[Καπνιστές] Όσοι κάνετε στριφτά...

Τι καπνό χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 86)
  • Van Nelle

Ψήφοι: 3 3.5%
  • Camel

Ψήφοι: 1 1.2%
  • Drum

• Marlboro

Ψήφοι: 5 5.8%
  • Craven

Ψήφοι: 13 15.1%
  • George Karelias and Sons

Ψήφοι: 16 18.6%
  • Pall Mall

• Old Holborn

Ψήφοι: 28 32.6%
  • Golden Virginia

Ψήφοι: 12 14.0%
  • Άλλο

• ΔΞ/ΔΑ

KeepDreaming!

New member

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 615 μηνύματα.

Muxu Su

Well-known member

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,208 μηνύματα.
Εγω έκανα για ενα διάστημα τον camel τον βαρύ, οκ καλός καπνός, εχω δοκιμασει και απο Καρέλια αλλα δεν μου αρεσε τόσο πολυ η γεύση που μου άφηνε. Απο old holborn ο άσπρος κομπλέ, με τον κίτρινο με πονάει ο λαιμός, ο μπλε δεν κάπνιζεται.. Lucky strike προτιμώ τα βιομηχανικά του.. Πλέον εχω καταλήξει σε van Nelle μπλε με χαρτάκια ασημένια rizla και φιλτρακια rizla ultra slim.

aye

New member

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Παιδιά, για εμάς τους περιστασιακούς καπνιστές συμφέρουν καλύτερα τα στριφτά; Ξεκίνησα με marlboro red και τον τελευταίο χρόνο κάνω τα marlboro touch. Στριφτά δεν έχω δοκιμάσει

Ρυζόγαλο

New member

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Παιδιά, για εμάς τους περιστασιακούς καπνιστές συμφέρουν καλύτερα τα στριφτά; Ξεκίνησα με marlboro red και τον τελευταίο χρόνο κάνω τα marlboro touch. Στριφτά δεν έχω δοκιμάσει
Δοκίμασε, δεν έχεις να χάσεις κάτι σοβαρό. Έτσι και αλλιώς, μόνο έτσι θα μπορέσεις να σχηματίσεις άποψη για το συγκεκριμένο θέμα.

aye

New member

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Δοκίμασε, δεν έχεις να χάσεις κάτι σοβαρό. Έτσι και αλλιώς, μόνο έτσι θα μπορέσεις να σχηματίσεις άποψη για το συγκεκριμένο θέμα.
Μην αγοράσω τζάμπα τον καπνό lol
Έχεις να προτείνεις κάτι συγκεκριμένο;

Ρυζόγαλο

New member

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μην αγοράσω τζάμπα τον καπνό lol
Έχεις να προτείνεις κάτι συγκεκριμένο;
Όχι, η αλήθεια είναι πως δεν έχω. Απλά θεώρησα ότι 4-5 ευρώ δεν είναι πολλά, από τη στιγμή που ίσως σου κάνουν τη δουλειά για πολύ καιρό. Αλλά ναι, μιας και δεν ξέρω, ας το αφήσω στους προ να σου πουν.

Muxu Su

Well-known member

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,208 μηνύματα.
Βασικά αν τον εχεις και για πολυ καιρο τον καπνό, μιας και λες οτι εισαι περιστασιακή καπνίστρια, μετα ξέρενεται και αλλοιώνεται και η γεύση και ειδικά κάποιοι οταν ξέρενονται ειναι σαν τσαρούχι στο λαιμό οτι κατεβαίνουν.. Οποτε δεν θα πρότεινα στριφτό σε κάποιον περιστασιακό.. Ανάλογα βέβαια το τι εννοείς περιστασιακό.. Αν ειναι μπορείς να παίρνεις και τους 11αρηδες σε κόκκινο και gold που βγάζει η Marlboro για να μην παίρνεις 20αρηδες και ειναι και μεγάλη ποσότητα..

Jessy Blue

New member

Η Jessy Blue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σας καπνίζω περίπου 1 μήνα και πριν 2 μέρες σκέφτηκα ότι ο καπνός βολεύει πιο πολύ (για τα χρήματα) οπότε πήγα και πήρα αλλά δεν ξέρω να στριβω όσες φορές και αν προσπάθησα δεν τα κατάφερα και τώρα δεν ξέρω τι να τον κάνω πείτε μου σας παρακαλώ τι να κάνω (μην αρχίσετε οι αντικαπνιστες πλιζ)επίσης λυπάμαι να πετάξω τον καπνό δεν θέλω :(

Τελευταία επεξεργασία:

Kapagiannidis

New member

Ο Kapagiannidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα,ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα χαρτάκια rizla γλυκόριζα.Τα αλλάξανε ή Εγώ νομίζω πως ήταν πιο ζαγρέ;Εδώ και πολύ καιρό από όπου και να πάρω χαρτάκια γλιστράνε στα δάχτυλα μου είναι πιο λεία και με δυσκολεύουν. Κάπου κάπου βρίσκω και από τα παλιά αλλά σπάνια

GiorgosAsi

Active member

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 628 μηνύματα.
Πολυ καλα φιλτρακια ειναι και φιλτρακια στη μαυρη συσκευασια με τον ενεργο ανθρακα.ΑΠο τοτε που τα δοκιμασα παιρνω μονο αυτα.

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,443 μηνύματα.
Πλέον drum κίτρινο με τα κλασικά κίτρινα swan και χαρτάκια ocb μαύρα ή rizla ασημί. :)

orange crush

Well-known member

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Όταν έχω πολύ όρεξη να καπνίσω (ίσα ίσα για να χαλαρώσω που λέμε) , παίρνω old holborn λευκο που μου φαινεται κι ελαφρυς ,χαρτακια ριζλα ασημί (αυτά τα micron που λενε) και φιλτράκια old holborn. Αφού βγάλω το άχτι μου με 4-5 τσιγαρακια (ή περισσότερα ανάλογα την περίοδο), δίνω τον υπόλοιπο καπνό σε φίλη μου που καπνίζει πιο τακτικά .

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...