Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λοιπόν, κι όμως, θα φύγω από Νόκια.

Πείτε γνώμες, για τα παραπάνω! Είχατε κανένα; Να αποφύγω οπωσδήποτε κάποιο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω απο Νοκια πήγα samsung και μένω samsung, μοτορόλα με τίποτα (χάλια) , έρικσον καλύτερα αλλα και πάλι δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα κιόλας.
Αν σου αρέσουν πάντως τα Νοκια κοίτα οπωσδήποτε τα samsung
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λοιπόν, κι όμως, θα φύγω από Νόκια.

Πείτε γνώμες, για τα παραπάνω! Είχατε κανένα; Να αποφύγω οπωσδήποτε κάποιο;;;

Γιδακι...χανω καποιο επεισοδιο;;;:P
Το αλλο thread που ειχε ανοιξει και ειχαμε προτεινει τοσα;:confused:
Και δευτερον, ποιο απο τα παραπανω εννοεις αν ειχαμε...εγω δεν βλεπω κανενα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έβαλα ψηφοφορία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιδακι...χανω καποιο επεισοδιο;;;:P
Το αλλο thread που ειχε ανοιξει και ειχαμε προτεινει τοσα;:confused:
Και δευτερον, ποιο απο τα παραπανω εννοεις αν ειχαμε...εγω δεν βλεπω κανενα!:redface:

Βασικά μιλάγαμε πιο πολύ για Νόκια...
Και, για να πω... Έχω λάβει υπ' όψιν, ότι η LG είναι πιο παλιά και βαρβάτη από τη Μοτορόλα... και ναι, φοβάμαι κι εγώ τα πλήκτρα του Σοκολάτα...

Τείνω στο 970... τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Α οκ...πριν δεν ειδα τιποτα...:P
Δηλαδη να το κλειδωσω το αλλο θεμα ετσι;
Για να μην υπαρχει συγχυση.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όπως νομίζεις, αν και στο άλλο λέει για Νόκια! Θέλεις να τα συγχωνεύσεις;

Το MOTORIZR Z8 είναι πιο παλιό, έτσι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λοιπον...απο τα επανω που παραθετεις, χαλαρα και με διαφορα θα διαλεγα το LG KE970!
Η ποιοτητα κατασκευης του ειναι τρομερη, ειναι πανεμορφο εχει παρα παρα πολυ καμερα και πολυ καλη οθονη...ΑΛΛΑ!
Στο θεμα οθονης εχω να σου πω, πως λογο του ειναι σε στυλ "καθρεφτη" (οταν δεν λειτουργει ο φωτισμος ειναι σαν καθρεφτης), αυτο δεν ειναι οτι κλυτερο οταν την κοιταν κατω παο το φως του ηλιου.
Μην σου πω οτι δεν φαινονται και πολλα πραγματα...:(
Περαν απο αυτο ομως εχει πολυ καλη λεπτομερεια.
Η camera του να σου πω οτι αν και 2MPixels τραβαει μαματες φωτογραφιες κι αυτο γιατι δεν εχουν καθολου "θορυβο".Και με autofocus ετσι;
Εχει MP3 player,Bluetooth (οχι υπερυθρες ομως)...
Ειναι μια καλη προταση με κυριο ατου της την εμβανιση η οποια σου λεω σκιζει!

Τις αλλες επιλογες απλως τις απορριπτω.Δεν λεω καλα τα moto, αλλα πρωτον προσωπικα δεν τα πολυσυμπαθω και δευτερον δεν kati περισσοτερo απο το LG.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Μotorola δε θα διάλεγα με τίποτα... δεν τα πάω καθόλου...
Το chocolate και πάλι με τίποτα.
Οπότε ποιό μας μένει;;; ;)

Πάντως τελευταία συμπαθώ πολύ τα Samsung :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ναι οντως.Συμφωνω κι εγω με nana για τα samsung.;)
Κι εχουν βγαλει και κατι μαματες προτασεις με την "3" εδω...πωωω!Μουρλια!:D
Αλλα που να παρω κι αλλο κινητο...περιμενω το Ε90!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Κι εγώ τάσσομαι υπέρ της Samsung. Πριν από λίγες εβδομάδες απέκτησα το Ε900, αυτό με τα πλήκτρα αφής, και είμαι πολύ ευχαριστημένη...
Βέβαια ομολογώ ότι παιδεύτηκα λίγο στην αρχή όμως χαίρεσαι ακόμη και να το κοιτάς βρε παιδί μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επειδή θα το σκεφτόμουν και το Σάμσουνγκ, μου λέτε κάτι;

Τόσο για αυτό, όσο και για το Ελ-τζι, δεν ξέρω τι γλώσσες έχουν, αν τα αγοράσει κανείς από Ελλάδα. Παραμυθάκι, τι γλώσσες έχει το δικό σου; Έχει και λεξικό, στη σύνθεση μηνυμάτων;
Επίσης, πώς είναι το βύσμα, για το ακουστικό;;

Κοινώς, θα 'θελα α έχει γερμανικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aπο Ελλαδα ολα τα νεα κινητα εχουν Τ9.Οποτε ναι και τα 2 θα εχουν "λεξικο".
Αυτο που λες για την γλωσσα και τα γερμανικα, ακομα και να μην εχουν στην Γερμανια που θα εισαι το πας σ'ενα μαγαζι και σε λιγη ωρα θα εχει ετοιμο εγκατεστημενο το software με τα γερμανικα μεσα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αλήθεια;;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Eδώ και ένα χρόνο έχω εγκαταλείψει όλες αυτές τις συσκευές και χρησιμοποιώ μόνο windows mobile συσκευές, που έχουν απίστευτες δυνατότητες. Τώρα έχω το HTC P3300.
Αλλά αφού πρέπει να διαλέξουμε κάποιο από τα παραπάνω, εγώ θα διάλεγα σίγουρα το ΚΕ-970.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για αυτό τι λέτε:

LG KE820
Μου είπε ο ντάντι να πάρει τούτο... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τελικά πήρα το Ε 900 κι εγώ!

Καλό είναι, πολύ όμορφο...
Αν και κάποια πράγματα ή ακόμα να τα μάθω, ή απλά δεν είναι τόσο καλά. Ειδικά θέματα που αφορούν στο ελληνικό πληκτρολόγιο (δεν έχει μικρά γράμματα, τα μηνύματ με ελληνικά είναι 3 φορές μικρότερα, δεν μπορείς να προσθέσεις ελληνικές λέξεις στο Τ9) και στην εισαγωγή και αναζήτηση επαφών (μπορείς να στείλεις μήνυμα μόνο στο νούμερο που έχει ταμπέλα "κινητό", αν έχει κάποιος δεύτερο κινητό αναγκαστικά το βάζεις στο σταθερό, πχ, αλλά μετά δεν το ανοίγει ο μηνυματοσυνθέτης, τα κοινά γράμματα με το λατινικό αλφάβητο, πχ, Κ,Μ,Ν, δεν αναγνωρίζονται, άρα αν ψάχνεις μία επαφή έχοντας το κινητό στα αγγλικά, δεν μπορείς ποτέ να βρεις τον "Κωνσταντίνο"...)

Αλλά είναι καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Με μια συνδεση, εδωσαν δωρο ενα κινητο μαρκας jaga wifi / tv mobile, το οποιο μου χαρισαν.

Εχει τηλεοραση, ραδιοφωνο, παιχνιδια και με οθονη αφης. Ειναι λεπτοκαμωμενο σχετικα και θα μπορουσε να θεωρηθει γυναικειο αν και προσωπικα μου φαινεται too much με τοσα ψιλολοιδια μεσα. Επισης κι αυτο που μεκανε να το σκεφτω, παιρνει δυο αριθμους. Εχω ηδη τον κανονικο μου κι ενα whats up για φιλους και πιο φτηνα. Το τελευταιο το ξεχναω μονιμως - δε το χρησιμοποιω υπαρχει περιπτωση ναχει ληξει κιολας- γιατι το χω σε μια συσκευη παναρχαια που κλεινει στο πρωτο λεπτο που μιλας.

Το γνωριζετε αυτο το κινητο? Ειναι καλο? Εχω ακουσει πως αν παιρνει δυο αριθμους, διπλη και η ακτινοβολια.
Δεν τα παω και πολυ καλα με ολα αυτα και δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα. Ηδη το κιν που εχω ειναι ιδανικο για μενα, ευκολο σε μηνυματα, μουσικουλα mp3 και περνω οσα τραγουδια θελω ολοκληρα η μη, λεπτο πολυ και με τη θηκουλα χωρα παντου,χρωματακι που μαρεσει, εχει καθρεφτη επισης(!:)), που μου χρησιμευει περισσοτερο απ,ο,τι τα παιχνιδια και η τηλεοραση.

Για πειτε μου... οσοι γνωριζετε!
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εχει τηλεοραση, ραδιοφωνο, παιχνιδια και με οθονη αφης. Ειναι λεπτοκαμωμενο σχετικα και θα μπορουσε να θεωρηθει γυναικειο αν και προσωπικα μου φαινεται too much με τοσα ψιλολοιδια μεσα. Επισης κι αυτο που μεκανε να το σκεφτω, παιρνει δυο αριθμους. Εχω ηδη τον κανονικο μου κι ενα whats up για φιλους και πιο φτηνα. Το τελευταιο το ξεχναω μονιμως - δε το χρησιμοποιω υπαρχει περιπτωση ναχει ληξει κιολας- γιατι το χω σε μια συσκευη παναρχαια που κλεινει στο πρωτο λεπτο που μιλας.

Εσπρέσσο κάνει; Αν είναι να το αγοράσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τι εχουμε παθει ε?
Και το πιο παραξενο ειναι πως ναι μεν δε τα παω καθολου ολαυτα κι ολο με κυνηγανε κι αναγκαστικα τα μαθαινω και τα χειριζομαι και στο τελος με φτιαχνουν!
πχ τωρα αυτο το καινουριο μου το χαρισαν επειδη δε το θελαν.
λογω δουλειας εμαθα να δουλευω πολυ καλα διαδραστικους πινακες, τυφλο παλι λογω δουλειας το δουλεψα το μαθα,
παιχινιδια που σπανια παιζω, εχω φιλους που πορωνονται, τοςυ παρακολουθω, μαθαινω να παιζω χωρις να το επιδιωξω,
οσο για υπολογιστες? αναγκαστικα και μη οταν κατι χαλαει επειδη οι φιλοι τεχνικοι ειναι μακρια κανω δουλεια μονη κι ανοιγω το κουτι(ακομα καλα ειναι) η φιλοι (ενιοτε συντροφοι- ος) παντογνωστες των τεχνολογικων μεσων!:/:


κι ενω τα απομακρυνω ολαυτα απτη ζωη μου, ερχεται η τεχνολογια και με βρισκει, καταλαβες?
εχω κι αλλα κατα καιρους αμα μου ρθουν..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top