Η επικαιρότητα εν συντομία

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.
Κακο ψοφο να εχει το βλαμμενο,αμην και πότε.

Χαμός στην Τουρκία με τον «κουρασμένο Ερντογάν» - Το ΒΙΝΤΕΟ που έγινε viral​

1626976668551.png


Ο "κακός χαμός" γίνεται τις τελευταίες ώρες στην Τουρκία με τη δημοσιοποίηση ενός βίντεο που δείχνει τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν να δυσκολεύεται να μιλήσει καθαρά και να μην μπορεί να κρατήσει τα μάτια του ανοιχτά, με αποτέλεσμα να εγείρονται ερωτήματα για την κατάσταση της υγείας του.


Το βίντεο που δημοσιοποιήθηκε από το Anadolu και κάνει θραύση στα social media, προκάλεσε την έντονη αντίδραση αρθρογράφου του φιλοκυβερνητικού σάιτ «Haber Turk» που επέκρινε το τουρκικό πρακτορείο ειδήσεων ότι δεν μόνταρε το βίντεο και άφησε να κυκλοφορήσει μία τέτοια εικόνα για τον Τούρκο πρόεδρο.

«Η μετάδοση αυτών των εικόνων είναι πραγματικά ρεζιλίκι», ανέφερε ο Φατίχ Αλταϊλί. «Θα καταλάβαινα αν ήταν ζωντανή μετάδοση. Δεν θα μπορούσαμε να κάνουμε κάτι, αλλά γυρίστηκε και μετά μονταρίστηκε», συμπλήρωσε ο αρθρογράφος του "Haber Turk". «Το να δείχνεται μία τέτοια κατάσταση σε ένα βίντεο είναι πολύ, πολύ κακό. Αυτό δείχνει σαφώς ότι κάποιος πολύ κοντά στον πρόεδρο προσπαθεί να τον φέρει σε δύσκολη κατάσταση, προσπαθώντας να τον κάνει να φαίνεται αδύναμος. Αυτό είναι απαράδεκτο. Νομίζω ότι είναι ζήτημα εθνικής ασφάλειας», πρόσθεσε.


Χαχαχαχαχ..να αγιασει αυτος που το εδωσε στη δημοσιοτητα!

1626976952348.png
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,319 μηνύματα.
Παραπέμπουν σε δίκη την Ευρωπαϊκή συνοριοφυλακή ( FRONTEX ) για παραβίαση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων και του Διεθνούς και Ευρωπαϊκού Δικαίου. Ποιοι το κάνουν αυτό; Μια ολλανδική ΜΚΟ. Ναι, ο Δούρειος Ίππος της πληθυσμιακής αντικατάστασης της Ευρώπης σύμφωνα με την Νέα Τάξη Πραγμάτων. Οι μόνοι που θέλουν καταδίκη για εσχάτη προδοσία είναι οι ΜΚΟ.

Οι τελευταίοι Ιππότες της Ευρώπης και του Ευρωπαϊκού πολιτισμού αντί να υμνούνται και να ενισχύονται συνεχώς γιατί έχουν πολλά κενά παραπέμπονται και σε δίκη. Ντροπή. Εννοείται τα media που δρουν σύμφωνα με τις επιταγές της Νέας Τάξης Πραγμάτων υμνούν αυτή τη κίνηση όπως το efsyn.

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.
1627139661178.png


Δεν ξερω τι σκατα γινεται,δεν ξερω αν ειναι η ιδια φωτο,εγω τωρα απο το μπαλκονι μου στο Λουτρακι βλεπω μια φωτια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μεγάλη φωτιά στην Κόρινθο

View attachment 83645

Φωτιά ξέσπασε περίπου στις 5 το απόγευμα του Σαββάτου στην περιοχή Άνω Αλμυρή Κορινθίας. Σύμφωνα με πληροφορίες του korinthostv, η πυρκαγιά ξέσπασε σε δασική περιοχή. Επίγειες και εναέριες πυροσβεστικές δυνάμεις επιχειρούν στην περιοχή, προκειμένου να θέσουν υπό έλεγχο τη φωτιά που καίει δασική έκταση και παράλληλα να μην απειλήσει κατοικημένες περιοχές.
Ειδικότερα, σύμφωνα με την Πυροσβεστική, στην περιοχή επιχειρούν 34 πυροσβέστες με 13 οχήματα και ένα πεζοπόρο τμήμα, ενώ από αέρος πραγματοποιούν συνεχείς ρίψεις νερού τέσσερα αεροπλάνα και δύο ελικόπτερα. Το έργο των πυροσβεστικών δυνάμεων συνδράμουν υδροφόρες και μηχανήματα έργου της αυτοδιοίκησης.


Την ίδια ώρα, έγινε γνωστό πως οι αρχές ενεργοποίησαν το 112 στέλνοντας μήνυμα στους κατοίκους που είναι στο χωρίο Ρυτό Κορινθίας να εκκενώσουν άμεσα την περιοχή και να κατευθυνθούν προς την Κάτω Αλμυρή.


Δεν θα μεινει τιποτα και κυριως απο την ηλιθιοτητα και ανευθυνοτητα παλι συνηθως κωλογερων.Στα γερανεια απο 90 χρονο ολος αυτος ο ολεθρος.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.
Τον πουλογλου και ο Φιλιππιδης...

Καταιγιστικές εξελίξεις: Προφυλακίστηκε ο Πέτρος Φιλιππίδης​


Ποσο μα ποσο λυπαμαι.....
1627404720311.png
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,909 μηνύματα.
Επιτέλους και μια καλή είδηση!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,319 μηνύματα.
Το μόνο κρίμα είναι που λατρέψαμε τον συγκεκριμένο ηθοποιό και βλέπαμε συνεχώς τα best of του ιδίως στο 50-50. Τώρα δεν μπορώ να γελάσω με τίποτα μετά από αυτά που έγιναν. Καλύτερα που προφυλακίστηκε και μακάρι και να καταδικαστεί.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.
Το μόνο κρίμα είναι που λατρέψαμε τον συγκεκριμένο ηθοποιό και βλέπαμε συνεχώς τα best of του ιδίως στο 50-50. Τώρα δεν μπορώ να γελάσω με τίποτα μετά από αυτά που έγιναν. Καλύτερα που προφυλακίστηκε και μακάρι και να καταδικαστεί.
Ευτυχως τον σιχαινομουν απο ΠΑΝΤΑ,ποτε δεν μου αρεσε..ειχε κατι το γλοιωδες ,βλαχικο..και τελικα ειχα δικιο.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,319 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,556 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.

Πέτρος Φιλιππίδης: Από την καταγγελία για βιασμό στη φυλακή

Τον δρόμο για τη φυλακή έδειξαν η ανακρίτρια και ο εισαγγελέας στον Πέτρο Φιλιππίδη, ο οποίος κρίθηκε προφυλακιστέος έπειτα από την απολογία του, που έγινε υπό άκρα μυστικότητα. Ο γνωστός ηθοποιός κατηγορείται για βιασμό και δύο απόπειρες βιασμού.

Αρχικά τον Π. Φιλιππίδη κατήγγειλαν οι συνάδελφοί του Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους, Πηνελόπη Αναστασοπούλου και Λένα Δροσάκη για σεξουαλική παρενόχληση, αλλά και για εργασιακό εκφοβισμό. Στη συνέχεια, όμως, στο Πειθαρχικό Συμβούλιο του ΣΕΗ έφτασαν και άλλες καταγγελίες. Μάλιστα, τρεις από αυτές αποδείχθηκαν εξαιρετικά σοβαρές και οδήγησαν τον εισαγγελέα Πρωτοδικών Κώστα Σπυρόπουλο στην άσκηση ποινικής δίωξης εις βάρος του Π. Φιλιππίδη για βιασμό και δύο απόπειρες βιασμού.

Οι καταγγελίες που οδήγησαν στην ποινική δίωξη

Η πιο βαριά από τις τρεις πράξεις που αποδίδονται στον Πέτρο Φιλιππίδη είναι αυτή του βιασμού το 2008. Όπως κατήγγειλε η γυναίκα, νεαρή ηθοποιός τότε, πήγε στο θέατρο «ΗΒΗ» που δούλευε ο Πέτρος Φιλιππίδης, προκειμένου να μιλήσουν για δουλειά. Όμως, αντί για το ρόλο που περίμενε, εκείνος φέρεται να της επιτέθηκε και να την κακοποίησε σεξουαλικά.


Η επόμενη καταγγελία αφορoύσε απόπειρα βιασμού το 2010 στο καμαρίνι του ηθοποιού στο θέατρο «Μουσούρη». Και σε αυτή την περίπτωση η συνάντηση ήταν για μία ενδεχόμενη συνεργασία αλλά εξελίχτηκε εντελώς διαφορετικά καθώς, όπως λέει η καταγγέλλουσα, της επιτέθηκε και προσπάθησε να τη βιάσει. Ο Πέτρος Φιλιππίδης είχε αναφέρει στο φερόμενο θύμα ότι έψαχνε αντικαταστάτρια ηθοποιού που συμμετείχε στην παράσταση. Μόλις όμως η γυναίκα μπήκε στο καμαρίνι, εκείνος, όπως η ίδια καταθέτει, κλείδωσε την πόρτα και της επιτέθηκε. Τα όσα βίωσε επιβεβαίωσε και μία φίλη της με την οποία συναντήθηκε αμέσως μετά. Η μάρτυρας περιέγραψε ενώπιον του εισαγγελέα πόσο σοκαρισμένη ήταν η κοπέλα αλλά και τα σημάδια που είχε στο πρόσωπο και στον λαιμό «απομεινάρια» του ξυλοδαρμού της από τον ηθοποιό.

Η δεύτερη απόπειρα βιασμού φέρεται να τελέστηκε τον Αύγουστο του 2014. Η συγκεκριμένη γυναίκα υποστηρίζει πως έπειτα από ένα επαγγελματικό ραντεβού της πρότεινε να την πάει σπίτι της με το αυτοκίνητό του. Αντί αυτού όμως την οδήγησε σε ένα αδιέξοδο δρομάκι στο Παλαιό Ψυχικό κι επιχείρησε να τη βιάσει. «Πάτησε το κεντρικό κλείδωμα και άρχισε να απλώνει το χέρι του πάνω μου και να μου σηκώνει το φόρεμα. Του άρπαξα τα χέρια και του είπα να σταματήσει… Μετά από λίγα λεπτά, και αφού είχε δίπλα του ένα αγρίμι, άνοιξε την πόρτα και με πέταξε έξω απ’ το αυτοκίνητο».

Η ηθοποιός που κατήγγειλε τον Φιλιππίδη για απόπειρα βιασμού: Το είχα θάψει βαθιά μέσα μου

Λίγες ώρες μετά την κατάθεσή της, η Σ.Μ. είχε μιλήσει στη Realnews, εξηγώντας γιατί αποφάσισε τώρα να αποκαλύψει όσα είχε θάψει βαθιά μέσα της τόσα χρόνια. «Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα ξημέρωνε μια μέρα που θα περνούσα την πόρτα του εισαγγελέα για να καταγγείλω αυτό το συμβάν. Το είχα θάψει βαθιά μέσα μου και με στοίχειωνε όλα αυτά τα χρόνια. Δεν σταμάτησα να αγαπώ την υποκριτική τέχνη και ας τσακίστηκαν τα όνειρα, οι προσπάθειές μου και το θάρρος μου. Επέζησα στον χώρο του θεάτρου, αγωνιζόμενη συνεχώς… Ο λόγος που μπαίνω τώρα σε αυτήν την ψυχοφθόρο διαδικασία δεν είναι για να κερδίσω δημοσιότητα, όπως πολλοί θα σκεφτούν, την οποία, ούτως ή άλλως, δεν αποζητώ. Αντιθέτως, δεν θέλω να δημοσιοποιούνται προσωπικά μου στοιχεία και καταστάσεις, παρά μόνο όσα χρειάζονται για να επικοινωνήσουμε το γεγονός. Ούτε και είμαι απόλυτα έτοιμη ψυχολογικά να το “ζωντανέψω” και να το αντιμετωπίσω ξανά. Όμως το κάνω τώρα, γιατί τώρα ο δρόμος άνοιξε! Το κάνω τώρα, για να βάλω κι εγώ ένα λιθαράκι σε έναν κόσμο καλύτερο, καθαρότερο και αγνότερο, για τα παιδιά μου. Για τα παιδιά όλων μας. Και γιατί τα όνειρα που χάθηκαν βίαια ζητούν δικαίωση», ανέφερε.

Το υπόμνημα προς τον εισαγγελέα

Ο γνωστός ηθοποιός πάντως αρνείται όσα του αποδίδονται. Στο υπόμνημά του προς τον εισαγγελέα είχε υποστηρίξει πως «οι καταγγελίες εις βάρος μου είναι απολύτως ψευδείς και ανυπόστατες, τη δε τέλεση τον αποδιδόμενων σε εμένα πράξεων αρνούμαι κατηγορηματικώς...Εκφράζω το βαθύτατο σεβασμό μου στην γυναίκα και την γενετήσια ελευθερία...». Στο 80 και πλέον σελίδων υπόμνημά του, ο Πέτρος Φιλιππίδης χαρακτήριζε τις περιγραφόμενες από τα φερόμενα θύματά του πράξεις κακουργηματικού χαρακτήρα, «αποκυήματα φαντασίας». Σύμφωνα δε με πληροφορίες φέρεται να υποστήριξε ότι ουδέποτε τις παρενόχλησε αλλά τώρα στρέφονται εναντίον του για λόγους εκδίκησης επειδή δεν τους έδωσε δουλειά.
Το σιχαμα της φυσεως το κερατο μου.
Που εκμεταλευοταν το κυρος του και την θεση του για να πηδαει.
ΝΑ ΒΙΑΖΕΙ ΔΗΛΑΔΗ.
Χαιρομαι αυτην την πραγματικη κυρια του θεατρου την Κατια Δανδουλακη,που οταν της τα ειπαν οι αγνωστες τοτε ηθοποιοι τις επιθεσεις που δεχτηκαν απο τον μαλακα,οταν τον ειχε σκηνοθετη στο θεατρο της..χωρις δευτερη σκεψη παρολο που ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΓΝΩΣΤΕς.. του ειπε απλα..''ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΕ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ.,ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΑΣ!''
Τον εδιωξε απο το θεατρο της και απο την παρασταση της ως σκηνοθετη.
ΘΕΑ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και δια του λογου το αληθες

Δανδουλάκη – Φιλιππίδης καταγγελίες: Γιατί τον έδιωξε από το θέατρο

1627409041200.png


Δανδουλάκη - Φιλιππίδης καταγγελίες: "Δηλώνω τον απεριόριστο θαυμασμό και την συμπαράστασή μου στα θύματα που στην ουσία είναι ήρωες μίας επιβεβλημένης κάθαρσης"

Νέες αποκαλύψεις για τις καταγγελίες σε βάρος του ηθοποιού και σκηνοθέτη Πέτρου Φιλιππίδη έρχονται στο φως, με αφορμή την δημοσιότητα μέρους των καταγγελιών που έκαναν οι τρεις ηθοποιοί Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους, Λένα Δροσάκη και Πηνελόπη Αναστασοπούλου σε βάρος του και η Κάτια Δανδουλάκη παίρνει θέση. Μετά τη δημοσίευση μέρους αυτών των καταγγελιών, προκύπτει ότι η Κάτια Δανδουλάκη είχε απολύσει τον Πέτρο Φιλιππίδη απο τη θεατρική παράσταση όπου τον είχε προσλάβει ως σκηνοθέτη όταν είχε αντιληφθεί τι συνέβαινε με την Λένα Δροσάκη.

Όπως αναφέρει η ίδια η Δροσάκη στην καταγγελία της:​

“Το 2019, στην παράσταση Έγκλημα στο Όριαντ Εξπρές που ανεβάζει η Κάτια Δανδουλάκη, άρχισαν τα ίδια περιστατικά, άλλες φορές κατ’ ιδίαν άλλες μπροστά σε όλο τον θίασο, Μία μέρα χωρίς κανέναν λόγο επιτέθηκε λεκτικά και με απίστευτη ένταση ενώπιον όλου του θιάσου σε εμένα και στον συνάδελφό μου Λευτέρη Ζαμπετάκη, προφανώς θεωρώντας ότι έχουμε μεταξύ μας κάποιου είδους ερωτική σχέση. Πράγμα που δεν ίσχυε. Η πρόβα διακόπηκε και η κ. Δανδουλάκη του ανακοίνωσε ότι δεν θα χρειαστεί άλλο τις υπηρεσίες του ως σκηνοθέτη. Αποχωρεί ο δυνατός και όχι ο αδύναμος”.
Όπως ανέφεραν στον ΑΝΤ1, το 2018 η Κάτια Δανδουλάκη έκλεισε το θέατρό της για δύο μήνες διακόπτοντας την συνεργασία με σκηνοθέτη – ηθοποιό, ύστερα από καταγγελία ηθοποιού.

Η επιστολή της Κάτιας Δανδουλάκη στα θύματα​

Θέση σχετικά με τις καταγγελίες παρενόχλησης ηθοποιών στο χώρο του θεάτρου, πήρε και η καταξιωμένη ηθοποιός Κάτια Δανδουλάκη.
“Σέβομαι τη σοβαρότητα του θέματος. Αυτή τη στιγμή οφείλουν να μιλούν αποκλειστικά και μόνο οι εμπλεκόμενοι και οι δικηγόροι τους. Ο εκβιασμός οποιασδήποτε μορφής δεν επιτρέπεται να γίνεται ανεκτός και να δικαιολογείται σε καμία κοινωνία.
Δηλώνω τον απεριόριστο θαυμασμό, την εκτίμηση και τη συμπαράστασή μου στα θύματα που στην ουσία είναι οι ήρωες μιας επιβεβλημένης κάθαρσης. Ο χώρος του θεάτρου είναι ο καθρέφτης της ζωής μας και η ζωή είναι ΙΕΡΗ” καταλήγει η κα Δανδουλάκη.

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,556 μηνύματα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,146 μηνύματα.

Ισχυρός σεισμός 8,2 Ρίχτερ στην Αλάσκα - Φόβοι για τσουνάμι

Ισχυρότατος σεισμός μεγέθους 8,2 βαθμών της κλίμακας Ριχτερ καταγράφηκε στην Αλάσκα, σύμφωνα την Αμερικανική Γεωλογική Υπηρεσία.

Ο σεισμός είχε εστιακό βάθος 35 χιλιόμετρα, σύμφωνα με την ίδια πηγή, ενώ το αμερικανικό κέντρο προειδοποίησης τσουνάμι προειδοποίησε ότι ενδέχεται να προκληθεί τσουνάμι στο νησί Γκουάμ και τις Βόρειες Μαριάνες Νήσους λόγω του σεισμού.


 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,556 μηνύματα.
500 χιλιάδες ευρώ καταθέσεις σε γερμανική τράπεζα ο αντισυστημικος κεραλοιφας... Κατά τα άλλα βρίζει την Μέρκελ :P
...
Από την άλλη κάποιος συνεχίζει να μας τρολαρει :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,319 μηνύματα.
500 χιλιάδες ευρώ καταθέσεις σε γερμανική τράπεζα ο κεραλοιφας... Κατά τα άλλα βρίζει την Μέρκελ :P
Για νέο μας το λες ρε μαν; Καιρό το ξέραμε αυτό. Ας τα βλέπουν αυτά οι πατριώτες που τον ψηφίζουν.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,556 μηνύματα.
Ε, ναι. Ξεχάσαμε και τους οργανωμένους εγκληματίες της Χρυσής Αυγής που γίνανε λαγοί :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,319 μηνύματα.
Ε, ναι. Ξεχάσαμε και τους οργανωμένους εγκληματίες της Χρυσής Αυγής που γίνανε λαγοί :P
Για πατριώτες μιλάμε. Όχι για απογόνους ταγματασφαλιτών που ονειρεύονται Άουσβιτς και κοινώς να βρωμισουν την ελληνική ιστορία και να πλήξουν την ελληνική υπερηφάνεια.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,319 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top