Η επικαιρότητα εν συντομία

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,459 μηνύματα.

16 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ
Πρωτοφανές ψύχος στη Νορβηγία- Ακόμα και -30 βαθμούς Κελσίου γύρω από το Όσλο

Η θερμοκρασία στην περιφέρεια του Όσλο έπεσε κάτω από τους -30 βαθμούς Κελσίου σήμερα στη Νορβηγία, εν μέσω ενός άνευ προηγουμένου κύματος «πολικού» ψύχους.
Με -31,1 βαθμούς να καταγράφονται στο Μπγέρνχολτ, βόρεια της πρωτεύουσας της Νορβηγίας, σύμφωνα με τα στοιχεία της νορβηγικής μετεωρολογικής υπηρεσίας, οι μέρες και οι νύχτες στη σκανδιναβική χώρα είναι δύσκολες στη σκανδιναβική χώρα.
Η υψηλότερη θερμοκρασία στο Μπγέρνχολτ τις τελευταίες 24 ώρες ήταν -21,9 βαθμοί Κελσίου. Λίγο πριν τις 10:00, έφτασε τους -29 βαθμούς Κελσίου, όμως η αίθσηση ήταν -37 βαθμοί Κελσίου, σύμφωνα με τον ιστότοπο yr.no.

Πρωτοφανές ψύχος στη Νορβηγία- Ακόμα και -30 βαθμούς Κελσίου γύρω από το Όσλο

Πολικές θερμοκρασίες στη Φινλανδία - Παγώνει ακόμα και το βραστό νερό​

16 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ

«Η νύκτα που περάσαμε ήταν πιθανόν πιο κρύα σε σχέση με αυτό που περιμέναμε», δήλωσε ο Μάρτιν Γκράνεροντ του μετεωρολογικού ινστιτούτου μιλώντας τον κρατικό τηλεοπτικό σταθμό NRK. Στο κέντρο του Όσλο η θερμοκρασία τη νύκτα έπεσε στους -21,5 βαθμούς Κελσίου.

Κύμα ψύχους πλήττει τη βόρεια Ευρώπη εδώ και μερικές ημέρες, με θερμοκρασία ρεκόρ -43,6 βαθμούς Κελσίου να καταγράφεται στη βόρεια Σουηδία την Τετάρτη. Πρόκειται για τη χαμηλότερη θερμοκρασία που έχει καταγραφεί εδώ και 25 χρόνια τον μήνα Ιανουάριο στη χώρα.

Aτιμη κενωνια που αλλοι δεν μπορουν να βγουν εξω απο το χιονι,ενω εμεις εδω χριστουγεννα κολυμπαγαμε.
:rant::rant::rant:
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,459 μηνύματα.
εμείς οι οικολόγοι, κρύο δε θέλουμε; Ας το απολαύσουμε τώρα:cold2::cold2::cold:
Οριστε; Μα εγω ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΡΥΟ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ.Αυτο λεω.Για ποιο κρυο μιλας των οικολογων; Εγω θελω τις εποχες κανονικα..και δεν τις εχουμε.Σιχτιριζω που εχουμε σχεδον καλοκαιρι εδω.
Τι σχεση εχει η απαντηση σου με αυτα που εγραψα εγω; :vava:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,047 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.
Οριστε; Μα εγω ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΡΥΟ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ.Αυτο λεω.Για ποιο κρυο μιλας των οικολογων; Εγω θελω τις εποχες κανονικα..και δεν τις εχουμε.Σιχτιριζω που εχουμε σχεδον καλοκαιρι εδω.
Τι σχεση εχει η απαντηση σου με αυτα που εγραψα εγω; :vava:
εγώ μένω βόρεια στο κρύο. Έλα εδώ να το απολαύσεις:empathy:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,459 μηνύματα.
Αναρωτιεμαι για ποιους Ελληνες καποιοι ειναι υπερηφανοι.Για καποιους προγονους;Ε και;/

Το τι ειμαστε τωρα σε γενικο πλαισιο το βλεπουν;;..δηλαδη οκ...ενα σκατοπραγμα ειμαστε /.Σε γενικα πλαισια παντα.
Σκατα στα μουτρα μας.
Ελλαδαρα με τους μαλακες σου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top