Θα κάνατε παρέα με ιερόδουλη/ζιγκολό;

Θα κάνατε παρέα με ιερόδουλη/ζιγκολό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • Αν ταιριάζαμε κατα τα άλλα, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 40 62.5%
  • Όχι, με τίποτα.

    Ψήφοι: 16 25.0%
  • Μόνο αν ήταν "πολυτελείας" και το έκρυβε

    Ψήφοι: 2 3.1%
  • Ο κουμπάκιας πάει και στον οίκο ανοχής :P

    Ψήφοι: 6 9.4%

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το θρεντ λεει κ για τα ζιγκολο, δηλαδη συνοδους κυριων (πορνοδιαστροφικες συνηθως πουράτζες ψάχνουν την ηδονη κ τον ερωτα πάνω σε σμιλεμενα κ σκληρα αντρικά κορμιά) αυτοι δεν έχουν δικαιωματα κ δυσκολιες;;;

Αυτοί είναι άντρες. Για τις δυσκολίες των ανδρων η κοινωνία ποτέ δεν ενδιαφερόταν μαζικά, διότι οι άντρες ήταν πάντα αναλώσιμοι και η λογική πάντα ήταν αν δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα μόνος σου δεν είσαι άντρας.

Τα κοινωνικά δυχτια ήταν πάντα για τις γυναίκες καθώς θεωρούνται μη αναλοσιμες λόγω του οι γεννανε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Αυτοί είναι άντρες. Για τις δυσκολίες των ανδρων η κοινωνία ποτέ δεν ενδιαφερόταν μαζικά, διότι οι άντρες ήταν πάντα αναλώσιμοι και η λογική πάντα ήταν αν δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα μόνος σου δεν είσαι άντρας.

Τα κοινωνικά δυχτια ήταν πάντα για τις γυναίκες καθώς θεωρούνται μη αναλοσιμες λόγω του οι γεννανε.

Απλα μας πειθουν οτι ειναι το ''αδυναμο'' φυλο ! Και αμα πέσεις κ σε καμια που χει κολλημα με το φεμινισμο;;; δε γλιτώνεις ποτέ!
 

Silver Queen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (StormBorn) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Η πορνεία είναι πορνεία , ανεξάρτητα εάν το άτομο που εκδίδεται είναι γυναίκα ή άνδρας.

Για τους άνδρες δεν έχω πολλά στοιχεία,δε γνωρίζω τόσα πολλά για να μπορώ να επιχειρηματολογήσω επί τούτου.

Στο αρχικό μου ποστ αναφέρθηκα για τα παιδιά που εξαναγκάζονται να εκδίδονται από τους γονείς τους στις υποανάπτυκτες χώρες. Τα παιδιά είτε κορίτσια είτε αγόρια δε θα έπρεπε να υφίστανται τέτοιου είδους κακοποίηση.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η πορνεία είναι πορνεία , ανεξάρτητα εάν το άτομο που εκδίδεται είναι γυναίκα ή άνδρας.

Για τους άνδρες δεν έχω πολλά στοιχεία,δε γνωρίζω τόσα πολλά για να μπορώ να επιχειρηματολογήσω επί τούτου.

Στο αρχικό μου ποστ αναφέρθηκα για τα παιδιά που εξαναγκάζονται να εκδίδονται από τους γονείς τους στις υποανάπτυκτες χώρες. Τα παιδιά είτε κορίτσια είτε αγόρια δε θα έπρεπε να υφίστανται τέτοιου είδους κακοποίηση.

Κανένας εδώ πέρα δεν είναι υπέρ του εξαναγκασμού και του τραφικινγκ αλλά το να λέμε ότι επειδή υφίσταται εμπόριο λευκής σαρκός το μεγαλύτερο μέρος των πόρνων εξαναγκαζονται είναι εντελώς ανυπόστατο.

Και επίσης δεν δέχομαι το ότι εξαναγκαζονται εμμέσως λόγο φτώχειας κτλ. Σήμερα οι γυναίκες που είναι φτωχές έχουν τις ίδιες επιλογές με τορυς άντρες, μπορουν να πάνε να δουλέψουν σε ορυχεία και να πάθουν καρκίνο, να ανέβουν σε κωλο ρε ΔΕΗ και σε οικοδομές 1000μετρων κτλ. Επιλέγουν να γίνουν πορνες γιατί είναι πολύ πιο εύκολο και επικερδες, όχι γιατί δεν έχουν άλλες επιλογές.
 

Silver Queen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (StormBorn) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Κανένας εδώ πέρα δεν είναι υπέρ του εξαναγκασμού και του τραφικινγκ αλλά το να λέμε ότι επειδή υφίσταται εμπόριο λευκής σαρκός το μεγαλύτερο μέρος των πόρνων εξαναγκαζονται είναι εντελώς ανυπόστατο.

Ανυπόστατο όχι. Απλά τώρα υπάρχουν κι εκείνες/εκείνοι που εκδίδονται με τη χρήση του φρι γουιλ, όσο αυτό μπορεί να στέκει.
Και επίσης δεν δέχομαι το ότι εξαναγκαζονται εμμέσως λόγο φτώχειας κτλ. Σήμερα οι γυναίκες που είναι φτωχές έχουν τις ίδιες επιλογές με τορυς άντρες, μπορουν να πάνε να δουλέψουν σε ορυχεία και να πάθουν καρκίνο, να ανέβουν σε κωλο ρε ΔΕΗ και σε οικοδομές 1000μετρων κτλ. Επιλέγουν να γίνουν πορνες γιατί είναι πολύ πιο εύκολο και επικερδες, όχι γιατί δεν έχουν άλλες επιλογές.
Καλά αν γινόταν να έβρισκαν όλοι τόσο εύκολα δουλειά, τότε η ανεργία δε θα υφίστατο.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Θα εκανα παρεα με καλους ανθρώπους γενικά
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν μπορώ να απαντήσω έχοντας επηρεαστεί- έστω σε έναν βαθμο- απο την κοινωνία ή να τα αγνοήσω εντελώς και να απαντήσω λογικά.
Όπως κι αν έχει, κανουμε παρέα με ανθρώπους που εχουμε κοινες ασχολίες και ενδιαφέροντα και με ανθρώπους που μας καταλαβαίνουν. Με ανθρώπους που μπορούμε να συνεννοηθούμε. Με εκείνους που θα μπορούσαν να μας δώσουν συμβουλές και θα μπορούσαν να ακούσουν τα προβλήματά μας χωρίς να λένε απο μέσα τους "ποιος την/τον ακουει παλι...". Αν τώρα έχουμε εναν τέτοιον άνθρωπο δίπλα μας, τι νόημα θα είχε το επάγγελμα του σε εμάς; Αν ο άλλος επιλέγει να βγαζει το ψωμί του χρησιμοποιώντας το σώμα του, εμένα δεν μου πέφτει λογος, παρ' όλο που το επάγγελμα (εμενα προσωπικα) δεν μ'αρέσει.

Πως θα αντιδρούσατε όμως, αν κάποιος συγγενείς σας κοντινός ειχε τέτοιο επάγγελμα;
 

kogba

Νεοφερμένος

Ο kogba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αν περνάμε ωραία, κανένα πρόβλημα, άνθρωποι είναι και αυτοί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top