[Καλή πρωταπριλιά] Αντίο...

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Περαστικά, Ολγάκι μου.:)

(Αυτό με τη ζωή των κουλοχέρηδων ήταν εκπληκτικό!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poly

Νεοφερμένος

Η Poly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είχα να μπω 10 μέρες στο site λόγω ιντερνετο-προβλήματος και διάλλεξα
τη μέρα...! Την πάτησα ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!
Μου άξιζε γιατί το παίζω ξύπνια από το πρωί!!!

:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Τωρα το βραδυ που σχολασα,και μπηκα στο πρωτο topic τι να δω ,οτι κλεινει το mycat μου κοπηκε η ανασα,ζαληστηκα κοντεψα να λυποθυμισω.Καλε γινονται τετοια αστεια τι τρελλοκομειο που εισαστε:P
Τοσα αλλα που γραφηκαν δεν πιστεψα τιποτα αλλα αυτο το μασησα κανονικα:up:Αντε και καλο μηνα και του χρονου παλι μαζι ολοι μας:D
Avrillio μου ακουγεται σοβαρο.Περαστικουλια,γρηγορα ολα καλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
βρε χαμενα!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

σταδιαλα και μπηκα αρον αρον μολις βρηκα πισι μπροστα μου !!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P

ομολογω... επιτυχημενο :up:

φιλουθκια!!!!!!!!!!!

με εκτιμηση
φρουφρου :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και για να αποδίδουμε τα του Καίσαρος τω Κάισαρι (το σκότωσα; ) , το αληθοφανέστατο αυτό κείμενο το συνέταξε η Αλίκη μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avrilio

Νεοφερμένος

Η avrilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρουκο κ νικη: σε λιγο με βλεπω να βγαζω αγγελια....Ζητειται γατοφιλος να μ αλλαξει την αμμο των δικων μου γατιων κ να μ ταισει τα αδεσποτακια μου!!!!Μα τι λες τωρα βρε ρουκο......δεν μπορω μ ενα χερι ν αλλαξω την αμμο...λεω σε φιλους ναρθουν σημερα κανενας δεν τα καταφερε....μιλ;αμε ταχω παιξει!!!!βεβαια για τα βασικα, παω στο σπιτι της μαμας...αλλα με το δικο μου σπιτι κ τα γατονια μου....εχω ηδη προβλημα....κ θαμαι για κανα μηνα κουλη....οποτε....αστα να πανε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avrilio

Νεοφερμένος

Η avrilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κυρα μισελ....ποια ειναι αυτη η περιφημη Αλικη????να το χαιρομαστε βρε το κοριτσι!!!!Υπογλωσια ξεχασατε να μοιρασετε ομως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ελα μωρε αν εισαι τοσο χαλια πεταγομαι για βοηθεια...
"Ο Θεος και ο Γειτονας" λενε οι αραβες, και το πρώτο με εχει απελπίσει πολλα χρόνια τώρα οποτε...παμε για το δεύτερο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
κυρα μισελ....ποια ειναι αυτη η περιφημη Αλικη????να το χαιρομαστε βρε το κοριτσι!!!!Υπογλωσια ξεχασατε να μοιρασετε ομως!!!
Η Αλίκη είναι η οπεροσυντρόφισσα aretha :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avrilio

Νεοφερμένος

Η avrilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
νοτα....οτι ειμαι χαλια κ δεν μπορω ν αλλαξω αμμο, ειναι γεγονος...αυριο ισως καταφερω καμμια σκατουλα φιλη μου να ερθει αλλα δεν ειναι σιγουρο....οι αραβες καλα τα λενε...συμφωνω μαζι τους κ μαζι σου
Αρηθα....η περιφημη αρηθα που την ειχα κ σε εκτιμηση αιναι η Αλικη που μας εστησε το παραμυθι????σαν την αλικη στη χωρα των θαυματων....ετσι κι αυτη η αλικη στη χωρα της γατοκοινοτητας,εκανε καρδιες να σκιρτησουν....
Συγχαρητηρια αλικη-αρηθα.....αλλα το βρωμοξυλο στο πισινο το χρειαζεσαι απο τα πατουχια ολων εδω μεσα που εχουμε γατονια κ μας κοψοχολιασες!!!!Και του χρονου....Με 2 χερια ολες μας !!!!!εγω το πονο μου κ το χαβα μου...η κουλοχερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiseki

Νεοφερμένος

Η kiseki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τι έπαθες βρε Όλγα μου! Πριν λίγο μπήκα κ' μου ήρθε διπλό το χτύπημα!:blink::blink:
Απ' τη μία να διαβάζω ότι κλείνει το my cat κ' απ'την άλλη το δικό σου ατύχημα.
Ήλπιζα ότι ήταν κ' το δικό σου φάρσα αλλά δυστυχώς όχι.:(
Πολλά περαστικά κ' τουλάχιστον να είσαι περήφανη γιατί....
σαν σωστή αγωνίστρια έπεσες στο πεδίο της μάχης!:cry::cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avrilio

Νεοφερμένος

Η avrilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αγγελιικουλιτσα μου!!!!αστα τι επαθα!!!!τι νατην κανω τετοια τιμη!!!1ακου επεσα στο πεδιο της μαχης!!!!η μπουμπουλινα της πανσιον εμεινε με ενα χερι....ουτε πιανο ουτε μαθηματα....να κλωσσαω τα αυγα μου κ να μη μπορω να σηκωσω το βρακι μου!!!!!!ωραια αγωνιστρια κουλοχερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roza

Νεοφερμένος

Η roza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλα δεν ντρεπεστε να κοροιδευεται αρρωστη γατομαμα? :) και του χρονου!

Περαστικουλια avrilio...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καλά εγώ τι να πω που έμεινα και χωρίς internet και ευτυχώς είδα μόνο το μηνυμα της Michele πως είναι ψέμα:P:P και τώρα είδα ότι η Αλικη την έκανε την ζημιά :hmm::hmm::hmm:και τι να σου πω σε είχα και σε μία υπόλιψη με τόση όπερα και κουλτούρα ....τστστστσ δεν ντρέπεσαι σε είχα και για σοβαρό άννθρωπο:lol::lol::lol::lol::lol: και το κακό να μην μπορώ να μπω και να γελασω μαζί σας ....Αχ!!!! όλα τα καλά τα εχασα.....:mad::mad::mad::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
XAXAXA!!!:lol::lol:

Εγώ δεν μπήκα καθόλου σήμερα και απ'ότι βλέπω το τιμήσαμε και εδώ το έθιμο:lol: (Αν και ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι και εδώ θα πειράζατε τα accounts των mods όπως στο στέκι...μας πρόλαβε η ευρετικότητα της Αλίκης:rolleyes::lol:)

Άντε πάω να διαβάσω και τα χαΐρια της Νότας, να γελάσω λίγάκι άρρωστος άνθρωπος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
XAXAXA!!!:lol::lol:

Εγώ δεν μπήκα καθόλου σήμερα και απ'ότι βλέπω το τιμήσαμε και εδώ το έθιμο:lol: (Αν και ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι και εδώ θα πειράζατε τα accounts των mods όπως στο στέκι...μας πρόλαβε η ευρετικότητα της Αλίκης:rolleyes::lol:)

Άντε πάω να διαβάσω και τα χαΐρια της Νότας, να γελάσω λίγάκι άρρωστος άνθρωπος:P
Ααα με συγχωρείς, το κείμενο ήταν της Αλίκης, η ιδέα ήταν δική μου και μάλιστα την εφάρμοσα πρώτα στη Νότα στο msn :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Α, καλά τότε.
Αναδιατυπώνω....χάρη στην εφευρετικότητα της Λίας :D


(Τελικά πρέπει να ανεβαίνει ο πύρετός... τρόμαξα μόλις είδα το ευρετικότητα...Τι σου κάνει ο πυρετός μέχρι ανορθόγραφος γίνεσαι:|)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
το κείμενο ήταν της Αλίκης, η ιδέα ήταν δική μου
Εννοείται!! Εγώ ένας απλός εντολοδόχος κειμενογράφος ήμουν, άλλοι ήταν οι ηθικοί αυτουργοί του εγκλήματος!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtos

Νεοφερμένος

Η Αμαλια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εννοείται!! Εγώ ένας απλός εντολοδόχος κειμενογράφος ήμουν, άλλοι ήταν οι ηθικοί αυτουργοί του εγκλήματος!! :P


τσ τσ τσ και σας ειχα για σοβαρες:P.Λυσαξατε οι adm mod του site.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorica

Νεοφερμένος

Η zorica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top