Θα διαλέγατε άλλους γονείς;

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,841 μηνύματα.
Όχι με τίποτα. Είμαι φουλ τυχερός στο κομμάτι των γονιών.

Τώρα για τα όσα αναφέρθηκαν περί ξύλου ε κλάιν, όλοι φάγαμε και καμμιά σφαλιάρα και κανένα αυτακι τραβήχτηκε κλπ Αυτά δεν είναι ακραία, η ζώνη ναι είναι κάτι ακραίο που παλαιότερα ήταν σύνηθες σε όλες τις κοινωνίες αλλά ευτυχώς σήμερα είναι σπάνιες περιπτώσεις και ναι είναι κακοποίηση . Το κακό το βλέπω τώρα που τείνουμε να γεμίσουμε από ορδές κακομαθημένων βουτυροπαίδων που δεν έμαθαν ποτέ το μη και το όχι και δεν σέβονται τίποτα και κανέναν. Σίγουρα πάντως οι γονείς όταν θυμούνται τα παραπάνω που ξέφευγαν μαζί μας στεναχωριούνται.

Λάθη όλοι οι γονείς κάνουν και εμείς θα κάνουμε στο μέλλον. Είναι νομοτελειακό.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Γιάννη έφαγες χαστούκι; Στα ξεκόλλησαν τα αυτιά; :P Σας άκουσε η μέση Ελληνική γειτονιά;


Όταν ακούω για μέση Ελληνική "αγία" οικογένεια και τσακωμούς μου έρχεται αυτή η σκηνή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Roulaki

Νεοφερμένος

Η Roulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Όχι σε καμία περίπτωση. Μπορεί να μαλώνουμε συνέχεια αλλά τους λατρεύω.Έκαναν τόσο κόπο για να με μεγαλώσουν και εγώ να θέλω να τους αλλάξω;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top