Θηλασμός - Διεμφυλικά Άτομα

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,329 μηνύματα.
Στο τώρα εννοείς; σε τι ακριβώς;
Και στο τώρα και στο μέλλον.
Αλλά κυρίως στο μέλλον. Τώρα δεν έχουμε και πολλά controversial θέματα πέραν σαν αυτά που συζητιούνται εδώ(θηλασμός από βιολογικά άντρες).

Ίσως η κλωνοποίηση βέβαια να είναι ένα τέτοιο. Θέλω να πω, υπάρχουν πολλά που ίσως τώρα φαντάζουν τρέλα και ανήθικα και μετά από 100 χρόνια να είναι ότι πιο συνηθισμένο. Οι γκέι ας πούμε έτσι αντιμετωπίζονταν και τώρα είμαστε σε σημείο που τους αναγνωρίζεται ακόμα και σε μια συντηρητική χώρα όπως η Ελλάδα το δικαίωμα στον γάμο. Κάτι που δεκαετίες πριν θα ήταν στα όρια της επιστημονικής φαντασίας ενώ ακόμα πιο παλιά τους κυνηγούσαν να τους κάψουν ή τους έκλειναν σε ψυχιατρικά ιδρύματα για "θεραπεία".

Το τι είναι ηθικό, φυσιολογικό κτλπ. Είναι ρευστό θέμα.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.
Ας παραθέσουν καμιά έρευνα που αποδεικνύει ότι το παιδί πρέπει να θηλάζεται μόνο από cis-str8 γυναίκες και μετά το συζητάμε.
Οι περισσοτετερες "ερευνες¨που παραθετεις χρηματοδοτουνται απο αριστερα think tank ως εκ τουτου το αποτελεσμα τους ειναι ηδη προδιαγεγραμμενο.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,329 μηνύματα.
Οι περισσοτετερες "ερευνες¨που παραθετεις χρηματοδοτουνται απο αριστερα think tank ως εκ τουτου το αποτελεσμα τους ειναι ηδη προδιαγεγραμμενο.
Καταρχάς δεν ακούμε τις έρευνες σε θέματα υγείας, ακούμε τον γιατρό μας. Ξεκινάμε απο εκεί :P.Έχουν πολύ ιδιαίτερο και σημαντικό ρόλο, αλλά δεν είναι για κατανάλωση απο τον κάθε τυχαίο ασθενή και γενικότερα μη εξειδικευμένο επιστήμονα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,592 μηνύματα.
Το απορριπτω εντελως..καταρχην για λοφους υγειας αλλα και για λογους συνειδησης,,με την εννοια οτι αμα θες παιδι και δεν μπορεις.. υιοθετησε και ο θηλασμος ειναι για τις γυναικες και οχι για αντρες με ΟΡΜΟΝΕΣ.
Δεν καταννοω γιατι πρεπει να γυρισουν τον κοσμο αναποδα καποιοι για να το παιξουν γυναικες.Να κοροιδεψουν ποιον;
Κια με ποιο δικαιωμα ,για να νοιωσουν αυτοι καλυτερα...ενα μωρο το κανουν να θηλαζει απο αντρα..και μεγαλωνοντας να το μαθει και να σκεφτει και να νοιωσει πως;ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ.Για το πως θα νοιωσει το παιδι χεστηκαν.

Αλλα ξαναλεω...αυτο ειναι καθαρα για θεμα πως θα νοιωσουν καποιοι...να το παιξουν γυναικες.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ.

Αλλα το θεωρω ΑΣΧΕΤΟ ΟΜΩΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΕ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΩΝ ΟΜΟΦΥΛΟΦΥΛΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΜΟΦΥΛΩΝ( Απο την ιδια φυλη) που τοσο λαθος τοσο καιρο τωρα μας μοστραρουν τα ΜΜΕ και δνε ξερω τον λογο.
Κια ασχετο με τους ομοφυλοφυλους γενικοτερα.

Κια θα το ξαναπω..αυτο το θεμα ειναι ακρως προπαγανδιστικο και εναντια βασικα στους ομοφυλοφυλους παρουσιαζοντας καποια ακραια στοιχεια για ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εάν επιτραπεί η υιοθεσία σε ομοφυλόφιλους τι θα τους σταματήσει από αυτό που έκαναν στο βίντεο. Δλδ την προσπάθεια θηλασμού?
Οτι λεω.ΣΚΕΤΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ.Αλλο η υιοθεσια και αλλο αυτες οι ανωμαλιες απο διεμφυλικα ηλιθια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ας παραθέσουν καμιά έρευνα που αποδεικνύει ότι το παιδί πρέπει να θηλάζεται μόνο από cis-str8 γυναίκες και μετά το συζητάμε.

Σαν να λες θέλω έρευνα που να αποδεικνύει ότι οι άνθρωποι πρέπει να αναπνέουν οξυγόνο.
Δλδ Καλύτερο για το παιδί δεν είναι να το θηλάσει το θηλυκό θηλαστικό που το γέννησε, είναι να ρουφάει την ρώγα του Μπάμπη που μπουκωσε ορμόνες για να γίνει "γυναίκα"
Αλλά είπαμε εδώ το επίκεντρο δεν είναι η σωματική και ψυχική υγεία του παιδιού. Είναι η ικανοποίηση του εγώ σας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οτι λεω.ΣΚΕΤΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ.Αλλο η υιοθεσια και αλλο αυτες οι ανωμαλιες απο διεμφυλικα ηλιθια.
Δεν μιλάμε θεωρητικά.
Είναι κάτι που γίνεται ήδη στην πράξη, και υπάρχει σαν debate.
Το βλέπεις από τα τόσα άρθρα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,592 μηνύματα.
Δεν μιλάμε θεωρητικά.
Είναι κάτι που γίνεται ήδη στην πράξη, και υπάρχει σαν debate.
Το βλέπεις από τα τόσα άρθρα.
Ειναι ολοι οι ομοφυλοφυλοι διεμφυλικα ατομα;Επειδη υπαρχουν καποιοι βλαμενοι στους τρανς οι ομοφυλοφιλοι απαγορευεται να ΥΙΟΘΕΤΗΣΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ;
ΠΑς ΚΑΛΑ;
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ειναι ολοι οι ομοφυλοφυλοι διεμφυλικα ατομα;Επειδη υπαρχουν καποιοι βλαμενοι στους τρανς οι ομοφυλοφιλοι απαγορευεται να ΥΙΟΘΕΤΗΣΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ;
ΠΑς ΚΑΛΑ;
Δεν θα παίξω την κολοκύθια.
Είναι σαν το κουτί της Πανδώρας. Αφού άνοιξε θα το ζήσουμε και αυτό.

Βρες τα με αυτούς που το θεωρούν κάτι σωστό και νορμάλ.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Μη λέμε ό,τι θέλουμε εδώ μέσα. Αυτό δεν είναι κάτι που το θέλουν οι γκει άντρες, καθώς νιώθουν και είναι άντρες. Εγώ γκει άντρας είμαι, ούτε βυζιά θέλω να έχω ούτε κάποιο μωρό να μου πιπιλάει τις ρώγες. Αυτό το θέλουν κάποιες ( ΟΧΙ όλες ) τρανς γυναίκες = διεμφυλικά άτομα.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,755 μηνύματα.

Σαν να λες θέλω έρευνα που να αποδεικνύει ότι οι άνθρωποι πρέπει να αναπνέουν οξυγόνο.
Δλδ Καλύτερο για το παιδί δεν είναι να το θηλάσει το θηλυκό θηλαστικό που το γέννησε, είναι να ρουφάει την ρώγα του Μπάμπη που μπουκωσε ορμόνες για να γίνει "γυναίκα"
Αλλά είπαμε εδώ το επίκεντρο δεν είναι η σωματική και ψυχική υγεία του παιδιού. Είναι η ικανοποίηση του εγώ σας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Αυτά είναι άρθρα, όχι papers ή metanalysis. Στο ένα άθρο αναφέρεται η γνώμη μιας...ηθοποιού (σοβαρή επιστημονική ανάλυση) και το άλλο αναφέρει ότι το NHS προτείνει στις τρανς γυναίκες να μη λαμβάνουν ουσίες οι οποίες μπορεί να προκαλέσουν πρόβλημα το νεογνό. Οκ, σε άλλα νέα οι αρκούδες χέζουν στα δάση. Το ίδιο έχει συμβεί και με διάφορα βρεφικά προϊόντα τα οποία απαγορεύτηκαν όταν μετά από κάποιο χρονικό διάστημα βρέθηκε ότι ήταν επικίνδυνα.
Οι περισσοτετερες "ερευνες¨που παραθετεις χρηματοδοτουνται απο αριστερα think tank ως εκ τουτου το αποτελεσμα τους ειναι ηδη προδιαγεγραμμενο.
Λίγο δύσκολο να είναι όλοι οι γιατροί woke
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,592 μηνύματα.
Δεν θα παίξω την κολοκύθια.
Είναι σαν το κουτί της Πανδώρας. Αφού άνοιξε θα το ζήσουμε και αυτό.

Βρες τα με αυτούς που το θεωρούν κάτι σωστό και νορμάλ.
Υπαρχουν πατεραδες που βιαζουν τα κοριτσια τους;
ΝΑΙ.ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ
Να απαγορευσουμε σε ολους ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ να ειναι γονεις.
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩς ΛΕΣ.
Εγω δενε χω κατι να βρω
Εσυ τα εχεις χασει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,755 μηνύματα.
Δεν θα παίξω την κολοκύθια.
Είναι σαν το κουτί της Πανδώρας. Αφού άνοιξε θα το ζήσουμε και αυτό.

Βρες τα με αυτούς που το θεωρούν κάτι σωστό και νορμάλ.
Τι σχέση έχουν οι γκει, οι τρανς, οι λεσβίες, κάποιες τρανς γυναίκες που θέλουν να θηλάζουν, μονο ενας θέος ξερει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Μη λέμε ό,τι θέλουμε εδώ μέσα. Αυτό δεν είναι κάτι που το θέλουν οι γκει άντρες, καθώς νιώθουν και είναι άντρες. Εγώ γκει άντρας είμαι, ούτε βυζιά θέλω να έχω ούτε κάποιο μωρό να μου πιπιλάει τις ρώγες. Αυτό το θέλουν κάποιες ( ΟΧΙ όλες ) τρανς γυναίκες = διεμφυλικά άτομα.
Τι θα γίνει ρε φίλε, πόσες φορές θα σου φιλήσουμε τα χέρια μέσα σ ενα μηνα με αυτα που γράφεις;


Το χειροτερο με την κοινότητά σας ξέρεις ποιο πιστευω πως ειναι; Που έχετε ανακατευτεί με ετερόκλητα και διαβρωτικα στοιχεία που αλλοιώνουν το κάθε δικό σας δικαίωμα και λειτουργούν ως σιγαστήρας στην κοινή λογική την οποία πάρα πολλοί γκέι κατέχετε σε αυτη την κοινότητα.

Φωνάζουν οι φελλοί και σωπαίνουν οι λογικοί.

Μπορει και να διαφωνήσεις με αυτο που λεω, δεν ξερω ή και να συμφωνήσεις, αλλα εγω ως απέξω συντηρητικός, έτσι το βλέπω.

Γιατί καθε φορά που μιλάς εσυ θέλω να ανοιξω την πόρτα του σπιτιού μου και να σε καλωσορίσω μέσα, αλλα καθε φορά που μιλανε αυτοί θέλω να παίξω μπουνιές;

Έχετε πρόβλημα με τους ακραίους στην κοινότητά σας.

Γνώμη μου πάντα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,592 μηνύματα.
Έχετε πρόβλημα με τους ακραίους στην κοινότητά σας.
Σωστα ολα οσα ειπες..αλλα εκανες ενα λαθος κατεμε.
Ξεχωριζεις αυτους και εμας.
Αν λοιπον τους ξεχωριζεις..πολυ κακως για μενα..αλλα εστω οτι το κανεις...μαθε αγαπημενε μου οτι και ΕΜΕΙΣ..(εφοσον τους ξεχωρισες απ εμας...ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...) εχουμε ακραιους στην κοινοτητα μας.Και βλαμενους.ΚΑΙ ΤΕΡΑΤΑ.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΛΟΥΣ.
Να σου πω παραδειγματα;
Νομιζω τα ξερεις.
Εμεις και αυτοι λοιπον δεν ειναι οι ομορφυλοφυλοι και οι στρειτ...αλλα οι σωστοι και τα τερατα.Απο ολες τις ''κοινοτητες''
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Σωστα ολα οσα ειπες..αλλα εκανες ενα λαθος κατεμε.
Ξεχωριζεις αυτους και εμας.
Αν λοιπον τους ξεχωριζεις..πολυ κακως για μενα..αλλα εστω οτι το κανεις...μαθε αγαπημενε μου οτι και ΕΜΕΙΣ..(εφοσον τους ξεχωρισες απ εμας...ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...) εχουμε ακραιους στην κοινοτητα μας.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΛΟΥΣ.
Να σου πω παραδειγματα;
Νομιζω τα ξερεις.
Εμεις και αυτοι λοιπον δεν ειναι οι ομορφυλοφυλοι και οι στρειτ...αλλα οι σωστοι και τα τερατα.Απο ολες τις ''κοινοτητες''
Δεν το είπα με αυτό το σκεπτικό, αλλά με την εννοια οτι δε μπορώ να οικειοποιηθώ κατι που -εκ πρωτης όψεως έστω- δεν είμαι.

Οχι σεγκμενταλιστικά δηλαδη αλλά με σεβασμό. Απλώς έρεε η κουβεντα, δεν το σκέφτηκα καθολου αρνητικά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Μη λέμε ό,τι θέλουμε εδώ μέσα. Αυτό δεν είναι κάτι που το θέλουν οι γκει άντρες, καθώς νιώθουν και είναι άντρες. Εγώ γκει άντρας είμαι, ούτε βυζιά θέλω να έχω ούτε κάποιο μωρό να μου πιπιλάει τις ρώγες. Αυτό το θέλουν κάποιες ( ΟΧΙ όλες ) τρανς γυναίκες = διεμφυλικά άτομα.

Μακάρι όλα τα progressive άτομα να ήταν τόσο λογικά και σοβαρά όσο εσύ, είμαι σίγουρος ότι ο κόσμος θα ήταν πολύ καλύτερος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.
Παιδιά ο @ultraviolence έκανε μια απλή επισήμανση για να μην μαζοποιουνται όλα τα lgbt άτομα . Δεν είναι λόγος να του λέμε συγχαρητήρια επειδή δεν θέλει να έχει βυζιά
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,592 μηνύματα.
Φιλαράκο, εγω τον είδα πρώτος. Το νου σου, για θα στα βγάλω τα μάτια μωρή.-
Σωπαστε ολοι.ΣΕΒΑΣΜΟΣ!!!!!!!!!!!





Οταν ΕΓΩ τον εκανα Σουπερβαιζορ...εσεις ακομα βυζαινατε το δαχτυλο σας.

1705001156884.png
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Παιδιά ο @ultraviolence έκανε μια απλή επισήμανση για να μην μαζοποιουνται όλα τα lgbt άτομα . Δεν είναι λόγος να του λέμε συγχαρητήρια επειδή δεν θέλει να έχει βυζιά
Η οποία επισήμανση υπάρχει στην πρώτη πρώτη σελίδα, τώρα την έπιασαν
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,592 μηνύματα.
Η οποία επισήμανση υπάρχει στην πρώτη πρώτη σελίδα, τώρα την έπιασαν
Ναι....δυστυχως δεν το πιανουν ολοι ομως.Συνεχιζουν να λενε για θηλασμους και ομοφυλοφυλους και υιοθεσιες.Θελει λιγο να τους το κανεις νιανια.Μπας και το καταλαβουν βρε αδελφε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top