[Καλή πρωταπριλιά] Αντίο...

Κείρα

Νεοφερμένος

Η Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Avrilio σε θαυμάζω και καλό κουράγιο. Αυτό το χειμώνα έμεινα για τρεις μήνες με ένα χέρι, από τον Δεκέμβρη, και καταλαβαίνω τι περνάς. Εμένα ήταν το δεξί ακινητοποιημένο από τον ώμο και δεμένο σαν λουκάνικο πάνω στην κοιλιά μου και όπως κρυβόταν κατω από τα ρούχα είχα απελπιστεί. Απορω που τα καταφερνεις ακόμα και γραφεις στο πληκτρολόγιο. (μην το πεις παραεξω γιατι εμενα αυτη ηταν η δικαιολογια μου για να μην δουλευω);)
Συντομα περαστικά σου εύχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

πυρροθριξ

Νεοφερμένος

Ο πυρροθριξ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλα κανω εγω και πρωταπριλια δεν πιστευω ουτε το ονομα μου!!!δεν το εφαγα εννοειται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Κειρα, ειναι 2 απριλιου, σοβαρολογεις η πλακα μας κανεις???:blink:

Παιδια, σοβαρευτειτε...


φιλικα
φρουφρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strayshelp

Νεοφερμένος

Η strayshelp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Moυαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααα!
Καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy

Νεοφερμένος

Ο jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδια πότε το εγραψε μηπως είναι πρωταπριλιάτικο αστείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy

Νεοφερμένος

Ο jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά δεν παίζουμε με αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Duh! Δες τον τίτλο. Προφανώς και είναι πρωταπριλιάτικο :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top