Καλύτεροι Metal/Rock τραγουδιστές

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Ποιοι είναι κατα τη γνώμη σας οι καλύτεροι τραγουδιστές στην Metal/Rock σκηνή?
Εγώ παραθέτω τη λίστα μου:

Maynard James Keenan
Bruce Dickinson
Rob Halford
Dio
Hansi Kursch

and many more ;)

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Klaus Meiner (o μακραν καλυτερος)
Paul Stanley
O τραγουδιστης των Maiden
Dave Mustaine
Ο τραγουδιστης των Zeppelin
Marilyn Manson

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Jim Morrison for ever ρε!!! :thumbsup:

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Αυτούς που ξεχωρίζω είναι:
Asis Nasseri από haggard
Και τον τραγουδιστή των Anathema

Mahmut

New member

Ο Mahmut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γλωσσολόγος . Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Θα μπορούσατε να βρίσκατε τα ονόματα των "τραγουδιστών των... []", αλλά τέλωσπάντων.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mahmut:
Θα μπορούσατε να βρίσκατε τα ονόματα των "τραγουδιστών των... []", αλλά τέλωσπάντων.
Αν δεν τα ξέρει όμως κάποιος που ακούει το συγκεκριμένο συγκρότημα λίγο απίθανο να καταλάβει κάποιος που δεν το ακούει σε ποιόν αναφέρεσαι εαν πεις μόνο όνομα. Άλλωστε είναι λίγο τραβηγμένο να κάνεις ολόκληρη αναζήτηση για να μην στην "πει" ο καθένας που οποιοδήποτε πόστ δεν είναι 100% τέλειο το θεωρεί σπαμ, δεν νομίζεις?

Subject to change

Founder

Αν σου πω οτι η Τζανις Τζόπλιν δεν μου αρέσει καθόλου θα με πιστεψεις? Ωραία φωνη, δε λέω αλλά δεν βγάζω τίποτα απο τα κομμάτια της!! Και δεν είναι οτι δεν ξέρω αγγλικά, ισα ίσα, αλλά τα λέει πολύ μπερδεμένα!

gilie

New member

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αν σου πω οτι η Τζανις Τζόπλιν δεν μου αρέσει καθόλου θα με πιστεψεις? Ωραία φωνη, δε λέω αλλά δεν βγάζω τίποτα απο τα κομμάτια της!! Και δεν είναι οτι δεν ξέρω αγγλικά, ισα ίσα, αλλά τα λέει πολύ μπερδεμένα!
ενταξει μωρε δεν ειναι και πολυ ηρεμος ανθρωπος ουτε και τα τραγουδια της εβγαζαν παντα νοημα αλλα
1ον ηταν φωναρα
2ον ε, να βαλουμε και μια γυναικα ρε γμτ! ;)

Porcelain

New member

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ποιον από τους δύο τραγουδιστές των Anathema εννοείς?

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain:
Ποιον από τους δύο τραγουδιστές των Anathema εννοείς?
Τον Vincent εννοώ :)

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Anarki

New member

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,903 μηνύματα.
Thomas Lindberg (At The Gates)
Hansi Kursch (Blind Guardian)
Kai Hansen (Gammaray :D )
Attila Csihar (Mayhem)
Maynard James Keenan (Tool)

Παίζει να ξεχνάω κάποιον.

weak and powerless

New member

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,241 μηνύματα.
tate

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
RONNIE JAMES DIO
Geoff Tate
King Diamond
Rob Halford
Matt Barlow
Chuck Schuldiner

Hetfield

New member

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Ποιοι είναι κατα τη γνώμη σας οι καλύτεροι τραγουδιστές στην Metal/Rock σκηνή?
Εγώ παραθέτω τη λίστα μου:

Maynard James Keenan
Bruce Dickinson
Rob Halford
Dio
Hansi Kursch

and many more ;)
Για μενα ειναι ολοι αυτοι που ειπες συν:
Axel Rose
James Hetfield (Βλεπε Nick:D)
Klaus Meine

Και παλι ομως, αυτοι ειναι ενα μονο κοματι της ιστοριας της Rock/Metal. Υπαρχουν και αλλοι πολλοι, λιγοτερο γνωστοι που διαμορφωνουν το ειδος μας.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...