Η επικαιρότητα εν συντομία

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Ραγδαίες εξελίξεις στην τράπεζα Πειραιώς καθώς η τράπεζα σχεδιάζει 2.500 απολύσεις και κλείσιμο 100 υποκαταστημάτων.

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,865 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Αληθινος σεισμος εδω αναμενεται οβερ.
Ουφ Παναϊα μου..χρονια το περιμενουμε....,εφυγα απο Ζακυνθο ,εχοντας φαει τα 6μισαρια στο κεφαλι,χρονια τωρα..και με περιμενουν εδω οι Αλκυονιδες...τι ωραια..:crazy:

Τον κώδωνα του κινδύνου για την περιοχή των Αλκυονίδων έκρουσε ο διευθυντής του Γεωδυναμικού Ινστιτούτου Αθηνών, Άκης Τσελέντης, ο οποίος σημείωσε χαρακτηριστικά ότι «με τις Αλκυονίδες πραγματικά έχω χάσει τον ύπνο μου, γιατί έχει μαζέψει πάρα πολύ σεισμική ενέργεια».
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,865 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,635 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Πολεμάμε τον καπιταλισμό από τα μέσα. :D
Κομμουνιστής χωρίς ρόλεξ, γούνα και μεταξωτό κασκόλ είναι απλά γραφικός.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Πολεμάμε τον καπιταλισμό από τα μέσα. :D
Κράζει τον καπιταλισμό αλλά πήγε στην χώρα που γέννησε τον καπιταλισμό , δηλαδή στην Βρετανία.

Κομμουνίστρια A la carte
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,964 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Θα ανακάμψει η Βρετανία , είχε αρκετά έσοδα από το δυσαρεστημένο προλεταριάτο (Μποφίλιου ) τα οποία θα δοθούν ως ενίσχυση στην βρετανική κοινωνία.✌️✌️
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Ενας λογικος,συμπαθητικος και ΔΥΝΑΤΟΣ αντιπαλος του ερντο υπαρχει και για αυτο προισπαθει να τον βγαλει νοκ αουτ.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πύργος: Στα επείγοντα του νοσοκομείου νεαρός άνδρας με μήλο στον πρωκτό (zougla.gr)

Στα επείγοντα του νοσοκομείου Πύργου κατέληξε ένας νεαρός άνδρας 30 περίπου ετών το απόγευμα της Κυριακής (11/12), που χρειάστηκε να μπει στο χειρουργείο καθώς είχε ένα μήλο στον πρωκτό του.
Ο 30χρονος έφτασε στο νοσοκομείο, όπου εξήγησε στους γιατρούς τι είχε συμβεί, κάνοντας ουσιαστικά λόγο για ατύχημα. Η ύπαρξη μήλου στον πρωκτό του νεαρού επιβεβαιώθηκε και από τις εξετάσεις και αμέσως κλήθηκε χειρουργός για να πραγματοποιηθεί επέμβαση.

Ο 30χρονος που είναι καλά στην υγεία του, αναχώρησε για την οικεία του. Πρόκειται για ένα συνηθισμένο περιστατικό ωστόσο, καθώς στο νοσοκομείο του Πύργου έχουν μεταφερθεί στο παρελθόν και άλλοι «απρόσεκτοι» άνδρες οι οποίοι είχαν την ατυχία να «πέσουν» πάνω σε καρότο ακόμα και σε καρεκλοπόδαρο.


1671114423273.png
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Τον πουλογλου και για την ΝΔ.

Ε καλα..απο χιλιομετρα φαινεται η καφρυλα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.

Ευτυχως δεν ειναι απο το δικο μου γυμνασιο.Στο 1ο εγινε η ζημια,στο προαυλιο του σχολειου παρακαλω..συγκατοικει μαζι με λυκειο.Δυστυχως εκ πειρας δεν πρεπει να ειναι μαζι γυμνασια με λυκεια.ΣΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΘΟΥ ΛΕΩ.Τι αλλο θα ζησουμε;


Πέντε ανήλικα παιδιά, ηλικίας δεκατριών έως δεκαέξι ετών συνέλαβαν οι αστυνομικοί της Κορίνθου και σχημάτισαν δικογραφία σε βάρος τους για απόπειρα βιασμού, ύστερα από την καταγγελία μητέρας συμμαθήτριάς τους.
Σύμφωνα με την καταγγελία, στις έντεκα το πρωί της Τετάρτης στο προαύλιο του 1ου Λυκείου της πόλης, οι πέντε κατηγορούμενοι προσέγγισαν τη 14χρονη μαθήτρια και ξεκίνησαν να τη χαϊδεύουν στα γεννητικά όργανα και το στήθος, αλλά η μικρή αντιστάθηκε και κατάφερε να φύγει μακριά τους.

Οι αστυνομικοί πέρασαν χειροπέδες και στους γονείς των πέντε παιδιών για παραμέληση εποπτείας ανηλίκου.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,865 μηνύματα.
Αντίστοιχα, σε καθοδική τροχιά είναι και η τιμή της αμόλυβδης βενζίνης. Η μέση τιμή από τα 2,105 ευρώ/λίτρο που ήταν στις 5 Νοεμβρίου έπεσε κατά 0,217 ευρώ/λίτρο στα 1,888 ευρώ/λίτρο.

Μεγαλύτερη ήταν η μείωση στο πετρέλαιο κίνησης που υποχώρησε κατά 0,265 ευρώ/λίτρο σε σχέση με τις 5 Νοεμβρίου.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,865 μηνύματα.
«Όταν μου πρότεινε να μπω στην κυβέρνηση, τους είπα »παιδιά το ξέρετε ότι είμαι gay ε;». Την κάναμε την κουβέντα γιατί ήθελα να είμαι καθαρός και να του πω »κοίτα, δεν θέλω να σου δημιουργήσω πρόβλημα ενδεχομένως, γιατί μπορεί ένα κομμάτι του κοινού να αντιδράσει σε αυτό». Όταν του το είπα μου απάντησε: »Ναι… και;»
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top