Η φίλη του φίλου μού την πέφτει!

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Αλλά επειδή ήταν μεθυσμένος και δεν έχει ξανασυμβεί, το ξέχασα...

το βλέπουμε :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
το βλέπουμε :whistle: :P
Όταν λέω το ξέχασα εννοώ δεν το είπα σε κανένα από την παρέα και δεν το έκανα θέμα! Είπαμε συγχωρούμε αλλά δεν ξεχνάμε: "ο ανόητος δεν ξεχνά ούτε συγχωρεί, ο αφελής ξεχνά και συγχωρεί και ο έξυπνος συγχωρεί αλλά δεν ξεχνά..." ;) :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:rolleyes:

αυτό το 87% πότε λες να φορτώσει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
:rolleyes:

αυτό το 87% πότε λες να φορτώσει; :P

Μάλλον ποτέ!:ermm: Ήδη έχω πάθει υπερφόρτωση!:tongue: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στην παρουσα φαση δεν θα εκανα κατι για δυο λογους. Πρωτων εχω την κοπελα μου και δεν βρισκω λογο να παω με αλλη, ασε που δεν βρησκω καμια πιο καλη απο αυτην (παλι την δαγκωσα την λαμαρινα ε;....) και δευτερων δυο ειναι αυτοι που θα θεωρουσα φιλους μου, οποτε μιλαμε για αυτους, και δεν θα εκανα ποτε τπτ με κοπελα τους. Και φυσικα θα τους ελεγα τι εγινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν υπαρχει "ΑΝ προκειται για καλο μου φιλο". Προκειται. Κολλητο λεει η ερωτηση.

Φυσικα δε θα εκανα κατι, γιατι αν ημουν κι εγω στη θεση του φιλου μου, δ εθα θελα κι αυτος να κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
αν εχετε βγει εσεις με το αγορι σας εναν φιλο του και μια δικη σας καλη φιλη και αυτοι οι δυο να ηταν ελευθεροι..και σχεδον ολη την ωρα το αγορι σας και η φιλη σας να ειχαν κανει κομμα για ολα τα θεματα...δηλαδη επειδι καπνιζουν και οι δυο πολυ να λενε οτι εσυ δεν καταλαβαινεις την αναγκη που νιωθει ενας καπνιστης και οτι 20-25 τσιγαρα την μερα δεν ειναι πολλα οτι το ζωδιο τους ειναι το καλυτερο η ας πουμε αμα κρυωνει η φιλη σου να της λεει το αγορι σου αμα θελει το μπουφαν του και ενω κρυωνεις και συ να σε ρωταει δευτερη και μετα αμα πεις οχι να λεει γελωντας παλι καλα η να μν σε παιρνει απο το χερι η αγκαλια στο δρομο ενω περπατατε οι τρεις σας η τελος αμα εσυ φορας δερματινο κολαν και ειστε σε ενα μαγαζι και ο φιλος σου κοιταξει μια αγνωστη που φοραει και αυτη δερματινο κολαν να λεει η φιλη σου οτι εχει δικιο ο φιλος σου που λεει οτι ειναι ωραια και μαλιστα να σ λεει η φιλη σου οτι μν ανησυχεις θα παρετε και σεις τετοιο...και για να μν σας ζαλιζω εσεις τι θα συμπερανατε απο αυτα..?οτι αρεσε ο ενας στον αλλο δλδ στο αγορι σου αρεσε η φιλη σου και το αντιθετο...οτι η συμπεριφορα του αγοριου σου ηταν απλα φιλικη και για να γινεται χαβαλες στην παρεα η οτι το αγορι σας ηταν ετσι γιατι ξερει οτι εσεις θα ζηλευατε...και αμα η φιλη σας εχει προιστορια σε αυτο το θεμα δλδ οτι η συμπεριφορα της παρεξειγηται συχνα και αλλεσ φιλες σας δεν την παιρνουν μαζι με τα αγορια τους τοτε θα πρεπει να προσεχετε παραπανω...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω ενα λεω : Μαλακιες

Δωσε του τελεσιγραφο¨''φιλε μου ή εμενα ή εκεινη''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
evani: Ούτε ο ένας είναι εντάξει, ούτε ο άλλος. Εγώ θα ξέκοβα κι απ'τους δύο και θα τελείωνε εκεί η ιστορία. Απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πάντως ο τίτλος είναι παραπλανητικός

το σωστό είναι : η φίλη μου την πέφτει στον φίλο μου
αν έμπαινε να ποστάρει η φίλη της , θα μπορούσε να πει ότι ο φίλος της φίλης της της την πέφτει ή αν έμπαινε ο φίλος της θα έλεγε ότι η φίλη της φίλης του είναι και 2 φορές δική του φίλη . Αλλά το η φίλη του φίλου μου την πέφτει δεν διευκρινίζει ποιανού φίλη είναι αυτή και πού την πέφτει . Βέβαια , για να έχεις φίλο , είσαι κοπέλα και αν στην πέφτει μια φίλη του ή μια φίλη σου , το θέμα αποκτά λεσβιακές προεκτάσεις . Εκτός αν δεν είσαι κοπέλα αλλά ομοφυλόφιλος , οπότε το θέμα αποκτά ομοφυλοφιλικό νόημα και όχι λεσβιακό (για τους άντρες έχει διαφορά) - εκτός και αν η φιλική σχέση δεν είναι ερωτική , αλλά σκέτη φιλική (για τις γυναίκες έχει διαφορά) . Οι παρενθέσεις είναι συμπεράσματα που έβγαλα από όσα διάβασα στα τόπικ <<η γνώμη του μάξιμου για την ομοφυλοφιλία>> και <<η γνώμη του επότε για την φιλία ανδρός-γυναικός>> . Τελικά , καταλήγω στην ανάγκη αλλαγής τίτλου , ή αλλαγής φίλων της evani . Αν δεν αλλάξει φίλους τελικά , τουλάχιστον άλλαξε άβαταρ γιατί την μπέρδευα με την φίλη μου την resident evil που η φίλη της η vkey είναι 2 φορές φίλη μου αλλά έχει πιο ωραίο άβαταρ .

άχρηστα ρολόγια που μαράθηκαν
άχρηστα ρολόγια που σταμάτησαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αν εχετε βγει εσεις με το αγορι σας εναν φιλο του και μια δικη σας καλη φιλη και αυτοι οι δυο να ηταν ελευθεροι..και σχεδον ολη την ωρα το αγορι σας και η φιλη σας να ειχαν κανει κομμα για ολα τα θεματα...δηλαδη επειδι καπνιζουν και οι δυο πολυ να λενε οτι εσυ δεν καταλαβαινεις την αναγκη που νιωθει ενας καπνιστης και οτι 20-25 τσιγαρα την μερα δεν ειναι πολλα οτι το ζωδιο τους ειναι το καλυτερο η ας πουμε αμα κρυωνει η φιλη σου να της λεει το αγορι σου αμα θελει το μπουφαν του και ενω κρυωνεις και συ να σε ρωταει δευτερη και μετα αμα πεις οχι να λεει γελωντας παλι καλα η να μν σε παιρνει απο το χερι η αγκαλια στο δρομο ενω περπατατε οι τρεις σας η τελος αμα εσυ φορας δερματινο κολαν και ειστε σε ενα μαγαζι και ο φιλος σου κοιταξει μια αγνωστη που φοραει και αυτη δερματινο κολαν να λεει η φιλη σου οτι εχει δικιο ο φιλος σου που λεει οτι ειναι ωραια και μαλιστα να σ λεει η φιλη σου οτι μν ανησυχεις θα παρετε και σεις τετοιο...και για να μν σας ζαλιζω εσεις τι θα συμπερανατε απο αυτα..?οτι αρεσε ο ενας στον αλλο δλδ στο αγορι σου αρεσε η φιλη σου και το αντιθετο...οτι η συμπεριφορα του αγοριου σου ηταν απλα φιλικη και για να γινεται χαβαλες στην παρεα η οτι το αγορι σας ηταν ετσι γιατι ξερει οτι εσεις θα ζηλευατε...και αμα η φιλη σας εχει προιστορια σε αυτο το θεμα δλδ οτι η συμπεριφορα της παρεξειγηται συχνα και αλλεσ φιλες σας δεν την παιρνουν μαζι με τα αγορια τους τοτε θα πρεπει να προσεχετε παραπανω...?




Η τελεία (.) είναι ένα "σημείον στίξεως", το οποίο προσφέρει στον αναγνώστη
τον απαραίτητο χρόνο ώστε να κατηγοριοποιήσει/αναλύσει τα όσα έχει ήδη διαβάσει,
είτε στην τελική, να πάρει μια ανάσα.
Η σωστή χρήση της θεωρείται προσόν. Η άλογη χρήση της, προσόν του τηλεγραφήματος :P
Ενώ η ελάχιστη χρήση της, θεωρείται δείγμα ελλιπούς ανάπτυξης των βασικών διεργασιών
της προσωπικότητας.
Εδώ θα βάλω μια τελεία (λολ) για να πω τα εξής.

Τι στην ευχή, δερμάτινο κολλάν;
Πόσοι κάγκουρες (και από τα δύο φύλα) κυκλοφορούν σε αυτή την δύσμοιρη πόλη τέλος πάντων; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
εσεις τι θα συμπερανατε απο αυτα..?

Πρέπει να χωρίσεις και να αλλάξεις παρέες

Επίσης, έχει δίκιο ο αποπάνως σχετικά με τις τελείες, από ένα σημείο και μετά μ'έπιασε ταχυκαρδία λέμε

Seriously, πόσων ετών είναι ο λεγάμενος και η φιλενάς και πόσο καιρό γνωρίζεστε - γνωρίζονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
αν εχετε βγει εσεις με το αγορι σας εναν φιλο του και μια δικη σας καλη φιλη και αυτοι οι δυο να ηταν ελευθεροι..και σχεδον ολη την ωρα το αγορι σας και η φιλη σας να ειχαν κανει κομμα για ολα τα θεματα...δηλαδη επειδι καπνιζουν και οι δυο πολυ να λενε οτι εσυ δεν καταλαβαινεις την αναγκη που νιωθει ενας καπνιστης και οτι 20-25 τσιγαρα την μερα δεν ειναι πολλα οτι το ζωδιο τους ειναι το καλυτερο η ας πουμε αμα κρυωνει η φιλη σου να της λεει το αγορι σου αμα θελει το μπουφαν του και ενω κρυωνεις και συ να σε ρωταει δευτερη και μετα αμα πεις οχι να λεει γελωντας παλι καλα η να μν σε παιρνει απο το χερι η αγκαλια στο δρομο ενω περπατατε οι τρεις σας η τελος αμα εσυ φορας δερματινο κολαν και ειστε σε ενα μαγαζι και ο φιλος σου κοιταξει μια αγνωστη που φοραει και αυτη δερματινο κολαν να λεει η φιλη σου οτι εχει δικιο ο φιλος σου που λεει οτι ειναι ωραια και μαλιστα να σ λεει η φιλη σου οτι μν ανησυχεις θα παρετε και σεις τετοιο...και για να μν σας ζαλιζω εσεις τι θα συμπερανατε απο αυτα..?οτι αρεσε ο ενας στον αλλο δλδ στο αγορι σου αρεσε η φιλη σου και το αντιθετο...οτι η συμπεριφορα του αγοριου σου ηταν απλα φιλικη και για να γινεται χαβαλες στην παρεα η οτι το αγορι σας ηταν ετσι γιατι ξερει οτι εσεις θα ζηλευατε...και αμα η φιλη σας εχει προιστορια σε αυτο το θεμα δλδ οτι η συμπεριφορα της παρεξειγηται συχνα και αλλεσ φιλες σας δεν την παιρνουν μαζι με τα αγορια τους τοτε θα πρεπει να προσεχετε παραπανω...?

Οταν λες εχεις προιστορια; Ειναι γνωστο ξερω 'γω οτι παει και την πεφτει στα αγορια των φιλων της; Ή το λες απλα σαν υποθεση (που αμφιβαλλω). Αν οντως ισχυει, κατι θα ξερουν ολα τα αλλα κοριτσια που δεν την παιρνουν μαζι τους.:)



εγω ενα λεω : Μαλακιες

Δωσε του τελεσιγραφο¨''φιλε μου ή εμενα ή εκεινη''

Μετα υπαρχει περιπτωση να την βγαλει και τρελη και υστερικια και δεν συμμαζευεται. Χωρια που ακομα και αυτην να διαλεξει δεν της εξασφαλιζει κανεις πως δεν θα το ξανακανει.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε παιδια, ακομα και εαν η φιλη την πεφτει εστω και διακριτικα στον φιλο της κοπελας, το θεμα ειναι πως το αγορι το χειριζεται ολο αυτο.
Εαν δεν μπορει να την κρατησει σε αποσταση και να ειναι τυπικος μαζι της, τοτε υπαρχει προβλημα.
Ακομα και να μην ενδιαφερεται για τη φιλη, σιγουρα θα του αρεσει το "παιγνιδι" που γινεται. Κοινως, ικανοποιειται ο εγωισμος του και γι αυτο το διατηρει, συνεχιζει.
Επομενως, εαν η κοπελα διαισθανεται πως κατι τρεχει, για μενα θα πρεπει να μιλησει με το αγορι της, ωστε να γινουν ολα ξεκαθαρα.
Απο κει και περα, πραττει αναλογως.

Περι φιλης...Εαν καποια/καποιος δεν μπορει να σεβαστει τη σχεση σου, μακρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα πάντως η συγκεκριμένη ιστορία μου έφερε στο μυαλό την συννημένη εικόνα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • kelly-dylan-brenda-beverly-hills-90210.jpg
    kelly-dylan-brenda-beverly-hills-90210.jpg
    33.8 KB · Εμφανίσεις: 140

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
συμφωνω με την νεραιδα...αυτο εκανα του μιλησα και μου κανει οτι η φιλη μου ηταν αυτη που μου πηγαινει εκεινο το βραδυ κοντρα και οχι αυτοσ...οτι επισης του αρεσει που εγω δεν καπνιζω σε αντιθεση με την φιλη μου..και πιστευω για πλακα οτι το εκανε εγραψε στο κινητο του μπροστα μου σε μηνυμα μωρο μου τι κανεις σε θελω πολυ για να το στειλει στην φιλη μου και καλα και του κανω αντε να δω που θα το φτασεις και μου κανει εισαι χαζουλα και με πειραζε και ηταν τρυφερος και γενικα εληξε εκει το θεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κοίταξες τις αναφορές παράδοσης του ; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ναι μπροστα του πηρα το κινητο και κοιταξα και δεν το εχει το κινητο της ουτε αυτη το δικο της και το ειδε το κινητο της απο μενα για εκεινη την στιγμη μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θέλω να πιω δροσερά κοκτέιλς βλέποντας μια ταινία του ρένου χαραλαμπίδη ή του Αντώνη Καφετζόπουλου

αλλά δεν έχω σέικερ και τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
οριστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top