Η επικαιρότητα εν συντομία

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,034 μηνύματα.
Θα τα θυμόμαστε αυτά τα ανοιξιάτικα Χριστούγεννα...
Γενικά έχω παρατηρήσει πως συνήθως Παραμονή και ανήμερα Χριστουγέννων έχει καλό καιρό ανοιξιάτικο..
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Eλεος γμτ...

Αστυνομικός έπεσε νεκρός μέσα σε μπαρ στη Θεσσαλονίκη, σήμερα (28/12) στις 04:30 το πρωί, έπειτα από φραστικό επεισόδιο με έναν 44χρονο θαμώνα.

O 32χρονος αστυνομικός φαίνεται πως επιχείρησε να κάνει παρατήρηση σε έναν Νορβηγό, o οποίος δημιουργούσε προβλήματα εντός του καταστήματος, επί της οδού Κατσιμίδη, στην περιοχή του Ευκλείδη.


Σύμφωνα με το Οpen, o 44χρονος Νορβηγός αρχικά διαπληκτίστηκε με τον 30χρονο κουμπάρο του αστυνομικού, τον οποίο τραυμάτισε με μαχαίρι στο πόδι. Τότε ήταν που επενέβη ο 32χρονος αστυνομικός, ο οποίος προσπάθησε να τους χωρίσει. Ο 32χρονος δέχθηκε μαχαιριά στην κοιλιακή χώρα. Άφησε την τελευταία του πνοή επί τόπου. Υπηρετούσε ως αξιωματικός στην Υποδιεύθυνση Εσωτερικών Υποθέσεων Βορείου Ελλάδος.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eλεος γμτ...
Δεν ειναι να μιλας σε αγνωστο ανθρωπο , αυτο ξερω και αυτο λεω πλεον ειδικα σε ανθρωπους που δουλευουμε την διαχιερηση του θυμου τους και καπου ξεφεύγουν ...
Τον αλλον δεν μπορεις να το αλλαξεις οποτε απεχεις αν αντιλαμβανεσαι οτι ειναι εριστικός ασεβεις και ανηθικος ...

Πεταει ο γαιδαρος ? πεταει ,μαζι σου!

Ο κοσμος εχει παρανοήσει στην κυριολεξια ,κρυβει τοσο θυμο και συνάμα επαρση μεσα του για την δικη του ζωη που ξεσπα οπου βρει ...η ανθρωπινη ζωη καμια αξια οποτε μακρυα απο τους οποιοσδηποτε πανε να κανουν φασαρια ή διαφωνουν εντονα ακομα και οταν ειναι ανήθικοι μαζι σας ...

Κριμα γαμωτο αλλος ενας νεος ανθρωπος ...
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Eλεος γμτ...
Περνάω κάθε μέρα από εκεί παιδιά γιατί κάνω ειδικότητα στο σχολείο απέναντι..
Το βράδυ είναι αρκετά περίεργα μερικές φορές.

Κρίμα πολύ κρίμα αλλά τουλάχιστον έχει τμήμα εκεί και συνέλαβαν τον ψυχοπαθή αμέσως.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

Κρίμα.. :/: Φρίκη.

Οι περιγραφές της 22χρονης κοπέλας - μέσα από το νοσοκομείο - για όσα συνέβησαν κόβουν την ανάσα. «Και με το που σκάσαμε πάνω στη νησίδα ήταν όλα τόσο ακαριαία, δηλαδή μου λέει ο Αλέξανδρος «Ηλιάνα πρέπει να τα έχω κόψει όλα». Και κοιτάω κάτω, παίρνω τα πόδια μου και λέω “Αλέξανδρε, δεν έχω πόδια”» είπε η Ηλιάνα για να προσθέσει: «Υπάρχει και στροφή, αλλά αν δεν ήταν 210 τα χιλιόμετρα και ήταν 110 ίσως και εγώ να είχα και τα δύο μου πόδια και θα ήμουν καλύτερα».

«Τρέχαμε, τρέχαμε πολύ», συνέχισε για την τρελή πορεία του αυτοκινήτου σε έναν δρόμο γεμάτο στροφές. Και όταν ξέφυγε της πορείας του, έπεσε σε σημείο που ενώνονται οι μπάρες, με αποτέλεσμα οι λάμες να περάσουν μέσα στο όχημα, ακρωτηριάζοντας τα κάτω άκρα τους. «Εμένα δεν μπήκε καμία λάμα στα πόδια. Εμένα μου τα ξύρισε. Μου τα ξερίζωσε. Δεν είχα πόδια, τα σήκωνα τα πόδια μου», είπε η 22χρονη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.

Κρίμα.. :/: Φρίκη.
Οι μαλακιες πληρωνονται...

Κατα τα αλλα...δηλαδη οκ πληρωνει η Νορβηγια τους βλαμενους να μενουν εδω και να σκοτωνουν τους δικους μας..το να πω;

 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Οι μαλακιες πληρωνονται...

Κατα τα αλλα...δηλαδη οκ πληρωνει η Νορβηγια τους βλαμενους να μενουν εδω και να σκοτωνουν τους δικους μας..το να πω;


Από τα καλύτερα σχόλια..

κ***λόμπαρο
28.12.2023, 16:49
"εντός καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος".

To εν λόγω κατάστημα τι είδους υγειονομικό ενδιαφέρον έχει; :hmm:
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,742 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

..σκέψου δηλαδή, ο 73χρονος να προέβαλε και αντίσταση τι θα πάθαινε :hmm: :/:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.

Κρίμα.. :/: Φρίκη.
Λυπαμαι πολυ και νευριαζω τόσο πολύ με αυτό το συμβάν. Ειναι και στην ηλικία μου αυτά τα παιδιά.

Τι πάτε και τρέχετε τη τρέλα μου σε στροφές με 220 χλμ; Πόσο μάγκας δηλαδή να νιώσεις παραπάνω την έπαρση μου μεσα;
Τραβούσε και βίντεο η άλλη, γουσταρε..αντί να του βάλει λίγο μυαλό να πάει πιο σιγά.. την περιμένει και παιδί στο σπίτι της.

Τα λυπάμαι πολύ, πάρα πολύ.. νέα παιδιά..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Πολύς νέος κόσμος τελευταία, σαλεψαμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top