Θάνατος τριών παιδιών στην Πάτρα

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Το κακο για μενα ειναι,πως η Ελλαδα νοσει. Διαβασα καπου,πως ειχαν επισκεφτει την μητερα κοινωνικοι λειτουργοι επειδη κακομεταχειριζοταν την μικροτερη κορη της. Ο γυναικολογος της ειχε αναφερει πως ειχε δει να εχει καποιο θεμα,η γειτονια λεει πως φαινοταν υποπτη και ειχε σιγουρα θεματα. Και;το αποτελεσμα που ειναι;η προνοια δεν εκανε τιποτα,ο γυναικολογος συνεχισε να ξεγεννα τις υπολοιπες γυναικες και η γειτονια παρεμεινε σιωπηλη. Σε κατι τετοιες καταστασεις,φταιει τοσο ο θυτης οσο και ο περιτρυγυρως του και δυστυχως η συγκεκριμενη κυρια δεν ειχε απο καπου ενα στοπ,εναν παραπανω ελεγχο. Φτασαμε στα ακρα για να μιλησουν οσοι κατι γνωριζαν αλλα ειναι ηδη αργα. Οτι και να γινει,τα παιδακια δεν επιστρεφουν. Φυσικα πρεπει να τιμωρηθει και εκεινη και οσοι ηταν συνεργοι,αλλα θα επρεπε να τιμωρηθουν και οσοι γνωριζαν αλλα δεν μιλησαν. Συνεβαλλαν σε ολο αυτο. Μακαρι να ξεκαθαριστει η υποθεση να λυτρωθουν εστω και λιγο οι ψυχες των παιδιων. Πρεπει ωστοσο,να λαβουμε δραστικα μετρα γενικα σαν πολιετεια. Ακομη και οταν ενα ζευγαρι παρει την αποφαση να εγκυμονησει και να φερει στον κοσμο εναν ανθρωπο,θα επρεπε να ελεγχεται ψυχολογικα σωματικα,αν ειναι σωστο το περιβαλλον κτλπ. Ο Θεος να τα αναπαυσει τα παιδια
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Είπε σήμερα ιατροδικαστής ξεκάθαρα οτι ο θάνατος της Ίριδας είναι αναμφίβολα εγκληματική ενέργεια.
Με το πανακι; από ασφυξία; η από κάτι άλλο;
Τι να πω..
Κι αυτή η μάνα χθες, ο θεος να την κανει δηλαδή, έδωσε συνέντευξη και δεν ξέρω μόνο για τα παιδια της δε μίλησε η τζωρτζινουλα η ιριδουλα. Δεν ξερω γιατι αλλα όσες ακουω να μιλάνε με υποκοριστικά στα παιδιά τους για κάποιο λόγο δε μ αρέσει.!!
Οχι πως ειναι εγκληματίες προς Θεου αλλά δεν ξέρω ποτε δεν έχω προσφωνησει τα παιδιά μου με χαϊδευτικά. Θα πω ο Γιάννης δε θα πω ο γιαννακης. Άλλο θέμα αυτό απλώς μου ακουστηκε άσχημα στη συνέντευξη.
Ένα από όλα
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με το πανακι; από ασφυξία; η από κάτι άλλο;
Τι να πω..
Κι αυτή η μάνα χθες, ο θεος να την κανει δηλαδή, έδωσε συνέντευξη και δεν ξέρω μόνο για τα παιδια της δε μίλησε η τζωρτζινουλα η ιριδουλα. Δεν ξερω γιατι αλλα όσες ακουω να μιλάνε με υποκοριστικά στα παιδιά τους για κάποιο λόγο δε μ αρέσει.!!
Οχι πως ειναι εγκληματίες προς Θεου αλλά δεν ξέρω ποτε δεν έχω προσφωνησει τα παιδιά μου με χαϊδευτικά. Θα πω ο Γιάννης δε θα πω ο γιαννακης. Άλλο θέμα αυτό απλώς μου ακουστηκε άσχημα στη συνέντευξη.
Ένα από όλα
Αφωνη απλα :worry: ....
Γιατι βρε καλη μου αυτο ?
Εγω τα παιδια ειδικα οταν ηταν μικρα μονο με το ονομα τους δεν τα ελεγα ...
Ακομα και τωρα δεν λεω ο γιος μου ή η κορη μου με τα ονοματα τους ,με τα υποχωριστικα- χαιδευτικα τους μιλαω γι αυτα ...

Ελα μην τα τσουβαλοποιουμε ολα και δουμε και την εκδήλωση τρυφερότητας και αγαπης για τους ανθρωπους μας και αυτο σαν ενοχοποιητικο στοιχειο,επειδη μια νοσηρη προσωπικοτητα ετυχε να πραξει ετσι ;)
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Αφωνη απλα :worry: ....
Γιατι βρε καλη μου αυτο ?
Εγω τα παιδια ειδικα οταν ηταν μικρα μονο με το ονομα τους δεν τα ελεγα ...
Ακομα και τωρα δεν λεω ο γιος μου ή η κορη μου με τα ονοματα τους ,με τα υποχωριστικα- χαιδευτικα τους μιλαω γι αυτα ...

Ελα μην τα τσουβαλοποιουμε ολα και δουμε και την εκδήλωση τρυφερότητας και αγαπης για τους ανθρωπους μας και αυτο σαν ενοχοποιητικο στοιχειο,επειδη μια νοσηρη προσωπικοτητα ετυχε να πραξει ετσι ;)
Μωρέ μαργαρίτα εμένα δε μου αρέσει δε μου βγαίνει κι όσες μαμάδες τις ακουω να το λένε δε μου αρέσει αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να το εξηγήσω.... Ασχετα τώρα με τη πισπιριγκου ε.. Απλά επειδή τις προσφωνησε έτσι. Εχω κι εγώ αυτό το κόλλημα μου κάνει καπως ειρωνια να λέμε έτσι τα παιδάκια λες κ ειναι κουταβάκια κάπως έτσι μου κάθεται λες και ειναο ας πουμε απροστάτευτα αχ το Γιαννάκη μου. Τέτοια. Βέβαια μικρουλι κ τέτοια θα πω
Μου βγαίνουν αυτά
Αλλά με τα ονόματα δεν μου βγαίνει δε μ αρέσει. Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου:D
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μωρέ μαργαρίτα εμένα δε μου αρέσει δε μου βγαίνει κι όσες μαμάδες τις ακουω να το λένε δε μου αρέσει αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να το εξηγήσω.... Ασχετα τώρα με τη πισπιριγκου ε.. Απλά επειδή τις προσφωνησε έτσι. Εχω κι εγώ αυτό το κόλλημα μου κάνει καπως ειρωνια να λέμε έτσι τα παιδάκια λες κ ειναι κουταβάκια κάπως έτσι μου κάθεται λες και ειναο ας πουμε απροστάτευτα αχ το Γιαννάκη μου. Τέτοια. Βέβαια μικρουλι κ τέτοια θα πω
Μου βγαίνουν αυτά
Αλλά με τα ονόματα δεν μου βγαίνει δε μ αρέσει. Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου:D
Αλλο αυτο και το καταλαβαινω ;)
Σκεψου μια ας πουμε που δεν σε ηξερε τι μπορει να σου πει ..
Θες μερικα απο τις πολυξερες ?

¨Πω πω κοιτα τι λεει ,ακου εκει δεν τις βγαινει, οτι πιο τρυφερο για το ιδιο της το παιδακι ,τι μανα ?¨

Ορεξη να εχεις εσυ μετα να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας γιατι στο να σου περασουν μια ταμπελα μερικοι το χουν στο χειλακι τους ,ετοιμο :)

Οποτε μην ταυτιζεις-συγκρίνεις καταστασεις ,ναι και εμενα με κλωτσαει πολυ να τα ακουω απο την συγκεκριμενη ειδικα αυτο που προειπα ,να βλεπω την συγκεκριμενη φωτο που παιζει στα καναλια , το ποσο τρυφερα κοιταει την Τζωρτινα και την επομενη στιγμη την σκοτώνει ;)

Οπως το ειπες αβυσσος οι ψυχες μας ..
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Αλλο αυτο και το καταλαβαινω ;)
Σκεψου μια ας πουμε που δεν σε ηξερε τι μπορει να σου πει ..
Θες μερικα απο τις πολυξερες ?

¨Πω πω κοιτα τι λεει ,ακου εκει δεν τις βγαινει, οτι πιο τρυφερο για το ιδιο της το παιδακι ,τι μανα ?¨

Ορεξη να εχεις εσυ μετα να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας γιατι στο να σου περασουν μια ταμπελα μερικοι το χουν στο χειλακι τους ,ετοιμο :)

Οποτε μην ταυτιζεις-συγκρίνεις καταστασεις ,ναι και εμενα με κλωτσαει πολυ να τα ακουω απο την συγκεκριμενη ειδικα αυτο που προειπα ,να βλεπω την συγκεκριμενη φωτο που παιζει στα καναλια , το ποσο τρυφερα κοιταει την Τζωρτινα και την επομενη στιγμη την σκοτώνει ;)

Οπως το ειπες αβυσσος οι ψυχες μας ..
Από το υποκοριστικό φαίνεται η τρυφερότητα; εγώ άλλη δουλειά δεν κάνω από το να τα αγκαλιάζω κ να τα φιλάω σε σημείο να τα χω κάνει μαμοθρεφτα ώρες ώρες και καλομαθημενα. Σε σημείο που λέω φτάνει ας πουμε.!!μηπως δεν κάνει κιόλας θα τα κατσιασω
Ναι εντάξει μπορεί να μην είναι σωστό αυτό που λέω απλά έτσι μου βγαίνει δεν ξέρω αν είναι κ λάθος
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από το υποκοριστικό φαίνεται η τρυφερότητα; εγώ άλλη δουλειά δεν κάνω από το να τα αγκαλιάζω κ να τα φιλάω σε σημείο να τα χω κάνει μαμοθρεφτα ώρες ώρες και καλομαθημενα. Σε σημείο που λέω φτάνει ας πουμε.!!μηπως δεν κάνει κιόλας θα τα κατσιασω
Ναι εντάξει μπορεί να μην είναι σωστό αυτό που λέω απλά έτσι μου βγαίνει δεν ξέρω αν είναι κ λάθος
Ελα βρε συ μην τα λες σε εμενα αυτα ,ειναι σου λεω τα ευκολα σεναρια αυτων που δεν εχουν ιδεα ;)

Να τα κατσιασεις τωρα που μπορεις γιατι μετα θα τα κυνηγάς ακουσε με..
Και μακρυα απο συμβουλες ,μην τα παίρνεις τοσο αγκαλια ,μην τα παιρνεις στο κρεβατι σου να κοιμηθουν ,μην μην μην ..
Αντε να μην πω τι ειναι ...ζει τα και οταν ερθει η ωρα τους μονα τους θα φυγουν και απο το κρεβατι σου και απο την αγκαλια σου ,αν και μεταξυ μας οταν μεγαλώσουν και σε κανουν μια στο τοσο αγκαλια, θα ειναι ακομα καλυτερη γιατι πλεον δεν ειναι η ιδια με την παιδικη ,εκφραζει ακομα πιο δυνατα συναισθημτα απο εκεινες..
Σαν την αγκαλια των παιδιων σου τιποτα αλλο στον κοσμο πραγματικα ,ολα τ αλλα μπροστα τους ειναι απλα σκονες στον ανεμο και ξερεις τι εννοω :)

Παρε δοσεις παιδικοτητας και για εμενα γιατι πλεον αυτος που μου εμεινε στο σπιτι περνάει εφηβια και η μονη μυρωδια που υπαρχει παντου ειναι του ΑΧΑ,μπανιο κανει με αυτο :bleh:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Είπε σήμερα ιατροδικαστής ξεκάθαρα οτι ο θάνατος της Ίριδας είναι αναμφίβολα εγκληματική ενέργεια.
Ναι,..το εχω δει και εγω.Για ιριδα καμια αμφιβολια.
Παμε και στα αλλα.Μαλενα.

[...]Οι ύποπτες ενδείξεις στην Μαλένα​


Τα ύποπτα στοιχεία τα οποία εξετάζουν οι Αρχές στην υπόθεση θανάτου της Μαλένας είναι τα εξής, σύμφωνα με την εκπομπή “Πρωινό”:


  • Αλλοιώσεις σε συκώτι και νεφρό
  • Ασφυκτικός θάνατος: Θεωρείται δεδομένος για πολλούς ιατροδικαστές
  • Το πανάκι στο χέρι του παιδιού
  • Δύο εκδορές στη μύτη και ένα έκζεμα στο μάγουλο
  • Τα 35 λεπτά της ώρας που είναι η διαφορά από την ώρα που η Ρούλα Πισπιρίγκου λέει πως ειδοποίησε τους γιατρούς στο νοσοκομείο “Ελπίς” μέχρι την ώρα που φτάνουν οι γιατροί

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Μιλαμε βεβαια για οικογενεια καραπουταναριων...
ΥΓ Ζητω ταπεινα συγνωμη απο τις κατεπαγγελμα πορνες.Δεν υπαρχει καμια σχεση με τα καραπουταναρια στην ψυχη.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Το ταμπλετ δειχνει αναζητησεις για φαρμακα τυπου κεταμινης.Τωρα το λεει.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχετε σχολιάσει σε αυτό το θρεντ αλλά γιατί κινούνται ΟΛΑ τόσο αργά σε αυτή την υπόθεση; Και γιατί όλες οι λεπτομέρειες περνάνε από τη Ζήνα και τον Ευαγγελάτο; Μήπως δεν είναι τόσο δεμένη η υπόθεση όσο λένε και αφήνουν να διαρρέουν πληροφορίες για να κάνουν τη Ρούλα και τον Μάνο να κάνουν ένα λάθος σε ένα τηλεφώνημα; Γιατί νομίζετε αφήνουν ελεύθερους τους συγγενείς και της έχουν δώσει δικό της καρτοτηλέφωνο; Καταγράφουν τα πάντα και περιμένουν κάποιο λάθος. Κάτι μου κλωτσάει σε αυτή την υπόθεση.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι το έχει στήσει όλο;
Τι εννοεις;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν ξέρω αν το έχετε σχολιάσει σε αυτό το θρεντ αλλά γιατί κινούνται ΟΛΑ τόσο αργά σε αυτή την υπόθεση; Και γιατί όλες οι λεπτομέρειες περνάνε από τη Ζήνα και τον Ευαγγελάτο; Μήπως δεν είναι τόσο δεμένη η υπόθεση όσο λένε και αφήνουν να διαρρέουν πληροφορίες για να κάνουν τη Ρούλα και τον Μάνο να κάνουν ένα λάθος σε ένα τηλεφώνημα; Γιατί νομίζετε αφήνουν ελεύθερους τους συγγενείς και της έχουν δώσει δικό της καρτοτηλέφωνο; Καταγράφουν τα πάντα και περιμένουν κάποιο λάθος. Κάτι μου κλωτσάει σε αυτή την υπόθεση.
Δεν περνανε ολες οι πληροφοριες απο αυτους,και αλλου τα βλεπουμε.
Ειναι αργα διοτι οταν δεν ειναι μπροστα κανενας μαρτυρας και οταν εχουμε να κανοιυμε με κατι τοσο ασυνηθιστι και απιθανο..πρεπει ολα να ειναι σωστα.
Κια βεβαια ειναι δεμενα και θελουν να τα δεσουν ακομα περισσοτερο.

Οχι και εδω συνομωσιολογια ελεος ρε παιδια.Δεν εχετε αφησει τιποτα πια.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Τι εννοεις;
Εννοώ, μου φαίνεται αδιανόητο όλο αυτό. Το να κρύψει το τάμπλετ, μέσα στο φέρετρο, και να έχει μέσα αναζητήσεις για κεταμίνη. Σαν να αφήνει ενοχοποιητικά στοιχεία ΣΥΝΕΧΩΣ, σαν trail, σαν καλοστημένη ταινία. Θα μπορούσε να το έχει κρύψει οπουδήποτε αλλού, αλλά επέλεξε το φέρετρο.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Εννοώ, μου φαίνεται αδιανόητο όλο αυτό. Το να κρύψει το τάμπλετ, μέσα στο φέρετρο, και να έχει μέσα αναζητήσεις για κεταμίνη. Σαν να αφήνει ενοχοποιητικά στοιχεία ΣΥΝΕΧΩΣ, σαν trail, σαν καλοστημένη ταινία. Θα μπορούσε να το έχει κρύψει οπουδήποτε αλλού, αλλά επέλεξε το φέρετρο.
Οχι δεν τα αφησε.Τα εχιε διαγραψει.Απο οτι καταλαβα..διοτι οταν το ειδαν αρχικα ειπαν οτι δεν ειχε τιποτα το ταμπλετ.Ομως στη συνεχεια ειδαν οτι η γκουγκλ επιστρεφει αναλογα με τα κουκις...απαντησεις σε τετοια ερωτηματα.Καπως ετσι το περιεγραψαν στην τιβι.
Επισης εσυ τωρα το σκεφτεσαι ετσι που εχει ερθει η υποθεση στο φως.
Αυτη ποτε δεν φανταζοταν οτι θα την πιασουν
..και για μια πιθανοτητα, ακριβως για αυτο ειπε να την θαψουν με το ταμπλετ..διοτι κανενας δεν θα σκεφτοταν να το ξεθαψει,.προφανως σκεφτηκε αυτη.

Παλι σκεφτεστε με τον δικο σας τροπο .
 

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχετε σχολιάσει σε αυτό το θρεντ αλλά γιατί κινούνται ΟΛΑ τόσο αργά σε αυτή την υπόθεση; Και γιατί όλες οι λεπτομέρειες περνάνε από τη Ζήνα και τον Ευαγγελάτο; Μήπως δεν είναι τόσο δεμένη η υπόθεση όσο λένε και αφήνουν να διαρρέουν πληροφορίες για να κάνουν τη Ρούλα και τον Μάνο να κάνουν ένα λάθος σε ένα τηλεφώνημα; Γιατί νομίζετε αφήνουν ελεύθερους τους συγγενείς και της έχουν δώσει δικό της καρτοτηλέφωνο; Καταγράφουν τα πάντα και περιμένουν κάποιο λάθος. Κάτι μου κλωτσάει σε αυτή την υπόθεση.



Ουσιαστικά, για την τζωρτζινα ειδικά έχει δεθεί που είναι και η κατηγορία. Το διαδικτυο τώρα σε συνδυασμό με τις αρχές θα βγάλει ακόμα υλικό δεσιματος..
Τώρα, η αλήθεια είναι ότι μάλλον παίζει συγκάλυψη ή λάθη με τους ιατροδικαστες και κάτι γίνεται κι εκεί και αργούν. Αλλά μην ξεχνάμε κ η έρευνα στο διαδίκτυο σύμφωνα με το κύριο Σφακιανάκη θέλει χρόνο.
*Ας μν σχολιάσουμε δε ότι είμαστε στην Ελλάδα... *
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Νέες αποκαλύψεις για το θρίλερ με τα τρία νεκρά παιδιά της οικογένειας Δασκαλάκη-Πισπιρίγκου, στην Πάτρα. Σύμφωνα με τα όσα μετέδωσε ο ΑΝΤ1, το τάμπλετ της Τζωρτζίνας “μίλησε”. Υπενθυμίζεται ότι η συσκευή είχε ταφεί μαζί με την 9χρονη, με επιθυμία της Ρούλας Πισπιρίγκου, που παραμένει προφυλακισμένη στον Κορυδαλλό. Πριν από μερικά 24ωρα, έγινε εκταφή του τάμπλετ σε μία προσπάθεια να πέσει “φως” στις συνθήκες, κάτω από τις οποίες το παιδί έχασε τη ζωή του.

Σύμφωνα με ρεπορτάζ που μεταδόθηκε στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1 με τον Νίκο Χατζηνικολάου, υψηλόβαθμη πηγή ανέφερε ότι το τάμπλετ ανέδειξε επιβαρυντικά στοιχεία για την κατηγορούμενη.


Υπήρξαν αναζητήσεις και επικοινωνίες που εμφανίζονται στο τάμπλετ, οι οποίες, όπως είπε χαρακτηριστικά η πηγή αυτή, “καίνε την Ρούλα Πισπιρίγκου”.


Σχετικά με το αν στις αναζητήσεις αυτές υπάρχει η ουσία κεταμίνη, επισημάνθηκε ότι από την Google, υπάρχουν ειδοποιήσεις όταν κάποιος αναζητεί κάτι με ομοειδή προϊόντα, τα λεγόμενα pop up. Ουσιαστικά, κάποιος αναζήτησε μία ουσία -φαρμακευτική ουσία- και η Google στη συνέχεια έστελνε ειδοποιήσεις με παρεμφερή φαρμακευτικά υλικά, επισημάνθηκε στο ρεπορτάζ.

Οι αναζητήσεις αυτές έγιναν πριν πεθάνει το παιδί, σύμφωνα με το ρεπορτάζ.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχετε σχολιάσει σε αυτό το θρεντ αλλά γιατί κινούνται ΟΛΑ τόσο αργά σε αυτή την υπόθεση; Και γιατί όλες οι λεπτομέρειες περνάνε από τη Ζήνα και τον Ευαγγελάτο; Μήπως δεν είναι τόσο δεμένη η υπόθεση όσο λένε και αφήνουν να διαρρέουν πληροφορίες για να κάνουν τη Ρούλα και τον Μάνο να κάνουν ένα λάθος σε ένα τηλεφώνημα; Γιατί νομίζετε αφήνουν ελεύθερους τους συγγενείς και της έχουν δώσει δικό της καρτοτηλέφωνο; Καταγράφουν τα πάντα και περιμένουν κάποιο λάθος. Κάτι μου κλωτσάει σε αυτή την υπόθεση.
Κι εγώ το χω σκεφτεί αυτό αλλά δε θα το χουν σκεφτεί κι αυτοί ; το ζευγάρι εννοω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top