Θα κάνατε μόνο σεξ ενώ θέλετε σχέση;

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δε θέλω να κάνω μόνο σεξ. Προτιμώ την σχέση. Αλλά μέχρι τώρα μου έχουν τύχει μόνο περιπτώσεις αντρών που θέλουν αποκλειστικά σεξ και κάποια στιγμή μάλλον θα δεχθώ ότι τη σχέση που ψάχνω θα την βρω μέσα από ένα τυχαίο One-night stand, έτσι πως πάμε. Εσείς θα κάνατε μόνο σεξ, ενώ θέλετε μια σχέση;:redface::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Όχι.
Όταν θέλω μόνο σεξ - κάνω μόνο σεξ,
όταν θέλω σχέση κάνω μόνο σχέση, είναι αναλόγως και τι θα μου βγάλει ο άλλος.
Μέσα από ένα τυχαίο one night stand μπορεί να βρεις μια -σχέση αλλά κάτσε σκέψου, πραγματικά αυτό θέλεις; Να δημιουργήσεις μια σχέση κάτω από τέτοιες συνθήκες; Άλλο να σου τύχει, άλλο να το επιδιώκεις, αφού είσαι αποφασισμένη ότι θέλεις σύντροφο και όχι μόνο εραστή ποιος ο λόγος να τον αναζητήσεις με αυτό το τρόπο; Και δεν θέλω να κάνω τη κακιά μάγισσα αλλά συνήθως, όσα κοριτσάκια ξεκινήσαμε με αυτή τη λογική απλά πληγωθήκαμε!
Να μη πιέζεσαι σε τέτοια θέματα, πληγώνεσαι και εσύ και η αξιοπρέπεια σου γιατί ουσιαστικά ΔΕΝ είναι κάτι που πραγματικά θες, και στη τελική πόσες ήταν πια οι περιπτώσεις αντρών που αναφέρεις; 2;3;15; όλοι οι άντρες που γνώρισες;
Μήπως να σκεφτείς ότι κάπου μπορεί να φταις και εσύ; που τους γνωρίζεις ή τι μηνύματα τους "στέλνεις";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είμαι μόνο εγώ που οτι νιώθω, αλλά νομίζω ότι αυτή η ερώτηση είναι τέρμα κουλή. Είναι σαν να ρωτάς, θα παντρευόσασταν ενώ δεν θέλετε να κάνετε σχέση. Η απάντηση είναι προφανώς και όχι. Αν θες να κάνεις σεξ, κάνεις σεξ, δόξα το Θεό υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που ψάχνουν ακριβώς αυτό το πράγμα, όταν θες να κάνεις σχέση, συνήθως δεν ψάχνεις μόνο το σεξ αλλά παραπάνω πράγματα απ'τον άλλον - εκτός εάν εννοείς ως σχέση και τα sex buddies. Απ'την άλλη, μια πολύ καλή ερωτηση θα ήταν το "θα κάνατε σχέση ενώ θέλετε μόνο σεξ;", πράγμα που συμβαίνει συχνά και αδυνατώ λίγο να κατανοήσω το γιατί, δεδομένου ότι όπως είπα, υπάρχουν πολλοί που δεν ψάχνονται για κάτι παραπάνω απ'το one night's great sex.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Μην επιδιωκεις να αποκτησεις σχεση μονο μεσω του σεξ γιατι πολυ απλα θα πληγωθεις ...ξεκαθαρισε μεσα σου τι πραγματικα θελεις και μην συμβιβαζεσαι με τιποτα λιγοτερο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
θες σεξ; κανε σεξ.ΜΟΝΟ.
θες σχεση;κανε σχεση! (..η οποια θα σε οδηγησει και στο σεξ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Γιατί? Η ζωή δεν είναι σαν τα "αισθηματικά" μυθιστορήματα. Καθόλου λίγοι δεν είναι αυτοί που ξεκίνησαν με βασικό κίνητρο το σεξ και μετά κατέληξαν σε σχέση, ακόμα και σε γάμο. Για μένα η σειρά των πραγμάτων δεν είναι η χαζοχαρούμενη "αγαπήθηκαν και για να ολοκληρώσουν τον έρωτά τους έκαναν σεξ". Είναι "Ένοιωσαν έλξη ο ένας για τον άλλο, έκαναν σεξ και με τον καιρό αγαπήθηκαν".


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Δία μου, μόνος σου το λες "ξεκίνησαν με κίνητρο το σεξ", η κοπέλα δε ρωτάει αν μέσα από one night stand μπορεί να γεννηθεί μια σχέση, ρωτάει αν θα επιδιώκαμε μια σχέση μέσα από one night stand, είναι τελείως διαφορετικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
αν ηθελα σεξ θα εκανα μονο σεξ, προσωπικα δεν θα εκανα one night stand με σκοπο να καταληξει σε σχεση... με τπτ βασικα...μου φαινεται οτι εχει χαθει ολη η μαγεια και τ μυστηριο ...θα βαριομουν και να ξαναβγω μαζι του ασε που δε νομιζω να μπορουσα να τον δω σοβαρα με την εννοια της σχεσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
δηλαδη τι εχουν τα ons? οταν τα κανετε δε ντρεπεστε πχ,, και δεν μπορειτε να τους δειτε σοβαρα; το λεω γιατι η σχεση μου ειναι απο τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Δέσποινα δεν είπε κανένας κάτι τέτοιο, δες προσεχτικά τι είπα και στον Δια! Άλλο αυτό να ξεκινήσει για απλή ευχαρίστηση και διασκέδαση και να καταλήξει σε μια όμορφη και τρυφερή σχέση επειδή απλά ταίριαξαν τα χνώτα σας, και άλλο να κάνεις ons με το σκεπτικό να γίνει σχέση!
Ποιος ο λόγος να έχεις ανάγκη για σχέση και να κάνεις ons για να την βρεις; Πόσο σίγουρος είσαι ότι ο άλλος θα δεχτεί και δεν θα σε πληγώσει με την απόρριψη και γιατί να εκθέσεις το σώμα σου και τη ψυχή σου σε κάτι τέτοιο εφόσον δεν είσαι προετοιμασμένος και δεν ζητάς κάτι τέτοιο; (το συμπέρασμα βγαίνει από το γεγονός πως παραδέχεσαι ότι θέλεις σχέση και ΌΧΙ ΜΟΝΟ σεξ, σε αλλη περίπτωση εννοείται πως δεν ισχύει κάτι τέτοιο)
Και στη τελική υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να προσεγγίσεις έναν άνθρωπο, όχι μόνο το σεξ, εμένα ανασφάλεια μου φωνάζει αυτή η σκέψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Δέσποινα δεν είπε κανένας κάτι τέτοιο, δες προσεχτικά τι είπα και στον Δια! Άλλο αυτό να ξεκινήσει για απλή ευχαρίστηση και διασκέδαση και να καταλήξει σε μια όμορφη και τρυφερή σχέση επειδή απλά ταίριαξαν τα χνώτα σας, και άλλο να κάνεις ons με το σκεπτικό να γίνει σχέση!
Ποιος ο λόγος να έχεις ανάγκη για σχέση και να κάνεις ons για να την βρεις; Πόσο σίγουρος είσαι ότι ο άλλος θα δεχτεί και δεν θα σε πληγώσει με την απόρριψη και γιατί να εκθέσεις το σώμα σου και τη ψυχή σου σε κάτι τέτοιο εφόσον δεν είσαι προετοιμασμένος και δεν ζητάς κάτι τέτοιο; (το συμπέρασμα βγαίνει από το γεγονός πως παραδέχεσαι ότι θέλεις σχέση και ΌΧΙ ΜΟΝΟ σεξ, σε αλλη περίπτωση εννοείται πως δεν ισχύει κάτι τέτοιο)
Και στη τελική υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να προσεγγίσεις έναν άνθρωπο, όχι μόνο το σεξ, εμένα ανασφάλεια μου φωνάζει αυτή η σκέψη...
μιλαω για
αν ηθελα σεξ θα εκανα μονο σεξ, προσωπικα δεν θα εκανα one night stand με σκοπο να καταληξει σε σχεση... με τπτ βασικα...μου φαινεται οτι εχει χαθει ολη η μαγεια και τ μυστηριο ...θα βαριομουν και να ξαναβγω μαζι του ασε που δε νομιζω να μπορουσα να τον δω σοβαρα με την εννοια της σχεσης
καυλες λεγεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
μιλαω για

καυλες λεγεται

καταλαβες την ερωτηση του post;
Εγω ειπα τη γνωμη μου, που αν δεν την καταλαβες ξαναδιαβασε την.. εν συντομια δεν θα ξεκινουσα σχεση απο ons, για παρα πολλους λογους και αν ηθελα να κανω σεξ θα εκανα μονο σεξ...τι ακριβως μου λες με την απαντηση σου;

Δέσποινα δεν είπε κανένας κάτι τέτοιο, δες προσεχτικά τι είπα και στον Δια! Άλλο αυτό να ξεκινήσει για απλή ευχαρίστηση και διασκέδαση και να καταλήξει σε μια όμορφη και τρυφερή σχέση επειδή απλά ταίριαξαν τα χνώτα σας, και άλλο να κάνεις ons με το σκεπτικό να γίνει σχέση!
Ποιος ο λόγος να έχεις ανάγκη για σχέση και να κάνεις ons για να την βρεις; Πόσο σίγουρος είσαι ότι ο άλλος θα δεχτεί και δεν θα σε πληγώσει με την απόρριψη και γιατί να εκθέσεις το σώμα σου και τη ψυχή σου σε κάτι τέτοιο εφόσον δεν είσαι προετοιμασμένος και δεν ζητάς κάτι τέτοιο; (το συμπέρασμα βγαίνει από το γεγονός πως παραδέχεσαι ότι θέλεις σχέση και ΌΧΙ ΜΟΝΟ σεξ, σε αλλη περίπτωση εννοείται πως δεν ισχύει κάτι τέτοιο)
Και στη τελική υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να προσεγγίσεις έναν άνθρωπο, όχι μόνο το σεξ, εμένα ανασφάλεια μου φωνάζει αυτή η σκέψη...

ZoeXal, μπραβο, θαυμαζω το τροπο σκεψης σου με δεδομενο το νεαρο της ηλικιας σου...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ναι, Zoexal, νομίζω πως περιέγραψες τις ανασφάλειές μου. Ίσως δίνω λάθος μηνύματα, ίσως όχι. Το θέμα είναι ότι δεν ελκύω πολλούς και οι λίγοι που έχω ελκύσει μέχρι στιγμής θέλουν κυρίως σεξ. Ωραία θα περάσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Ναι, Zoexal, νομίζω πως περιέγραψες τις ανασφάλειές μου. Ίσως δίνω λάθος μηνύματα, ίσως όχι. Το θέμα είναι ότι δεν ελκύω πολλούς και οι λίγοι που έχω ελκύσει μέχρι στιγμής θέλουν κυρίως σεξ. Ωραία θα περάσουμε...

Ευτυχώς όμως στη ζωή δεν κατευθύνουμε τη ζωή μας σύμφωνα με τις επιθυμίες των άλλων. Σκέψου το απλό παράδειγμα: πας σε μια ταβέρνα να φας, έρχεται ο σερβιτόρος να πάρει την παραγγελία, δεν του λες τι θες και αυτός σου φέρνει μπριζόλα γιατί "έτσι σε έκοψε, οτι θες μπριζόλα". Εσύ όντας χορτοφάγος την τρως όμως, μην μπορώντας να αρνηθείς. Γίνεται αυτό; Δεν το αφήνεις να σου συμβεί έτσι; Γιατί λοιπόν αφήνεις το ίδιο πράγμα να σου συμβεί στα αισθηματικά σου; Αν θες σχέση, δηλώνεις τι ζητάς εξαρχής και έτσι προχωράς ή απορρίπτεις άντρες. Δεν σου βάζουν αυτοί το μπούσουλα κι εσύ ακολουθείς. Θα βρεθεί κάποια στιγμή αυτός που θα θέλει πρωταρχικά σχέση κι έτσι δε θα χρειαστεί ούτε να καταπιεστείς, ούτε να ζορίσεις ούτε να ζοριστείς, παρά θα έχεις αυτό που θες και σε κάνει ευτυχισμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δυστυχώς υπάρχει πληθώρα ανθρώπων που αρέσκεται να πιστεύει, ότι τα "θέλω" τους είναι σημαντικότερα από τα δικά μας. Τα οποία θέλω συνοδεύονται από μια σωρεία "πρέπει". Τα πράγματα είναι απλά. Ξεκαθαρίζουμε, πρώτα απ' όλα, μέσα μας τι θέλουμε "εμείς" και αναζητούμε αυτό που θα μας καλύψει, δεν αφήνουμε να μας χαλάσουν την διάθεση όσοι έχουν βλέψεις που δεν μας ικανοποιούν. Ούτε φυσικά και να μας κόψουν τα φτερά προς την αναζήτηση της ευτυχίας μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, Zoexal, νομίζω πως περιέγραψες τις ανασφάλειές μου. Ίσως δίνω λάθος μηνύματα, ίσως όχι. Το θέμα είναι ότι δεν ελκύω πολλούς και οι λίγοι που έχω ελκύσει μέχρι στιγμής θέλουν κυρίως σεξ. Ωραία θα περάσουμε...

Ντάξει 20 ετών είσαι, και οι πάνω κάτω σ' αυτές τις ηλικίες δε τρελαίνονται και για σχέσεις, αλλά μη χάνεις τη πίστη (?) σου και μην έχεις ταμπέλα ''ψάχνω σχέση''.
Αφού δε θες μόνο σεξ, μην συμβιβαστείς. Κάτσε μόνη και ελεύθερη, πέρνα καλά με τη παρέα σου, ζήσε όσο πιο όμορφα μπορείς και κάποια στιγμή θα βρεθεί κι ένας άνθρωπος που θα θέλει τα ίδια με σένα.

Χαλαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ευτυχώς όμως στη ζωή δεν κατευθύνουμε τη ζωή μας σύμφωνα με τις επιθυμίες των άλλων. Σκέψου το απλό παράδειγμα: πας σε μια ταβέρνα να φας, έρχεται ο σερβιτόρος να πάρει την παραγγελία, δεν του λες τι θες και αυτός σου φέρνει μπριζόλα γιατί "έτσι σε έκοψε, οτι θες μπριζόλα". Εσύ όντας χορτοφάγος την τρως όμως, μην μπορώντας να αρνηθείς. Γίνεται αυτό; Δεν το αφήνεις να σου συμβεί έτσι; Γιατί λοιπόν αφήνεις το ίδιο πράγμα να σου συμβεί στα αισθηματικά σου; Αν θες σχέση, δηλώνεις τι ζητάς εξαρχής και έτσι προχωράς ή απορρίπτεις άντρες. Δεν σου βάζουν αυτοί το μπούσουλα κι εσύ ακολουθείς. Θα βρεθεί κάποια στιγμή αυτός που θα θέλει πρωταρχικά σχέση κι έτσι δε θα χρειαστεί ούτε να καταπιεστείς, ούτε να ζορίσεις ούτε να ζοριστείς, παρά θα έχεις αυτό που θες και σε κάνει ευτυχισμένη.

Μου άρεσε η αναλογία με τη μπριζόλα! Πολύ αισιόδοξο, μέχρι να συμβιβαστώ, νομίζω πως έτσι θα πρέπει να το βλέπω το πράγμα, απλώς δε πρέπει να ξεχνάω ότι κάνω ό,τι θέλω εγώ και όχι ό,τι θέλουν οι άλλοι.
Και ναι, είμαι μικρή ακόμα, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν είμαι κορίτσι για σχέση ή ότι δεν έχω την ωριμότητα που χρειάζεται για να κάνω σχέση. Δεν έχει να κάνει με την ηλικία αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Μου άρεσε η αναλογία με τη μπριζόλα! Πολύ αισιόδοξο, μέχρι να συμβιβαστώ, νομίζω πως έτσι θα πρέπει να το βλέπω το πράγμα, απλώς δε πρέπει να ξεχνάω ότι κάνω ό,τι θέλω εγώ και όχι ό,τι θέλουν οι άλλοι.
Και ναι, είμαι μικρή ακόμα, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν είμαι κορίτσι για σχέση ή ότι δεν έχω την ωριμότητα που χρειάζεται για να κάνω σχέση. Δεν έχει να κάνει με την ηλικία αυτό.

Η ωριμοτητα θα ρθει και μεσα απο τις σχεσεις που θα κανεις, δεν ειναι θεμα ηλικιας το να θες σχεση ή όχι, ειναι το τι θελεις εσυ και με το τι εισαι καλυμενη εσυ. Εγω παντα ημουν της σχεσης και στην ηλικια σου, γιατι απλα τα ons δε μου αρκουσαν. Διεκδίκησε αυτα που θες για να εισαι ευτυχισμενη, χωρις να κανεις εκπτωσεις και συμβιβασμους στα θελω σου! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Eυχαριστώ για την αισιοδοξία με την οποία με φορτίζετε! Σκέφτομαι να ανοίξω νέο θρεντ ή να συνεχίσουμε εδώ την κουβέντα: Γιατί κάποιος να επιλέξει το one-night stand; Τι παραπάνω ή τι λιγότερο έχει από μια προσπάθεια σχέσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατί κάποιος να επιλέξει το one-night stand; Τι παραπάνω ή τι λιγότερο έχει από μια προσπάθεια σχέσης;

Καμία δέσμευση.
Όχι πρήξιμο με τηλέφωνα την επόμενη μέρα.
Όχι έλεγχος.
Όχι συναισθήματα.
Απλά σ έ ξ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top