Η επικαιρότητα εν συντομία

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Απο τη μια κακη ειδηση σε αλλη κακιστη ειδηση....εξαιρετη η κοινωνια μας και το ανθρωπινο ειδος εξελισσεται απο χομο σαπιενς σε χομο σάπιο.

Εντάξει. Πάντα συνέβαιναν. Σημασία έχει ότι δεν μαθαίνουμε ως ανθρώπινο είδος ώστε να μην επαναλαμβάνονται. Νομίζω ότι η κοινωνία εξελίσσεται μόνο στον καταναλωτικό τομέα με τη χρήση τεχνολογίας. Στην ουσία των πραγμάτων δεν βλέπω κάτι καλύτερο. Οι ανθρώπινες γενιές έρχονται σε αυτό τον κόσμο και φεύγουν αλλά τα βασικά θέματα παραμένουν... :hmm:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Απο τη μια κακη ειδηση σε αλλη κακιστη ειδηση....εξαιρετη η κοινωνια μας και το ανθρωπινο ειδος εξελισσεται απο χομο σαπιενς σε χομο σάπιο.
Τετοια εκτρώματα χρειάζονται κρέμασμα!
Φτάνει πια! Έχουμε χάσει τελείως το συναίσθημα της ανθρωπιάς!
Ο άλλος τι συγνώμη ζητάει που είχε τα κόκκαλα του παιδιού στην εργαλειοθήκη;
Ψεύτης είναι. Απλά ξέρει ότι θα περάσει καλά μετά στη φυλακή, θα τον περιποιηθούν ανάλογα!
Και πολύ καλά θα του κάνουν κιόλας.

Η άλλη...μάνα σου λέει μετά. Άλλες γυναίκες κάνουν αμάν να αποκτήσουν να ένα παιδί με κάθε τρόπο είτε με υιοθεσίες με εξωσωματικες κλπ κλπ και αυτή είχε ένα παιδί και του συμπεριφέρθηκε εν τέλει χειρότερα και από σκουπίδι.

Ντρέπομαι για την κοινωνία στην οποία ανήκω.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Εντάξει. Πάντα συνέβαιναν. Σημασία έχει ότι δεν μαθαίνουμε ως ανθρώπινο είδος ώστε να μην επαναλαμβάνονται. Νομίζω ότι η κοινωνία εξελίσσεται μόνο στον καταναλωτικό τομέα με τη χρήση τεχνολογίας. Στην ουσία των πραγμάτων δεν βλέπω κάτι καλύτερο. Οι ανθρώπινες γενιές έρχονται σε αυτό τον κόσμο και φεύγουν αλλά τα βασικά θέματα παραμένουν... :hmm:
Ακριβως αυτο.Εχουμε τεραστια τεχνολογικη εξελιξη και τιποτα σαν πνευματικα οντα.ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Η άλλη...μάνα σου λέει μετά. Άλλες γυναίκες κάνουν αμάν να αποκτήσουν να ένα παιδί με κάθε τρόπο είτε με υιοθεσίες με εξωσωματικες κλπ κλπ και αυτή είχε ένα παιδί και του συμπεριφέρθηκε εν τέλει χειρότερα και από σκουπίδι.

Δεν νομίζω να έχει καταλάβει τι έχει συμβεί, η Πολωνέζα. Σκέψου ότι η απάθειά της έκανε και το Τμήμα Ανθρωποκτονιών να βάλει τα κλάματα. Έχουν δει τόσα περιστατικά αλλά αυτό ξεπερνάει τη γραμμή της συνείδησης. Η συγκεκριμένη γυναίκα παίζει να έχει ψυχιατρικής φύσεως θέματα για να μην έχει λυγίσει. Μέχρι και η μάνα κροκόδειλος, ας μην έχει την ίδια συναισθηματική έκφραση όπως ο άνθρωπος επειδή είναι ερπετό με συγκεκριμένα βιολογικά χαρακτηριστικά εγκεφάλου, εκδηλώνει στοργή για τα νεογέννητα κροκοδειλάκια.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δεν νομίζω να έχει καταλάβει τι έχει συμβεί, η Πολωνέζα. Σκέψου ότι η απάθειά της έκανε και το Τμήμα Ανθρωποκτονιών να βάλει τα κλάματα. Έχουν δει τόσα περιστατικά αλλά αυτό ξεπερνάει τη γραμμή της συνείδησης. Η συγκεκριμένη γυναίκα παίζει να έχει ψυχιατρικής φύσεως θέματα για να μην έχει λυγίσει. Μέχρι και η μάνα κροκόδειλος, ας μην έχει την ίδια συναισθηματική έκφραση όπως ο άνθρωπος επειδή είναι ερπετό με συγκεκριμένα βιολογικά χαρακτηριστικά εγκεφάλου, εκδηλώνει στοργή για τα νεογέννητα κροκοδειλάκια.
Δεν αμφιβάλλω είναι όντως πολυ πιθανό να έχει κάποια διαταραχή αν όχι σίγουρο. Πρέπει να ληφθούν μέτρα και να μπουν φυλακή και οι 2.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Δεν αμφιβάλλω είναι όντως πολυ πιθανό να έχει κάποια διαταραχή αν όχι σίγουρο. Πρέπει να ληφθούν μέτρα και να μπουν φυλακή και οι 2.
Η διαταραχη που εχει η π@ να ειναι η λεγομενη μ@νιαση.Δηλαδη σκεφτεται μονο το μνι της.

Καλα ο αλλος ειναι κτηνος ουτως η αλλως.

Η μ@νιαση ΔΕΝ ειναι διαταραχη που να εχει το ακαταλογιστο,ουτε το να εισαι κτηνος.Ξερουν μια χαρα τι εκαναν...Αν ηταν ετσι δεν θα υπηρχε ποτε κανενας ενοχος για ειδεχθει εγκληματα,ολοι θα ηταν αρρωστοι,αρα μη ενοχοι.
ΙΣΟΒΙΑ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΖΟΜΠΥ.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Η διαταραχη που εχει η π@ να ειναι η λεγομενη μ@νιαση.Δηλαδη σκεφτεται μονο το μνι της.

Καλα ο αλλος ειναι κτηνος ουτως η αλλως.

Η μ@νιαση ΔΕΝ ειναι διαταραχη που να εχει το ακαταλογιστο,ουτε το να εισαι κτηνος.Ξερουν μια χαρα τι εκαναν...Αν ηταν ετσι δεν θα υπηρχε ποτε κανενας ενοχος για ειδεχθει εγκληματα,ολοι θα ηταν αρρωστοι,αρα μη ενοχοι.
ΙΣΟΒΙΑ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΖΟΜΠΥ.
Εμένα μου φαίνονται διαταραγμένοι όλοι αυτοί που διαπράττουν τέτοιου είδους εγκλήματα .

Όχι ότι έχουν το ακαταλόγιστο και θα αθωωθούν κιόλας αλλά όχι ότι είναι και ψυχικά υγιείς.

Υγιή ας πούμε θα θεωρούσα την ιδιοκτήτρια του γηροκομείου στα Χανιά και τους υπόλοιπους εργαζόμενους που εμπλέκονται και ότι απλά είναι κτήνη.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνονται διαταραγμένοι όλοι αυτοί που διαπράττουν τέτοιου είδους εγκλήματα .

Όχι ότι έχουν το ακαταλόγιστο και θα αθωωθούν κιόλας αλλά όχι ότι είναι και ψυχικά υγιείς.

Υγιή ας πούμε θα θεωρούσα την ιδιοκτήτρια του γηροκομείου στα Χανιά και τους υπόλοιπους εργαζόμενους που εμπλέκονται και ότι απλά είναι κτήνη.
Ναι,το εχω πει 200 φορες και δεν το λεω εγω,αλλα οι ψυχιατροι.Αλλο ψυχιατρικη νοσος με ακαταλογιστο και αλλο ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ.Απλη,αγνη,ανοθευτη κακια ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ.Επισης η αναισθησια στον πονο του αλλου παλι ειναι.

ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΣΑΦΩΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ...ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ.,ετσι το λενε οι ψυχιατροι και ειναι εντελως διαφορετικο πραγμα απο την ψυχικη/ψυχιατρικη νοσο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υγιή ας πούμε θα θεωρούσα την ιδιοκτήτρια του γηροκομείου στα Χανιά και τους υπόλοιπους εργαζόμενους που εμπλέκονται και ότι απλά είναι κτήνη.
και αυτοι εχουν διαταραχη προσωπικοτητας ξεκαθαρα,οπως η πτανα μανα.Υγιη προσωπικοτητα δεν μπορει να ειναι τα τερατα που ταιζαν μιση κουταλια αποφαγια τους γερους και τους εδεναν και τους αφηναν να πεθανουν κλπ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ...ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
και αυτοι εχουν διαταραχη προσωπικοτητας ξεκαθαρα,οπως η πτανα μανα.Υγιη προσωπικοτητα δεν μπορει να ειναι τα τερατα που ταιζαν μιση κουταλια αποφαγια τους γερους και τους εδεναν και τους αφηναν να πεθανουν κλπ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ...ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ.
Δηλαδή ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ η μάνα η κόρη οι γιατροί οι νοσηλευτές είχαν διαταραχή προσωπικότητας ; :jumpy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτός που εμπλέκεται άμεσα μπορεί να έχει την διαταραχή , αυτός δηλαδή που τάϊζε τον παππού και τον έπνιγε και τον βασάνιζε χωρίς ενσυναίσθηση .

Η ιδιοκτήτρια μπορεί να μην εμπλεκόταν άμεσα με όλα αυτά και απλά να είναι μια καρι@λα όπως και ο ψυχίατρος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η διαταραχή είναι και ένα ελαφρυντικό ,και για το νόμο να μην είναι , είναι για την δική μας ηθική .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Η διαταραχή είναι και ένα ελαφρυντικό ,και για το νόμο να μην είναι , είναι για την δική μας ηθική .
Οχι δεν ειναι ελαφρυντικο ουτε για τον νομο ουτε για εμας τους περισσοτερους,δεν ξερω για εσενα.Εχεις μπερδεψει ΕΝΤΕΛΩΣ τι ειναι η διαταραχη προσωπικοτητας με τα ψυχιατρικα προβληματα λεμε.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι ελαφρυντικο ουτε για τον νομο ουτε για εμας τους περισσοτερους,δεν ξερω για εσενα.Εχεις μπερδεψει ΕΝΤΕΛΩΣ τι ειναι η διαταραχη προσωπικοτητας με τα ψυχιατρικα προβληματα λεμε.
Για μένα είναι

Και δεν μπέρδεψα κάτι
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Εσύ είπες ότι έχουν διαταραχή όλοι όχι εγώ
Εγω ειπα για το γηροκομειο και λεγοντας οτι ΔΕΝ ειναι ελαφρυντικο...εσυ ειπες οτι εχει διαταραχη η μανα και λες οτι ειναι ελαφρυντικο.

Δες ποιος ελαφρυνει την μανα.

Κατα τα αλλα αυτο συμβαινει διοτι δεν μπορεις να διαχειριστεις το γεγονος οτι μια μανα μπορει να χεστηκε για το παιδι που εφερε στον κοσμο και να μην την νοαιζει ακομα και να βασανιζεται.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ για αυτο και μιλας για ψυχιατρικη διαταραχη με ελαφρυντικα οπως λές ΕΣΥ.

Αυτο ομως ειναι δικη σου αντιληψη και ευτυχως οι δικαστες και οι περισσοτεροι δεν τηνε εχουν.
ΝΑΙ,ΕΝΙΟΤΕ ΚΑΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΩς ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα μου φαίνονται διαταραγμένοι όλοι αυτοί που διαπράττουν τέτοιου είδους εγκλήματα .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η διαταραχή είναι και ένα ελαφρυντικό ,και για το νόμο να μην είναι , είναι για την δική μας ηθική .
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Α για το γηροκομείο έλεγα ότι δεν είναι διαταραγμένοι , η μάνα ναι έχει διαταραχή μάλλον .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μάνα εντωμεταξύ εγώ σκεφτόμουν την ιδιοκτήτρια του γηροκομείου γιατί ήταν μάνα και κόρη
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Α για το γηροκομείο έλεγα ότι δεν είναι διαταραγμένοι , η μάνα ναι έχει διαταραχή μάλλον .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μάνα εντωμεταξύ εγώ σκεφτόμουν την ιδιοκτήτρια του γηροκομείου γιατί ήταν μάνα και κόρη
Ε..αυτο σου λεω.Οποτε της δινεις ελαφρυντικο.
:eek:
Ακριβως επειδη δεν μπορεις να διαχειριστεις το γεγονος οτι ναι..υπαρχουν γονεις που σκοτωνουν 'η βασανιζουν ..ή βασανιζουν και σκοτωνουν τα παιδια τους.Ξεχασες τον Δουρο που βιασε και σκοτωσε το ιδιο του το παιδι;
Ολοι αυτοι ξερουν πολυ καλα τι κανουν αλλα δεν τους ενδιαφερει καθολου Ο ΑΛΛΟΣ.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ.Αλλιως δεν θα την εκρυβαν.


Αυτο ειναι διαταραχη προσωπικοτητας και κανενα ελαφρυντικο δενε χει.
Το ιδιο και η μανα.

Οι σχιζοφρενεις ναι,αυτοι δεν εχουν επιγνωση.Οχι περιπτωσεις σαν της μανας.
Ειναι απολυτα λυπηρο που δινεις ελαφρρυντικο σε τετοια εγκληματικα εγωκεντρικα τερατα.
Ευτυχως ο νομος και οι περισσοτεροι δεν το δινουν και σκεφτονται με περισσοτερη υγεια.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ε..αυτο σου λεω.Οποτε της δινεις ελαφρυντικο.
:eek:
Ακριβως επειδη δεν μπορεις να διαχειριστεις το γεγονος οτι ναι..υπαρχουν γονεις που σκοτωνουν 'η βασανιζουν ..ή βασανιζουν και σκοτωνουν τα παιδια τους.Ξεχασες τον Δουρο που βιασε και σκοτωσε το ιδιο του το παιδι;
Ολοι αυτοι ξερουν πολυ καλα τι κανουν αλλα δεν τους ενδιαφερει καθολου Ο ΑΛΛΟΣ.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ.Αλλιως δεν θα την εκρυβαν.


Αυτο ειναι διαταραχη προσωπικοτητας και κανενα ελαφρυντικο δενε χει.
Το ιδιο και η μανα.

Οι σχιζοφρενεις ναι,αυτοι δεν εχουν επιγνωση.Οχι περιπτωσεις σαν της μανας.
Ειναι απολυτα λυπηρο που δινεις ελαφρρυντικο σε τετοια εγκληματικα εγωκεντρικα τερατα.
Ευτυχως ο νομος και οι περισσοτεροι δεν το δινουν και σκεφτονται με περισσοτερη υγεια.
Ε ναι τι να κάνω τώρα..

Διαταραγμένος σημαίνει δεν νιώθει ενσυναίσθηση ας πούμε , άρα απαιτούμε μια προσπάθεια από αυτόν περισσότερη από ότι ο μη διαταραγμένος .Εσύ δεν καταβάλλεις καμία προσπάθεια να μη βασανίσεις μια γάτα για παράδειγμα , αφού την συμπονείς , ο άλλος θα πρέπει να προσπαθήσει για να μη τη βλάψει . Με αυτή την έννοια το ελαφρυντικό.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Ε ναι τι να κάνω τώρα..

Διαταραγμένος σημαίνει δεν νιώθει ενσυναίσθηση ας πούμε , άρα απαιτούμε μια προσπάθεια από αυτόν περισσότερη από ότι ο μη διαταραγμένος .Εσύ δεν καταβάλλεις καμία προσπάθεια να μη βασανίσεις μια γάτα για παράδειγμα , αφού την συμπονείς , ο άλλος θα πρέπει να προσπαθήσει για να μη τη βλάψει . Με αυτή την έννοια το ελαφρυντικό.
Για πες μου κατι.
Ο χιτλερ πιστευεις οτι δεν ειχε διαταραχη προσωπικοτητας; Ειχε μια υγειη προσωπικοτητα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

.Εσύ δεν καταβάλλεις καμία προσπάθεια να μη βασανίσεις μια γάτα για παράδειγμα , αφού την συμπονείς , ο άλλος θα πρέπει να προσπαθήσει για να μη τη βλάψει . Με αυτή την έννοια το ελαφρυντικό.
Δεν ξερω αν εχεις καταλαβει ακριβως τι λες.
Εγω δεν καταβαλω καμια προσπαθεια για να μην βιασω.Ο βιαστης θα πρεπει να προσπαθησει να μην βιασει,οποτε εχει ελαφρυντικο ο καθε βιαστης.

ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗΣ.
ΕΧΟΥΝ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.


ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΥΝ.


ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΛΟΥΝ ΠΡΙΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΣΟΥΝ.

Επειγοντως κοιταξε τι λες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.


ε @giannhs2001
Αστυνομικός 0
Ρομά 4
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Screenshot_20220214-114804.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top