Καλά οικονομικά εσώρουχα;

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αγοράζω εσώρουχα και μου βγαίνουν μικρά σχεδόν πάντα, ξέρετε κάποια εσώρουχα οικονομικά, καλής ποιότητας που να έχουν μεγάλη γραμμή
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,857 μηνύματα.
θα πρότεινα χρησιμοποιημένα να έχουν ανοίξει απο την χρήση, αλλιώς δεν τα εμπιστεύομαι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,469 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,263 μηνύματα.
Αγοράζω εσώρουχα και μου βγαίνουν μικρά σχεδόν πάντα, ξέρετε κάποια εσώρουχα οικονομικά, καλής ποιότητας που να έχουν μεγάλη γραμμή
Τα μποξερακια της λαϊκής συνήθως μαζεύουν, αν παίρνεις από εκεί κι απορείς. Πάντα λίγο μεγαλύτερο γιατί θα μαζέψει στο πλυντήριο

Κατά τα άλλα, Minerva.

Α κλαίω είσαι κορίτσι τώρα το είδα. Minerva θα πω πάλι, h&m, triumph

Εγώ από την λαϊκή παίρνω τι να σε πω. Έρχονται και τα πανυγηρια🤣, και αν θες να καλύπτεις κοιλίτσα πες τους ότι θέλεις λίγο πιο ψηλά
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,480 μηνύματα.
Δες στο σκρουτζ στα σχόλια, λένε πάντα αν είναι μεγαλύτερα ή μικρότερα από το μέγεθος που λένε. Από την άλλη μπορείς να μετρήσεις τις διαστάσεις σου και να βρεις το μέγεθος σύμφωνα με αυτές.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,469 μηνύματα.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 629 μηνύματα.
Αγοράζω εσώρουχα και μου βγαίνουν μικρά σχεδόν πάντα, ξέρετε κάποια εσώρουχα οικονομικά, καλής ποιότητας που να έχουν μεγάλη γραμμή
δεν καταλαβαίνω την ερώτηση, γιατί δεν παρινεις μεγαλύτερο νούμερο?
 

Isolde75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 224 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,469 μηνύματα.

Isolde75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 224 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,469 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top