Θέλω να της σπάσω τα μούτρα!

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
εγω δεν θα πω την αποψη μου επι του θεματος,αλλα θα πω την δικη μου ιστορια και τα συμπερασματα θα τα βγαλεις εσυ;)

καλη ωρα πριν απο κατι χρονια περιπου,β λυκειου οπως καλη ωρα,ηρθε η στιγη να παω σ'ενα φροντιστηριο με μια κοπελα που δεν την πηγαινα καθολου απο το σχολειο!
ετσι εκτος απο το σχολειο,θα την ετρωγα στη μαπα αλλο ενα 4ωρο εκει...
αυτη την κοπελα μολις την εβλεπα μου γυριζε το ματι και η πιεση μου ανεβαινε στα υψη:verymad:
και αυτο γιατι?
γιατι μου το επαιζε φιλη,ενω δεν ηταν...οταν ημασταν μαζι ολα μια χαρα και αγαπη μου και κουκλα μου και μολις γυριζα την πλατη μου επεφτε το θαψιμο και οι μαχαιριες συννεφο:whistle:
οταν μου το ελεγαν δεν το πολυπιστευα μεχρι που την ακουσα με τα ιδια μου τα αυτια καποια μερα που ημουν στην τουαλετα και αυτη ακριβως εξω απο την πορτα της τουαλετας που βρισκομουν!
αμεσως σα να την ξεγραψα εντελως απο το μυαλο μου και απο τον υπολοιπο κοσμο...
αυτη ανησυχισε σαν "καλη" φιλη που ηταν και με ρωτησε τι συμβαινει και εχει αλλαξει η σταση μου απεναντι της,της τα ειπα εξω απο τα δοντια,το αρνηθηκε φυσικα και εγω συνεχισα να αδιαφορω παντελως ομως...
οποτε την ετσουξε η αδιαφορια μου και για να με κανει να ασχοληθω μαζι της,αρχισε αυτα τα ωραια και πικροχολα αστεια - σποντες που σου λεει και η δικια σου προβληματικη!
νευριαζα,εβραζα μεσα μου αλλα ποτε δεν το εδειχνα ουτε το ελεγα σε αλλους...μετα απο καποιο καιρο μιλαγε δεν μιλαγε,με μαχαιρωνε δεν με μαχαιρωνε,εγω ειχα κλεισει τα αυτια μου και δεν ακουγα τιποτα απ'οσα εβγαιναν απο το στομα της...
δεν με πειραζε πια το παραμικρο που ελεγε για μενα γιατι πολυ απλα δεν υπηρχε και ας ηταν στο ιδιο σχολειο και στο ιδιο φροντιστηριο!
την ειχα κανει αορατη στο μυαλο μου,πραγματικα...
την ειχα ξεγραψει εντελως απο τη ζωη μου και ημουν καλα:)
οποτε μην καθεσαι να τσαντιζεσαι καν...
απλα σκεψου οτι δεν υπαρχει και συνεχισε την καθημερινοτητα σου στο σχολειο με οσους ειναι πραγματικα φιλοι σου και εχεις διπλα σου!
απλα ενημερωσε την για την επιλογη σου ωστε να εισαι ξεκαθαρη μαζι της και να ην νομιζει οτι ειστε δυο καλες φιλες που απλως "πειραζεστε" μεταξυ σας!
δεν θελω να εχω καμια επαφη μαζι σου,χαρηκα ιδιαιτερως για την γνωριμια,μην με ξαναενοχλησεις και τελειωνει εκει το θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι να σου πω. Πιστεύω πως όσο μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση νιώθουμε για τον εαυτό μας, τόσο λιγότερο εκνευριζόμαστε με τέτοια σχόλια και σίγουρα δεν φτάνουμε σε σημείο να θέλουμε να κάνουμε τον ένοχο μαύρο στο ξύλο. :D
Παίζει και ο όμορφος νεαρός βέβαια στη μέση. Αυτό από μόνο του διαταράσσει τις ισορροπίες. :D

Ναι, μην ξεχναμε και το μηλον της εριδος:P
Ξερεις τι πιστευω??? Πως δεν γινεται να μην εκνευριζομαστε... Αλλα πως μπορουμε να ελεγξουμε το ποσο θα το δειξουμε....

εγω δεν θα πω την αποψη μου επι του θεματος,αλλα θα πω την δικη μου ιστορια και τα συμπερασματα θα τα βγαλεις εσυ;)

καλη ωρα πριν απο κατι χρονια περιπου,β λυκειου οπως καλη ωρα,ηρθε η στιγη να παω σ'ενα φροντιστηριο με μια κοπελα που δεν την πηγαινα καθολου απο το σχολειο!
ετσι εκτος απο το σχολειο,θα την ετρωγα στη μαπα αλλο ενα 4ωρο εκει...
αυτη την κοπελα μολις την εβλεπα μου γυριζε το ματι και η πιεση μου ανεβαινε στα υψη:verymad:
και αυτο γιατι?
γιατι μου το επαιζε φιλη,ενω δεν ηταν...οταν ημασταν μαζι ολα μια χαρα και αγαπη μου και κουκλα μου και μολις γυριζα την πλατη μου επεφτε το θαψιμο και οι μαχαιριες συννεφο:whistle:
οταν μου το ελεγαν δεν το πολυπιστευα μεχρι που την ακουσα με τα ιδια μου τα αυτια καποια μερα που ημουν στην τουαλετα και αυτη ακριβως εξω απο την πορτα της τουαλετας που βρισκομουν!
αμεσως σα να την ξεγραψα εντελως απο το μυαλο μου και απο τον υπολοιπο κοσμο...
αυτη ανησυχισε σαν "καλη" φιλη που ηταν και με ρωτησε τι συμβαινει και εχει αλλαξει η σταση μου απεναντι της,της τα ειπα εξω απο τα δοντια,το αρνηθηκε φυσικα και εγω συνεχισα να αδιαφορω παντελως ομως...
οποτε την ετσουξε η αδιαφορια μου και για να με κανει να ασχοληθω μαζι της,αρχισε αυτα τα ωραια και πικροχολα αστεια - σποντες που σου λεει και η δικια σου προβληματικη!
νευριαζα,εβραζα μεσα μου αλλα ποτε δεν το εδειχνα ουτε το ελεγα σε αλλους...μετα απο καποιο καιρο μιλαγε δεν μιλαγε,με μαχαιρωνε δεν με μαχαιρωνε,εγω ειχα κλεισει τα αυτια μου και δεν ακουγα τιποτα απ'οσα εβγαιναν απο το στομα της...
δεν με πειραζε πια το παραμικρο που ελεγε για μενα γιατι πολυ απλα δεν υπηρχε και ας ηταν στο ιδιο σχολειο και στο ιδιο φροντιστηριο!
την ειχα κανει αορατη στο μυαλο μου,πραγματικα...
την ειχα ξεγραψει εντελως απο τη ζωη μου και ημουν καλα:)
οποτε μην καθεσαι να τσαντιζεσαι καν...
απλα σκεψου οτι δεν υπαρχει και συνεχισε την καθημερινοτητα σου στο σχολειο με οσους ειναι πραγματικα φιλοι σου και εχεις διπλα σου!
απλα ενημερωσε την για την επιλογη σου ωστε να εισαι ξεκαθαρη μαζι της και να ην νομιζει οτι ειστε δυο καλες φιλες που απλως "πειραζεστε" μεταξυ σας!
δεν θελω να εχω καμια επαφη μαζι σου,χαρηκα ιδιαιτερως για την γνωριμια,μην με ξαναενοχλησεις και τελειωνει εκει το θεμα!

Αυτην ακριβως την σταση πιστευω πως ειναι η ιδανικη... Ισως και λιγο πιο σκληρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Περιεργο! συνηθως το σνομπ το κανει αυτος που γουσταρει τον αλλο και θελει και καλα να δειξει οτι δεν ενδιαφερεται :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αγαπητή Παράνοια :P

Δεν πρόκειται να σου πω κάτι καινούριο στο τι να κάνεις. Στα είπαν όλα οι προλαλήσαντες.
Περνάω το ίδιο ακριβώς πράγμα στο οποίο αναφέρεσαι, μόνο που δεν είμαι ούτε το "θύμα", ούτε και ο "θύτης". Και δεν είμαστε και λύκειο. Φαντάσου, λοιπόν, πόσες τέτοιες θα βρεις στη ζωή σου και μάθε από νωρίς να μένεις απαθής στα πικρόχολα σχόλια του καθενός, γιατί έχεις να ζήσεις στιγμές απείρου κάλλους.
Το άτομο στο οποίο αναφέρομαι ήταν στενή μας φίλη κιόλας με πολλά κιλά (τα οποία δεν τα έχει χάσει, αλλά προσπαθεί) η οποία έκανε πολύ κακεντρεχή σχόλια σε φίλη μας στην ίδια παρέα κι ας είχαν διαφορά μόλις 2 κιλών. Αποκορύφωμα της νοσηρής της κατάστασης ήταν ένα ξέσπασμα για κάτι πολύ γελοίο στο οποίο είχε άδικο και άρχισε να κατηγορεί τους πάντες και τα πάντα. Οι σχέσεις μας έχουν περιοριστεί πλέον στα απολύτως απαραίτητα και το πρώην "θύμα" της δεν την παίρνει καθόλου στα σοβαρά.
Όσο την αφήνεις, τόσο θα συνεχίζει. Δεν έμαθε ότι ο άνθρωπος δεν κρίνεται από το περιτύλιγμα. Ίσως μια μέρα το μάθει. Εσύ μην την αφήνεις να συνεχίζει πάντως. Την επόμενη φορά που θα σου πει κάτι ανάλογο πες της ήρεμα πως δε σε απασχολεί η γνώμη της και να την κρατάει για τον εαυτό της. Το να σταματήσεις να της μιλάς από τη μια μέρα στην άλλη δεν ενδείκνυται, γιατί μπορεί να βγει κι από πάνω στο τέλος. Φτιάχνουν καλά σενάρια τέτοιοι άνθρωποι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Εγώ ξέρετε τι βλέπω απ'όλα αυτά??οτι όλοι εσείς που τις δίνετε συμβουλές για το πρόβλημά της,είστε άτομα που είτε τα έχετε περάσει αυτα ή είστε άτομα που δεν τα έχετε περάσει κ απλα δίνετε συμβουλές...θέλω να πω με αυτό οτι τα περάσατε κ μετά καταλάβατε τι πρέπει να κάνετε..άρα δεν είναι κ τόσο εύκολο να τα κάνει πράξη η κοπέλα..δε λέω οτι εσείς το λέτε εύκολο κ έρχομαι εγώ κ λέω οτι είναι δύσκολο κ το παίζω έξυπνη..ειλικρινά οχι δεν κάνω αυτό..απλά θέλω να της πω οτι όταν καταλάβει πραγματικά οτι δεν αξίζει η κοπέλα θα μπορέσει να το αντιμετωπίσει..(ελπίζω να καταλαβαίνετε όλοι τι θέλω να πω)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Nαι Χαρά εγώ κατάλαβα τι εννοείς.. Και όντως, το να ξυπνάς 7.30 το πρωί, να πηγαίνεις στο σχολείο και τα σκατομαλλιά να φριζάρουν από την βροχή και να έχεις το άγχος να μην σε δει έτσι ο "άλλος" σε συνδιασμό με αυτήν την ηλίθια δεν είναι εύκολο να τα αντέξεις:/: Αλλά κάποια στιγμή απλά πρέπει να το πάρεις απόφαση. Σιγά μην χαλάς κάθε μέρα την όρεξη σου γι'αυτήν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλά όλο αυτό που περιγράφεις είναι κλασσικό σκηνικό σχολείου!Και 'γω πέρασα κάτι παρόμοιο, ψέμματα δεν θα πώ,αλλά εγώ άλλο θα πώ: κάποτε θα τα θυμάσαι αυτά και θα γελάς!!!!
Γιάτι σίγουρα μετά το καλοκαίρι του 2011 θα πάρει η καθεμία σας ξεχωριστούς δρόμους και μάντεψε θα γλιτώσεις και τη φυλακή βρε!χαχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ΑΑΑΑ εισαι β'λυκείου!Υπομονή το καλοκαίρι του 2012 θα πάρετε ξεχωριστούς δρόμους!
:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erin_1975

Νεοφερμένος

Η erin_1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μην την κάνεις παρέα εφόσον σε μειώνει όποιος μας μειώνει δεν αξίζει του σεβασμού μας. Επίσης όταν σου την μπαίνει αμέσως βάλε την στην θέση της. .....άμεσως όμως.....αν μπορείς χωρίς προσβολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
τωρα θελω να την πλκαωσω και εγω...μου γυρισαν τα λαμπακια!:whistle:
οταν ειδα τον τιτλο λεω θα πω :κατω η βια κοριτσια ...να συζητησετε...αλλα μολις το διαβασα ολο..........μπουρλοτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
και αυτο ειναι το εσενς της γυναικας.

ποιο το προβλημα της? Μια αλλη που παει να της φαει το γκομενο.

αυτο ειναι το προβλημα.

αυτο.

ειναι.

το.

γ@μ1μ3ν0.

προβλημα.

οχι το τι θα κανει στη ζωη της, οχι το να κοιταξει λιγακι να καλυτερεψει τον εαυτο της, οχι να ανοιξει το μυαλο της.

οχι.

η αλλη που της τρωει το γκομενο.

και μετα σας φαινεται περιεργο που μισω την ανθρωποτητα και τους θεωρω ολους βλακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ωωωωωωω εσυ το παρακανες!
μπορει αυτο με το γκομενο ...να ειναι το κερασακι στην τουρτα...το γενικο στυλακι της ειναι που της την σπαει!που την μειωνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
και μετα σας φαινεται περιεργο που μισω την ανθρωποτητα και τους θεωρω ολους βλακες.

Κι ύστερα ο Θεος φύσηξε τη μύτη του και εξοργισμένη η Παναγιά αναφώνησε "το καλύτερο κομμάτι πετάς"...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
μπορει αυτο με το γκομενο ...να ειναι το κερασακι στην τουρτα...το γενικο στυλακι της ειναι που της την σπαει!που την μειωνει

γιατι το τι κανουν ειναι οι ΑΛΛΟΙ ειναι πιο σημαντικο απο το τι κανουμε ΕΜΕΙΣ...ε λ ε ο ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
γιατι το τι κανουν ειναι οι ΑΛΛΟΙ ειναι πιο σημαντικο απο το τι κανουμε ΕΜΕΙΣ...ε λ ε ο ς

ε? και που ξερω εγω τι κανει αυτη? οχι το να μειωνει καποιος εσενα δεν ειναι χειροτερο απο το να μειωνεις εσυ καποιον! ειμαι κατα και των δυο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galla

Νεοφερμένος

Ο galla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ναι το ξέρω ακούγεται πολύ κατινέ..!.όμως ακούστε πως έχει η ιστορία....φέτος Β λυκείου με το καλό γίναμε δύο τμήματα.Αυτό σημαίνει ότι ήρθαν πολλά άτομα στο τμήμα το οποίο βρισκόμουν εδώ και τόσα χρόνια.Και να ξεπροβάλει και ΑΥΤΗ!Μια κοπέλα όχι ιδιαίτερα συμπαθητική με τρομερή αδυναμία στο κουτσομπολιό και από τότε που έχασε εκείνα τα ριμαδό17 κιλά συμπεριφέρεται σαν καλοφτιαγμένο μοντέλο.με αυτή την κοπέλα δεν είχα ιδιαίτερες σχέσεις διότι δεν με συνέφερε και πολύ.....Τέλοσπάντων έρχεται φέτος ένα παιδί στο σχολείο μας πραγματικά πολύ όμορφο....Κατευθείαν βέβαια έπεσε με τα μούτρα έκανε σαν λυσσάρα τον ακολουθούσε παντού έκανε τα πάντα τόσο έντονα ώστε να της δώσει σημασία.!!!μέχρι μια μέρα(πριν 1 βδομάδα) κατάλαβε ότι εμένα μου άρεσε,με ένα υφάκι έρχεται και με ρωτάει τι γίνεται.Εγώ φυσικά της απάντησα ότι δεν μου αρέσει και ότι δεν συμβαίνει τίποτα,δεν θα ήθελα να λένε για εμένα και τα προσωπικά μου.Βέβαια δεν πείστηκε από την απάντηση μου και από εκείνη την στιγμή άρχισε να με σνομπάρει και να με μειώνει ασταμάτητα.<<Η θετική τι νομίζεις ότι είναι παίρνεις τύπους και βάζεις αριθμούς ενώ στην θεωριτική δεν είναι έτσι>> <<Καλά ρε συ δεν μπορείς να βγάλεις το 1000άρη σε 5 λεπτά; Δηλαδή που πας στον στρατό έτσι;>> <<καλά το ξέρεις ότι ξεπατώνομαι κάθε μέρα στον διάδρομο; δεν μπορώ άλλο δηλαδή.>> <<έλα ρε συ δεν σου ταιριάζει αυτό εκείνο το άλλο σε κάνουν χοντρή προσπάθησε να κόψεις τίποτα>> <<μιλάμε τον έχω στο χέρι μου τον Χ. εσύ αγάπη μου ακόμα τίποτα,από τότε που σε παράτησε ο Ψ. χάλια είσαι>> ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΩ ΦΥΛΑΚΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ:):):):):D
Μην ασχολεισαι μαζι της,τετοια ατομα δεν αξιζουν ουτε 1 λεπτο απο τη ζωη σου,να τους αφιερωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σεμίνα, έχουμε περίπου ίδια ιστορία :P
Εγώ έχω μια χαζοβιόλα που έχασε καμιά 15αριά κιλά το καλοκαίρι και την έχει δει η μοντελάρα της Ελλάδας και βάλε.
Το χειρότερο, η αδερφή της μπλέκεται με ένα αγόρι που μου αρέσει και είχαμε κάτι.(και η αδερφή της έχει το ίδιο στυλάκι, και σκέφτεται να πάει και στο ntm :lol:)
Στο φβ κάθε Κυριακή ανεβάζουν φωτογραφίες (και καλά καλλιτεχνικές) από τις εξόδους του Σαββάτου κτλ.
Επίσης έχουν το γνωστό ποζερίστικο στύλ που με εκνευρίζει απίστευτα.
Κοινώς θέλω να δείρω και τις 2.

Anyway, το καλύτερο σίγουρα είναι να αγνοήσεις την ύπαρξή της (τους για μένα).Ειλικρινά τέτοια άτομα είναι για φτύσιμο.Και επειδή καταλαβαίνω τη θέση σου, ξέρω ότι δε λες τίποτα από ζήλεια αλλά μιλάς από απόγνωση (ίσως; ).Και κάτι τελευταίο.Τα αγόρια δεν είναι χαζά ;) Ξέρουν και καταλαβαίνουν τι αξίζει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ε? και που ξερω εγω τι κανει αυτη? οχι το να μειωνει καποιος εσενα δεν ειναι χειροτερο απο το να μειωνεις εσυ καποιον! ειμαι κατα και των δυο!

δεν καταλαβαινεις τι λεω βασικα.

αυτο που λεω ειναι οτι "εδω ο κοσμος καιγεται και το μ#$%@ι χτενιζεται"

το να καθεσε να γραφεις ενα ολοκληρο κατεβατο για "εκεινη που ειπε αυτο και εκανε εκεινο πισω απο τη πλατη μου και την ειδε ξαφνικα ετσι και αλλιως" σε κανει ρηχο, επιπεδο, επιφανιακο, ανουσιο ανθρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
το τι κανουν οι ΑΛΛΟΙ ειναι πιο σημαντικο απο το τι κανουμε ΕΜΕΙΣ...ε λ ε ο ς

..ναι όμως, μερικοί εξυψώνονται με την αμαρτία και μερικοί γκρεμίζονται από την αρετή,

όπως είπε κι ο Φράνσις :worry:


θέλω να της σπάσω τα μούτρα

ακολουθεί, δευτεροατάκα φράνσις μάρλοου, σεξπηρ ή τσαμπουκά φιλόσοφερ:
η ραδιουργία είναι η δύναμη των αδύνατων.
Ακόμα και ο ανόητος είναι ικανός να βλάπτει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ναι το ξέρω ακούγεται πολύ κατινέ..!.όμως ακούστε πως έχει η ιστορία....φέτος Β λυκείου με το καλό γίναμε δύο τμήματα.Αυτό σημαίνει ότι ήρθαν πολλά άτομα στο τμήμα το οποίο βρισκόμουν εδώ και τόσα χρόνια.Και να ξεπροβάλει και ΑΥΤΗ!Μια κοπέλα όχι ιδιαίτερα συμπαθητική με τρομερή αδυναμία στο κουτσομπολιό και από τότε που έχασε εκείνα τα ριμαδό17 κιλά συμπεριφέρεται σαν καλοφτιαγμένο μοντέλο.με αυτή την κοπέλα δεν είχα ιδιαίτερες σχέσεις διότι δεν με συνέφερε και πολύ.....Τέλοσπάντων έρχεται φέτος ένα παιδί στο σχολείο μας πραγματικά πολύ όμορφο....Κατευθείαν βέβαια έπεσε με τα μούτρα έκανε σαν λυσσάρα τον ακολουθούσε παντού έκανε τα πάντα τόσο έντονα ώστε να της δώσει σημασία.!!!μέχρι μια μέρα(πριν 1 βδομάδα) κατάλαβε ότι εμένα μου άρεσε,με ένα υφάκι έρχεται και με ρωτάει τι γίνεται.Εγώ φυσικά της απάντησα ότι δεν μου αρέσει και ότι δεν συμβαίνει τίποτα,δεν θα ήθελα να λένε για εμένα και τα προσωπικά μου.Βέβαια δεν πείστηκε από την απάντηση μου και από εκείνη την στιγμή άρχισε να με σνομπάρει και να με μειώνει ασταμάτητα.<<Η θετική τι νομίζεις ότι είναι παίρνεις τύπους και βάζεις αριθμούς ενώ στην θεωριτική δεν είναι έτσι>> <<Καλά ρε συ δεν μπορείς να βγάλεις το 1000άρη σε 5 λεπτά; Δηλαδή που πας στον στρατό έτσι;>> <<καλά το ξέρεις ότι ξεπατώνομαι κάθε μέρα στον διάδρομο; δεν μπορώ άλλο δηλαδή.>> <<έλα ρε συ δεν σου ταιριάζει αυτό εκείνο το άλλο σε κάνουν χοντρή προσπάθησε να κόψεις τίποτα>> <<μιλάμε τον έχω στο χέρι μου τον Χ. εσύ αγάπη μου ακόμα τίποτα,από τότε που σε παράτησε ο Ψ. χάλια είσαι>> ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΩ ΦΥΛΑΚΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ:):):):):D
Σε νιώθω πάντα υπάρχουν τέτοια άτομα και στην τάξη μου πολλές;) Ειδικά μία είναι και πλουσιοκόριτσο και μας το παίζει άνώτερη σε όλα... Φυσικά κάνει το άλλο: τους προσβάλλει όλους πίσω από την πλάτη τους ενώ παράλληλα τους το παίζει και φίλη:mad: Πήγε να μου το κάνει και αυτό εμένα αλλά της έκοψα τον αέρα δεν πιάνουν αυτά σε εμένα :D Τώρα βρισκόμαστε σε μία κατάσταση που χαιρετάμε ευγενικά η μία την άλλη και μέσα μας ευχόμαστε να την πατήσει αυτοκίνητο:clapup: Αααχ ευτυχισμένες στιγμές :P Η καλύτερη λύση είναι να κάνεις ότι και εγώ να της φέρεσαι καλά (δεν λέω να γίνεις κολλητή της προς θεού!) για να μην σε κατηγορούν οι άλλοι, και που θα πάει θα βρεις τρόπους να τις σπάσεις τα νεύρα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top