Καλή συμπεριφορά

Αθανασία

Νεοφερμένος

Η Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αθανασία μπορείς σε πρακαλώ να μου στείλεις πμ αναφέροντας την περίπτωση που έγινε αυτό;
Ίσως έχει παραμεληθεί λίγο το θέμα μιας και είχα επαναπαυτεί οτι εδώ δεν υπάρχουν ποτέ εντάσεις αλλά τελικά άνθρωποι είμαστε και πρέπει να το προσέχω λίγο περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αθανασία μήπως παραπονέθηκες για μένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Για Αθανασία
Εγώ αυτή τη φορά δεν έκανα τίποτα. Πλάκα κάνω (ή ελπίζω να μην έκανα κάτι εγώ). Όμως γιατί φοβόμαστε τόσο πολύ τις εντάσεις. Στο επίπεδο που ο τρόπος έκφρασης του άλλου δεν θίγει ή δεν δείχνει πρόθεση να θίξει τι πειράζει και αν μας κρίνει με λίγο πιο έντονο τρόπο. Στο κάτω κάτω δεν έχουν όλοι το ίδιο ύφος (έτσι λέγεται νομίζω) στη γραφή. Πάντως αν αφορά τον κατάλογο που σου έστειλα και εγώ τις ίδιες εταιρείες καλλυντικών με εσένα χρησιμοποιώ, όχι φανατικά, γιατί δεν έχω ξεπλύνει το φρικιό που ήμουνα παλιά απο πάνω μου παρά τα 46 μου και σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να σε ειρωνευτώ.
Φωτούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
παιδια μην τα περνετε ολα προσωπικα γιατι εγω μαλλον εκανα κακως κ ανοιξα αυτο το θεμα για τα πειραματα ειπα να εκφρασετε της αποψης σας τωρα που το βλεπω εφερα μεγαλη αναστατωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicki v.

Νεοφερμένος

Η vicki v. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Η συζήτηση πάντα κάνει καλό ακόμη και αν έχει ένταση,
ακόμη και αν καταλήγει στο 'συμφωνούμε ότι διαφωνούμε'

:cool:

:kiss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady

Νεοφερμένος

Η Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ προιόντα της Body Farm που είναι βιολογικής καλλιέργειας και ελληνικά και είμαι πολύ ευχαριστημένη.Μια απλή μάσκα που μπορείτε να φτιάξετε είναι με μια κουταλιά μέλι και έναν κρόκο αυγού.Το απλώνετε στο πρόσωπο και σε 30 λεπτάκια η επιδερμίδα έχει γίνει καινούργια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris

Νεοφερμένος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Συγνώμη παιδιά νόμιζα οτι ήταν ένα Ελληνικό site για γάτες! Πήγα στο "Καλή Συμπεριφορά" να φανταστείτε και νόμιζα πώς επρόκειτο για γάτες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευαγγελίτσα

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελίτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Αθανασία:
Αλήθεια, τι γίνεται με τους "κανόνες καλής συμπεριφοράς" στο site;
Μερικές φορές δε βλέπω να τηρούνται. :(
Λίγη ευγένεια και προσοχή όταν κάποιος διατυπώνει ΑΛΛΗ άποψη...

Κι επειδή πάντα μιλάω ξεκάθαρα, νομίζω ότι έχω υποστεί αγένεια.
Δε μ'ενδιαφέρει πια το συγκεκριμένο θέμα (απ'την πλευρά μου το έκλεισα), αλλά στα επόμενα να θυμόμαστε και την "καλή συμπεριφορά", ladies&(a few)gentlemen! :)

Αθανασία μου, καλά κάνεις κ το τονίζεις αυτό, παρ'όλο που είμαι σχετικά νέο μέλος το τόνισα κ εγώ σε κάποιο post μου!!
Δεν υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης μεταξύ μας κ ποτέ μα ποτέ δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι κ να παραθέτουμε την άποψή μας με απιβλητικό τρόπο :) !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aris:
Συγνώμη παιδιά νόμιζα οτι ήταν ένα Ελληνικό site για γάτες! Πήγα στο "Καλή Συμπεριφορά" να φανταστείτε και νόμιζα πώς επρόκειτο για γάτες!:P
Όντως είναι ελληνικό site για γάτες... Τι ακριβώς εννοείς; :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina finitsi

Νεοφερμένος

Η katerina finitsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Νόμιζε ότι το ΄καλή συμπεριφορα΄ είναι site και αφορούσε την συμπεριφορά των ζώων ενώ το post αναφερόταν στην συμπεριφορά μεταξύ μας στο site :lol: :lol: :lol: , στην αρχή κι εγώ αυτό νόμιζα, αλλα κανένα ζώο δεν είναι κακό η συμπεριφορά του ζώου δεν κρίνεται από το χαρακτήρα του αλλα από το περιβάλλον που μεγαλώνει! (αποψή μου :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina finitsi:
αλλα κανένα ζώο δεν είναι κακό η συμπεριφορά του ζώου δεν κρίνεται από το χαρακτήρα του αλλα από το περιβάλλον που μεγαλώνει! (αποψή μου :redface: )
Συμφωνω Κατερινα εν μερει, γιατι και στα ζωα υπαρχει ο χαρακτηρας απο τη γεννηση -οπως και στους ανθρωπους. Τα γατακια της Κλεοπατρας (παλια μου γατα) παρ' ολο που ειχαν την ιδια μαμα και ζουσαν στο ιδιο σπιτι κατω απο ιδιες συνθηκες ηταν διαφορετικα μεταξυ τους. Αλλο ηταν γκρινιαρικο, αλλο επιθετικο, αλλο πιο χαδιαρικο κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Είναι όπως και στους ανθρώπους πιστεύω. Σίγουρα παίζει ρόλο το περιβάλλον που μεγαλώνουν όμως επιρρεάζει και ο χαρακτήρας τη συμπεριφορά. Η Μίτσυ μας είναι μια αριστοκράτισα, ο Σάκης πάλι είναι πιο λαϊκός τύπος. Η Μίτσυ παρόλο που μεγάλωσε μέσα στο σπίτι είναι πολύ επιθετική με τις άλλες γάτες και έχει πολύ ανεπτιγμένο το ένστικτο του κυνηγού. Ο Σάκης πάλι παρόλο που ως γατάκι ζούσε έξω και παρόλο που είναι τεράστιος σε όγκο είναι απίστευτα φοβιτσιάρης και βαριέται που ζει συνήθως. Δύο τελείως διαφορετικοί χαρακτήρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicki v.

Νεοφερμένος

Η vicki v. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Συμφωνώ!!! Φυσικά και διαμορφώνουν χαρακτήρες!!!
Γι' αυτό δεν μπορείς να βάλεις όλες τις γάτες 'σε ένα σακί' που λένε :lol:
είναι απρόβλεπτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina finitsi

Νεοφερμένος

Η katerina finitsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σίγουρα υπάρχει ο χαρακτήρας από τη γέννηση, απλά εμείς το κατευθύνουμε με την αγάπη μας και την καλή μας θέληση...:) :) Συμφωνώ απολύτως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Αθανασία:
Το θέμα "Καλή συμπεριφορά" το έθεσα στην κατηγορία "Σχολιασμός", όπου δε γράφουμε μόνο για γάτες (όπως και στη "Γενική συζήτηση"). Αν κάνω λάθος, Michelle, σε παρακαλώ να με διορθώσεις! ;)

Δεν κάνεις λάθος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top