Θύρα 7

Dimitri1234

Νεοφερμένος

Ο Dimitri1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πολλοί οπαδοί του Ολυμπιακού λένε ότι η θύρα 7 έχει πέσει αρκετά και έχει χάσει την παλιά της δυναμικότητα. Εσείς συμφωνείτε; εγώ προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ γήπεδο οπότε δεν γνωρίζω ιδιαίτερα. Πάντως έχω ακούσει ότι υπάρχουν και τσιράκια της διοίκησης εκεί μέσα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όσες φορές είχα πάει, μια χαρά δυναμική ήταν. Μη πω ότι μας ξεσήκωνε και ζητωκραυγάζαμε στο γήπεδο!!
Πάντως, από μια ουδέτερη οπτική, έχει πέσει τόσο πολύ η ποιότητα όχι μόνο του Θρύλου αλλά γενικά του ελληνικού ποδοσφαίρου που μιλώντας καθαρά από προσωπική άποψη δεν σου κάνει όρεξη ούτε να παθιάζεσαι ούτε και να φωνάζεις
 

nikosb

Νεοφερμένος

Ο nikosb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Οι μισοί δέρνουν ηλικιωμένους επειδή δεν φωνάζουν συνθήματα (
), οι άλλοι μισοί είναι μπράβοι/πληρωμένοι δολοφόνοι απο Σερβία. Όλοι με χαρτζηλίκι απο τον πρόεδρα.

Το θλιβερό είναι ότι ο κόσμος του Ολυμοθακου αντι να τους απομονώσει και να τους εξαλείψει, διαμαρτυρεται για τη "χαμένη δυναμικότητα"! Ας σκοτώσουμε πεντ-'εξι Φιλόπουλους ακομα δλδ για να χαρεί ο λαός του "θρύλου". Μήπως να κάνουμε και καμια γενοκτονία? Προς το παρόν ας πανυγηρίσουμε τα στημένα πρωταθλήματα και την καταστροφή του ελληνικού αθλητισμού.

Εγώ δε παρεξηγω κανεναν. Όλοι οι αποτυχυμένοι της Ελλάδας κάπως πρέπει να αισθανθούν καλά και αυτοί. Όταν δεν έχεις πετύχει τίποτα στη ζωή σου, τουλάχιστον να έχει πάρει κύπελλα η εταιρία που υποστηρίζεις (!!!). Η κατάντια της χώρας μας και ότι αυτή η ομάδα έχει την πλειοψηφία των οπαδών, δεν είναι άσχετα μεταξύ τους γεγονότα.
 

Dimitri1234

Νεοφερμένος

Ο Dimitri1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οι μισοί δέρνουν ηλικιωμένους επειδή δεν φωνάζουν συνθήματα (
), οι άλλοι μισοί είναι μπράβοι/πληρωμένοι δολοφόνοι απο Σερβία. Όλοι με χαρτζηλίκι απο τον πρόεδρα.

Το θλιβερό είναι ότι ο κόσμος του Ολυμοθακου αντι να τους απομονώσει και να τους εξαλείψει, διαμαρτυρεται για τη "χαμένη δυναμικότητα"! Ας σκοτώσουμε πεντ-'εξι Φιλόπουλους ακομα δλδ για να χαρεί ο λαός του "θρύλου". Μήπως να κάνουμε και καμια γενοκτονία? Προς το παρόν ας πανυγηρίσουμε τα στημένα πρωταθλήματα και την καταστροφή του ελληνικού αθλητισμού.

Εγώ δε παρεξηγω κανεναν. Όλοι οι αποτυχυμένοι της Ελλάδας κάπως πρέπει να αισθανθούν καλά και αυτοί. Όταν δεν έχεις πετύχει τίποτα στη ζωή σου, τουλάχιστον να έχει πάρει κύπελλα η εταιρία που υποστηρίζεις (!!!). Η κατάντια της χώρας μας και ότι αυτή η ομάδα έχει την πλειοψηφία των οπαδών, δεν είναι άσχετα μεταξύ τους γεγονότα.
Σέρβοι; Ε μπορεί να είναι χούλιγκαν του ερυθρού αστέρα. Κοίτα γενικώς σαν φίλαθλος του Ολυμπιακού έχω ακούσει και έχω δει ματς στα οποία ο Ολυμπιακός από διαιτητικα λάθη έχει χάσει οπότε ουσιαστικά όλες οι μεγάλες ομάδες μαφία είναι αν το πάμε έτσι. Δε νομίζω ότι τα πρωταθλήματα μας με εξαίρεση αυτό του 2008 ήταν πετσινα. Ο χουλιγκανισμος πρέπει οπωσδήποτε να εξαλειφθεί όμως.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top