Η ημέρα των γενεθλίων σας...

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σε όλα ναι! :P (Εκτος την έξτρα χρέωση ειδικού γλυκού, εκεί όχι :P)

είναι γεγονός ότι η μέρα των γεννεθλίων μου, ήταν ανέκαθεν πολύ σημαντική για μένα....
ίσως γιατί το νιώθω πάντα σαν μια καλή ευκαιρία και αφορμή να έχω κοντά μου όλα τα αγαπημένα μου προσωπα....
ίσως γιατί συνηδειτοποίησα πόση χαρά έφερε στη ζωή των γονιών μου η παρουσία μου...
ίσως γιατί αναγνωρίζω ότι κάθε λεπτό που μας χαρίζεται στη ζωή είναι είναι δώρο... δώρο να μάθουμε περισσοτερα
ίσως γιατί ήμουν είμαι και θα παραμείνω μια αιώνια ρομαντική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η μέρα των γενεθλίων μου θέλω να είναι μοναδική και είναι αφου γιορτάζω την ίδια μέρα, θέλω ανθρώπους να μου λένε μια λέξη ένα χρόνια πολλά, Το όνειρό μου πάντα ήταν ένα πάρτι έκπληξη που δεν πρόκειτε να συμβεί λογο του ότι πάντα εγώ κανονίζω την γιορτή μου. Θέλω απλά να είναι ΤΕΛΕΙΑ με τούρτα κεράκια ΟΧΙ τραγούδι ευχή και δώρα με όλους όσους αγαπώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
δεν γουστάρω μια λεμε... !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Μ'αρέσουν οι εκπλήξεις!!
Αλλά ρε παιδιά βλέπω φίλες μου (κυρίως) να λένε "Πω πω έκλεισα τα 20! Καταστροφή!"
Άμα είναι να κάνουμε έτσι στα 20 μας, τι θα γίνει όταν πάμε 30-40???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν και φέτος ήταν μία από τις χειροτερές μου μέρες, αφού έκλαιγα συνέχεια, γενικά μ' αρέσει πολύ η συγκεκριμένη μέρα! Μ' αρέσει να κάνω πάρτυ και να παίρνω πολλά πολλά δώρα! :clapup: Και πάντα φοράω τα καλύτερα μου ρούχα και γενικά έχω γαμάτη διάθεση! (και φυσικά δεν κρύβω χρόνια - δικά μου είναι, δεν τα έκλεψα από κανέναν για να πρέπει να τα κρύψω! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
είναι η μέρα μου...
πάντα τα γιορτάζω με ανθρώπους που τους αγαπάω και με αγαπούν πραγματικά.
Και φυσικά δεν κρύβω τα χρόνια μου (πάντα στην τούρτα υπάρχει ο διψήφιος αριθμός που το μαρτυράει σε όλους!)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σε 2 βδομάδες κ θέλω πάρτυ έκπληξη!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μεσα απριλιου, συνηθως κοντα στο πασχα η και πολλες φορες ΑΝΗΜΕΡΑ πασχα.
τσαντιζομαι αν δε μου λενε χρονια πολλα, εστω και τυπικα, οι δικοι μου ανθρωποι.
για μενα ειναι κατι μεγαλο και μαρεσει πολυ, αλλα αναλογα το αν μπορουν και οι φιλοι κλπ, κανουμε κατι αλλιως δεν κανω τιποτα ιδιαιτερο.
χτες μαλιστα το συζητουσα αυτο το θεμα...
οτι παιδικο παρτυ εκανα οταν ημου 1 και 9 χρονων κ απο τοτε δεν εχω ξανακανει παρτυ.. :P
μηπως φετος ηρθε η ωρα του?
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ήρθε, ήρθε! :clapup:

(τρελαίνομαι για πάρτυ λέμε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μωρε λες?:hmm:



:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
γιατι όχι? ποτέ δεν ξέρεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
σε 2 βδομάδες κ θέλω πάρτυ έκπληξη!!!!!!!!!:P
παρτυ εκπληξη ε;;;


κατι θα σκεφτω.............


απο τα 22 μου και μεχρι τα 33 μου δεν εκανα παρτυ, ουτε κερια εσβηνα (η πρωην μου ηταν χαλαστρα μεγαλη) απο τοτε ομως καθε χρονο γινεται της ποπης, φετος ειδηκα ξεσαλωσα για τα καλα (και εφαγα και ενα ταληρακι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
χμμμ, ένα από τα καλύτερα γενέθλια ήτανε πριν φύγω για σπουδές αγγλία, όπου επειδή έχω γενέθλια 25 Σεπτεμβρίου, δηλ. λίγο πριν φύγω για λοντον, μου κάνανε πάρτυ έκπληξη οι δύο κολλητές με την υπόλοιπη τάξη μου της 3ης λυκείου σε μία πιτσαρία, τούρτες, δώρα! πολύ συγκινητικό ήταν και να σκεφτείτε ότι δεν είμαι ιδιαίτερα δημοφιλές ή κοινωνικό άτομο.
Επίσης ένα από τα επίσης ωραία αλλά και τραυματικά γενέθλια, ήτανε πέρισι, όπου ήρθανε διάφοροι συνάδεφλοι στο πατρικό μου το βράδυ να ψήσουμε στο κιόσκι και είχε τόσα πολλά κουνούπια που απλώς την επομένη ήμασταν όλη σαν να είχαμε ιλαρά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
α φέτος σκέφτομαι να κάνω πάρτυ
στον κήπο και θα έχω πολλές μπαλονοσυνθέσεις(που θα τις φτιάξω μόνη μου(τι στο καλό μπαλονοσυνθέσεις πουλάμε)
και σκέφτομαι να κάνω πάρτυ που να θυμίζει το μέξικό! τεκιλα, μαργαρίτες, νατσος, μοχίτο, λατιν μουσική(για αρχή τουλάχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άχχχχ σας ζηλέυω το θετικό σας είναι ότι άν κάτι πάει στραβά έχετε γιορτή και όλα όκ, χαρήτετο όσο μπορείτε, σας έυχομαι να περνάτε πάντα καλά:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α φέτος σκέφτομαι να κάνω πάρτυ
στον κήπο και θα έχω πολλές μπαλονοσυνθέσεις(που θα τις φτιάξω μόνη μου(τι στο καλό μπαλονοσυνθέσεις πουλάμε)
και σκέφτομαι να κάνω πάρτυ που να θυμίζει το μέξικό! τεκιλα, μαργαρίτες, νατσος, μοχίτο, λατιν μουσική(για αρχή τουλάχιστον)


εχετε μαγαζι με μπαλονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ναι!!!!:)
καλά εε τρελα είναι να φτιάχνεις διάφορες μπαλονοσυνθέσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι!!!!:)
καλά εε τρελα είναι να φτιάχνεις διάφορες μπαλονοσυνθέσεις


φτιαχνω κι εγω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top