Θα επιτρέπατε το μαστίγιο;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ο/η καλός/η σας ξαφνικα αποκτά μια επιθυμιά να σας κάτσει κάνα δυο με ένα μαστίγιο. Θα το αφήνατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν θα μου το ζητούσε, θα του το ειχα ζητήσει εγώ πρώτη! :teasing:
Πλάκα κάνω!!!
Αλλά όχι, δεν θα με πείραζε αρκεί να μην ξεπερνούσε κάποια όρια. Όπως λένε "άλλο να χρησιμοποιείς ένα φτερό κι άλλο ολόκληρη την κότα" ;)
Μέτρον άριστον λοιπόν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όπως είπε και η michelle αρκεί να μην ξεπέρναγε τα όρια του πόνου ΙΣΩΣ να δοκίμαζα...
Γενίκα πιστεύω ότι στο σεξ ότι αξίζει κάποιος να δοκίμασει κάποιος αρκετά "περίεργα" παιχνίδια αρκεί να μην ξεφεύγουν απο τα όρια του πόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
οχι δε θα το δεχομουν ειμαι πολυ εναντιον της βιας στο σεξ, δε θα με αναβε καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
οχι δε θα το δεχομουν ειμαι πολυ εναντιον της βιας στο σεξ, δε θα με αναβε καθολου
Από την στιγμή που θα το θέλουν και το οι δυό και συχρόνως δεν θα αγγίζει τα όρια του πόνου δεν το θεωρώ βια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Από την στιγμή που θα το θέλουν και το οι δυό και συχρόνως δεν θα αγγίζει τα όρια του πόνου δεν το θεωρώ βια

ε? νομιζα οτι απανταμε για μας...τι με νοιαζει εμενα αν το θελουν οι αλλοι και οι δυο? εγω απαντησα για τον εαυτο μου και ειπα οτι εγω το θεωρω βια και δε μ'αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
ε? νομιζα οτι απανταμε για μας...τι με νοιαζει εμενα αν το θελουν οι αλλοι και οι δυο? εγω απαντησα για τον εαυτο μου και ειπα οτι εγω το θεωρω βια και δε μ'αρεσει
Αυτό που εννούσα ήταν ότι αν υποθέσουμε οτι εσύ και ο συντροφό σου συμφωνούσατε και δεν άγγιζε το όρια του πόνου δεν θα θεωρούνταν βία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
να χρησιμοποιουσε μαστηγιο χωρις να με πονεσει, για πλακα δλδ? αν και δε νομιζω οτι αυτο ρωτησε ο yiannis, καλα αν ηθελε να φερει μαστηγιο για να του μαθω πως να κανει πλεξηδες την ωρα του σεξ, θα συμφωνουσα :tongue: :tongue: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ξερω.... αλλα μαλλον ΟΧΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
να χρησιμοποιουσε μαστηγιο χωρις να με πονεσει, για πλακα δλδ? αν και δε νομιζω οτι αυτο ρωτησε ο yiannis, καλα αν ηθελε να φερει μαστηγιο για να του μαθω πως να κανει πλεξηδες την ωρα του σεξ, θα συμφωνουσα :tongue: :tongue: :tongue:
Mα σε αυτού του είδους τα παιχνίδια δεν παίζει ρόλο ο πόνος, αλλά η ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris

Νεοφερμένος

Η Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Χμμ... μαστίγιο...?
Μπα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ..ίσως....πραγματικά δεν ξέρω...Πάνω στο όλο παιχνίδι γιατί όχι; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά δεν λέμε να σε σαπίσει και στο ξύλο. Απλά για τον χαβαλέ πιο πολύ. Καλο ειναι να δοκιμάζουμε διάφορα πράγματα (για νορμαλ πάντα μιλάμε) αρκει να είναι σε light βαθμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εγώ πάντως δε θα το επέτρεπα... γενικά δε μ' αρέσει καθόλου το ''ξύλο'' στο sex, σε οποιονδήποτε βαθμό. Άρα όχι μαστίγιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ναι γιατί όχι

αρκεί βέβαια να ήταν μέσα σε λογικά όρια, όχι να πονούσα

όπως έχετε δει έχω μια έλξη στο μαστίγωμα Vkey δεν νομίζω να διαφωνείς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:

όπως έχετε δει έχω μια έλξη στο μαστίγωμα Vkey δεν νομίζω να διαφωνείς???

Μπά...εγώ τι να πώ; Μαζί σου την καταβρίσκω :P χτύπα κι άλλο!:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι αν γινόταν ποτέ θα γελούσα ασταμάτητα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
όχι... είπαμε μην φάμε και ξύλο στο τέλος... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ θα το δοκίμαζα σε κανονικά επίπεδα όμως ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Μαστίγιο δεν νομίζω!Τώρα τίποτα χειροπαίδες το συζητάμε....:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top