Κακές συνήθειες, που δε θα αντέχατε στο έτερον ήμισυ!

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ενδιαφέρον θέμα, ενδιαφέρουσες απόψεις και ειδικά από τους άντρες της παρέας!

Τα περισσότερα έχουν ειπωθει, αλλά εγώ εστιάζω σε αυτά:
1. αν λείπει η στοιχειώδης εκπαίδευση, δεν υπάρχει επικοινωνία. Δηλαδή, δεν θα μου άρεσε να μην εχει τελειώσει μέχρι και το λύκειο και ας συνέχιζε με χειρωνακτικό επάγγελμα. Δεν θα γίνουμε και όλοι μας επιστήμονες.
2. η αδιαφορία είναι ότι χειρότερο, ειδικά αν στην αρχή σε έχει προσεγγίσει αλλιώς και καταλήγεις να πεθαίνεις για την πάρτη του.
3. να είναι ψεύτης και διπρόσωπος
4. να είναι τεμπέλης και να μην έχει δουλειά, επομένως να ζητάει από τους γονείς
5. να ξενοκοιτάει ενω βρίσκεται σε μια σχέση
6. να μην δέχεται τον διάλογο, που είναι απαραίτητος για την λυση κάθε προβληματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Η τέχνη και η επιστήμη δεν είναι το ίδιο και ο διαχωρισμός πρέπει να γίνεται.Πολλές φορές συνδυάζονται, αλλά εξακολουθούν να είναι διαφορετικά πράγματα.Δεν είπε κανένας ότι το ένα είναι ανώτερο από το άλλο.Απλά είναι διαφορετικά.
Λίγο off topic όλο αυτό...
(Αστροπελέκι καλωσήρθες.Το όνομά σου μου θυμίζει απαράδεκτους :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
(Αστροπελέκι καλωσήρθες.Το όνομά σου μου θυμίζει απαράδεκτους :D )

Γεια σου faithplus, καλως σας βρήκα!

χα χα χα σωστόοοοοοος !!! Ευτυχώς, δεν είμαι χαζή όπως το υποφαινόμενο αστροπελέκι της σειράς :P (:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ωρέ τι έχασα όσο ήμουν σαλόνικα......άτιμο ξενοδοχείο χωρίς wireless:P

σε τα μας τώρα:
θα σφαχτούμε αν
1) καπνίζει μέσα στο σπίτι και όταν είμαστε αγκαζέ στις βόλτες.
2) σκαλίζει τη μύτη του όταν περιμένει στο φανάρι.
3) βλέπει ποδόσφαιρο στη μεγάλη τηλεόραση και εγώ δεν έχω τι να κάνω.
4) πετάει τα ρούχα του όπου βρει, και ιδίως τα παντελόνια στα πόμολα της ντουλάπας (γιαυτό πήρα συρόμενες ντουλάπες:P)


αυτά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
4) πετάει τα ρούχα του όπου βρει, και ιδίως τα παντελόνια στα πόμολα της ντουλάπας (γιαυτό πήρα συρόμενες ντουλάπες:P)

όντως η αταξία είναι δρααααμα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μεγάλο δράμα. Ελπίζω να μη το ζήσετε ποτέ:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ο Οικογενιακος σας σύμβουλος δίνει τις λύσεις

1) καπνίζει μέσα στο σπίτι και όταν είμαστε αγκαζέ στις βόλτες.
Όση ώρα καπνίζει μπορεί και εσύ να αερίζεις τον χώρο διαφορετικά για να καταλάβει το ενοχλητικό της κατάστασης.
Στις βόλτες μπορείς να τοποθετήσεις να χέρια του σε "στρατηγικά" σημεία του σώματος σου με μεγαλύτερο ενδιαφέρον απο το τσιγάρο του. Μπορεί να περπατάει σαν να έχει λουμπάγκο αλλα έχεις γλυτώσει την καπνιλα
2) σκαλίζει τη μύτη του όταν περιμένει στο φανάρι.
Να τον παροτρύνεις να τα περνάει όλα με κόκκινο
3) βλέπει ποδόσφαιρο στη μεγάλη τηλεόραση και εγώ δεν έχω τι να κάνω.
Μπορείς να επιλέξεις μια ταινεια "επιστημονικού ενδιαφέροντος" να την βάλεις στο ντι βι ντι (σιγά μην πει όχι) και αφού το ένα φέρει το άλλο και ..... ξερένεται στον ύπνο και έχεις την τιβι μόνη σου!
4) πετάει τα ρούχα του όπου βρει, και ιδίως τα παντελόνια στα πόμολα της ντουλάπας (γιαυτό πήρα συρόμενες ντουλάπες:P)
Βάλε κρεμάστρες στα πόμολα, η κίνηση του απλά να τα τοποθετείς μετά είναι πάρα πολύ απλή


αυτά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ο Οικογενιακος σας σύμβουλος δίνει τις λύσεις

1) καπνίζει μέσα στο σπίτι και όταν είμαστε αγκαζέ στις βόλτες.
Όση ώρα καπνίζει μπορεί και εσύ να αερίζεις τον χώρο διαφορετικά για να καταλάβει το ενοχλητικό της κατάστασης.
Στις βόλτες μπορείς να τοποθετήσεις να χέρια του σε "στρατηγικά" σημεία του σώματος σου με μεγαλύτερο ενδιαφέρον απο το τσιγάρο του. Μπορεί να περπατάει σαν να έχει λουμπάγκο αλλα έχεις γλυτώσει την καπνιλα

κάπνισμα μέσα στο σπίτι μου απαγορεύεται.
Κόβω κεφάλια.
Όλων των ειδών :bleh:
2) σκαλίζει τη μύτη του όταν περιμένει στο φανάρι.
Να τον παροτρύνεις να τα περνάει όλα με κόκκινο
3) βλέπει ποδόσφαιρο στη μεγάλη τηλεόραση και εγώ δεν έχω τι να κάνω.
Μπορείς να επιλέξεις μια ταινεια "επιστημονικού ενδιαφέροντος" να την βάλεις στο ντι βι ντι (σιγά μην πει όχι) και αφού το ένα φέρει το άλλο και ..... ξερένεται στον ύπνο και έχεις την τιβι μόνη σου!
4) πετάει τα ρούχα του όπου βρει, και ιδίως τα παντελόνια στα πόμολα της ντουλάπας (γιαυτό πήρα συρόμενες ντουλάπες:P)
Βάλε κρεμάστρες στα πόμολα, η κίνηση του απλά να τα τοποθετείς μετά είναι πάρα πολύ απλή

καλές οι ιδέες, ιδιαίτερα αυτή με τις κρεμάστρες στα πόμολα των σ υ ρ ό μ ε ν ω ν πορτών :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
***


Δεν θα άντεχα κάποιον, ο οποίος δεν θα ήταν μόνο μαζί μου... :(

Δεν θα ανεχόμουν δηλαδή ποτέ, να υπάρχει και κάποιο άλλο πρόσωπο στη ζωή του..., έστω και συμβατικά... :/:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα σίγουρα να είμαι με κάποιον,ο οποίος είναι:
-ψεύτης
-παρτάκιας
-μίζερος.. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Να είναι μαμάκιας και ευθυνόφοβος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
qslv λολ........!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ποιες συνήθειες-χαρακτηριστικά του τρόπου ζωής θα σας ενοχλούσαν σε

έναν άνθρωπο με τον οποίο υπό άλλες συνθήκες θα κάνατε σχέση? Μιλάω

για μειονεκτήματα με τα οποία δε θα μπορούσατε να συμβιβαστείτε με

τίποτα...Π.χΠροσωπικά ας πούμε, πιστεύω δε άντεχα κάποιον που να έχει ΄

μηχανάκι!:whistle:

Θα είχα πρόβλημα άν ο άλλος ήταν σαν και μένα, δεν μπορώ με τίποτα να έχω σχέση με άνθρωπο ίδιο με μένα, θα σκοτωνόμουν μαζί του, γενικά είμαι επιθετικός, τσιγκούνης και οξύθημος χαρακτήρας άρα δεν υπάρχει περίπτωση να έχω σχέση με κάποιον που τα έχει αυτά:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα σίγουρα να είμαι με κάποιον,ο οποίος είναι:
-ψεύτης
-παρτάκιας
-μίζερος.. :no:


Πω πω τι είπες τώρα. Πολύ σωστό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Tσιγκούνης

σε τσέπη και αισθήματα ._
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna

Νεοφερμένος

Η zouzouna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ψεύτης
Άπιστος
Παρτάκιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
1. Να είναι τσιγκούνα
2. Να είναι χαζούλα
3. Να είναι βρωμιάρα

και να μη με αφήνει να βλέπω όλα τα μάτς ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ψεύτης
Γκρινιάρης
Τσιγκούνης (δείχνει μια φιλοσοφία η τσιγκουνιά -δεν έχει τόσο να κάνει με τα χρήματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna

Νεοφερμένος

Η zouzouna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ευρωφονιάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να εξαφανίζεται από προσώπου γης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top