Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά ποτέ δεν έφαγα ή έριξα χυλόπιτα...

Ήμουν τόσο ντροπαλός πάντα που ζήτησα κοπέλα στα 19 μου και από τότε είμαστε μαζί... Χαίρομαι πάντως που δεν πέρασα από το "άθλημα"... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Δεν είναι πάντα κάτι κακό απαραίτητα η χυλόπιτα..Σε κάποιους μάλλιστα βγαίνει σε καλό(ταρακούνημα που τους χρειάζεται κτλ)..Αλλά αφού την απέφυγες Μοναχέ καλώς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Βασικα υπηρχε και η ιδεολογικη διαφορα. Ηταν βαμμενη κουμουνιστρια και ειχαμε καποιες κοντριτσες σε καναδυο συζητησεις, αλλα αυτο δεν νομιζω να ειναι λογος χυλοπιτας :worry: . Ή ειναι?...
Νταξ αν ειναι τοσο γκαου και κολλημενος ο αλλος/αλλη με αυτα μπορει και να ειναι.
Αλλα δεν νομιζω να ταν και η Παπαρηγα...:P

Το οτι ηταν 2 χρονια μεγαλυτερη μου? Παλι δεν νομιζω οτι ειναι:worry:...
Μπορει ναι μπορει και οχι...
Υπαρχουν οντως μερικες που εχουν αυτο το κολλημα, αλλα κυριως δεν κοιτανε αριθμους αλλα τι βγαζει το αγορι.
μπορει να ειναι και 4 χρονια μιροτερος π.χ. αλλα να βγαζει μια ωριμοτητα ενα "κατι" που να κανει την κοπελα να μην σκεφτεται οτι "ο δικος μου ειναι μικροτερος μου"
Κι εμενα η κοπελα μου δυο χρονια μεγαλυτερη μου ειναι.(Οχι δεν ειναι κομμουνιστρια.ευτυχως!:P :D )

Μαλλον δεν βρηκα το "κουμπι" της.
Η αυτο ή απλως δεν ηταν "γραφτο".
Α και κατι τελευταιο, στο myphone δεν μου βγαζει αυτο που ειχες ποσταρει...οποτενες(α ρε αυτα τα ελληνικα μου!:clapup: ) δεν ξερω ακριβως την ιστορια σου...Αν και πηρα μια γευση.


Προσωπικα οτι χυλοπιτα ειχα φαει ηταν στο γυμνασιο 3-4 και παντα κλασσικου τυπου..."σε βλεπω φιλικα κτλ κτλ...(Μα τοσες πολλες φιλες πια;;;Μπραβο μου!)
Εκτος απο μια που περιμενα κανα 2 εβδομαδες να μου απαντησει και οταν τηνεπιασα και της ειπα "τι θα γινει θα μου απαντησεις";
Εκεινη μου ειπε το θεικο...
"Δεν μπορω να αποφασισω, γιατι δεν ξερω ακομα εαν εξακολουθω να τα εχω με τον "ταδε" ή οχι...":|
ΖΝΤΟΙΝΓΚ!
Εαν δεν ηξερε αυτη who the f@ck ηξερε;;;;:confused:
Μαλλον επρεπε να κανουμε κανα συμβουλιο στο 15 μελες να μαθουμε...:clapup: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
[off topic]Το διόρθωσε το λινκ ο songless bird,τώρα μπορείς να το δεις:)[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τhanks nikitaki μου!:D

songless_bird.....αστο...μαματο!:|
Δεν μιλαω...εντελως-παντελς καρακαφριλα...:confused: :beating: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Xαχαχαχαχαχαχααα Μαριε ξεράθηκα στο γέλιο με τη "χυλόπιτα"!!! :lol: :rofl:

Songless εγώ πιστευω οτι είχε κόλλημα με την ηλικία. Δεν μπορείς να φανταστείς ΠΟΣΕΣ έχουν κόλλημα ακόμα και για ένα χρόνο!! :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι λέτε ορέ συντρόφια....

την είπε την αιτία το ατράγουδο πουλί...
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Ήταν βαμμένη κομ*****στρια..
, το πλησίασε ο σούπερ-μάριο-λαντ
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Αλλά δε νομίζω να ταν και η Παπαρήγα..
, με λίγα λόγια η κοπελίτσα έκανε πράξη την ιδεολογία του κομμουνισμού:
















κοινόβιο :P














κανείς δεν είναι κανενός :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Μια χυλοπιτα εχω φαει και την παραθετω οπως την εχω ποσταρει σε αλλο site...

:redface: :P

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=988846#post988846

ΥΜΑΡΤΟΝ!!!!! μιλαμε για την απολυτη καφριλα η γκομενα, ε ρε κλοτσιες που θελει :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
τι λέτε ορέ συντρόφια....

την είπε την αιτία το ατράγουδο πουλί..., το πλησίασε ο σούπερ-μάριο-λαντ , με λίγα λόγια η κοπελίτσα έκανε πράξη την ιδεολογία του κομμουνισμού:




κοινόβιο :P



κανείς δεν είναι κανενός :D:D:D:D



:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Dooοο κοριτσαρα μου για αλλη μια φορα εγραψες!!!!!!!:D :worship: :hehe:


Οσο για εμενα παντως παιδια, οταν δεν θελω να κανω κατι με μια κοπελα ή της το φερνω πολυ λαου-λαου (δειχνω εμμεσα οτι δεν ενδιαφερομαι), ή οταν ερχονται και μου το λενε στα ισια τους απανταω οτι πραγματικα με τιμα η προταση του αλλα εγω ειτε δεν αισθανομαι κατι για αυτες κτλ κτλ.
αλλα παντα με οσο το δυνατον πιο "γλυκο" τροπο, γιατι δεν ειναι και στην πιο ευκλη θεση αυτος που ζηταει να κανετε κατι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Καλά κάνεις Μαριούλη...Εγώ γιατί μόλις πάρω χαμπάρι ότι κάτι τρέχει τους το ξεκαθαρίζω και έμμεσα και άμεσα αν χρειαστει αμέσως??Για αποφυγή παρεξηγήσεων γιατί συνήθως τα έμμεσα μηνύματα "δεν ενδιαφέρομαι" οι άντρες τα εξελαμβάνουν ως "προσπάθησε και άλλο"..;)
Λέτε για αυτό να με φοβούνται οι άντρες?:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
:lol:
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
κοινόβιο :P

κανείς δεν είναι κανενός :D:D:D:D
LoooooooooooL :lol:

Απο συζητησεις που καναμε η μεγαλυτερη σχεση που εκανε ηταν 2 εβδομαδες :whistle:

Στην αρχη η κοπελα δεν φαινοταν για τοσο απελευθερωμενη. Ερχοταν στη δουλεια με γυαλια, φουστα μεχρι τον αστραγαλο, τα μαλλια πιασμενα, σαν καμια θεουσα...
Αλλα οταν βγηκαμε αλλος ανθρωπος! Τα ελεγα στον ξαδερφο μου και δεν με πιστευε. "Αυτη η σιγανοπαπαδια?" ελεγε.


Υ.Γ. Δεν μπορω τελικα να καταλαβω τις γυναικες. Τις πλησιαζεις εμμεσα. Γουσταρουν αμεσοτητα.

Πας στην αμεσοτητα. Παρεξηγιουνται κιολας...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Απο συζητησεις που καναμε η μεγαλυτερη σχεση που εκανε ηταν 2 εβδομαδες :whistle:
Ελα βρε συ!
Στα σκαλοπατια της εκκλησιας δηλαδη εφτασε...:P

Στην αρχη η κοπελα δεν φαινοταν για τοσο απελευθερωμενη. Ερχοταν στη δουλεια με γυαλια, φουστα μεχρι τον αστραγαλο, τα μαλλια πιασμενα, σαν καμια θεουσα...
Αλλα οταν βγηκαμε αλλος ανθρωπος! Τα ελεγα στον ξαδερφο μου και δεν με πιστευε. "Αυτη η σιγανοπαπαδια?" ελεγε.

LOL!!!
Mου θυμισες μια ταινια του 80 με τον μουστακα που ειχε παει "φυλακα" γιατι δεν ειχε να πληρωσει τα επιδοματα στις πρωην γυναικες του!
Μου θυμισες οταν ειχε παντερευτει την Ασικη *αν θυμαμαι το επωνυμο της* και του ελεγε συνεχεια οτι παει εκκλησια,στον Ορθο,σε εξομολογησεις κτλ κτλ, και εκτος αυτου δεν του "καθοτανε" και του ελεγε:
"Mηηηηη....!!!Σημερα ειναι της οσιας Ταδε και δεν κανει!!!"
Και στο τελος ξαφνικα αρχιζε να φερνει χοντρα φραγκα στο σπιτι και του ελεγε οτι επιασε δουλεια γυρω απο εξαγωγες εσωρουχων ενω εκεινη επαιζε σε τσοντες!!!:clapup: :P :hehe: Αυτο το "σιγανοπαπαδια" και ολο αυτο που εγραψες μου εφετε αμεσως στο μυαλο αυτην την ταινια.(Χωρις παρεξηγηση φυσικα για την κοπελα!)
Αχχ....Τι κινηματογραφικα αριστουργηματα εχω παρακολουθισει κι εγω στην ζωη μου....:whistle: :clapup:
Μπραβο μου!:panwkatw:
Φτουμου μην με ματιασω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
LOL!!!
Mου θυμισες μια ταινια του 80 με τον μουστακα που ειχε παει "φυλακα" γιατι δεν ειχε να πληρωσει τα επιδοματα στις πρωην γυναικες του!

Αχχ....Τι κινηματογραφικα αριστουργηματα εχω παρακολουθισει κι εγω στην ζωη μου....:whistle: :clapup:
Μπραβο μου!:panwkatw:
Φτουμου μην με ματιασω!:P
[offtopic] Ατακα Μουστακα: "Ρε συ. Αυτον τον κ#λο καπου τον ξερω" :lol: [/offtopic]

Αθανατος ελληνικος κινηματογραφος του 80...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
[offtopic] Ατακα Μουστακα: "Ρε συ. Αυτον τον κ#λο καπου τον ξερω" :lol: [/offtopic]

Αθανατος ελληνικος κινηματογραφος του 80...


ETΣΙ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :hehe: :rofl: :lol: :thumbup: :yahoo: :laugh: :panwkatw: :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Xαχαχαχαχαχαχααα Μαριε ξεράθηκα στο γέλιο με τη "χυλόπιτα"!!! :lol: :rofl:

Songless εγώ πιστευω οτι είχε κόλλημα με την ηλικία. Δεν μπορείς να φανταστείς ΠΟΣΕΣ έχουν κόλλημα ακόμα και για ένα χρόνο!! :down:

Κοίτα, μη το βλέπεις που εσυ έχεις νεαρότερο σύντροφο και δεν έχετε πρόβλημα ο ενας με τον άλλο. Άλλοι το βλέπουν αλλιώς. Παλιά αυτό το κόλλημα θα το έβλεπα ως φυσιολογικό, όχι όμως πλέον και θα σου εξηγήσω ευθύς αμέσως γιατί, αφού κάνω ενα -μεγάλο- σχόλιο.

Κόλλημα δε θα βρω σ' εσένα και τον Πάνο που έχετε 3 χρόνια διαφορά ή ενα αγόρι που τα φτιάχνει με 3 χρόνια μικρότερη του.


Κόλλημα δε θα βρω και σ' ενα γάμο με τη γυναίκα και τον άντρα να έχουν 5 χρόνια διαφορά (όποιος και να ναι μεγαλύτερος)


Κόλλημα θα βρω σε σχέση (ακόμα και γάμο) με διαφορά άνω των 20 ετών (πάλι και όποιος να είναι μεγαλύτερος). Ναι θα μου ξενίσει πχ ο Songless bird να παντρευτεί την Kylie Minogue με 10 χρόνια διαφορά γιατί είναι συνηθισμένο ο άντρας να είναι ο μεγαλύτερος αλλά δε θα τρελαθούμε κι ολας. Επιλογή του θα είναι του ανθρώπου. Αλλά φαινόμενα τύπου Βίσση - Φραγκολιάς, ε ναι εκεί εχω κόλλημα και πολύ χοντρό μάλιστα. Δικαίωμά τους των ανθρώπων (να το διευκρινίσω) απλά εξηγώ οτι εγω δε θα το έκανα ποτέ. Όπως επίσης και στον 40-45αρη πχ που στήνεται έξω απ το κυλικείο της Φιλοσοφικής ή του Παντείου για να "χτυπήσει πιπινάκια".:mad:


Δεν εχω λοιπόν κάποιο κόλλημα με τις ηλικίες (σε λογικά πλαίσια) γιατί κι εγω πλέον προτιμώ τις μεγαλύτερες γιατί θεωρώ οτι σκέφτονται πιό ώριμα και είναι αυτό που ακριβώς ζητώ "μια γυναίκα γυναίκα, όχι κοριτσάκι" (όχι όλες μα τους 12 θεούς, απλά αρκετές) Ολα αυτά χωρίς να θέλω να κάνω διακρίσεις κατά των συνομίληκων ή και μικρότερων κοριτσιών, άλλωστε εγω εδω είμαι ανοιχτός, δεν αρνήθηκα κάτι, αρκεί να είναι ικανοποιητικό στο δικό μου μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Χυλόπιτες εν αγνοία μου εχω ρίξει 2-3 εν γνωση μου 1 και εχω φαει και 1-2

Γελιο: γενικα ειμαι αρκετα διαχυτικός με φίλες μου και αστειακια και χαχαχαχαχου και φιλικά ακοθμπήματα κτλ...
Εχουμε παει εκδρομή με το σχολείο και εκεί που ειμαστε εχει κ΄ρυο και εχει και μόλις 2 καρέκλες στην μία εγώ (προέδρος ταξης βλέπετε:P) στην αλλη ενας φίλος...τσουπ ερχονται και καθονται πανω μας 2 φίλες μας...οπα λεω νατα...αρχιζω τα κόλπα εγω πειραγματα αλλα τελειως αθωα αυτη μόνο αθωα δεν ηταν.... καγκελο ο μπίλης.....γυρναμε στο σχολειο και γω την κανω χωρις να την δω!!!!!!!!την επομενη μέρα ερχεται με τσαντισμενο αλλα τελειως γατισιο υφος "εχτες εφυγες χωρις να με χαιρετησεις".....αντε να πεις κατι:confused:

2ο γουσταρω μια κοπελιτσα τρελα και εχουμε γίνει "φιλοι" ναι καλα.....ειχα κανει δειγματα προσεγγισης(ημουν και ντροπαλός) και σκαει το τηλεφώνημα και μου λέει "θα πω στην μαμα οτι θα ερθω σε σενα αλλα εγω θα βγω με τον γκομενο θα με καλυψεις" και την μέρα του αγιου βαλεντινου μου λεει τωρα θα προτιμουσα να εμενα μαζι σου και περνει το μποθφαν της και παει στον γκομενο" καποιος να μου κλεισει το στομα :/: εμεινε ανοιχτο

3ο τα εχω με μια κοπελια και μια πρωην με παιρνει τηλ.... "σε θελω...μπορεις να μου δωσεις αυτο που θελω" και απανταω "δεν μπορω" και κλεινω το τηλ:P

4ο η ιδια κοπελια με το 3ο....χωριζω εγω συναντιομαστε καποια στιγμη τυχαια βγαινουμε 3-4 φορες ενω εχει γκομενο την φιλαω συνεχίζει καθομαστε αγκαλια μετα και μοθ πεταει "θελω να παω σπιτι μου" λεω και γω οκ (σκεφτομαι οτι φτυσιμο) και μετα απο 2ωρες μηνυμα "δεν μαρεσει η κατασταση αλλα μου αρεσε οτι εγινε" ακομα τα ιδια μου λεει!!!!;)

εχω κιαλλα αλλα αυτα ειναι τα πιο διασκεδαστικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι χυλόπιτα ακριβώς αυτό αλλά μου συνέβη πρόσφατα και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας...

Έχω γνωρίσει λοιπόν μια πολύ όμορφη κοπελίτσα περίπου 3 χρόνια πιο μεγάλη από εμένα και για καμιά βδομάδα βγαίναμε και γενικά το θέμα πήγαινε πάρα πολύ καλά!
Κάποια στιγμή λοιπόν έχουμε φτάσει σε σημείο πάρα πολύ κοντά και... ξέρετε τώρα... Εκείνη την στιγμή λοιπόν μου λεει...
«Θέλω πάρα πολύ να προχωρήσουμε, αλλά πρέπει πρώτα να σου πω κάτι που πρέπει να ξέρεις ...»
ΩΩΩχχχ λεω από μέσα μου... πριν προλάβω να ρωτήσω τι, πως..... μου το ξεφουρνίζει...
«Είμαι παντρεμένη και έχω και ενα παιδάκι... Να... δες Φώτο...»
και μου βγάζει Φώτο από το πορτοφόλι της... Παιδιά εκείνη την στιγμή έφαγα την απόλυτη ξενέρα!!! Και έψαχνα τρόπο να εξαφανιστώ! Πράγμα που έχω κάνει μέχρι σήμερα, αφού ούτε σε
sms ούτε σε τηλέφωνα δεν απαντάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Καλα βρε Founes δεν σου ειπε η κοπελα απο δω το παιδι μου, απο δω το χαρτι υιοθεσιας κι επι την ευκαιρια τι βερες σ αρεσουν????:D :P :clapup: :clapup:
Λοιπον η τελευταια χυλοπιτα που εριξα ηταν σ εναν εντελως αγνωστο(κι ακομα δεν μπορω να αποφασισω αν εγω εριξα σ αυτον χυλοπιτα 'η αυτος σ εμενα:D ). Λοιπον διανυουμε την καλυτερη περιοδο στη ζωη του καθε φοιτητη, την εξεταστικη πτυχιου. Αγχος, στρες, νευρα του στυλ ολα και ολοι μου φταινε κι αν μου μιλησει ανθρωπος θα τον δαγκωσω. Ενα πρωι χτυπαει το κινητο μου, το νουμερο εχει αποκρυψη. Σκεφτομαι κανενας δυσμοιρος συμφοιτητης θα ειναι και πηρε να κλαφτει:D . Το σηκωνω... και τι ακουω???? Ενας τυπος που δεν εχω δει ποτε στην ζωη μου, μου την πεφτει εν ψυχρω. Σκεφτομαι οτι καποιος γνωστος μου σιγουρα μου κανει πλακα! Κι ενω ειμαι ετοιμη να τον διαολοστειλω ο τυπος μου αναφερει την διευθυνση μου.Κι εκει αγριευομαι:worry: Του απαντω οτι δεν ενδιαφερομαι κι ο τυπος μου το κλεινει στα μουτρα! Ηθικο συμπερασμα? Περασα ολη την υπολοιπη μερα τηλεφωνοντας σε φιλους και ανακρινοντας τους. Ολοι αρνηθηκαν οτι ειχαν οποιαδηποτε αναμειξη:P. Το μυστηριο δεν διαλευκανθηκε ποτε:hmm: :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Δεν έχω δώσει χυλόπιτα ποτέ, πάντα φρόντιζα να δίνω τα σωστα μηνύματα την ώρα που έπρεπε εκεί που έπρεπε γιατι μεστεναχορούν τέτοιες καταστάσεις......
Χυλόπιτα, έφαγα μια όταν ήμουν στα 17....τρελά ερωτευμένη με έναν συμμαθητή μου ....όμως εγώ σχετικά φυτούκλα, με μαζεμένο μαλλί και τεράστια γυαλία....χάλι σκέτο....κάποιες συμμαθήτριες μου που το είχαν καταλάβει και δεν με συμπαθούσαν, γράψανε ένα γράμμα για λογαριασμό του και το βάλανε στην τσάντα μου κρυφα.....πήγα σπίτι , και όταν κάθησα να διαβάσω το είδα....το διάβασα....κοκκίνησα....κιτρίνισα.... την έπομενη πήγα και του μίλησα και του είπα πως και εγώ τον θέλω...στην ψύχρα....περιτό να σας πώ τι πανδαιμόνιο επικράτησε στο σχολείο:'( :'( :'( .....για μια βδομάδα πήγαινα αφού είχε χτυπήσει το κουδούνι για μέσα και στα διαλλείματα έμενα στην τάξη...ΤΙ ΝΤΡΟΠΗ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μια άλλη που θυμήθηκα απο όταν ήμουν παιδάκι!! Ή μάλλον μία που έδωσα και μία που μου έδωσαν στην ...6η δημοτικού! :P
Καταρχάς να ξεκαθαρίσω οτι στο δημοτικό δεν ήμουν καθόλου κοινωνική, και ήμουν απο αυτά τα παιδάκια που οι άλλοι δεν τα έκαναν παρέα και τα κοροίδευαν :redface: Ήμουν και αρκετά ασχημόπαπο τότε (χοντρά φρύδια, καρέ μαλλί, μουστακάκι άστα να πάνε)
Μπορεί στα παρακάτω να κάνω κάποιο λάθος γιατί δεν τα θυμάμαι και τόσο καλά μετά απο τόσα χρόνια:
Λοιπόν, στην έκτη δημοτικού εγώ "ήθελα" τρελά 2 συμμαθητές μου, οι οποίοι και οι 2 ονομάζονταν Βασίληδες! Ο ένας κούκλος, το παιδί που ήθελαν όλες, ο άλλος πολύ έξυπνος.
Μια μέρα βρίσκω στην τσάντα μου ένα σημείωμα απο τον "κούκλο" που μου ζήταγε να τα φτιάξουμε. Εγώ κοκκίνισα, πρασίνισα και όλη την επόμενη ώρα σκεφτόμουν ότι μάλλον τα κ*λόπαιδα μου κάνουν πλάκα και αποκλείεται να μου τα έχει όντως ζητήσει. Σε κάποιο διάλειμμα και αφού δεν του είχα πει τίποτα έρχεται το παιδί και απ έξω απ έξω με ρωτάει μιας και εγώ δεν είχα πει τίποτα. Εγώ κατακοκκίνισα και του λέω "όχι, δεν θελώωωω!!" και φεύγω τρέχοντας (να χωθώ σε καμια τρύπα ίσως) :P Μετά τα έφτιαξε με μια συμμαθήτρια μου και εγώ έμεινα μπουκάλα και τον γούσταρα μέχρι τις αρχές της 1ης γυμνασίου.
Με τον άλλον Βασίλη (τον έξυπνο): Είχα γράψει στην κασετίνα μου το όνομα του μέσα σε μια καρδιά. Μετά απο καιρό το βλέπει κάποιο παιδάκι και βγάζει παράρτημα σε όλη την τάξη οτι "η Μιχαήλια γουστάρει τον Βασίληηη!". Ο ένας Βασίλης δεν μου είπε τίποτα. Ο άλλος (ο έξυπνος) έρχεται και μου λέει "μην ξανακάνεις καμία τέτοια μ*λακία γιατί [insert απειλη here, εγώ δεν θυμάμαι]". Εγώ έμεινα λαλάκας και στο σπίτι πλάνταξα στο κλάμα. Τον συγκεκριμένο έκανα να τον ξεπεράσω άλλα 1-2 χρόνια και αφού στην πρώτη γυμνασίου μου έριξε κι άλλη χυλόπιτα επειδή μια φίλη μου πήγε χωρίς να το ξέρω και του το είπε μέσες άκρές. Βέβαια τότε είχε μεγαλώσει κάπως και δεν ήταν τόσο αγενής :P
Huhu τώρα που τα θυμάμαι ρε γμτ μου φαίνονται πολύ αστεία, τότε μόνο σε κατάθλιψη δεν είχα πέσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top