Η επικαιρότητα εν συντομία

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,239 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
Μπράβο για την κίνηση αυτή, κίνηση που γίνεται κάθε χρόνο βέβαια. Καλή σταδιοδρομία στα παιδιά που προσπάθησαν και έφτασαν στην κορυφή.

 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.

@Volkswagen Fan
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.

Μου αρέσει το φρασεολόγιο της κιουρίας. Μια τέτοια θέλω για σχέση. :popcorn:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,851 μηνύματα.

Μου αρέσει το φρασεολόγιο της κιουρίας. Μια τέτοια θέλω για σχέση. :popcorn:
Συγγνώμη αυτό βρήκες να πεις ; Αυτοί κυριολεκτικά σκοτώθηκαν...Τον χτυπούσε με κλωτσιές στο πρόσωπο...

Το όλο σκηνικό είναι σοκαριστικό. Η φρασεολογία μάς μάρανε ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,868 μηνύματα.
Φοβερο ετσι;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,049 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,049 μηνύματα.
Και ...

 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,744 μηνύματα.
Μια κανονική μέρα ζητάμε
μια γαμώ την πουτ@να μου
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.

τι γινεται με το μπουλινγκ στα σχολεια σημερα;;; γιατι τοσο αγρια τα πραγματα; παναγια μου
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.


Προχθές είδα ένα λίτρο λάδι γνωστής εταιρείας 17 ευρώ😡

Η αισχροκέρδεια σε άλλο level
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,801 μηνύματα.

τι γινεται με το μπουλινγκ στα σχολεια σημερα;;; γιατι τοσο αγρια τα πραγματα; παναγια μου
Ποτε θα τις κοψουν αυτες τις μπουρδελοεξετασεις... ημαρτον πλεον ...τι φταινε τα παιδια? δεν ακους τιποτα άλλο εδω μεσα απο αγχος και απογνωση.
Οσο το κινητο θα ειναι προεκταση του χεριου τοσο χειροτερο θα γινεται το μπουλινκ, η βια και το εγκλημα...απομόνωση το λενε.
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,780 μηνύματα.


Προχθές είδα ένα λίτρο λάδι γνωστής εταιρείας 17 ευρώ😡

Η αισχροκέρδεια σε άλλο level
Ήρθα πρόσφατα Ελλάδα και οντως ήταν λίγο σοκαριστική η σύγκριση. Χαρακτηριστικά θυμάμαι ότι το τυρί κρέμα φιλαδέλφια ήταν αρκετά πιο ακριβό. Η εικόνα είναι διαφορετική όμως όταν συγκρίνουμε άλλα πράγματα, όπως φρούτα και λαχανικά. Το αγγούρι πχ που είναι τοπικής παραγωγής είναι 2+ στο σμ, ενω στα εισαγώμενα έχουμε καρπούζια με 2,5+/κιλό και νεκταρίνια ~7/κιλο.
Έχει λανθασμένα κάποια νούμερα θεωρώ ο οδηγός, εν κατακλείδι, παρά την ακρίβεια κα εδώ πάνω, την πτώση της κορώνας και τα υψηλά επιτόκια, το κομμάτι "Μία οικογένεια που δουλεύουν και οι δύο, το ζευγάρι, ζούνε εδώ πολύ άνετα" ισχύει ακόμα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
Φοβερο ετσι;

Διάβασα ότι ήταν γνωστή του Πιτσιλή. Κανονική πιτσουλιά... :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top