Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
το htc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
αιτιολογηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
καταρχην κανενα σονυ,πρεπει να τα φορτιζεις 3 φορες την ημερα. το htc ειναι και πιο καλό και η μπαταρια του κραταει περισσοτερο.για το ανδροιδ δε ξερω



lg+motorola worst mobiles
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
ναι αλλα το htc δεν ειναι upgradable
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
δε ξερω γ αυτα.παντως γ τη μπαταρια ξερω επειδη το χει ενας φιλος μου.εγω εχω το εξ πιρια κ μ ρχεται ν τ πεταξω απο το μπαλκονι.σε 5 ωρες μπαταρια γιοκ.γενικα τα σονυ τα αφης ειναι γ πεταμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Λολ,αυτό το htc έχω και μου έχει βγει η πίστη να το φορτίζω. Καθημερινά με κανονική χρήση και αν ακούσεις και μουσική στην μισή μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Πόσο καιρο το έχεις; Γιατί ξέρω οτι η μπαταρία των smartphones κρατάει 2 χρονια. Μετά πρέπει να την αλλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ένα μήνα. Τραγικό; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Ε λίγο. Και είχα ψηθεί να το πάρω αυτο. Μάλλον θα το ξανασκεφτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Κανείς άλλος ξέρει να μου απαντήσει; Μέχρι το απόγευμα πρέπει να έχω επιλέξει και έχω κολλήσει σ' αυτά τα τηλέφωνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
μονο αυτες τις επιλογες εχεις; μηπως εχεις συγκεκριμενη επιδοτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Ναι, αυτές τις επιλογές έχω.
Μάλλον το SONY XPERIA U θα πάρω.
Ισχύει οτι κολλάει αν το αναβαθμίσεις σε android 4?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Στη 01:00 τα ξημερώματα παρουσιάζεται το Samsung Galaxy SIV.
Μπορείτε να το παρακολουθήσετε από δώ:

ΥΓ:Ελπίζω να μην είναι σαν αυτό:

Εγώ πάντως έχω το III και είμαι πολύ ευχαριστημένη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πήρα το HTC 8x πρόσφατα γιατί το είχαν σε προσφορά.Αρχικά είχα θέματα με τη μπαταρία (τελείωνε γρήγορα).Πλέον όμως μετά από 3 βδομάδες και αφού έκανα κάποιες ρυθμίσεις και αφαίρεσα άχρηστα προγράμματα που δε χρειαζόμουν, το φορτίζω κάθε 1.30-2 μέρες.Ικανοποιητικός χρόνος πιστεύω, αφού μιλάμε για smartphone. :hmm: Κατά τα άλλα δεν έχω κανένα παράπονο και για την τιμή που το πήρα πιστεύω πως άξιζε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
MΙας και μιλάτε για μπαταρίες πάντως εμένα το samsung sIII με κανονική χρήση και ραδιόφωνο κάθε πρωί που πάω δουλειά μου κρατάει 2 μέρες!
Να σημειώσω επίσης οτι μένει ανοιχτό όλο το βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Γιατί οχι samsung? Εχω το Υ και το έχω καταλατρέψει! Και οικονομικό είναι και μια χαρά λειτουργεί, και το φορτίζω κάθε 2 μέρες περίπου. Ασε που έχει πέσει κάτω άπειρες φορές και ακόμα αντέχει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για το Galaxy S2 Plus ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για το Galaxy S2 Plus ?

Eίναι καλο μοντέλο αλλα κατά την γνώμη μου με αυτά τα λεφτά μπορείς να πάρεις ενα άλλο κινητό με καλύτερα χαρακτηριστικα (ή με λιγοτερα λεφτα ενα κινητο με παρομοια χαρακτηριστικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μπορεί να γράφω και στο λάθος θέμα αλλά κάπου πρέπει να το πω διότι έχω αρχίσει και τα παίρνω.
Είχα αγοράσει το Νοέμβρη του '12 το Xperia mini.
Eδώ και 2-3 εβδομάδες το πιάνει -στο άκυρο- ένα πράγμα και αρχίζει και δονείται χωρίς λόγο και σα να μην έφτανε αυτό πατάει μόνο του κουμπιά δεν μπορώ να ανοίξω εφαρμογή για εφαρμογή (τις κλείνει μόνο του) πάω να στείλω μήνυμα και μου προσθέτει και άλλο παραλήπτη στο μήνυμα και διάφορα άλλα κουλά.
Τεσπα,παρατήρησα ότι όταν είμαι στο δρόμο το πρωί 12-1 (εκεί γύρω) και το έχω στο χέρι για να ακούσω μουσική or sth παθαίνει την κρίση μαλακίας.:P
Είχε κανένας το ίδιο πρόβλημα; Τι μου προτείνετε να κάνω;
Ευχαριστώωωωωωω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μπορεί να γράφω και στο λάθος θέμα αλλά κάπου πρέπει να το πω διότι έχω αρχίσει και τα παίρνω.
Είχα αγοράσει το Νοέμβρη του '12 το Xperia mini.
Eδώ και 2-3 εβδομάδες το πιάνει -στο άκυρο- ένα πράγμα και αρχίζει και δονείται χωρίς λόγο και σα να μην έφτανε αυτό πατάει μόνο του κουμπιά δεν μπορώ να ανοίξω εφαρμογή για εφαρμογή (τις κλείνει μόνο του) πάω να στείλω μήνυμα και μου προσθέτει και άλλο παραλήπτη στο μήνυμα και διάφορα άλλα κουλά.
Τεσπα,παρατήρησα ότι όταν είμαι στο δρόμο το πρωί 12-1 (εκεί γύρω) και το έχω στο χέρι για να ακούσω μουσική or sth παθαίνει την κρίση μαλακίας.:P
Είχε κανένας το ίδιο πρόβλημα; Τι μου προτείνετε να κάνω;
Ευχαριστώωωωωωω.:redface:

Να το πας αμέσως για service εφοσον εχει εγγυηση ακομα (λογικα θα ειναι ακομα στην εγγυηση). Πιθανοτατα θα σου δωσουν αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top