Θα επιτρέπατε το μαστίγιο;

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
δεν θα της το επετρεπα ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι, ανετα!


παντως για αρχαριους ειναι επικινδυνο. σκληρο, μαλακο, μεγαλο η μικρο, πως δερνεις... ολα αυτα παιζουν ρολο.
δεν ειναι οτι α, παιρνουμε ενα μαστιγιο κι αρχιζουμε να βαραμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Γιατί είχα μια υποψία Gio, ότι κάτι τέτοιο θα έλεγες?...:hmm::P

Σχετικά με το θέμα, δεν ξέρω. Δε μ'αρέσει να με χτυπάνε. Αν τους αρέσει να τις χτυπάω είναι άλλο θέμα και το συζητάμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εχω κανει προπονηση με επαγγελματια :bleh:

και ναι ανετα και εγω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
εχω κανει προπονηση με επαγγελματια :bleh:

και ναι ανετα και εγω :)
Κινεζάκι; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Γιατί είχα μια υποψία Gio, ότι κάτι τέτοιο θα έλεγες?...:hmm::P

Σχετικά με το θέμα, δεν ξέρω. Δε μ'αρέσει να με χτυπάνε. Αν τους αρέσει να τις χτυπάω είναι άλλο θέμα και το συζητάμε. :D

μαλλον με ξερεις καλα, γιαυτο:P

εχω κανει προπονηση με επαγγελματια :bleh:

και ναι ανετα και εγω :)

ναι και ειναι αξιοπεριεργο το οτι δεν ποναγε, τοσο που τη χτυπαγες!
η μηπως... ξερεις να χτυπας?

οχι, μια σκυλου ξανθια λεσβο ηταν...:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οχι ρε δεν ηταν κινεζακι, ξανθια ηταν, και μαλιστα τουμπανο ;)

αφου εριξα εγω μερικες εφαγα και εγω μια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τοθεμα ειναι αν θες να φας κι αλλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Η απάντηση είναι απλή και σαφής: Ω, ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ναί αν μου το ζήταγε θα το ...έπαιρνα και θα την άρχιζα...μετά θα την έδενα,θα έπαιρνα ένα κερί και θα το άφηνα να στάζει αργά αργά πάνω στο σώμα της...Ναί το ξέρω,είμαι άρρωστος...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
τοθεμα ειναι αν θες να φας κι αλλες:P


Θέλει, θέλει.. ;):whistle::D

Και για να ειμαι ον, η απάντηση είναι ναι. Και το συνιστώ ανεπιφύλακτα δηλ.. :D

(Zarathustra, αυτά είναι σχετικά. Για μένα πχ όσα λες δεν με ξενίζουν καθόλου. Αλλά ήξερα άντρα που μόλις του ειπα για μια ..σφαλιάρα, του γύρισε το μάτι. :blink: Άρα πρέπει απλά να βρεις κάποιον με ίδιο σεξουαλικό "δείκτη" και όλα θα είναι οκ :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ξερω.... αλλα μαλλον ΟΧΙ

Ωρα για αναθεωριση.... Δεν νομιζω οτι κατι τετιο μπορει να με αναψει, αλλα αν δεν δοκιμασουμε δεν ξερουμε... οποτε μια δοκιμη επιβαλετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Θα του επέτρεπα, οτιδήποτε...
Ξέρω, ότι δεν θα με απαγοήτευε... ποτέ !!!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τα κερακια δεν ειναι καθολου κακα! αρκει να ειστε και οι δυο στο ιδιο μουντ, οπως λεει και το καγιρακι, που παντα με πιανει!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ναί κακά δεν είναι αλλά αφήνουν σημάδια...:D και άμα η άλλη έχει καμία περίεργη μάνα και φορέσει κάνα χαμηλό μπλουζάκι καμια μέρα θα την πάρει και θα την σηκώσει...δεν θα σκεφτεί οτι ο εραστής της κόρης της,ο διάσημος ζαρατούστρα τα έκανε όλα αυτά για να την ανάψει...:D :D :P και ίσως να ζηλεύει και λίγο υποσεινήδητα που δεν της τα έκανε ποτέ αυτά ο πεθερούλης μου...:D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μαστιγιοοο??????? τι ειναι αυτο???????:whistle:
κερι δεν εχω δοκιμασει αλλα αυτη τι στιγμη δεν ειμαι κ στην καταλληλη διαθεση να απαντησω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θα φοβόμουν μην πονέσω..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα φοβόμουν μην πονέσω..........
μα αυτο ακριβως ειναι το θεμα.
ο φοβος του πονου...για light κατατασεις..και ο ιδιος ο πονος, μικρος η μεγαλος, γι αυτους που μπορουν να το δεχτουν..
και η "χειραγωγηση" μεσα απο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
μα αυτο ακριβως ειναι το θεμα.
ο φοβος του πονου...για light κατατασεις..και ο ιδιος ο πονος, μικρος η μεγαλος, γι αυτους που μπορουν να το δεχτουν..
και η "χειραγωγηση" μεσα απο αυτο.

Ακριβώς...
Σε ανάβει περισσότερο... και σε ερεθίζει...
Και ο πόνος (επ...για light λέμε ε...όχι για σάπισμα στο ξύλο :P) προκαλεί ηδονή!;)
Και το όλο σκηνικό γενικά...






Οκ πάω να κάνω ένα κρύο ντουζ τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top