτα στοματικου σεξ (:jumpy: ) σε οσους ψηφοφορους της το δηλωσουν στην ιστοσελιδα του κομματος. Απο αυτους, 40000 (ναι, σαραντα χιλιαδες! ) θα απολαυσουν ενα πενταλεπτο στοματικου σεξ, εκτος και αν ειναι θηλυκου γενους ή ανηλικοι, αρνουνται να φορεσουν προφυλακτικο, ή θελουν κατι παραπανω απο την ολη προσφορα!

Οι ντροπαλοι μπορουν να δεχτουν την προσφορα και διαδικτυακα στο παιχνιδι Second Life, ενω τα καλα νεα για οσους διαβαζετε το αρθρο και αναρωτιεστε γιατι δεν ψηφιζετε στο Βελγιο, ειναι οτι μπορειτε να δηλωσετε συμμετοχη και εξω απο το Βελγιο, και τα εξοδα μετακινησης καλυπτονται απο το NEE!

Το μονο αρνητικο...θα πρεπει να πληρωσετε οι ιδιοι το προφυλακτικο! :rofl: :hehe:

Υ.Γ: Δεν ηξερα αν θα επρεπε να βαλω το θεμα στα πολιτικα ή τα σεξουαλικα (μαλλον πρωτη φορα τιθεται τετοιο ζητημα ετσι; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
!!!
Δηλαδη αυτη αμα ανοιξει το στομα της μπορει να κερδισει εκλογες ε ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Θεά η γυναίκα. Αυτό είναι που λέμε ότι το μ... σέρνει καράβι, εδώ τον κόσμο κυβερνά. Και μας αρέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Στο δρόμο που χάραξε η Τσιτσιολίνα χαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εγώ θα γούσταρα, αλλά τα 5 λεπτά είναι λίγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
εγώ θα γούσταρα, αλλά τα 5 λεπτά είναι λίγα.

Με παραπάνω από 5 λεπτά εκλέγεις πρόεδρο της Δημοκρατίας :D, όχι αρχηγό κόμματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από in.gr:
Ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας αποφάσισε να αναβάλλει έως το 2011 την απόφαση για το πότε θα καταστραφούν τα τελευταία γνωστά δείγματα του επικίνδυνου ιού της ευλογιάς, ο οποίος εξαλείφθηκε από τον πλανήτη πριν από σχεδόν τρεις δεκαετίες.

Ακόμα και σήμερα δεν υπάρχει θεραπεία για την ασθένεια, η οποία σκότωνε εκατομύρια άτομα κάθε χρόνο μέχρι και τη δεκαετία του 1960. Έπειτα από ένα παγκόσμιο πρόγραμμα εμβολιασμών, η ευλογιά έγινε το 1979 η πρώτη ασθένεια που εξαλείφεται με ανθρώπινη παρέμβαση.

Οι ΗΠΑ και η Ρωσία, που φυλάσσουν τα τελευταία γνωστά δείγματα σε εργαστήρια υψίστης ασφάλειας, αντιστέκονται στις εκκλήσεις να καταστρέψουν τον ιό, υποστηρίζοντας ότι η μελέτη του θα προσφέρει στοιχεία για την αντιμετώπιση της βιοτρομοκρατίας. Πολλοί μάλιστα φοβούνται ότι δείγματα του ιού από την πρώην Σοβιετική Ένωση θα μπορούσαν να καταλήξουν σε λάθος χέρια.

Όπως αναφέρει το Reuters, η 60ή ετήσια συνέλευση του Παγκόσμιου Οργανισμού Υγείας επιβεβαίωσε την Παρασκευή την παλαιότερη δέσμευσή της για καταστροφή των δειγμάτων. Συμφώνησε, ωστόσο, να αναβάλλει για το 2011 την απόφαση για το πότε αυτό θα συμβεί, με την ελπίδα ότι τότε θα υπάρξει ομοφωνία.

Η προηγούμενη διορία για καταστροφή του ιού το 2002 αναιρέθηκε από τον ΠΟΥ στον απόηχο των επιθέσεων της 11ης Σεπτεμβρίου 2001, που δημιούργησαν φόβους για χρήση βιολογικών όπλων από τρομοκράτες.

Πηγή

Μπορεί κανείς να μου το εξηγήσει αυτό που έχω βάλει σε bold? Δηλαδή με ποιό τρόπο αυτή η έρευνα θα προσφέρει στοιχεία? :hmm: (Είμαι ξανθιά από μέσα... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Μπορεί κανείς να μου το εξηγήσει αυτό που έχω βάλει σε bold? Δηλαδή με ποιό τρόπο αυτή η έρευνα θα προσφέρει στοιχεία? :hmm: (Είμαι ξανθιά από μέσα... )

Λογικά η αντιμετώπιση της βιοτρομκρατίας ίσως έχει σχέση με την αντιμετώπιση της ευλογιάς,οπότε αν βρουν το δεύτερο θα έχουν και το πρώτο. Κανένα μοριακό βιολόγο έχουμε εδώ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πηγή

Μπορεί κανείς να μου το εξηγήσει αυτό που έχω βάλει σε bold? Δηλαδή με ποιό τρόπο αυτή η έρευνα θα προσφέρει στοιχεία? :hmm: (Είμαι ξανθιά από μέσα... )
Στοιχεία θα προσφέρει. Το πρόβλημα είναι για τι θα χρησιμοποιηθούν και αν αξίζει το ρίσκο, ενός ξεσπάσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι είδους στοιχεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μαγγανιο, Χαλκο, Σιδηρο, Μολυβδο ... :P (ξερω ξερω, θα σβηστει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top