Θάνατος τριών παιδιών στην Πάτρα

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Κάπου λίγο όπα παιδιά με το να τσουβαλιαζουμε ψυχιατρικές ασθένειες, διαταραχές της προσωπικότητας ή και εγώ δεν ξέρω τι άλλο σε ένα μπλέντερ αμάθειας και να στιγματίζουμε ανθρώπους.

Η σχιζοφρένεια -που για το ευρύ κοινό έχει συνδεθεί με την τρέλα- σπάνια έχει βίαια συμπτώματα και οι άνθρωποι έχουν (ακουστικές κατά κύριο λόγο) ψευδαισθήσεις και είναι αρκετά εσωστρεφείς.

Η ψυχοπαθεια που αναφέρατε, επιπλέον, είναι η παλιά ονομασία της αντικοινωνικής διαταραχής της προσωπικότητας. Το θέμα όμως είναι ότι πρέπει να είμαστε προσεκτικοί, αφενός γιατί φαίνεται σαν να δικαιολογούμε τον θύτη (έχει το ακαταλογιστο) αφετέρου στιγματίζουμε τους ανθρώπινους με ψυχικά νοσήματα (είναι όλοι τους βίαιοι).
Ε..αυτο ακριβως λεω..εσυ το λες πιο επιστημονικα.
ΣΕ ΑΓΑΠΩ!
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τότε γιατί την πέφτετε στον ακικο που είπε ότι μάλλον κάποιο θέμα έχει; Όχι ότι δικαιολογειται το έγκλημα εφόσον αποδειχτεί αλλά σε τέτοια περιστατικά (τύπου serial killers) πάντα αναζητουνε τα αίτια που έγινε ότι έγινε.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Επιτέλους η αλήθεια φάνηκε....Η μητέρα ανέκαθεν ήταν ύποπτη για εμένα γεγονός που το τονίζα καιρό....
Νοσηλεύτρια ήταν με επιπλέον γνώσεις στην εγκληματολογία....ήξερε τι να κάνει.


Και για άλλη μια φορά φαίνεται ότι δεν είναι όλες μάνες..... κάποιες παλεύουν να αποκτήσουν μεγαλώσουν ένα παιδί και άλλες τους συμπεριφέρονται χειρότερα και από σκουπίδια.


Το ότι είχε η δεν είχε η έχει ψυχιατρικα ζήτηματα δεν ελαφρυνει το έγκλημα που έκανε. Εύχομαι να πάρει τη μεγίστη των ποινών. Όσο για τη κοινωνία ήδη έχει στιγματιστεί όπως της αξίζει.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.

Να πω επισης περαστικα στην ψυχουλα ΤΖΑΚ, που μας ελεγε συνεχεια ποσο αχρηστη ειναι η αστυνομια και δεν θα μπορεσει να την δεσει την υποεθση καιμ ολα αυτα.
Το εχω ξαναπει.
Η ελκηνικη αστυνομια εχει παρα πολλα ελαττω ματα και ελειψεις,αλλα το τμημα ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΩΝ ειναι απο τις καλυτερες του κοσμου και κατεχει τις πρωτες θεσεις στις εξιχνιασεις εγκληματων.Δεν νομιζω να με ξερετε υποστηρικτρια της ελληνικης αστυνομια,αλλα αυτο ισχυει.Και τα καλα εγω παντα τα λεω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τότε γιατί την πέφτετε στον ακικο που είπε ότι μάλλον κάποιο θέμα έχει; Όχι ότι δικαιολογειται το έγκλημα εφόσον αποδειχτεί αλλά σε τέτοια περιστατικά (τύπου serial killers) πάντα αναζητουνε τα αίτια που έγινε ότι έγινε.
Μαλλον δεν καταΛαβες τι λεει ο ακικος η τι λεει ο Ηλιας.Ο ακικος λεει οχι φυλακιση.Δεν ισχυει αυτο.Δεν εχιε το ακαταλογιστο η γυναικα.Ξερει τι εκανε.Δεν ειναι ολες οι ψυχικες ασθενειες το ιδιο.Οπως το λεει ο Ηλιας.

Η κυρα αυτη κρυβει οτι εκανε,.εχει απολυτη επιγνωση του εγκληματος και της ποινικης φυσης.Ο σχιζοφρενης αν εγκληματισει δεν το ξερει,οποτε ειτε δεν το θυμαται ή ειναι θεμα παραισθησεων,λεει δηαλδη οτι ηταν ο διαβολος,μου επιτεθηκε κλπ.ΕΚΕΙ ΝΑΙ..ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΦΥΛΑΚΙΣΗΣ ΣΕ ΦΥΛΑΚΗ ΑΛΛΑ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ.
Ο ΑΚΙΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΛΑΚΙΣΤΕΙ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το σημαντικό είναι να υπάρχει ομολογία. Χωρίς ομολογία δεν αρκεί που βρέθηκε η άγνωστη ουσία αλλά πρέπει να αποδειχθεί ότι αυτή έβαλε την ουσία.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Ολοι οσοι εγκληματουνε χουν ψυχιατρικα θεματα.Διαταραχη προσωπικοτητας,εγωκεντρισμος,θυμος κλο.ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΦΥΛΑΚΗ.
Ακομα και ολοι εμεις καποια θεματα ψυχικης φυσεως τα εχουμε.
Ειναι συγκεκριμενες οι ψυχικες ασθενειες που δεν χριζουν φυλακη αλλα νοσηλεια,μην τα ξαναλεμε.ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΑΗΔΙΑ.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τότε γιατί την πέφτετε στον ακικο που είπε ότι μάλλον κάποιο θέμα έχει; Όχι ότι δικαιολογειται το έγκλημα εφόσον αποδειχτεί αλλά σε τέτοια περιστατικά (τύπου serial killers) πάντα αναζητουνε τα αίτια που έγινε ότι έγινε.
Δεν την έπεσα στον Ακίκο επειδή είπε οτι έχει κάποιο θέμα.Την έπεσα γιατί είπε να μην προφυλακιστεί.Κατανοώ ότι μπορεί να έχει τα θέματα της,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να την αφήσουμε έτσι.Τώρα αν εκείνος εννοούσε κάτι άλλο και εγώ δε κατάλαβα,τι να πω.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Το σημαντικό είναι να υπάρχει ομολογία. Χωρίς ομολογία δεν αρκεί που βρέθηκε η άγνωστη ουσία αλλά πρέπει να αποδειχθεί ότι αυτή έβαλε την ουσία.
Εχεις δει να καταδικαζονται μονο οσοι ομολογουν; :jumpy:
Το λενε ηδη ιατροδικαστες.
Εφοσον μονο αυτη ηταν μαζι με τα παιδια και οι γιατροι δεν χρησιμοποιησαν αυτην την ουσια..αυτη σιγουρα ειναι ενοχη.ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν την έπεσα στον Ακίκο επειδή είπε οτι έχει κάποιο θέμα.Την έπεσα γιατί είπε να μην προφυλακιστεί.Κατανοώ ότι μπορεί να έχει τα θέματα της,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να την αφήσουμε έτσι.Τώρα αν εκείνος εννοούσε κάτι άλλο και εγώ δε κατάλαβα,τι να πω.
Κια να την επεσες καλα εκανες.Ετσι πιστευεις ετσι εκανες.Λογαριαμσο θα δωσουμε;Οταν ακουγονται τετοια πραγματα δεν γινεται να μην την πεσουμε,σορυ αν ενοχλουντια καποιοι.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μαλλον δεν καταΛαβες τι λεει ο ακικος η τι λεει ο Ηλιας.Ο ακικος λεει οχι φυλακιση.Δεν ισχυει αυτο.Δεν εχιε το ακαταλογιστο η γυναικα.Ξερει τι εκανε.Δεν ειναι ολες οι ψυχικες ασθενειες το ιδιο.Οπως το λεει ο Ηλιας.

Η κυρα αυτη κρυβει οτι εκανε,.εχει απολυτη επιγνωση του εγκληματος και της ποινικης φυσης.Ο σχιζοφρενης αν εγκληματισει δεν το ξερει,οποτε ειτε δεν το θυμαται ή ειναι θεμα παραισθησεων,λεει δηαλδη οτι ηταν ο διαβολος,μου επιτεθηκε κλπ.ΕΚΕΙ ΝΑΙ..ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΦΥΛΑΚΙΣΗΣ ΣΕ ΦΥΛΑΚΗ ΑΛΛΑ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ.
Ο ΑΚΙΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΛΑΚΙΣΤΕΙ.
Ειπα εγώ ότι έχει το ακαταλόγιστο; Έχουμε δει και εμείς ντοκιμαντέρ με δολοφονίες μανδαμ μη φωνάζεις.
Ο ακικος πολλά λέει, ότι εσείς τσιμπάτε είναι άλλο ζήτημα. Και στην τελική όντως αν δεν είναι καταδικαστικα τα στοιχεία για να μπει μέσα και δεν ομολογήσει δεν θα της κάνουν τίποτα. Αν και για να ξεκίνησαν τώρα λογικά θα μπει μέσα.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εχεις δει να καταδικαζονται μονο οσοι ομολογουν; :jumpy:
Το λενε ηδη ιατροδικαστες.
Εφοσον μονο αυτη ηταν μαζι με τα παιδια και οι γιατροι δεν χρησιμοποιησαν αυτην την ουσια..αυτη σιγουρα ειναι ενοχη.ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κια να την επεσες καλα εκανες.Ετσι πιστευεις ετσι εκανες.Λογαριαμσο θα δωσουμε;Οταν ακουγονται τετοια πραγματα δεν γινεται να μην την πεσουμε,σορυ αν ενοχλουντια καποιοι.
Όχι εντάξει,εγώ ήθελα να είμαι σαφής.Δε την πέφτω σε κάποιον εκτός και αν μου κάνει κάτι κακό ή μου φερθεί σκάρτα.Εν προκειμένω ο Ακίκος είπε κάτι για το οποίο δεν είμαι σύμφωνη.Τώρα αν αυτός εννοούσε κάτι άλλο,I guess I'm wrong.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι λες ρε ακίκο.Τι λες ρε ακίκο.Ακόμα και για ψυχική ασθένεια να μιλάμε,η γυναίκα δεν είναι μόνο ψυχικά άρρωστη αλλά και ΣΚΑΤΟΨΥΧΗ.
Αν αποδειχθεί οτι ειναι ψυχικά ασθενής ειναι κατα μεγάλο μέρος δικαιολογημένη και η ευθύνη βαραίνει κυρίως άλλους
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Ειπα εγώ ότι έχει το ακαταλόγιστο; Έχουμε δει και εμείς ντοκιμαντέρ με δολοφονίες μανδαμ μη φωνάζεις.
Ο ακικος πολλά λέει, ότι εσείς τσιμπάτε είναι άλλο ζήτημα. Και στην τελική όντως αν δεν είναι καταδικαστικα τα στοιχεία για να μπει μέσα και δεν ομολογήσει δεν θα της κάνουν τίποτα. Αν και για να ξεκίνησαν τώρα λογικά θα μπει μέσα.
Ρε μαναρι μου,ζητησες τον λογο γιατι η κοπελα την επεσε στον ακικο.καταρχην καλα εκανε.θασ ε ρωτησει; Κατα δευτερον οτι σου ειπε.ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΣΥΕΝΗς ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΦΥΛΑΚΗ,Εκει του απανταμε και του λεμε οτι μπουρδολογει ,απλα και ομορφα και τα εξηγουμε ολα.Αν ηταν ετσι κανενας δεν θα πηγαινε φυλακη διοτι ΟΛΟΙ εχουμε θεματα ψυχικης φυσεως καταρχην,μικρα η μεγαλα και σιγουρα ολοι οσοι εγκληματουν εχουν τετοιο θεμα.ΤΟ ΖΗΤΠΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟ,ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ.
Αυτα.
Το αν θα ομολογισει και τι θα γινει εσεις δεν το ξερετε στα σιγουρα,δεν καταδικαζονται μονο οσι ομολογουν,ελεος δηλαδη,αλλα αυτο ειναι λλη κουβεντα.Η ενσταση μας ηταν με την ΜΗ ΦΥΛΑΚΙΣΗ,ΑΝ ΜΑς ΕΠΙΤΡΕΠΕΙς ΣΟΦΑΚΙ.:xtipao:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν αποδειχθεί οτι ειναι ψυχικά ασθενής ειναι κατα μεγάλο μέρος δικαιολογημένη και η ευθύνη βαραίνει κυρίως άλλους
Ολοι ειμαστε ψυχικα ασθενεις.Λιγοτερο ή περισσοτερο.
Ολοι οσοι εγκληματουν εχουν ψυχικες ασθενειες.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ.ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΙΑ ΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ.Οποιος εχει επιγνωση τιμωρηται.ΟΠΟΙΟς ΚΡΥΒΕΙ ΟΤΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΣΕ ΕΧΕΙ ΕΠΙΓΝΩΣΗ,ΤΕΛΕΊΑ.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αδιανόητο
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ακούω χρόνια τώρα να λετε για καταθλίψη, σχιζοφρένεια, για τα ωφέλη της ψυχοθεραπείας και τώρα είστε απόλυτοι χωρίς αναγωριζετε κανένα αλοθι …

Προτείνω να κλείσει το θέμα αυτο …μέχρι να βγει η απόφαση. Η γυναίκα κατ εμε πρεπει να μπει στο ψυχιατρείο,
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ρε μαναρι μου,ζητησες τον λογο γιατι η κοπελα την επεσε στον ακικο.καταρχην καλα εκανε.θασ ε ρωτησει; Κατα δευτερον οτι σου ειπε.ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΣΥΕΝΗς ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΦΥΛΑΚΗ,Εκει του απανταμε και του λεμε οτι μπουρδολογει ,απλα και ομορφα και τα εξηγουμε ολα.Αν ηταν ετσι κανενας δεν θα πηγαινε φυλακη διοτι ΟΛΟΙ εχουμε θεματα ψυχικης φυσεως καταρχην,μικρα η μεγαλα και σιγουρα ολοι οσοι εγκληματουν εχουν τετοιο θεμα.ΤΟ ΖΗΤΠΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟ,ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ.
Αυτα.
Το αν θα ομολογισει και τι θα γινει εσεις δεν το ξερετε στα σιγουρα,δεν καταδικαζονται μονο οσι ομολογουν,ελεος δηλαδη,αλλα αυτο ειναι λλη κουβεντα.Η ενσταση μας ηταν με την ΜΗ ΦΥΛΑΚΙΣΗ,ΑΝ ΜΑς ΕΠΙΤΡΕΠΕΙς ΣΟΦΑΚΙ.:xtipao:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ολοι ειμαστε ψυχικα ασθενεις.Λιγοτερο ή περισσοτερο.
Ολοι οσοι εγκληματουν εχουν ψυχικες ασθενειες.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ.ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΙΑ ΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ.Οποιος εχει επιγνωση τιμωρηται.ΟΠΟΙΟς ΚΡΥΒΕΙ ΟΤΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΣΕ ΕΧΕΙ ΕΠΙΓΝΩΣΗ,ΤΕΛΕΊΑ.
'Οχι εντάξει ίσως είχε δίκιο η Gate.Απλά ας μην τσακωθούμε και ας μην αρχίζουμε διενέξεις,ειδικά σε ένα τόσο σοβαρό θέμα...
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακούω χρόνια τώρα να λετε για καταθλίψη, σχιζοφρένεια, για τα ωφέλη της ψυχοθεραπείας και τώρα είστε απόλυτοι χωρίς αναγωριζετε κανένα αλοθι …

Προτείνω να κλείσει το θέμα αυτο …μέχρι να βγει η απόφαση. Η γυναίκα κατ εμε πρεπει να μπει στο ψυχιατρείο,
Τι μπορούμε να πούμε χωρίς να γνωρίζουμε; Υπάρχει διαγνωσμένη ψυχιατρική ασθένεια, αρχικά; Κι αν ναι, να δικαιολογεί ελαφρυντικά;

(Όντως ρωτάω, δεν γνωρίζω για την συγκεκριμένη περίπτωση)
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι μπορούμε να πούμε χωρίς να γνωρίζουμε; Υπάρχει διαγνωσμένη ψυχιατρική ασθένεια, αρχικά; Κι αν ναι, να δικαιολογεί ελαφρυντικά;

(Όντως ρωτάω, δεν γνωρίζω για την συγκεκριμένη περίπτωση)
Όχι γιατι κάποιοι ηλίθιοι ψυχίατροι και λοιποί επιστήμονες ψυχικής υγείας αδιαφόρησαν. Εχει σοβαρή διαταραχή προσωπικότητας … δεν αποκλείεται και ψύχωση θα την εξετάσουν οι ψυχίατροι και θα βγάλουν διάγνωση.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ακούω χρόνια τώρα να λετε για καταθλίψη, σχιζοφρένεια, για τα ωφέλη της ψυχοθεραπείας και τώρα είστε απόλυτοι χωρίς αναγωριζετε κανένα αλοθι …

Προτείνω να κλείσει το θέμα αυτο …μέχρι να βγει η απόφαση. Η γυναίκα κατ εμε πρεπει να μπει στο ψυχιατρείο,
Το ερώτημα μου εν προκειμένω και το λέω πάρα πολύ ήρεμα γιατί δε θέλω να τσακωθώ με κανέναν,αν σκεφτούμε με αυτή τη λογική τότε ο Λιγνάδης γιατί είναι φυλακή;Θα μπορούσε και αυτός να μπει στο ψυχιατρείο επειδή δήθεν ήταν άρρωστος και του άρεσε να εξουσιάζει πάνω σε κορμιά αθώων ψυχών.
Ο Μπάμπης γιατί μπήκε στη στενή;Θα μπορούσε και αυτός να κλειστεί στο ψυχιατρείο επειδή ήταν ψυχικά άρρωστος και σκότωσε τη γυναίκα του.Όμως δεν κλείστηκαν εκεί,αλλά στη φυλακή.

Για να προβείς σε μια τέτοια ενέργεια,όπως το να σκοτώσεις και τα 3 σου παιδιά,μάλλον δεν είσαι και τόσο υγιής ψυχικά.Όπως και το να σκοτώσεις οποιονδήποτε άνθρωπο ή ζώο.Αν λοιπόν σκεφτούμε με αυτή τη λογική,όλοι οι δολοφόνοι θα έπρεπε να είναι στα ψυχιατρεία και όχι στις φυλακές.Και εκεί απλά θα τους είχαν στα ωπα ωπα.Αυτό είναι οκ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Στον ΣΚΑΙ τωρα.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΕΜΕΝΗ Η ΔΙΚΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ Η ΔΡΑΣΤΡΙΑ.ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ,Μανδρου τωρα.
ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ.
Θα εξεταστει απλα η συμετοχη των αλλων και τα αλλα 2 παιδια.ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΕΟΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΕΜΕΝΟ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ.Η μανδρου το λεει,ξαναλεω ΤΩΡΑ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προτείνω να κλείσει το θέμα αυτο …μέχρι να βγει η απόφαση. Η γυναίκα κατ εμε πρεπει να μπει στο ψυχιατρείο,
Ειπαμε ρε φοκο να τρολαρεις,αλλα οχι και τοσο.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στον ΣΚΑΙ τωρα.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΕΜΕΝΗ Η ΔΙΚΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ Η ΔΡΑΣΤΡΙΑ.ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ,Μανδρου τωρα.
ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ.
Θα εξεταστει απλα η συμετοχη των αλλων και τα αλλα 2 παιδια.ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΕΟΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΕΜΕΝΟ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ.Η μανδρου το λεει,ξαναλεω ΤΩΡΑ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ειπαμε ρε φοκο να τρολαρεις,αλλα οχι και τοσο.
αν βρεθεί μεγαλη ποσότητα ντοπαμίνης στον οργανισμο της η καμία βλάβη στο μεταιχμιακό της σύστημα είναι δικαιολογημενη….
ανάλογα με την περιοχή εγκέφαλου που θα επηρεαστεί …μπορεί να γίνουν πολλα πράματα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top